Agencja Ochrony AJG-2

Bydgoszcz

Opinie o Agencja Ochrony AJG-2

Paweł

Ciekawe jak wybrną z nieudzieleniem zaległych urlopów , termin wykorzystania minął 30 września. Co z tego ze pracownicy chcą urlopu ale nie może go wykorzystać, dyrektor nie godzi się na urlopy! A co niektórzy maja jeszcze niewykorzystane za 2015 rok, jeden telefon do PiP i pozamiatane, nasza cierpliwość się kończy, czy ajg stać na takie kary?

Zgierzanka
@Paweł 16.10.2017 20:20

Ja też nie mogę doprosić się zaległego urlopu, kiedy chce wykorzystać zawsze mam odmowę.

Hanna

@Jan, trudno o tak bezpośrednie pytanie w sprawie, którą opisujesz od początku jako dość enigmatyczną. Wcześniej użytkownik @Zibi opisał o co mu chodzi, a Ty piszesz o "przekrętach". Możesz to jakoś opisać i podać konkretne sytuacji, które miałyby o Agencja Ochrony AJG-2 świadczyć w ten sposób?

Jan

przecież pisze na forum konkretnie o AJG , popieram syf totalny. sami zapytajcie kierownictwo w zgierzu ale wątpię czy się przyznają do przekrętow.

Hanna

@Jan, piszesz ogólnie o mieście czy o Agencja Ochrony AJG-2? Dobrze byłoby gdyby pojawiały się tutaj te informacje, o które pytałam powyżej, a może nawet informacje od samego kierownictwa. W każdej sprawie warto poznać stanowiska dwóch stron, nie tylko perspektywę jednej.

Jan

To o czym piszecie to tylko wierzchołek góry, o takich przekrętach jakie mają miejsce w Zgierzu w bydgoszczy jeszcze nie wiedzą , ale to wszystko kiedyś wyjdzie, same przekręty!

Hanna

Tak jak pisałam powyżej @Ja i @Zibi, zgłaszaliście, wyjaśnialiście to z kierownictwem? Brak wypłat i umów to dość kardynalne przewinienia, na które Agencja Ochrony AJG-2 nie powinna sobie dzisiaj pozwalać. Dajcie znać innym czy po jakichś interwencjach coś się zmieniło.

Ja

Popieram ZIBI, pracowałem w ajg w Zgierzu, na Brenntagu, wymagania ponad normę, pracowałem na "czarno" gdyż do tej pory nie mam umowy, chociaż dziwne bo po odejściu przysłali świadectwo pracy. Zero wody w upały, stawki głodowe, a brygadzista beznadziejnie chamski.

Zibi

W Zgierzu kicha totalna, ordynarni zarówno dyrektor i koordynator! oszukują na godzinach, do tej pory nie mamy wypłaconych pieniędzy za imprezę masową w lutym , kilka razy w miesiącu zmieniane grafiki, mnóstwo nadgodzin, za które nie ma kasy, w upały brak wody, ogólnie syf totalny, nie polecam nikomu , to najgorsza firma !

Hanna

@stach zawsze się tak mówi, a czasem wystarczy przedstawić swoje warunki i kierownictwo powinno pójść na ugodę. Skoro takich niezadowolonych osób jest więcej, to przecież razem możecie zdziałać więcej. Warto też przekierować te osoby, w to miejsce, żeby mogły zapoznać się z opiniami pracowników - temu też służy to forum.

Jurek

Ja również nie polecam, praca w Zgierzu to porażka, mnóstwo nadgodzin, cały niby koordynator chamski niesamowicie i wulgarny, firma ma bardzo złą opinię. Odradzam tu pracować! Niczego nie mozna się doprosić, odzież z najgorszego sortu, pracuje się ponad normę godzin, oszuści i tyle!

Hanna

@Stach dzięki za wyjaśnienie, jednak sam przyznasz, że w końcu Agencja Ochrony AJG-2 będzie musiała te godziny w jakiś sposób oddać, skoro zatrudnia pracowników na umowy o pracę. A czy próbowaliście już rozmawiać o tym z kierownictwem i w jakiś sposób zmienić tę sytuację?

@Hanna 18.08.2017 15:08

Hanna, nie ma sensu rozmawiać z kierownikiem, udamy się do PIP , mamy tyle dowodów że i tak nadgodziny zostaną nam wypłacone.

Benek

firma krzak, tragedia,nie polecam nikomu

Hanna

@Stach osoby niepełnosprawne to często bardzo sumienni pracownicy, czy w Agencja Ochrony AJG-2 wygląda to inaczej? Nadgodziny są dodatkowo płatne? Możesz wyjaśnić tę kwestię?

@Hanna 06.08.2017 17:55

Nie płacą za nadgodziny , niby ze do odbioru ale ciągle brakuje ludzi i nie ma kiedy ich odebrać.

Stach

AJG-skrót : "Ach Jaka Gówniana" firemka, nie szanują pracowników, wyzysk , zatrudniają pracowników niepełnosprawnych a każą pracować w nadgodzinach. Nie dają wody w upały, w ogóle to nic nie dają, ciuchy służbowe używane, po kimś kto odszedł. Tragedia , benefity to robienie w nadgodzinach! Odradzam tam pracować!

Hanna

A jakie benefity oferuje Agencja Ochrony AJG-2 swoim pracownikom?

maniek

To łobuzy ! Pracowałem w tej firmie . Już w drugim miesiącu były problemy z wynagrodzeniem ponieważ "mylono" ilość godzin przepracowanych . Po przepracowanej nocy wstawiają jeszcze zmianę od 12 lub 14 do 22 :00 , to częsta praktyka . Mówię tu o Auchan Olsztyn . Miło by było żeby zajęła się tym Państwowa Inspekcja Pracy. Pozdrawiam panów Radosza i Pieślaka , to oni są za to odpowiedzialni ...

bocian

Fajnie, że oprócz tego są jakieś premie @uakaia, bo przecież takie urozmaicone zatrudnienie jest dość przyjemne. W końcu socjale również się pokazują.

Raul

Premii ci cwaniaki tyle dadzą z Grzybowej firemki że cho cho! Nie będziesz wiedziała co z pieniędzmi zrobić;). Jak stawka 1300 złotych (poniżej płacy minimalnej), uważasz że jest "dobra", to pracuj u nich za 5 złotych na godzinę. Takie głupoty wypisuje pewnie jakaś biurwa z AJG, lub rodzinka prezia Grzyba, która jest w "zarządzie" tej dziadowskiej firemki.

wgt

Oni co chwila poszukują ludzi do ochrony, sprzątaczki, prac. gospodarczych bo jest stosunkowo duża rotacja pracowników tej dziadowskiej grzybowej postesbeckiej firemki AJG. Więc nie ma się co dziwić.

Ewa M.

.... nie otrzymałam pensji za przepracowany miesiąc Marzec . Dla Pani która rozliczała moje zlecenie odsyłam kwotę 124,05,- na zakup butów . Radosz cwaniaku wszystkich rozliczasz na swoją KORZYŚĆ ....@ W Polsce są PRAWNICY , którzy jeszcze bronią stronę Pracownika . KTO DAJE DO PODPISU IN BLANCO ....? PIS wprowadził klasyfikację rodzaju ludzkiego . PREZES ZE SWOJEJ KIESZENI POKRYJE NA MOJĄ KORZYŚĆ ROZLICZENIE ZA MIESIĄC MARZEC. KARTA PRACY LALLEMAND - DROŻDŻOWNIA . LALLEMAND DO WIADOMOŚCI .

gard

W Cemacie wynajmują około 70 firmom budynki. Jest tam jakieś 16 hektarów do ochrony i trzeba się nachodzić po budynkach i na zewnątrz. Cwaniaki z AJG oszczędzają na ludziach, żeby jak najmniej zatrudniać ludzi, zwłaszcza sprzątaczkach i pracownikach gospodarczych. Dlatego też ochroniarze oprócz obchodów i wypisywania przepustek muszą dodatkowo śnieg odwalać, sypać piaskiem, trawę kosić w lecie. A to wszystko za najniższą krajową, nieraz oszukiwaną na kilkadziesiąt złotych za pracę w nadgodzinach i dodatków za godziny nocne. Oprócz tego ta dziadowska firemka ma znaczne dotacje z PFERON za zatrudnianie niepełnosprawnych. Cieszę się, że już tam nie pracuję i życzę Grzybowi i jego rodzince żeby zbankrutowali.

viki

Ta firma zatrudnia ludzi w warszawskim CEMAT przy ul.wólczyńskiej ciężkie warunki pracy zwłaszcza dla pracowników gospodarczych i sprzątających.Bardzo duży obszar .

viki

Wiem ze jest wyzysk i słabe płace .

Ateista z Nazaretu

Widzę,że po latach nic się nie zmieniło w Ajg2.Uwłaszczony pomiot komunistyczny nadal wyzyskuje spoleczeństwo.

gwodf

Najpierw tomeczku skończ gimnazjum, wtedy pogadamy. W jakim ty świecie żyjesz??? Gdzie w takiej firemce ochroniarskiej AJG płacą 10-15 złotych? Jak na budowie wykwalifikowany pracownik przy ciężkiej pracy fizycznej często 15 złotych nie zarobi. Skończ szkołę przyjmij się do ajg i będą ci płacić, ale chyba w hrywnach na godzinę.

ajg pudlo

A teraz powodem tak co sądzi cię o stawce 3,50zl za godzinę umowa zlecenie jako pracownik ochrony ta firma AJG tyle płaci człowiekowi. Wstydu nie macie prezesi

przedstawiciel handlowy inowroclaw

Powiem tak chcialem podjac prace ajg 2 na stanowisku handlowca ale niechca dac szansy mi powiedziano mi na dismisura ze Maja za duzo ludzi handlowcow . A naprawde znalaz bym in nowych klientow mam swoje obiekty ale powiedziano mi nie. Pozdrawiam zarzad ze zostale odstawiony

glock

Jak masz spluwę i licencję II stopnia, to możesz liczyć na średnią krajową, tylko nie napiszę jakiego kraju. Prezesy AJG się ciebie będą bały, że ich odstrzelisz, jak kasa przy wypłacie się nie będzie zgadzała;).

wzr

@Bowinek Te 1500 zł miesięcznie, nie zarobisz tyle u tych cwaniaków. Chyba że z nadgodzinami. Najniższa krajowa, a i to w dużej mierze oszukana o te kilka-dziesiąt złotych. A co do ludzi z "zaburzeniami psychicznymi", to wiele osób jest całkiem zdrowa. Nic specjalnie im nie dolega. A że za bardzo nie ma roboty, to ludzie różnymi sposobami, nie zawsze legalnymi, kombinują żeby grupę inwalidzką zdobyć. Takie są realia w tej kartoflanej republice, gdzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust ma najlepiej, a zwykły człowiek musi biedować i kombinować jak przeżyć.

zwykły

Powiem tak pracuje w tej firmie ponad 5 lat zgodzę się z tymi opiniami na temat płac jest to chore dla nich liczy się tylko grupa niepełnosprawności umiarkowana bądź znaczna a tragiczne jest to że do pracy zatrudniają ludzi z zaburzeniami psychicznymi na stanowiska pracownik ochrony gdzie ten człowiek jest sam na obiekcie jestem przekonany że lekarz medycyny pracy nie zezwolił na prace w nocy ba nawet na prace w dzień bez osoby drugiej. ale tak już jest z tymi odliczeniami z funduszu też u nich jest ciężka sprawa bo ta firma ma w sobie kilka firm i w jednej można otrzymać zwrot np. za lekarstwa a w drugiej już nie można zaznaczam że firma z takiego pracownika ma odliczenia z funduszu. Ciekawe jest również fundusz świadczeń socjalnych oni kase biorą a pracownikom mówią że funduszu nie ma fakt na kwitkach od wypłaty nie ma takiej pozycji jak fundusz a same kwitki to jest ubaw nigdy nie ma ich na bieżąco. Moja ocena firmy w skali 1-10pkt to 1,5pkt cóż pracować trzeba gdzieś a wynagrodzenie to zawsze będzie w tej firmie NAJNIŻSZA KRAJOWA

Claus

Ta cała AJG która ma obiekt CEMAT w Warszawie (jest tam około 16 hektarów do ochrony), co chwile szuka i daje zapotrzebowanie do urzędu pracy ludzi z grupami niepełnosprawności na pracowników ochrony, gospodarczych, i sprzątaczki. Wiadomo, warunki pracy są nawet dla zdrowych ludzi trudne w tym Cemacie. Płace są oszukiwane zawsze na parę złotych, i za przepracowane nadgodziny liczone jest jako "premia prezesa", bez podatku, bez dodatków nocnych. Wstydziliby się ludzi niepełnosprawnych tak okradać! Warunki pracy i płacy są specjalnie takie, żeby była duża rotacja. Wszak wiadomo, że Warszawa jest dużym rynkiem pracy i pracowników nie brakuje. A jak przyjdzie nowy człowiek, cwaniaki z AJG dostają z PFERON-u dotację na niego, na "przystosowanie warunków" miejsca pracy niepełnosprawnego pracownika. I tak ten "byznes" się kręci. Że się nie ma kto wziąć za takie "firemki".

Stan

Człowieku, swego czasu na Podkarpaciu firemką roku została taka produkująca meble. Sam "premier" (ło)Buzek dawał im to wyróżnienie. Pracownicy zatrudnieni w tej firemce pracowali niewiele więcej niż najniższa krajowa. Strasznie podłe zarobki tam były nawet jak na Podkarpacie, a i warunki pracy też nie najlepsze. Cóż, za sprawą solidaruchów, jak i tych z "narodu wybranego" mamy wilczy kapitalizm. Mainstreamowym gazetom i telewizorniom głównego ścieku bym aż tak bardzo nie wierzył co tam piszą i mówią. Tam jest propaganda sukcesu jak za Gierka. A tą firemkę AJG znam dobrze, i jakiekolwiek wyróżnienia są nie na miejscu.

vit

TO JEST TAKA FIRMA ŻE DLA PIENIĘDZY ŻEBY TYLKO KLIENT MIAŁ GRUPĘ TO MOŻE ON BYĆ BEZ RĄK,NÓG,ALE KASA BĘDZIE SZTUKA SIĘ LICZY.WSTYD .FIRMA NIE POWINNA SIĘ NAZYWAĆ ŻADNĄ AGENCJĄ OCHRONY,TYLKO ZAKŁADEM INWALIDÓW.PRA COWNICY ZAKŁADÓW KTÓRE OCHRANIACIE PRZEZ BARDZO SCHOROWANYCH LUDZI TO SIĘ ŚMIEJĄ ,JESTEŚCIE POŚMIECHOWISKIEM. Robicie tylko wstyd innym firmom ochraniarskima, le to już nie długo jak tymi grupami będziecie sobie mogli podetrzeć cztery litery.NIEROBY ŚMIERDZĄCE

krewetka

Facet jest chyba po specjalnej szkole , bo nie potrafi dobrze zdania ułożyć ?! Nikt nie będzie się nikogo pytał , czy mamy pisać swoje komentarze na temat firmy AJG , czy nie !? Nie jest właścicielem świata , za małą ma główkę .

krewetka

Mam otwartą duszę do zamkniętego społeczeństwa ,z drugiej strony Wisły. Możemy się zmieniać co do kategorii ludzi @ którzy mają problemy ze snem. W kontekście przepisów o WYSOKOŚCI ustawienia monitora , to mamy uściski wyzysku .

rencista

Jak przestrzegane są prawa pracownicze w AJG widać na stronie internetowej. Panie, panowie operatorzy głowa do góry. To w kontekście przepisu o wysokości ustawienia monitora, a raczej monitorów.

krewetka

Jeżeli tak myślisz , to jesteś w błędzie ? Zastosowałeś tradycje przymierza z Firmą AJG w ramach laickiej koncepcji życia . Kiedyś spadną nam z rąk kajdany KLASOWEGO USTROJU .

Antaris

a widziałeś kiedyś 1500 na rękę bo jeśli tak to chyba z nadgodzinami

krewetka

W AJG dysponujemy marginesem swobody na obojętność KOORDYNATORA , który żywi się PLOTAMI przed szerszym kręgiem ludzi ... ?! Proces ten wyraża się w stosunku do Zakładu Pracy nowoczesną formą życia tworzoną przez potrzebę zaspokojenia popędu produktu.

krewetka

Telefon do Kadr , połączenie z Księgowością interwencja i po kilku dniach wpłata przekazem pocztowym . W umowie o DZIEŁO , trzeba podać numer konta i osobiście wysłać do Biura AJG " PROSZĘ O WPŁATĘ KWOTY PIENIĘŻNEJ NA KONTO NR ... PODPIS " wzór . Trudno domyślna kasjerka ?! Koszt rozmowy bezcenny .

krewetka

Panie Prezesie @ zapomniał Pan wpłacić ludziom pensje na konta ...? Co jest tego powodem ? Uczciwi obywatele tak nie postępują ze swoimi pracownikami , bez pytania o pozwolenie jestem na FORUM ?!

krewetka

W obecnej chwili jest to skupienie na życiu zawodowym , tu nie ma nic z prywatności ?! W tej Firmie brakuje wszystkiego , od szczotki po paliwo do koszenia . Ubrań też nie ma na zimę ,brak butów , fartuchów dla kobiet . Jest to powieść historyczna ...?!

krewetka

Odbywa się elekcja z Królową Jadwigę w Stolicy Litewskiej . Przy tak ruchliwym trybie życia , proteguje swoich Kandydatów do towarzystwa mężowi . Pozdrówcie swoje psy ?!@

krewetka

Nie myśl sobie , że to BAJKA . Życzę WAM w posiłkach JAJKA . W tej męskiej Instytucji Rządowej ,PRACOWNIK FIRMY AJG - 2 zasługuje na KOSZYK z trudem odjęty od skromnego zarobku , po poważne sumy wypłacane zamożnym @ przewidziane USTAWAMI PRAWA w tym rewirze .Nasza Praca polega nie tylko na spełnianiu ŻYCZEŃ , ale utrzymaniu POZYCJI , co do nienaruszalności ODDZIAŁU !?

krewetka

Skoncentrowane AJG -2 na wygodach kosztem formy i linii , wyściełanych foteli , co nie jest użyteczne w swym domu przywozi się na obiekty !? Mamy PRAWO doręczyć wiadomości @ dla obu krajów które prowadzą wspólnie politykę zagraniczną i wojskową z odrębnym Skarbem i Sądownictwem . HISTORIA ZMIAN ?!

krewetka

Zwolnienie z pracy jest upokorzeniem dla Pracownika , przez Przedstawicieli Klasy Wyższej . Statuty , uchwalone jeszcze za panowania ...dynastii !? upoważniają do dostarczenia potrzebnych materiałów i narzędzi ...?!@ Z powodu skostniałej biurokracji weszły w życie przez Posłów , Wielkiego Księstwa Litewskiego .

Krewetka

Poszukiwany Zaborca ! Wezwanie do jednej połowy ludzi ! W epoce postępu i reform Praca tylko dla upośledzonych ! Ci którzy służą , którzy tylko stoją w gotowości i czekają ! Cała siła tej Organizacji przyznaje sobie Niepodległość ! Nędzarze mogą znaleźć schron w przytułkach. Tylko wybrani dbają o swoje interesy !

krewetka

Zakład Pracy Chronionej @ postawił sobie za CEL? największą liczbę kandydatów na Inwalidów . Po " KOMUNIE " wóz pchnięto za pomocą eksplozji w sferę Działalności gospodarczej , z sygnalizatorem dopuszczającym do ustępstw dla Pracodawców .

krewetka

Komputerowa obróbka bez kresek z wykresem funkcji @ Pierwsze starcie z Armią , która dzierżawi ziemię od Ministerstwa Obrony Narodowej ? stojąca na dobrze dobranych pozycjach obronnych . Taktyka grzyba - zaniedbań i zacofania .

krewetka

Ruchoma platforma służy jako miejsce dla Orkiestry . Umowy z Kodeksu Cywilnego ; Umowa o dzieło ( art. 627.k.c.) i Umowa zlecenie (art. 734.k.c.) . Czy jesteś zestresowany pracą zawodową ? Prawo @ nadal przypomina rozkołysane wahadło i staje się parawanem , które trafia na wokandę .

krewetka

Na ekranie pojawia się "KRYPTONIM - wyraz ukrywający właściwą nazwę , który wynika ze słabości wewnętrznej ....? , według systemu tak zwanej demokracji szlacheckiej. Która też to ściana ?

Zostaw opinię o Agencja Ochrony AJG-2 - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony AJG-2