Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Bardzo .....a firma,... Polecam.

Elżbieta Nowy wpis

Hej, co aktualnie można napisać o pracy w Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz? Ostatni z wpisów na ten temat pojawił się w listopadzie a warto by było dowiedzieć się co nowego słychać w firmie. Wypowiedzcie się, proszę.

Olka Nowy wpis

@Cezary a czemu krótko pracowałeś?

ESBE Nowy wpis
@Olka

Ogólnie z mojej strony powiem tyle że firma wewnątrz wygląda strasznie zaniedbana (usunięte przez administratora) siwy dym.. Do teraz od kilku miesięcy szukają operatora na gaz i plazmę. Co z tego że mają godziny do wyrobienia jak za taką stawkę na tą rozjebnnnnaa wypalarke to moga wziąsc sobie jedynie praktykanta. Ustaliłem z dyrektorem stawkę na 34 bruuto działalność gosp. niby dyrektor a zamuł straszny po czym sekretarka za dwa dni mi ją zmienia na 27 brutto bo za wiele a dwa twierdzi że na swojej działalności żeby mieć wysoką stawkę to musze być vat;owcem żeby oni mogli się rozliczyć.Bo tak stracą na rok około 15 tysiecy zl .Po pierwsze od nich kadry do wymiany bo to bez znaczenia kto na czym ma działalność bo każdy rozlicza ze swojego a dwa obojętnie kto będzie robił i żeby tylko sztuka liczyła .Dobrze ktoś trzy ma tam łape zwracając uwagę na współpracę z jakim firmami mają/mieli konrakty nie wiem, bo strona pięknie prezentuje. Tak naprawdę mając juz 13 lat doświadczenia Konstrukcj stalowych większa połowa przerobiona w Polsce druga część w Niemczech stwierdzam że ta firma nigdy nie widziała cyklu produkcji porządku konstrukcji stalowych od a do z. A i załoga widząc na pierwszy rzut oka zmęczeni starsi panowie przez życie Szczerze odradzam przy takiej niby renomie a faktami. Pozdrawiam

Inżynier

Pracowałem w tym tworze. (usunięte przez administratora)Miesięcznie wyrabiałem 300 h a pensja 2500 zł. Unikajcie tego miejsca.

@Inżynier

kolega zapomniał karty odbić co drugi dzień

Firma Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kazety

Ta firma to porażka, nadgodziny niepłatne, urlop nie respektowany. Często trzeba było pracować 1 maja, 11 listopada

@kazety

no 1 maj to święto pracy, a gdzie świętować jak nie w pracy :)

Czy Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

tak

Niki

@kazety Trudno uwierzyć w takie informacje. Może nie jest super ale z pewnością wszystko jest ok!!

Marycha

Firma godna polecenia każdemu. Bardzo wysokie zarobki, nadgodziny płacone 100% Praca po 8 godzin w bardzo dobrych warunkach: jest czysto cicho i bardzo miło. Z kierownictwem można dogadać się w każdym temacie. Pozdrawiam wszystkich kolegów z pracy

Cezary

@Pracowałem krótko Widocznie komuś zabrakło wiedzy i niestety nie został dłużej w firmie?

Pracowałem krótko

Pracowałem kilka miesięcy, głównie na budowach. Trochę się znam na budownictwie i prawie budowlanym i to co się dzieje w tej firmie woła o pomstę do nieba. Elementy konstrukcyjne niewykonywane zgodnie z projektem (np. płyty betonowe cieńsze, mniej zbrojenia), a zafakturowane zgodnie z projektem - wiadomo, kasa za materiały w kieszeni szefa. Generalnie firma to prywatny folwark szefa i jego rodziny, choć widać, że sama rodzina szefa żyje pod jego nierzadko ciężkim butem. Wszędzie alkoholizm, ludzie pijani pracują na budowach. Norma dzienna to 10 h pracy. Ludzie podpisują fikcyjne umowy o dzieło, żeby się wszystko w papierach zgadzało. Trochę sprzętu nowoczesnego jest, ale generalnie większość to złom. Kierownicy budów jeżdżą rozklekotanymi starymi samochodami służbowymi. Wypłata większości ludzi to 60% oficjalnie, reszta pod stołem. Urlop to fikcja - tydzień rocznie to maksimum. Gadałem z kierownikiem, miał ponad 40 dni zaległego urlopu. Firma koszmar, ale jak nie masz perspektyw w życiu i poczucia własnej wartości, to idź - będziesz miał co miesiąc pewne 2500-3000 tys. za 260 godzin pracy.

pracowałem tam 10 lat urban to kierownik który ma wszystko w dupie tylko patrzy na swoją i jego pomagier stawki są tragiczne norma to około 250 godzin na miesiąc za 2000 zł na zimno syf i zapylenie masakra przerwa jedna nie płatna soboty za normalne godziny hehe szef to gorzej niż dyktator pozdrawiam wszystkich murzynów

[CZ2] BHP: Wg wszelkich badań nie ma szkodliwych warunków jednakże w zimę hala jest siwa od latających w powietrzu opiłków, gazów itp. Króluje zasada: umiesz? to idź to robić, nie umiesz? to patrz (krótka instrukcja i jesteś przeszkolony bez żadnych kursów, badań, czegokolwiek). Płaca: Wszyscy narzekają, że bardzo mało jak na typ. Tutaj plotki funkcjonujące dużo osób nie posiada nawet 10zł/h na rękę po kilku/kilkunastu latach pracy). Trzeba bardzo uważać co się mówi o płacy, bo może to się skończyć zwolnieniem podczas "negocjacji". Niebezpieczeństwo: Ryzyko zdarzenia się wypadków na co dzień jest ogromne, samemu nie raz tylko cud mnie ratował. "Skakanie" kierownictwu = zwolnienie/zaproszenie na delegację (bez odmowy). Główna zasada: To ma być już zrobione tak by tylko przeszło. (Nie raz konstrukcje mokre po malowaniu jeżdżą na budowy). Organizacja w pracy: W sumie to brak, rysunki dawane na ostatnią chwilę, ponieważ prawdop. leżały w biurze i nagle sobie ktoś przypomniał, częste przestoje, bo brakuje materiałów, a terminy gonią (biada, bo trzeba ukrywać się przed kamerami i kierownictwem). Często dostaje się rysunek i dopiero trzeba samemu ogarniać przywiezienie przez transport materiału, pilarzowi podać wymiary i wtedy trzeba czekać aż będzie co składać. Budowy: Bardzo podobnie jak na hali. Nadgodziny ogromną normą. Płacony jest przejazd na budowę, lecz z powrotem już nie. Delegacje: Gdy już raz zostanie się wybranym to nie ma co liczyć na zmianę. Nie wiem jaka jest obecna pula dzienna ale będzie to ok 23zł (podkreślam, że mogę się mylić). Podsumowując, jeżeli nie masz perspektyw, a potrzebujesz bezpiecznej zarobkowo pracy to śmiało możesz tam iść.

Witam, pracowałem kilka lat w tej firmę tak, więc mogę się wypowiedzieć. Co mi się podobało: Każdy miał szanse nie ważne od wykształcenia, wypłata zawsze była 5 (później zmienione na pierwszą sobotę po 5) premie kwartalne (pieniądze, czasem paliwo) + premie sytuacyjne (np. Mikołaj). Odnośnie hali: Godziny pracy: 6-16 + (na umowie 8h + 1.5h zlecenie), 2 przerwy 20min, czasem nadgodziny, które trzeba było zostać, także zdarzały się sytuacje, że o 12 (zdarzało się, że o 15) kierownik prosił/mówił, że zaprasza na nockę. Nieobowiązkowa - obowiązkowa sobota 6-14 (jedna w miesiącu nie jest wypłacana = dzień urlopu, którego zyskać to cud) Niedziela tutaj mniej respektowane przychodzenie płatna 200% 6-14 czasem krócej. Kierownictwo: Najbardziej trzeba uważać na szefa, ponieważ jest nieobliczalny, z resztą nawet da się dogadać często. Szef jedzie po wszystkim co się rusza, kierownictwo "roboli" najczęściej, wtedy kiedy szef jest w złym humorze oraz terminy gonią (a gonią przez cały rok). Są kamery, więc nic się nie ukryje, wystarczy czasem zatrzymać się na minutę. Hala: "Majstry": Bardzo w porządku, starają się wszystko trzymać razem, są pod największą presją, bardzo mili. Pracownicy: tutaj nie zbyt miło, króluje podj#$%^anie tak by się przypodobać kierownictwu, oczywiście względem siebie się wszyscy uśmiechają, po czy wbijają noże w plecy. Króluje alkoholizm, nie raz wynoszą ludzi do szatni, bo ktoś nie wytrzymuje tempa. Mało jest ludzi wykształconych w zawodzie przez co często cierpi wszystko. Sprzęt: Większość stare (nawet i lata 60'te) naprawiane wewnątrz przez ludzi, którzy się często na nim dobrze nie znają i to tylko wtedy gdy maszynka już faktycznie nie jest w stanie całkowicie pracować. BHP: Wg wszelkich badań nie ma szkodliwych warunków

ssss

czy możesz cos wiecej napisac o trj firmie

gosc

dla mnie porazka (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o.
  • Batalionów Chłopskich 2
    42-680 Tarnowskie Góry

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Kz Sp. z o.o.