Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

Sosnowiec

Opinie o Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane

al

bez sensu... nie zdziwilbym sie gdyby te opinie byly jednak prawdziwe

dzialus

Ja, Piotr D. przepraszam firmę BUDECON S.A oraz jej Zarząd za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK około 13 listopada 2014r wpisów sugerujących, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie. Mój wpis został zamieszczony omyłkowo i wynikał, że zbliżonej nazwy tego przedsiębiorstwa do innej sosnowieckiej firmy, której negatywne wpisy dotyczyły i nadal widnieją na jej profilu. Nigdy nie miałem styczności z jakąkolwiek negatywną opinią na temat firmy Budecon. Za omyłkowe wyrażenie mojej błędnej opinii przepraszam z całą stanowczością oraz jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości. Z wyrazami szacunku Piotr D.

Ryszard Chudebski

Ja, Ryszard Chudebski, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK w dniach od 13 do 15 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z podwykonawcami i kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości.

Marcin Nowak

Ja, Marcin Nowak, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Budecon S.A. za dokonane na stronie internetowej portalu GO-WORK w dniu 12 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż P.I.B. Budecon S.A. nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z Podwykonawcami i Kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. w przyszłości.

Zostaw opinię o Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane