Opinie o Agencja Ochrony AJG-2 w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony AJG-2. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony AJG-2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony AJG-2 w Bydgoszcz

Mariusz

Dobrze było by gdyby AJG zaangażowało się więcej w przetargi na obiektach przemysłowych w miejscowości Toruń i okolice, tu też firma mogłaby dużo zdziałać, A firma jest jedną z najlepszych w jakiej kiedykolwiek pracowałem. Pracowniku Ochrony, z orzeczeniem o niepełnosprawności jeśli liczysz na więcej niż najniższa krajowa trzeba było się kształcić. Ciesz się że ktoś daje takim pracę,tu przynajmniej płacą za nadgodziny, bo w innych firmach często dają wolne za nadgodziny.

@Jagienka8

A płacą chociaż wyższe stawki za nadgodziny? Czy dają tyle samo, co za podstawowe godziny? Rozwiń, jeśli możesz, bo szukam pracy :P

Czy rozmowa rekrutacyjna w Agencja Ochrony AJG-2 odbywa się również w języku angielskim?

@HENIUŚ 4

Do każdego stanowiska ze znacznym firma ma dopłatę 2400 zł? Coś z tych pieniędzy wraca do pracownika? Choćby na przystosowanie stanowiska pracy albo dają 7 godzinny dzień w robocie?

Lolek

No raczej w języku chińskim.

Nie wiem kim jesteś ale naprawdę nie którzy powinni się zastanowić przed napisaniem komentarza dlaczego rekrutacja miała by się odbywac w języku angielskim chyba musisz być studentem bo tylko student może żądać takie (usunięte przez administratora) pytanie.....

AJG Bydgoszcz nawet nie płaci najniższej krajowej. Pracuje jeszcze w tej firmie lecz szukam innej pracy. Jesteśmy marnowanie przez tę firmę pod względem finansowym. Nie polecam!!!

Sebastian

No co ty? Nie było żadnych podwyżek po nowym roku jak minimalna wzrosła? Rozmawiałeś z przełożonym o zarobkach i czy coś się poprawi? Pracujesz na całym etacie?

HENIUŚ 4 Nowy wpis

nie odpowiadasz na temat. stawki zaniżają i od tych stawek masz liczone : składki ZUS, za godziny nocne ,za nadgodziny. Wypłaty terminowe i przelewem, bo inaczej nie dostaną dopłaty z PFRON-u : za grupę znaczną- 2.400 zł;;za umiarkowaną- 1 900 zł, za lekką 500 zł.

@HENIUŚ 4

Smutas

witam serdecznie Czy firma dobra!!!! Okaże się choć wypłacalna jest to na 100% Ale smuci mnie to iż Koordynator który wykonuje usługi dla tej firmy jest osobą negatywną a nie wiadomo czy firma AJG Bydgoszcz wiedzą dokładnie co to za człowiek tak na prawdę ? Wiedzą że jest uprzejmy itp A tak na prawdę jest osobą Były wojskowy jak się mówi Trep Który wytwarza (usunięte przez administratora) w pracy nie ma szacunku dla osób Niepełnosprawnych którzy są zatrudniani w tej firmie w Miejscowości Koszalin Bowid 15 OHraniają teren Espersen ... Pan Koordynator zle traktuje tych ludzi mówiąc i krzycząc jak sie wam nie podoba to (usunięte przez administratora) Nie dziwie sie że pracownicy poprzedni rzucają pracę i odchodzą a prawdy w siedzibie AJG nie wiedzą dokładnie co się dzieje do nich wiadomości nie dochodzą Po za tym Koordynator skierować chce pismo do AJG Sprawie zakaz używania telefonów komórkowych przez pracowników choć to nie zgodne jest z prawem kostytucyjnym art 49 i inne RP Koordynator jest chroniony przez Szabel Koszalin i osobę na stanowisku też były wojskowy Zbigniew P który zarządza Esperen na Bowid 15 ,Ma Układy z koordynatorem jak by mógł to wojsko by stworzył i każdy by na baczność stał przy nim ..Ale z tego co wiem ktoś chce powiadomić Inspekcje pracy w Szczecinie lub Koszalinie i posiada nagrania jak koordynator traktuje osoby Niepełnosprawne ... Prawda jest taka ze tu nie jest(usunięte przez administratora) tylko pracujące osoby Niepełnosprawne nie można tak ich traktować Ciekawe czy będzie jakaś kontrola z Inspekcji pracy >?Czy zawita Dyrektor AJG i Zrobi Porządek z tym koordynatorem .......

Byłem widziałem Nowy wpis
@Smutas

Zgadzam się w 100 procentach, to co wyczynia Andrzej O. To czysty (usunięte przez administratora) brak szacunku do ludzi, Tylko wieczne krzyki i wyzwiska, rzucanie różnymi przedmiotami w ludzi z grupą nie jest mu obce, osoby mające orzeczenia są traktowane jak banda deb.li . Albo facet ma takie układy, albo poprostu nikt nie wie co się wyprawia na Espersenie, wystarczy żeby ktoś porozmawiał z ludźmi.

Jagienka8
@Mariusz

Piszesz bzdury i kocopoły. W innych firmach też płacą za nadgodziny. Już nie wybielaj tak AJG bo to niesmaczne.

Irena
@Jagienka8

Rozumiem ze pracujesz dla firmy? Nie ma żadnych pozytywów? Dlaczego uwazasz ze „Mariusz” chce ją wybielić ?

@Jagienka8

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Ochrony AJG-2?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Ochrony AJG-2? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jak wyglada finansowo i godzinowo praca w tej firmie w Bydgoszczy na monitoringu? w jakim miejscu w Bydgoszczy

Czy firma Agencja Ochrony AJG-2 kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Mmmm

Tak, kobieta i mężczyzna otrzymują najniższa krajowa na tych samych stanowiska.

Lidia
@Mmmm

No to nie bałdzo. Ale przynajmniej z Twojego komentarza widzę że kobiety też zatrudniają na ochronę, tak? Jakie obiekty można dostać, podpowiesz koleżance? :)

Czy spółki. AJG mają jakieś obiekty w Toruniu bądź w okolicach?

Wojtek

Czy agencja zatrudnia kobiety do pracy?

Stan
@Wojtek

A co, zmieniłeś płeć?

Czy firma Agencja Ochrony AJG-2 udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pikuś

Nie udziela żadnych pożyczek, nie wiem jak jest z pracownikami biurowymi, ale zwykłym parobkiem pozostaje tylko wypłata.

Popieram ZIBI, pracowałem w ajg w Zgierzu, na Brenntagu, wymagania ponad normę, pracowałem na "czarno" gdyż do tej pory nie mam umowy, chociaż dziwne bo po odejściu przysłali świadectwo pracy. Zero wody w upały, stawki głodowe, a brygadzista beznadziejnie chamski.

Jolanta

Ja właśnie tam idę na Brentag w przyszłym tygodniu sprzątać.Czy tam się zmienił brygadzista czy jest ten sam bo mnie przyjął dość miło jak mnie oprowadzał

Jolanta

Masz rację wytrzymałam tylko miesiąc i odeszłam przez brygadzistę D.B zbyt dużo wulgarnych słów używa przy pracownikach i cały czas podnosi głos. Mam na to dowód.Pracownicy się boją powiedzieć prawdy ale ja się odważyłam.Nie wiem czy ktoś nowy tam wytrzyma jak nie zrobią z tym porządku Żal mi tylko ludzi którzy muszą tam pracować. Nawet na Brentagu w Zgierzu potwierdzili że to nie jest pierwsze takie zachowanie Pana DB brygadzistyCzas z tym coś zrobić

Jolanta

To prawda pracowałam miesiąc na Brentagu w Zgierzu i nie dało się dużej wytrzymać Brygadzista D.B co drugie słowa to ku i hu przy pracownikach mówi podniesionym głosem mam na to dowód nagrany.Pracownicy się boją powiedzieć prawdy ale ja się odważyłam.Zróbcie coś z tym bo niwa osoba która będzie slaba psychicznie długo tam nie wytrzyma.

Jolanta

Chciałam tylko spytać jakie są wasze doświadczenia w pracy Ajg w Zgierzu.W przyszłym tygodniu podejmuję tam pracę na ul Kwasowej w Zgierzu i jestem ciekawa opinii jak to wygląda

Jolanta

Chciałam tylko spytać jakie macie opinie na temat pracy sprzątaczki Ajg w Zgierzu w obiekcie na Borucie.na Kwasowej.W przyszłym tygodniu podejmuję tam pracę i jestem ciekawa

Cześć, czy agencja daje za darmo ubiór pracowniczy?

Norbert Pogorzelski

Panie Grzegorzu Gruszczyński były kierowniku KCB gniewkowo. I co taki byłeś (usunięte przez administratora) ? Karma wróciła zostałeś szeregowym małym pionkiem i ze wstydu uciekłeś. A mówiłem że skończysz marnie. Dla ciebie nawet niema miejsca w niebie.To jeszcze nie koniec....za (usunięte przez administratora) ludzi bezpodstawne to jeszcze nie koniec...jestem pamiętliwy. To dopiero początek kary..

Xxx

Witam,moglibyście coś powiedzieć o pracy sprzątaczki w tej firmie? Konkretnie chodzi o Włocławek ale poznam wszystkie opinie. Rozmowa nie zrobiła na mnie pozytywnego wizerunku tej firmy

Daniel

Jesteście pewni, że nie warto starać się o pracę? Może to chwilowe zawirowania po zmianach?

GŁOŚNY
@Daniel

Dla czego szkalujecie tak Gniewkowo pracoje cały czas i jest ok kierownik wpozo ale jak komuś niechce się robić i coś powie kierownik to wtedy zły ja robię cały czas i wykonuje swoją pracę myślę że dobrze i nic inikt nie czepia się mnie więc ci co tak sz e e kaluja kierasa to niech się wezmą za prac

Heniek

Mieszkam w Toruniu, mam schorzenie specjalne, czy firma ochrania jakieś zakłady w Toruniu lub okolicach? Chodzi mi tu o przemysłówki, zero urzędów czy sklepów.

Leon

Podpowiedzcie jakie warunki finansowe i jaką umowę proponuje firma oraz czy wymaga jakichś dodatkowych uprawnień?

Kamil

@cichy rygorystycznymi zasadami? A co robi?

Cichy
@Kamil

W tej sprawie proszę pytać osoby które rezygnują z pracy na tym obiekcie, po paru tygodniach czy też dniach.

@Cichy

CICHY CO SĄDZISZ O NOWYM KIEROWNIKU W GNIEWKOWIE?

BODEK

OMIJAC TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM .BO NAWET INSPEKCJA PRACY JEST BEZRADNA .TYLE W TEMACIE.

@BODEK

Pracowałem w wielu firmach ochroniarskich i muszę powiedzieć że firma AJG jest jedną z najlepszych firm ochroniarskich w kujawsko-pomorskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony AJG-2 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony AJG-2?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony AJG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Agencja Ochrony AJG-2