AJG2

Rumia

Opinie o AJG2

miziok

AJG-2 Sp. z o.o. Systemy bezpieczeństwa i teleinformatyczne to znana firma i zatrudniaja chetnie osoby z orzeczeniem do ochrony mienia. Zatrudniają 627 osób (w tym niepełnosprawnych: 455).

nieznany122

AJG w rumi to doslownie [usunięte przez moderatora] charowa za takie smieszne pieniadze oczekuja od nas bog wie co dobrze ze juz tam nie pracuje to jest chore i nie dozeczne......

wygrywaja przetargi bo najmniej biorą a potem nie mają z czego płacić ludzią i dochodzi do tego że ludzie w 21 wieku zarabiają 1000,ale grunt to że dla prezesów,kierowników jest podsumowując wielka kupa [usunięte przez moderatora]

zatrudniają w szatniach jak w lumpexie tyle wiary sie przewija

light

w szaletach miejskich więcej zarabiają

chleb ze smalcem kto pracował w ajg to wie o czym mówie

Zostaw opinię o AJG2 - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJG2