AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

68HH86

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi.Jeszcze nie przyjmą a JUŻ WYRZUCĄ Z PRACY. Wszystko załatwiane po znajomościach a przeważnie w Piotrkowie przez "Wielką" Panią kierownikz Bożej Łaski

witula

Najgorsza firma jaką poznałem przez dwa lata w której pracowałem.są to wykorzystywacze pracowników.płacą marne grosze.Na czym tylko mogą to wypłatę okroją,np gdy się pracuje na zlecenie to odcjągają jakieś śmieszne składki od zlecenia,te pieniądze oczywiście idą do ich kieszeni.Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi.

grzygor

Zostaw opinię o AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJG Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.