Zakład Remontowo-Budowlany Wynajem Rusztowań Elmabud mgr Eliza Malewska

Częstochowa

Opinie o Zakład Remontowo-Budowlany Wynajem Rusztowań Elmabud mgr Eliza Malewska

kosmala666

Ci ludzie to oszusci i żałuje, że nie spojżałem na opinie wcześniej.Inspekcja pracy na pewno sie zainteresuje ich firmą.Śmieszne wynagrodzenie, fałszywa umowa, brak toalety, gnębienie pracowników i cwaniactwo.A jeśli chodzi o umiejętności budowlane to tak: właściciel jest samoukiem chwalącym sie szkoleniami oraz wykształceniem, z takim wykształceniem nie powinno sie prowadzić budowy, jeżeli ktoś zamierza korzystać z usług firmy Elmabud to radze poprosić o dogląd inspektora budowlanego po każdym skończonym etapie budowy.

raaa

Uwaga oszuści i tyle pracownicy tej firmy mowiom tak jak p.Przemek zagra cwaniacy i tyle

adam20132

[usunięte przez moderatora]Z takimi jak oni od razu do Sądu.Jeśli chcesz pracować za psie pieniądze zgłoś się do nich

Piotr

Nie nie policiłbym, a nasze kontakty prawdopodobnie zakończą się sprawą w sądzie z udziałem PIP, US i ZUS. Po prostu zwylki [usunięte przez moderatora] i tyle. Chcesz mieć pracę bez wynagrodzenia i umowy - dzwoń do nich śmiało!

Zostaw opinię o Zakład Remontowo-Budowlany Wynajem Rusztowań Elmabud mgr Eliza Malewska - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo-Budowlany Wynajem Rusztowań Elmabud mgr Eliza Malewska