Dromet Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Dromet Sp. z o.o.

Kancelaria

kupimy wierzytelności firmy HAK CONSTRUCTION Sp. z o.o. oraz DROMET Sp. z o.o. 14) 6765010

irkom
@Kancelaria 16.10.2014 12:06

mam do sprzedania wierzytelność firmy Dromet irkom@poczta.onet.pl

zigi4

Straszna lipa wykorzystują ludzi tylko jak kolega wyżej mówi chcą tylko żebyś pracował od rana do wieczora za marne pieniądze zapomnij o wolnym dniu o ubraniu ludzie chodzą w swoim ubraniu umowy na okres sezonowy mało kto na okres nieokreślony nie polecam

Ziguzig

Z góry odradzam. Szefowie myślą tylko jak wykorzystać pracowników. Nie traktują równo ludzi, jak jesteś pupilem prezesa i donosisz to jesteś super, możesz brać urlop, itp. Jak nie to zap...... od świtu do nocy bez szansy na choćby jeden dzień wolnego i tylko słyszysz jaki jesteś kiepski.

Zostaw opinię o Dromet Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dromet Sp. z o.o.