KZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe

Tarnowskie góry

Opinie o KZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe

pracowałem tam 10 lat urban to kierownik który ma wszystko w dupie tylko patrzy na swoją i jego pomagier stawki są tragiczne norma to około 250 godzin na miesiąc za 2000 zł na zimno syf i zapylenie masakra przerwa jedna nie płatna soboty za normalne godziny hehe szef to gorzej niż dyktator pozdrawiam wszystkich murzynów

[CZ2] BHP: Wg wszelkich badań nie ma szkodliwych warunków jednakże w zimę hala jest siwa od latających w powietrzu opiłków, gazów itp. Króluje zasada: umiesz? to idź to robić, nie umiesz? to patrz (krótka instrukcja i jesteś przeszkolony bez żadnych kursów, badań, czegokolwiek). Płaca: Wszyscy narzekają, że bardzo mało jak na typ. Tutaj plotki funkcjonujące dużo osób nie posiada nawet 10zł/h na rękę po kilku/kilkunastu latach pracy). Trzeba bardzo uważać co się mówi o płacy, bo może to się skończyć zwolnieniem podczas "negocjacji". Niebezpieczeństwo: Ryzyko zdarzenia się wypadków na co dzień jest ogromne, samemu nie raz tylko cud mnie ratował. "Skakanie" kierownictwu = zwolnienie/zaproszenie na delegację (bez odmowy). Główna zasada: To ma być już zrobione tak by tylko przeszło. (Nie raz konstrukcje mokre po malowaniu jeżdżą na budowy). Organizacja w pracy: W sumie to brak, rysunki dawane na ostatnią chwilę, ponieważ prawdop. leżały w biurze i nagle sobie ktoś przypomniał, częste przestoje, bo brakuje materiałów, a terminy gonią (biada, bo trzeba ukrywać się przed kamerami i kierownictwem). Często dostaje się rysunek i dopiero trzeba samemu ogarniać przywiezienie przez transport materiału, pilarzowi podać wymiary i wtedy trzeba czekać aż będzie co składać. Budowy: Bardzo podobnie jak na hali. Nadgodziny ogromną normą. Płacony jest przejazd na budowę, lecz z powrotem już nie. Delegacje: Gdy już raz zostanie się wybranym to nie ma co liczyć na zmianę. Nie wiem jaka jest obecna pula dzienna ale będzie to ok 23zł (podkreślam, że mogę się mylić). Podsumowując, jeżeli nie masz perspektyw, a potrzebujesz bezpiecznej zarobkowo pracy to śmiało możesz tam iść.

Witam, pracowałem kilka lat w tej firmę tak, więc mogę się wypowiedzieć. Co mi się podobało: Każdy miał szanse nie ważne od wykształcenia, wypłata zawsze była 5 (później zmienione na pierwszą sobotę po 5) premie kwartalne (pieniądze, czasem paliwo) + premie sytuacyjne (np. Mikołaj). Odnośnie hali: Godziny pracy: 6-16 + (na umowie 8h + 1.5h zlecenie), 2 przerwy 20min, czasem nadgodziny, które trzeba było zostać, także zdarzały się sytuacje, że o 12 (zdarzało się, że o 15) kierownik prosił/mówił, że zaprasza na nockę. Nieobowiązkowa - obowiązkowa sobota 6-14 (jedna w miesiącu nie jest wypłacana = dzień urlopu, którego zyskać to cud) Niedziela tutaj mniej respektowane przychodzenie płatna 200% 6-14 czasem krócej. Kierownictwo: Najbardziej trzeba uważać na szefa, ponieważ jest nieobliczalny, z resztą nawet da się dogadać często. Szef jedzie po wszystkim co się rusza, kierownictwo "roboli" najczęściej, wtedy kiedy szef jest w złym humorze oraz terminy gonią (a gonią przez cały rok). Są kamery, więc nic się nie ukryje, wystarczy czasem zatrzymać się na minutę. Hala: "Majstry": Bardzo w porządku, starają się wszystko trzymać razem, są pod największą presją, bardzo mili. Pracownicy: tutaj nie zbyt miło, króluje podj#$%^anie tak by się przypodobać kierownictwu, oczywiście względem siebie się wszyscy uśmiechają, po czy wbijają noże w plecy. Króluje alkoholizm, nie raz wynoszą ludzi do szatni, bo ktoś nie wytrzymuje tempa. Mało jest ludzi wykształconych w zawodzie przez co często cierpi wszystko. Sprzęt: Większość stare (nawet i lata 60'te) naprawiane wewnątrz przez ludzi, którzy się często na nim dobrze nie znają i to tylko wtedy gdy maszynka już faktycznie nie jest w stanie całkowicie pracować. BHP: Wg wszelkich badań nie ma szkodliwych warunków

ssss

czy możesz cos wiecej napisac o trj firmie

gosc

dla mnie porazka (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o KZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe