Opinie o Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło w Łódź

Sąsiad Nowy wpis

Ludzie z jakim pakietem medycznym w firmie ? Tam jak się ma umowę na najniższa krajowa i resztę pod stołem to jest już święto. Brak wypłacanego czegokolwiek wedlug prawa. Na nadgodziny i soboty jest jedna sztywna stawka i zgadza się tylko jak się upomnicie! Ten człowiek latami (usunięte przez administratora) ludzi z chorobowego i emerytur.

Peter Nowy wpis

Co za bzdury ludzie piszą. Wszyscy na umowach, atmosfera jak należy, wypłaty zawsze na czas i premie, oczywiście jak się tylko komuś chce pracować. Dla mnie naprawdę spoko, polecam.

Hejhej Nowy wpis

Stara łódzka firma z komunistycznymi tradycjami. Parszywa atmosfera i brak umowy. Nie polecam

Jolanta Nowy wpis
@Hejhej

Brak umowy? I nikt jeszcze nigdzie tego nie zgłosił? Kurcze, ciężko mi uwierzyć, że w tych czasach ktoś zgadza się pracować bez niej. To jakie warunki proponuje firma, że pracownicy w to idą? No i o co chodzi z tą atmosferą, co złego się tam dzieje? Chodzi o atmosferę między pracownikami a szefostwem, czy między pracownikami?

Jaro

Właściciel płaci za usuwanie komentarzy informujących o prawdziwiej sytuacji panującej w firmie, nie wypłacanych pełnych pensjach, zaniżanych umowach o prace i nerwowej atmosferze w firmie. Może następny komentarz na Google?

Dorota
@Jaro

Jakoś nikt Twojej nie usunął. A czemu atmosfera w firmie jest taka nerwowa według ciebie? Chodzi o te nieprawidłowości odnosnie pensji czy coś innego?

Ktos
@Dorota

Wreszcie ktoś dobrze napisal. W każdej firmie budowlanej w Łodzi pracodawcy dają najniższe umowy żeby tylko zapłacić mniejszy podatek tak i w tej. Często nie zgadzają się godziny przy wypłacie o które już się nie doprosisz. Urlop nie jest wypłacany chyba ze jesteś starym pracownikiem tak samo zreszta jak chorobowe. A co do nerwowej atmosfery to wystarczy ze szef wstanie lewa nogą i wyzwie od najgorszych.

Mariusz
@Ktos

Przykre to, bo takie podejście niczego nie załatwia. Jaka jest więc stawka godzinowa na umowie, a jaka w rzeczywistości, skoro finanse dzielą się tu na oficjalne i rzeczywiste? I czy można z pomocą firmy wyrobić jakieś uprawnienia na koparkę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dorota

Wcześniej wiele pozytywnych opinii wpadło na temat tej firmy, ktoś napisał, że zarobki są dobre a nawet szef potrafi coś dorzucić od siebie. Powiecie ile w takim razie na chwilę obecną się tam zarabia? Jak to właśnie jest z takimi premiami, można liczyć na jakieś dodatki za dobrą pracę?

Znajomy

Szef powinien zafundować kierowcom badania psychologiczne i podawać leki uspakajające. Zero ograniczeń i przestrzegania przepisów. Pędzą ile się da, a nie ile można. No chyba, że firma pochwala takie zachowania. W końcu dojdzie do jakiejś tragedii.

Magda

Macie dużo stresów w pracy?

byku

Naprawdę warto. Ja się nie zawiodłem. Wygląda na to, że zostanę tu dłużej:)

Barnaba

Tym bardziej, że firma ma świetną opinię to chce się pracować w takim miejscu.

Man

Pracuje tu od wielu lat i wszystko ok, inaczej by mnie tu nie było. Jak jest się uczciwym i rzetelnym, szef potrafi to docenic. Nie ma powodów do narzekania, wypłata zawsze na czas, dobre zarobki, bardziej się starasz więcej zarobisz. Jest ok.

Driver

Samochody stare graty. Porażka

Urywa przy wypłacie jak odchodziłem byłem lżejszy o 5 stów

xyz

a jak jest dzisiaj? na dzień 16.05.2012

Zostaw merytoryczną opinię o Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło - Łódź

• Jak się pracuje w Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło?

Zobacz opinie na temat firmy Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło?

Jagez Firma Transportowo-Usługowa Zdzisław Jagiełło
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kurczaki 43 lok. 35
    93-331 Łódź