Es-Invest S.C. Ewelina Warwas Sławomir Mosur

Siemianowice śląskie

Opinie o Es-Invest S.C. Ewelina Warwas Sławomir Mosur

roman

Robota jak robota ale faktycznie nadzoru brak i klient nie często zaglonda więc można dorobić na materiale i drobnych zleceniach z okolicy. Robi się dla oka a nie dla siebie wiec czego tu oczekiwać to deweloper

Beata

Nikt nie nadzoruje budowy . występują niezgodnosci z projektem. Deweloper oszczędza na wszystkim. Zawsze kupi najtańszy produkt do domu okna żaluzje itp.domy niedogrzane. Przed ostatecznym zakupem lepiej wynająć rzeczoznawca budowlanego.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Es-Invest S.C. Ewelina Warwas Sławomir Mosur? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Es-Invest S.C. Ewelina Warwas Sławomir Mosur - Siemianowice śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Es-Invest S.C. Ewelina Warwas Sławomir Mosur