Stb Sp. z o.o.

Częstochowa

Stb Sp. z o.o.

Opinie o Stb Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Stb Sp. z o.o. o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Małe zarobki , brak podwyzek , nie polecam nikomu , praca po 9 godzin , nie platne dojazdy ( 1h / 2h straty na dzien roboczy ) , Soboty bez dodatkow

kontrahent

nie polecam, pan Michał - osoba nie do poważnej rozmowy.

zyczliwy
@kontrahent 04.02.2018 22:55

proszę o kontakt na maila: [email protected]

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w STB Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

ex

Nie polecam, unikać jak ognia!!!! Nie płaci!!!!!!

ex_pracownik

Nie polecam nikomu. Niewypłacalny cwaniaczek Michał R.

Masz doświadczenie w pracy z firmą STB Sp. z o.o.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw opinię o Stb Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stb Sp. z o.o.