Energór S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marian Górny Marcin Górny

Godziszka

Opinie o Energór S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marian Górny Marcin Górny

Obecny

Obecny
@Obecny 16.02.2017 08:58
Praca beznadziejna tak samo jak zarobki.Nie polecam...lepiej iść do supermarketu do pracy.premie śmieszne.pozdrawiam...

Praca może zła nie jest, ale zarobki beznadziejnie. patrząc na styl zarządzania za chwilę wprowadzą prace na akord...... Co do premii to szkoda słów, może teraz coś sypna gdy tylu ludzi odeszło. Podsumowując jeśli chcesz nauczyć się wiercic, ciąć szlifować to polecam ci ta prace ale jeśli chcesz utrzymać rodzinę to szukaj czegoś innego Pozdrawiam

Byly

Potwierdzam. Umowa o zlecenie na 3 miechy , na koniec egzamin ,nie zdasz ,wylot. Same zywczoki

Obecny pracownik
@Byly 15.07.2015 18:29

Nikt nie trzyma bezproduktywnych pracowników przy odrobinie zdrowego rozsądku. Zdasz egzamin dostajesz umowe na stałe, proste i klarowne zasady i tyle. To nie zakład państwowy, gdzie można 40 lat udawać, że się pracuje.

@Byly 15.07.2015 18:29

żeby dostać umowe trzeba sie postarac-proste ...nie ma nic za darmo...i nie pracuja tam same zywczoki...pozdrawiam

byly pracownik

nie polecam firmy, zerowe warunki rozwoju, śmieszne zarobki, ludzie z Żywca, co mówi samo za siebie, masa frajerstwa i podpier*alaczy. Szczytem osiągnięć przez praownika jest otrzymanie umowy o pracę, bo pracuje się tam na zlecenie.

Zostaw opinię o Energór S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marian Górny Marcin Górny - Godziszka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Energór S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Marian Górny Marcin Górny