Opinie o Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. w Brzeg Dolny

Nowe porzadki Nowy wpis

@Pracodawca Nie polecam. Zrobili niepotrzebne nowe stanowisko dyrektora który ma przekonanie że każdy pracownik to robol który ma być już przebrany i zejść z instalacji najlepiej za pięć siódma i piec po piętnastej. Ludzi ma najgorszy sort który najlepiej żeby zarabiał najniższą krajową. Sukcesy na giełdzie grupy PCC, a podwyżki są z góry odrzucane. No ale gdzieś musi się znaleźć kasą na nowe toyoty. Zarząd wozi się firmowymi audi q8 na firmowe paliwo, a zwykli pracownicy wózkami elektrycznymi z 1970 lub rowerami. Taka bieda że nie ma podstawowych narzędzi na magazynie. Nie polecam

jankowalski Nowy wpis
@Nowe porzadki

1970 to miały zakładane tabliczki bo akurat takie były w (usunięte przez administratora). 100% się zgadzam, jeździsz wózkami jako pracownik, które zagrażają bezpieczeństwu. Ramy najczęściej popękane, jeden wózek składany z 3, a nowe nie ma pieniędzy bo trzeba wydać na nowe toyoty, audi i volvo firmowe. Dzisiaj przyszła "podwyżka" najniższa krajowa za pracę przy niebezpiecznych substancjach, a najlepsze jest to, że pracownik, który pracuje na stanowisku ma doświadczenie zarabia 27.70zl na godzinę, a zatrudniany jest nowy z ulicy, który kompletnie nie ma pojęcia o niczym, na taką samą stawkę lub większą. Porażka. Pseudo dyrektor, który myśli, że został Bogiem i patrzy po kamerach czy przypadkiem nie przystanąłeś na minutę napić się wody. Nie pozdrawiam Pana o inicjałach P.M

Bartek Nowy wpis

Nie polecam firmy. Pracowałem 15 miesięcy. To o 12 za długo. Plusem jest to że są terminowe wypłaty. Reszta to minusy. Stare zdezelowane narzędzia, zardzewiałe klucze to codzienność. Dodatek akordowy naliczany na zasadach nikomu nie znanych. Przełożony (usunięte przez administratora) Ogólnie nie polecam nikomu. Drugi raz bym się nie zatrudnił. A przekraczanie dobowego czasu pracy to temat rzeka...

Stary Nowy wpis

Co mogę powiedzieć dla chętnych pracy tam... To to że po prawie 6 latach współpracy NIE polecam współpracy z tą firmą... Jedyny ich plus to to że są stabilną firmą z terminowymi wypłatami wynagrodzenia, I to koniec plusów... . Stara Kadra odeszła na emerytury a nowej popitolilo się w główkach, wcześniej każdy miał swój kierunek, swój dział i swoje miejsce teraz jesteś jak (usunięte przez administratora) jesteś wszędzie i nigdzie. Kierownictwo ma ciebie za numerek na papierze a nie za człowieka. Z nadgodzinami dla wybranych w pełni się zgadzam. Jeśli masz swoje zdanie to zapomnij o premiach czy innych akordach których i tak nie ma tyle co wcześniej... Jesteś wazeliniarzem i podpierd....em to będziesz miał premie, akord, nadgodziny i podwyżki. Co chwila jakieś szkolenia i kursy które są równoznaczne ze zwiększeniem odpowiedzialności jak i z zakresem prac ale nie idzie to w parze ze zwiększeniem wynagrodzenia. Mówiąc wprost... Czysta (usunięte przez administratora) w wydaniu młodej kadry kierowniczej. Pozdrawiam

Jano

Nie jest dobrze. Stazy pracownicy mają lepiej od mlodych za wykonaną tą samą prace. A bardzo czesto jest tak ze mlodzi robią więcej a otrzymują dużo mniej premii. Nadgodziny tylko dla wybranych którzy dobrze żyją z mistrzami. Praca nie na długą mete jest coraz gorzej. Nie żałuje że odszedłem...

Życie
@Jano

Pozdrawiam ruda referentke od cudzych meżów ,widocznie nie ma zajecia w pracy

Adaś Niezgódka
@Życie

A ja pozdrawiam ciebie kutny

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Emilia

Serio tak jest, że na nadgodziny mogą chodzić tylko wybrane osoby? Nie można sobie iść dorobić?

Rola

Padaka , coraz więcej ludzi się zwalnia , podwyzki zapomnij , nagonka cały czas , jestes niby mechanikiem a robisz wszystko , podwyżki inflacyjne są a z wypłaty na wypłatę coraz gorzej , akordy ucinają za wszystko , nie polecam .

Dawid

Czy wszyscy u Was pracują na umowach, czy może wiecie ze ktoś pracuje na czarno?

admin

Czy Twoim zdaniem w firmie LabMatic Sp. z o.o. Zakład Usługowo-Serwisowy panuje dobra organizacja pracy? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. - Brzeg Dolny

• Jak się pracuje w Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.?

Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 4
    56-120 Brzeg Dolny

Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o.