Siat-Kar Sławomir Karczewski

Jastrzębia

Opinie o Siat-Kar Sławomir Karczewski

Łukasz

Firma godna polecenia,robią naprawdę profesionalnie ogrodzenia polecam wszystkim.

jacek

witam. Firma godna polecenia. Miła, fachowa obsługa i doradztwo. Realizacja zamówienia w możliwie najkrótszym terminie. Szybko, tanio i profesjonalnie.

Michal

Witam. Jeśli chodzi o firmę Siat-Kar jestem bardzo zadowolony. Wszystko profesjonalne i na najwyższym poziomie. Polecam znajomym!

bioły

Pisz te swoje teksty ze słownikiem analfabeto z konkurencyjnej firmy. Kogo Ty nazywasz cwelem-przypomnij sobie co robiliście z bratem kilka lat temu...

Zostaw opinię o Siat-Kar Sławomir Karczewski - Jastrzębia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Siat-Kar Sławomir Karczewski