P.H.U. Rainbow

Tarnowskie Góry

Opinie o P.H.U. Rainbow

blow

pika, a może warto samemu sprawdizć jakie warunki tobie zaproponują. Na rozmowę zawsze mozna się umówić i wybrać

gal anonim

Naprawde nie polecam nikomu tej firmy, o robocie maja tyle pojecia choby wcale, podstawowych narzedzi tez nie ma chyba ze sobie je z domu przyniesiesz,na godzinach oszukuja....porazka o warunkach pracy nie wspomne bo sa fatalne. Omijacie ta firme szerokim łukiem .

lipa straszna niepolecam

praca

[usunięte przez moderatora] NIE POlECAM

Robol

Witam nie polecam pracowac w tej firmie, zostałem [usunięte przez moderatora] na godzinach, nie dostałem tyle pieniędzy ile miałem dostać, brak warunków do pracy, powinna sie tym zainteresować inspekcja pracy.

juzefin

[usunięte przez moderatora] są nie wyplacalni.itd...NIE POlECAM

Ostrzegam Was nie pracujcie w tej firmie, obiecują duże zarobki a w rzeczywistości [usunięte przez moderatora] ludzi, płacą w ratach, [usunięte przez moderatora].

Zostaw opinię o P.H.U. Rainbow - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. Rainbow