Golden-pol

Opinie o Golden-pol

Dyrektorem jest Azjata i trochę trudno go zrozumieć.

fifulec
@anonim 27.09.2012 11:43
Dyrektorem jest Azjata i trochę trudno go zrozumieć.

Na temat tej firmy słyszałem wiele różnych opinii , ale zazwyczaj przewijała się ta , że z pieniędzmi, wynagrodzeniami nie ma tutaj problemów. To istotna sprawa dla wielu osób szukających zatrudnienia. Jeśli chodzi o Twój post @anonim , to rzeczywiście może to być problem jednak jak najbardziej do przeskoczenia.

pracownica

Ja też pracowałam w firmie golden-pol na pełen etat .Składki na zus odprowadzał mi od sumy 600zł. brutto. Sporo pracy , ciągle sprawdza czy go nie oszukujesz . Po robocie biegasz z paczkami na pocztę dość często bardzo ciężkimi, oczywiście za darmochę .Brak urlopu , premii a jak się spóżnisz 5 minut to ci od pensji odlicza

Nie polecam tego pracodawcy , pensja mała brak umowy ,

Zostaw opinię o Golden-pol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden-pol