Opinie o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. w Sosnowiec

al

bez sensu... nie zdziwilbym sie gdyby te opinie byly jednak prawdziwe

abc
@al

nie zgodzę się z tą sugestią. nie zaliczam się do ludz którzy cukruja ja stwierdzam realne fakty na które mam dowody ze tak jest. to że Budecon porównuje oferty na dane zadanie to nie dziwi , normalnie każdy porównuje , ale oni przynajmniej informują , a większość nie informuje ani o porownywaniu ofert , ani o tym kto miał odpowiednią dla danego zadania ofertę. a ile jest dużych i średnich zleceniodawców którzy ani o zbieraniu ofert nie informują ? bardzo dużo. a ile jest zleceniodawców którzy nawet nie informują kto miał najlepszą ofertę ? bardzo dużo. zapisy w umowach i zleceniach są przejrzyste i czytelne . przesyłając ofertę po wyborze mamy konkretną informację czy faktura z vatem czy vat odwrocony. płatności jak jest napisane do 14 dni to pieniądze są na koncie . nie ma proszenia się , a kiedy, a kiedy . a co do wymagań to mam już porównanie : Budecon nie obiecuje bez pokrycia a realnie realizuje ustalenia i dotrzymuje danych realnych obietnic . dlatego lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. mam już nieskromnie duże doświadczenie z duzymi firmami i co sprawy są w sądzie przykład WFH 45 z Poznania naobiecywali dużo robót a nawet tej jednej ani mnie ani drugiej i trzeciej firmie nie zaplacili . tak mógł bym wymieniać bez końca ale nic to nie da bo tu realnie stwierdzam fakty dotyczące Budeconu.

dzialus

Ja, Piotr D. przepraszam firmę BUDECON S.A oraz jej Zarząd za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK około 13 listopada 2014r wpisów sugerujących, że firma ta posiadała w przeszłości złe opinie na temat szefostwa i pracy w tej firmie. Mój wpis został zamieszczony omyłkowo i wynikał, że zbliżonej nazwy tego przedsiębiorstwa do innej sosnowieckiej firmy, której negatywne wpisy dotyczyły i nadal widnieją na jej profilu. Nigdy nie miałem styczności z jakąkolwiek negatywną opinią na temat firmy Budecon. Za omyłkowe wyrażenie mojej błędnej opinii przepraszam z całą stanowczością oraz jednocześnie zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości. Z wyrazami szacunku Piotr D.

rs
@dzialus

witam.czy mógł bym sie z panem jakos skontaktowac najlepiej telefonicznie na temat firmy budecon? prosze o odpowiedz.

Ryszard Chudebski

Ja, Ryszard Chudebski, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera za dokonane na stornie internetowej portalu GO-WORK w dniach od 13 do 15 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A i Pana Ryszarda Bobera oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane BUDECON S.A nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z podwykonawcami i kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych Przedsiębiorstwa Inżynieryjno - Budowlanego BUDECON S.A. w przyszłości.

Marcin Nowak

Ja, Marcin Nowak, przepraszam Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Budecon S.A. za dokonane na stronie internetowej portalu GO-WORK w dniu 12 października 2012 r. bezpodstawne naruszenie chronionych dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. oraz pomówienie o takie postępowanie i właściwości, które są krzywdzące, poniżające oraz mogły narazić Spółkę na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia przedsiębiorstwa budowlanego, poprzez przedstawienie niezgodnych z prawdą sugestii i bezpodstawnych oskarżeń, iż P.I.B. Budecon S.A. nieterminowo, nierzetelnie, niesumiennie i w sposób nieprawidłowy rozlicza się z Podwykonawcami i Kontrahentami. Ponadto zobowiązuję się do zaniechania jakichkolwiek naruszeń dóbr prawnych P.I.B. Budecon S.A. w przyszłości.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.