Delikatesy bona

Opinie o Delikatesy bona

Iwona

@Blackczy do dnia dzisiejszego nie dostałeś wypłaty? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Co powiedział? Może jakieś chwilowe problemy w firmie Delikatesy bona. Czy oprócz opóźnionej pensji jesteś jeszcze z czegoś niezadowolony?

Black

Idealna w prost szefowa ktora nie wyplaca pieniedzy za urlop majac umowe o prace.???????? Chora babsko nie polecam tej pracy nikomu. Pensja zawsze opóźniona!!!!!

Bejbiii123

ta praca zostanie w mojej głowie na zawsze , a raczej ta Kobieta. która już dawno powinien obejrzeć psychiatra . hhaha :) to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. pieniędzy też w dalszym ciągu nie płaci. w najgorszym wypadku nie polecam !!!!!! chroń Boże każdego człowieka który czyta jej ogłoszenie o pracę ????????

Bejbiii123

Iwona

@dorota co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie Delikatesy bona? Czy nadal pracujesz? A może udało Ci się awansować na jakieś wyższe stanowisko? Ktoś kto obecnie pracuje podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?

dorota

ale jakie informacje są Ci potrzebne @ty?? Szkoleń tu nie ma, ale generalnie pracuje nam się całkiem ok, duża zasługa zgranej ekipy, bo zarobki nie są najwyższe, jak wszędzie zresztą

odważna

wlasciciele nie wypalacaja pieniedzy na czas, potracaja z pensji za przeterminowany serek, jak kasa wychodzi choc 1 zl na plusie to obcinaja pensje. zagladaja do torebek pracownicom na koniec zmiany. nie maja zielonego pojecia o prowadzeniu boznesu i zyciu w zgodzie z pracownikami. rotacja to ekspedientka na miesiac.

black

Najbardziej psychiczne babsko z jakim miałam do czynienia...z córeczką nie mają sobie równych w swej tyranii...praca tam to koszmar

anonymous

Nadal pracownicom nie wypłaca naleznej im kasy?

nick

kozak sklepik. :-D

Zostaw opinię o Delikatesy bona - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy bona