Nafto-Construct Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Nafto-Construct Sp. z o.o.

Paulina

@Prawda możesz powiedzieć coś więcej o tych zasadach jakie w Nafto-Construct Sp. z o.o. panują? Nie wydaje mi się, by ten temat był wcześniej na wątku poruszony, a jeśli sprawiają one, że z firmy odchodzą pracownicy to jest to dość istotne.

Prawda

Prawda jest taka że jest rotacja pracownikami jest non stop, wynika to z tego że kto jest rozsądnym fachowcem popracuje chwile i ucieka, jak zobaczy jakie zasady panują w tej firmie, ogólnie zbieranina ludzi, nie ważne kto ważne że ma ręce i nogi. Firma wypłacalna ale zarobki nie za bogate.

Paulina

@Raf piszesz, że co tydzień w firmie pojawiają się nowi pracownicy. Czy jest to związane z rozwojem firmy, czy też również w tym samym czasie inni pracownicy odchodzą? Jeśli tak, to jakiego działu to dotyczy?

Raf

Witam firma zatrudnia wielu ludzi. Jest taka roszada co tydzień nowi ludzie w pl dają 16 zł i mówią ze delegacja w stawce ( to szał na calego) kasa wypłacana. Umowy od minimum. Nie dają karty na obiady oraz żadnych premii. Robi się 11h co dzień a zapisane 10 przerwa odliczana. Zagranica dają 9 euro to max na co można licżyć. To całyou nafto construct z krk

Paulina

@Haram, to dobrze. A powiesz więcej o pracy w tym miejscu? Jak z benefitami, jaka panuje atmosfera?

Haram

Pracowałem 3m-ce i nie mam zastrzeżeń

Czarek

Zarobki musza być wysokie, żeby utrzymac przy sobie taką armię ludzi, uwazam, że to całkowicie normalna sprawa i generalnie bardzo fajnie jest tuaj w firmie, mam wrażneie, ze jedna z lepszych firm w kraju

Bartosz

Byłem zatrudniony przez Naftę i "wypożyczany" do innych firm na budowie terminala LNG w Świnoujściu. W praktyce pracowałem więc w innych firmach, ale wypłatę, zakwaterowanie, dojazd do pracy, zjazd do domu na Śląsk i wyżywienie zapewniał mi Nafto-Construct. Wypłaty na czas i zgodne co do grosza. Dobry kontakt z osobami odpowiedzialnymi za organizacje pracy (w sprawie mieszkania, ubrań roboczych itd.). O powyższe negatywne komentarze podejrzewam byłych pracowników fizycznych, którzy spali, pili albo "zapominali" przyjść do pracy.

dzik1989

firma dobra jak cos od pracownika chca a na koniec rozstaja sie z pracownikami jak z gownem i nawet nie sa czelni odebrac telefonu badz powiedziec w oczy zwalniamy

znawca tematu

Na tej stronie nie dowiesz się prawdy o pracy w firmie Nafto-Construst bo nie wygodne komentarze znikają

Macie doświadczenie w pracy w firmie Nafto-Construct Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Nafto-Construct Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nafto-Construct Sp. z o.o.