Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. w Sosnowiec

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

jo Nowy wpis

Firma tragedia to wszystko co mam do napisania

Artur Nowy wpis
@jo

Dlaczego?

Na jakie benefity można liczyć w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

ktos cos
@Pytanie

Żadne. Wiedza z rozmowy rekrutacyjnej sprzed 2 miesięcy.

Alicja Nowy wpis
@ktos cos

Przecież to nie korpo, żeby były benefity.

ktos cos
Kandydat

Rozmowa Rekrutacyjna na Inżyniera Budowy na śląsku.. Przebiegła w miłej atmosferze. Zaproponowane Warunki: Praca po 10h od poniedziałku do piątku + 2 soboty w miesiącu. Płaca 3000-3500zł netto (w tym część jako premia, żeby płacić mniej podczas L4) + premia za nie branie L4 przez pierwsze 6 miesięcy 50zł !!!! Potem sukcesywnie wzrasta do 200zł. Brak jakichkolwiek dodatków.

Alicja
@ktos cos

Przynajmniej jest umowa o pracę a nie na lewo. Do liczenia emerytury nie ma znaczenia jak jest zapisane na umowie zaszeregowanie, tylko to co pracownik ma wypłacone i od tego jest wszystko odprowadzane. 10h to nie tragedia- norma na budowie.

logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(79 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedszkole zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego
Sosnowiec
Rodzinny Dom Handlowy Sp. z o.o.
(2 opinie)
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(538 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Nick

Odradzam współpracę oraz prace dla tej firmy. Z tego co słyszę to jest tam katastrofa a już sam się przekonałem dodatkowo

Nicki
@Nick

Dlaczego? Chcę tam złozyc cv.

Sławek
@Nick

Dlaczego katastrofa? chce tam złożyć cv

Lidia
@Sławek

To dziwne, że @Nick nie doprecyzował, dlaczego raczej odradzałby pracę w Przedsiębiorstwie Inżynieryjno Budowlanym Budecon - może jeszcze kiedyś to zrobi. @Sławek, na ich stronie nadal widnieje informacja o rekrutacji: http://budecon.pl/kariera/ Zdecydowałeś się wówczas aplikować, czy nadal to odkładasz?

Sławek
@Lidia

Aplikowałem, zostałem zatrudniony na umowę o pracę. Warunki pracy, atmosfera, zarząd, pracownicy super. Negatywne opinie pewnie wynikają ze zazdrości, złości i bycia kretem. Pani Lidio czekanie na kolejne negatywne opinie też jest słabe.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Karol

@nick napisz dlaczego masz negatywna opinie o firmie?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Budecon S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

@Administrator

W pracy w Budecon jest mobbing najwyższego rzędu. Pracodawca to stary dziad z papierosem w gębie. Zmuszanie do brania zaliczek, zakupy na budowę po czasie pracy, stare auta co nie odpadają w zimę i o wszystko opier ol więc zastanów się dwa razy nim zaaplikujesz. No chyba że lubisz po 12 h za niska ryżu

Gigi
@H

@H do brania zaliczek na co? na wynagrodzenie czy jak ?

Heniek
@H

Branie zaliczek? hm...to dobrze, bo przynajmniej podwykonawca ma za co kupić materiał czy zapłacić swoim pracownikom:-) Auta nie odpadają w zimę? to też dobrze, bo przynajmniej bezpiecznie :-) Oj, miał być hejt, a wyszło na dobre :-)

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

@Pytanie

Spółka działa uczciwie i wynagrodzenie w całości wpływa na konto pracownika.

Zibi

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje pracowników?

H

Firma Budecon traktuje swoich pracowników jak niewolników. Praca w nadgodzinach bez wypłaty, dojazd na sparciałych oponach letnich zimą do pracy i brak ogrzewania na budowie w kontenerach. Buta i (usunięte przez administratora) oraz mobbing to chleb powszedni. A żeby móc kierować ludźmi to jeszcze trzeba znać ukraiński. Odradzam

Jacek

Można powiedzieć, że to dobra firma chodź wiadomo, że do idealnej zawsze coś jej zabraknie. Generalnie polecam.

@Jacek

Bez ściemy. Dobra firma to to nie jest. 100 procent kadry na budowie Ukraina i ten stary dziad co drze morda z kiepem w ustach. Odradzam

Jurek

Czy szukają może fachowców teraz?

M
@Jurek

Pytanie czy chcesz tyrac za niska ryżu u nich za 4000 po 12h na dobę

al

bez sensu... nie zdziwilbym sie gdyby te opinie byly jednak prawdziwe

abc
 Rekomendacja
@al

nie zgodzę się z tą sugestią. nie zaliczam się do ludz którzy cukruja ja stwierdzam realne fakty na które mam dowody ze tak jest. to że Budecon porównuje oferty na dane zadanie to nie dziwi , normalnie każdy porównuje , ale oni przynajmniej informują , a większość nie informuje ani o porownywaniu ofert , ani o tym kto miał odpowiednią dla danego zadania ofertę. a ile jest dużych i średnich zleceniodawców którzy ani o zbieraniu ofert nie informują ? bardzo dużo. a ile jest zleceniodawców którzy nawet nie informują kto miał najlepszą ofertę ? bardzo dużo. zapisy w umowach i zleceniach są przejrzyste i czytelne . przesyłając ofertę po wyborze mamy konkretną informację czy faktura z vatem czy vat odwrocony. płatności jak jest napisane do 14 dni to pieniądze są na koncie . nie ma proszenia się , a kiedy, a kiedy . a co do wymagań to mam już porównanie : Budecon nie obiecuje bez pokrycia a realnie realizuje ustalenia i dotrzymuje danych realnych obietnic . dlatego lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. mam już nieskromnie duże doświadczenie z duzymi firmami i co sprawy są w sądzie przykład WFH 45 z Poznania naobiecywali dużo robót a nawet tej jednej ani mnie ani drugiej i trzeciej firmie nie zaplacili . tak mógł bym wymieniać bez końca ale nic to nie da bo tu realnie stwierdzam fakty dotyczące Budeconu.

dzialus

Ja, Piotr D. przepraszam firmę BUDECON S.A oraz jej Zarząd za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK około 13 listopada 2014r wpisów sugerujących, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie. Mój wpis został zamieszczony omyłkowo i wynikał, że zbliżonej nazwy tego przedsiębiorstwa do innej sosnowieckiej firmy, której negatywne wpisy dotyczyły i nadal widnieją na jej profilu. Nigdy nie miałem styczności z jakąkolwiek negatywną opinią na temat firmy Budecon. Za omyłkowe wyrażenie mojej błędnej opinii przepraszam z całą stanowczością oraz jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości. Z wyrazami szacunku Piotr D.

rs
@dzialus

witam.czy mógł bym sie z panem jakos skontaktowac najlepiej telefonicznie na temat firmy budecon? prosze o odpowiedz.

Ryszard Chudebski

Ja, Ryszard Chudebski, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK w dniach od 13 do 15 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z podwykonawcami i kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości.

Marcin Nowak

Ja, Marcin Nowak, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Budecon S.A. za dokonane na stronie internetowej portalu GO-WORK w dniu 12 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż P.I.B. Budecon S.A. nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z Podwykonawcami i Kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. w przyszłości.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. - Sosnowiec

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.