Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 85 lok. U26, 02-777 Warszawa

NIP: 9512181305 KRS: 0000254149

0 0 5 5 1

Opinie o Silvair Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

ekhm

atmosfera zamordyzmu po polsku, dobre dla początkujących, spróbuj nastąpić na odcisk zarządowi

Michał
@ekhm

Silvair Sp. z o.o. ma w swojej ofercie 5 stanowisk pracy, które można znaleźć na ich oficjalnej stronie: https://silvair.com/pl/kariera/#offers Mógłbyś/Mogłabyś uzasadnić swoją opinię? Na jakim stanowisku pracowałeś/pracowałaś i jakie dokładnie sytuacje sprawiły, że atmosfera nie sprzyjała pracy w tym miejscu?

Iwona

Obecnie firma poszukuje Project Managera do pracy w Krakowie. Co jako obecni pracownicy Silvair możecie powiedzieć o pracy na tym stanowisku? Na jakie benefity i możliwości rozwoju może liczyć nowy pracownik? Chętnie dowiemy się również więcej o pracy w innych działach firmy.

Tak5Nie

kumulus

ja nie wiem czy to jeszcze aktualne temat ale w czerwcu ruszyła u was rekrutacja człowieka na stanowisko Administrator Infrastruktury ITc - ile kasy jest do zgarnięcia?

TakNie

Znasz pracę w firmie Silvair Sp. z o.o. lub pracowników? Jak oceniasz atmosferę w firmie? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Silvair Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować: