Silvair Sp. z o.o.

Opinie o Silvair Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Obecnie firma poszukuje Project Managera do pracy w Krakowie. Co jako obecni pracownicy Silvair możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Na jakie benefity i możliwości rozwoju może liczyć nowy pracownik? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy.

kumulus
użytkownik zarejestrowany

ja nie wiem czy to jeszcze aktualne temat ale w czerwcu ruszyła u was rekrutacja człowieka na stanowisko Administrator Infrastruktury ITc - ile kasy jest do zgarnięcia?

Znasz pracę w firmie Silvair Sp. z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Silvair Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silvair Sp. z o.o.