Opinie o Agencja Ochrony AJG-2 w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony AJG-2. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony AJG-2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony AJG-2 w Bydgoszcz

Zibi

W Zgierzu kicha totalna, ordynarni zarówno dyrektor i koordynator! oszukują na godzinach, do tej pory nie mamy wypłaconych pieniędzy za imprezę masową w lutym , kilka razy w miesiącu zmieniane grafiki, mnóstwo nadgodzin, za które nie ma kasy, w upały brak wody, ogólnie syf totalny, nie polecam nikomu , to najgorsza firma !

Hanna

@stach zawsze się tak mówi, a czasem wystarczy przedstawić swoje warunki i kierownictwo powinno pójść na ugodę. Skoro takich niezadowolonych osób jest więcej, to przecież razem możecie zdziałać więcej. Warto też przekierować te osoby, w to miejsce, żeby mogły zapoznać się z opiniami pracowników - temu też służy to forum.

Jurek

Ja również nie polecam, praca w Zgierzu to porażka, mnóstwo nadgodzin, cały niby koordynator chamski niesamowicie i wulgarny, firma ma bardzo złą opinię. Odradzam tu pracować! Niczego nie mozna się doprosić, odzież z najgorszego sortu, pracuje się ponad normę godzin, oszuści i tyle!

Hanna

@Stach dzięki za wyjaśnienie, jednak sam przyznasz, że w końcu Agencja Ochrony AJG-2 będzie musiała te godziny w jakiś sposób oddać, skoro zatrudnia pracowników na umowy o pracę. A czy próbowaliście już rozmawiać o tym z kierownictwem i w jakiś sposób zmienić tę sytuację?

@Hanna

Hanna, nie ma sensu rozmawiać z kierownikiem, udamy się do PIP , mamy tyle dowodów że i tak nadgodziny zostaną nam wypłacone.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony AJG-2? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Benek

firma krzak, tragedia,nie polecam nikomu

Hanna

@Stach osoby niepełnosprawne to często bardzo sumienni pracownicy, czy w Agencja Ochrony AJG-2 wygląda to inaczej? Nadgodziny są dodatkowo płatne? Możesz wyjaśnić tę kwestię?

@Hanna

Nie płacą za nadgodziny , niby ze do odbioru ale ciągle brakuje ludzi i nie ma kiedy ich odebrać.

Stach

AJG-skrót : "Ach Jaka Gówniana" firemka, nie szanują pracowników, wyzysk , zatrudniają pracowników niepełnosprawnych a każą pracować w nadgodzinach. Nie dają wody w upały, w ogóle to nic nie dają, ciuchy służbowe używane, po kimś kto odszedł. Tragedia , benefity to robienie w nadgodzinach! Odradzam tam pracować!

Hanna

A jakie benefity oferuje Agencja Ochrony AJG-2 swoim pracownikom?

maniek

To łobuzy ! Pracowałem w tej firmie . Już w drugim miesiącu były problemy z wynagrodzeniem ponieważ "mylono" ilość godzin przepracowanych . Po przepracowanej nocy wstawiają jeszcze zmianę od 12 lub 14 do 22 :00 , to częsta praktyka . Mówię tu o Auchan Olsztyn . Miło by było żeby zajęła się tym Państwowa Inspekcja Pracy. Pozdrawiam panów Radosza i Pieślaka , to oni są za to odpowiedzialni ...

bocian

Fajnie, że oprócz tego są jakieś premie @uakaia, bo przecież takie urozmaicone zatrudnienie jest dość przyjemne. W końcu socjale również się pokazują.

Raul

Premii ci cwaniaki tyle dadzą z Grzybowej firemki że cho cho! Nie będziesz wiedziała co z pieniędzmi zrobić;). Jak stawka 1300 złotych (poniżej płacy minimalnej), uważasz że jest "dobra", to pracuj u nich za 5 złotych na godzinę. Takie głupoty wypisuje pewnie jakaś biurwa z AJG, lub rodzinka prezia Grzyba, która jest w "zarządzie" tej dziadowskiej firemki.

wgt

Oni co chwila poszukują ludzi do ochrony, sprzątaczki, prac. gospodarczych bo jest stosunkowo duża rotacja pracowników tej dziadowskiej grzybowej postesbeckiej firemki AJG. Więc nie ma się co dziwić.

Ewa M.

.... nie otrzymałam pensji za przepracowany miesiąc Marzec . Dla Pani która rozliczała moje zlecenie odsyłam kwotę 124,05,- na zakup butów . Radosz cwaniaku wszystkich rozliczasz na swoją KORZYŚĆ ....@ W Polsce są PRAWNICY , którzy jeszcze bronią stronę Pracownika . KTO DAJE DO PODPISU IN BLANCO ....? PIS wprowadził klasyfikację rodzaju ludzkiego . PREZES ZE SWOJEJ KIESZENI POKRYJE NA MOJĄ KORZYŚĆ ROZLICZENIE ZA MIESIĄC MARZEC. KARTA PRACY LALLEMAND - DROŻDŻOWNIA . LALLEMAND DO WIADOMOŚCI .

gard

W Cemacie wynajmują około 70 firmom budynki. Jest tam jakieś 16 hektarów do ochrony i trzeba się nachodzić po budynkach i na zewnątrz. Cwaniaki z AJG oszczędzają na ludziach, żeby jak najmniej zatrudniać ludzi, zwłaszcza sprzątaczkach i pracownikach gospodarczych. Dlatego też ochroniarze oprócz obchodów i wypisywania przepustek muszą dodatkowo śnieg odwalać, sypać piaskiem, trawę kosić w lecie. A to wszystko za najniższą krajową, nieraz oszukiwaną na kilkadziesiąt złotych za pracę w nadgodzinach i dodatków za godziny nocne. Oprócz tego ta dziadowska firemka ma znaczne dotacje z PFERON za zatrudnianie niepełnosprawnych. Cieszę się, że już tam nie pracuję i życzę Grzybowi i jego rodzince żeby zbankrutowali.

viki

Ta firma zatrudnia ludzi w warszawskim CEMAT przy ul.wólczyńskiej ciężkie warunki pracy zwłaszcza dla pracowników gospodarczych i sprzątających.Bardzo duży obszar .

viki

Wiem ze jest wyzysk i słabe płace .

Ateista z Nazaretu

Widzę,że po latach nic się nie zmieniło w Ajg2.Uwłaszczony pomiot komunistyczny nadal wyzyskuje spoleczeństwo.

gwodf

Najpierw tomeczku skończ gimnazjum, wtedy pogadamy. W jakim ty świecie żyjesz??? Gdzie w takiej firemce ochroniarskiej AJG płacą 10-15 złotych? Jak na budowie wykwalifikowany pracownik przy ciężkiej pracy fizycznej często 15 złotych nie zarobi. Skończ szkołę przyjmij się do ajg i będą ci płacić, ale chyba w hrywnach na godzinę.

ajg pudlo

A teraz powodem tak co sądzi cię o stawce 3,50zl za godzinę umowa zlecenie jako pracownik ochrony ta firma AJG tyle płaci człowiekowi. Wstydu nie macie prezesi

przedstawiciel handlowy inowroclaw

Powiem tak chcialem podjac prace ajg 2 na stanowisku handlowca ale niechca dac szansy mi powiedziano mi na dismisura ze Maja za duzo ludzi handlowcow . A naprawde znalaz bym in nowych klientow mam swoje obiekty ale powiedziano mi nie. Pozdrawiam zarzad ze zostale odstawiony

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony AJG-2 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony AJG-2?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony AJG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Agencja Ochrony AJG-2