Comprex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe

Kraków

Opinie o Comprex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe

abc

Na rozmowie rekrutacyjnej proponowana umowa zlecenie, aby się sprawdzić, pomimo tego że telefonicznie potwierdzona została informacja, że praca jest w oparciu o umowę o pracę.

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie Comprex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Comprex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comprex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe