Opinie o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Elbląg

annazienkiewicz54@wp.pl

panie pracujące w mopsie są niedouczone,niedoinformowane,niezorientowane w swojej pracy,stronnicze,negatywnie nastawione do pokrzywdzonych oczekujących pomocy,złośliwe. Zamiast pomóc to krytykują i lekceważą wypowiedzi osób poszukujących pomocy.Powinny przejść szkolenie przeprowadzone przez doświadczone życiowo osoby a nie opierać się na przeterminowanych przepisach sporządzonych przez niedoświadczone życiowo osoby. Życzę tym panią aby zaznały w połowie cierpień osób które zwracają się do nich o pomoc a nie krytykę i lekceważenie.

Bajka88
@annazienkiewicz@wp.pl

Proszę o pilny kontakt jeśli to możliwe. Z góry dziękuję i pozdrawiam

prozę mnie pnie straszyć sprawą w sądzie bo nie padło z mojej strony żadne nazwisko . Dopiero w sądzie mogę powiedzieć o kim piszę a Was proszę nie obrażać się bo takie opinie złe na temat mopsu i rodzin zastępczych mam nie tylko ja.. Proszę o lojalne załatwianie spraw dzieci i rodzin biologicznych,czy na pewno jest konieczność udbieranie im dzieci i umieszczania ich w rodzinie zastępczej zamiast w ich rodzinie np.cioci,babci i odpowiedzialne i obiektywnie kontrolować rodzn zastępczych bo dzieci tam cierpią bardziej niż we własnym domu ,lesze rozwiązanie to dom dziecka i wrerście zlikwidujcie rodziny zastępcze bo dorabiają sie kosztem dzieci i naszych opidatko !

Bajka88
@były pracownik

Witam,proszę o pilny kontakt z każdym,kto wie coś na temat nieuczciwych i nielegalnych praktyk ecus Elbląg,zwłaszcza o uprowadzeniach dzieci na podstawie niezweryfikowanych pomówień i umieszczaniu w znajomych rodzinach zastępczych,rozdzielania rodzeństwa i zakaz kontaktów z najmłodsza którą prawdopodobnie pani sobie chce kupić,bardzo proszę o kontakt to pilne

Dora Nowy wpis

Witam. widziałam ofertę dla koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej. Nie mam doświadczenia z pracy na tym samym lub podobnym stanowisku, ale spełniam wymóg związany z 2-letnim stażem pracy w obszarze opiekuńczo – wychowawczym. Czy może ktoś opowiedzieć jak w praktyce wygląda praca takiego koordynatora?

Sara
@annazienkiewicz54@wp.pl

Popieram panią krytykują same są tępe nie znają przepisów zakłamani bezczelne ,dają pomoc tym co donoszą i besztaja jednym słowem chamstwo tym powinna zająć się odpowiednią instytucja i te chamki tępe pozwalniać ulice zamiatac

@Sara

właśnie , pomagają wyłącznie podstępnym, podłym, bezwzględnym, rządnym pieniędzy cudzym kosztem rodzinom zastępczym i dobrze wiedzą, że dzieci w tych rodzinach są zastraszane, wykorzystywane do wszelkich, ciężkich prac domowych , opieką nad młodszymi dziećmi manipulowane, zmuszane do szpiegowania rodziców,robienia ciężkich zakupów przez sześciolatki (sama widziałam) a panie z mopsu nic sobie z tego nie robią ,nie ich dziecko to niech nawet zginie pod kołami auta lub porwane prze pedofila.

annazienkiewicz@wp.pl
@kazik

bardzo,bardzo Państwu dziękuję za poparcie mojej opinii na temat "mopsu" i rodzin zastępczych, pozdrawiam WSZYSTKICH TYCH którym dobro dzieci, prawo, odpowiedzialność i uczciwość leży na sercu :)

Nowa
@kazik

Z tych opin o ecus co czytam to rzeczywiście trzeba to zgłosić bo znam rodzinę co też mają dziecko w rodzinie niezawodowej .chodzi skromnie ubrane .brudne .często płacze.jest szarpane przez tą opiekunkę i co panie tego nie widzą ale tam rzadko kto przychodzi z mopsu boze do czego to doszło ale tu chodzi o pieniądz

Ala
@kazik

Proszę zgłosić taka sytuację do rzecznika praw dziecka w Elblagu mamy bo naprawdę tak się dzieje a te pane z mopsu nie lepiej postępują z dziećmi zabrane rodzicą opowiadać małym dziecią rzeczy co jest nie prawdą tępe głupie dzidy

@kazik

i nadal nadal to robia,mają nowe wystraszone ,zapłakane,wygłodzone dzieci.My to widzimy,mieszkamy obok ! Czyt znów mamy wzytwać policję ,której wystraszone dzieci nic nie powiedzą bo zastaną na cały dzień zamknięte bez jedzenia i picia w pokoju w którym maja posprzątać za karę chociaż mają 3,4 latka.Kogo tam wysłać żeby rzetelni nareszcie ocenił tych bezwzględnych dorobkiewiczów Zerujących na krzywdzie bezbronnych maluszków !!!!!!!!!!!!!!!! I ta pani zastępcza wszem i wobec opowiada jaka "dobra jest,jak pomaga dzieciom",tylko zapomina dodać,że swoim z różnymi zrodzonych z róźnych wujków. Może prezydent nareszc8ie zajmie się tą sprawą a nie kombinowaniem jak wygrać wybory.Może ktoś nareszcie zauważy,że ta rodzina "wychwalana" to sama (usunięte przez administratora)

Jolanta
@kazik

A skąd posiada Pan takie informacje odnośnie tych dzieci?

@Jolanta

iedzialnym człowiekiem, czułym na krzywdE dzieci

@Jolanta

uciekło mi dużo zdań więc piszę ponownie,mieszkam blisko dużo widzę i nie tylko ja,same dzieci skarżą się na widzeniach z rodzicami do czego są zmuszane w tym okrutnym domu. Znam dziewczynkę w tej chwili jedenastoletni a,która po latach i częstych rozmowach z psychologiem opowiedziała, że byla zmuszana do prac domowych po których była bardzo bardzo zmęczona i mówiono jej ,że mama jest zła i jej nie kocha > proszę nie podważać moich słów bo jestem odpowiedzialnym człowiekiem i nikogo bez powobu nie oskarżał bym,Czy Pani należy do tej rodziny? Mocno Pani ich broni,trochę dziwne, ja wierzę wylęknionym dzieciom

@Jolanta

Pani Jolu w tym domu 5,6 letnie dzieci robią zakupy chociaż wiemy czym to grozi .Rodzinuie biologicznej zabrano by dzieci a tam to panie z mopsu zlekceważyły sobie tę potwierdzoną informację

@kazik

w jaki sposób mogły to zlekceważyć, to w ogóle możliwe? Na to wszystko są jakieś dowody?

@Danuta

owszem są dowody tylko,że nikt nie wierzy skrzywdzonym dzieciom przez rodziny zastępcze bo tak wygodnie a my widzimy i nic nie możemy zrobić,bo zaraz jesteśmy posądzani o zazdrość ,jedyne co nam pozostaje to anonimowo nagłośnić sprawę może dotrze to do odpowiednich organów i zaczną dyskretnie obserwować te podłe,bezwzględne rodziny zastępcze.Czy ktoś zastanowił się nad tym,czemu te dzieci są takie smutne i zapłakane oczki patrzą gdziś w dal. myśle,że jest im znacznie gorzej w zastępczej rodzinie niż w biologicznej.Ja znam takie przypadki osobiście.Teraz znów widzimy dzieci ,które noszą stare ,niewygodne, ubrania po poprzednich dzieciach i do tego nikt nie uczy tych biednych dzieci jak ubrać na nogi buty,jak zapiąć bluzę,założyć czapkę, jak poprawnie mówić czy jeść.

Szok

Całkowita prawda na 100 procent zgadzam się z tymi słowami co jest opisane

@Szok

skoro tak to byłabym ciekawa czy po publikacji tego typu informacji w sieci cokolwiek się wobec tego stało? wiadomo czy w ośrodku ten temat został jakkolwiek poruszony?

@Danuta

nie sądzę by cokolwiek uległo zmianie ,ja na ten temat do chwili obecnej niczego dobrego nie widzę, nadal korupcja, kłamstwa i wyzysk potrzebujących pomocy rodzin i ich dzieci , no jak ma się wtyki w mopsie to nic dziwnego ,że jest bezprawie

Praca
@annazienkiewicz54@wp.pl

Za kłamliwe i obraźliwe teksty pisane w internecie grozi sprawa z kodeksu cywilnego. Radzę się zastanowić jakie bzdury się wypisuje bo po adresie IP można bardzo łatwo dojść do "twórcy" owych wypocin.

Adrian
@Praca

zastanawiam się, co MOPS robi w kwestii szkoleń dla swoich pracowników i motywowania ich, zarówno do rozwoju, jak i ponoszenia codziennego trudu pracy? Można wiedzieć, jakie są obecnie zarobki i wymagania? W jedynym ogłoszeniu, na które natrafiłem na stronie ośrodka, dotyczącym stanowiska koordynatora indywidualnych planów usług społecznych, wymagano min. 2-letniego doświadczenia w zakresie świadczenia pracy socjalnej oraz odpowiedniego wykształcenia. Wspomniano też o dodatkach do wynagrodzenia oraz pakiecie socjalnym. Jakie są to więc kwoty i co wchodzi w skład socjalu?

@Adrian

Panie Adrianie, przecież to trzeba by było postawić przed sądem i niedouczonymi,skorumpowanymi "psycholożkami" i tak skrzywdzone przez mops i okręgowy ośrodek diagnostyczny dzieci, przed którym już stawały i narazić je na kolejny stres. Pisano już ,że "psycholożki" z tego ośrodka uznały , że zabawa z rodzicami w chowanego to groźna zabawa, która, według "mądrych "pan, świadczy o tym, że dzieci chowają się przed rodzicami ze strachu, Rozmowy z dziećmi odbywają się z rodzicami a póżniej bez rodziców, odpowiedzi są sugerowane i nie nagrywane, wiec "psycholożki" mogą w opinii do sądu napisać to co chcą.W trakcie rozmowy przy rodzicach sugerowano dzieciom odpowiedzi takie np."tata bije mamę ,tak ? ", wystraszony trzylatek odpowiedział "tak",Czemu te przesłuchania nie są nagrywane i od razu słuchane przez sędziego,który wydałby zgodny z prawa ,wyrok? Jestem ojcem i dziadkiem i okropnie dręczy mnie ta niesprawiedliwość !

@Adrian

te kwestie Panie Adrianie zależą od znajomości i tego na ile Pan będzie posłuszny przełożonym, współczuje Panu ale bez znajomości w Elblągu nic Pan nie załatwi, wiem z autopsji, tym bardziej pracy

Bajka88 Nowy wpis
@annazienkiewicz@wp.pl

Proszę o pilny kontakt jeśli to możliwe. Z góry dziękuję i pozdrawiam

@były pracownik

Zgadzam się z panem bo w ostatnim programie Pani Jaworowicz w czwartek tj.19.01.2023 r. byla mowa o rodzinach zastępczych i o nieprawidłościach w odbieraniu dzieci rodzinom biologicznym i kwocie jaka rodziny zastępcze otrzymują na jedno dziecko . To jest kwota zawrotna 4000 tysiące na jedno dziecko,myślę że osoby które to mówiły wiedzą dobrze co mówią w końcu to prawnicy . Warto się nad tym zastanowić i zlikwidować rodziny zastępcze a te pieniądze przeznaczyć na pomoc rodzinie biologicznej i popieram Pana w 100%,pozdrawiam,Kazik

@kazik

No proszę jak rodziny zastepcze się dorabiaja to człowiek pracuje ciężko na budowie i tyle niema pesji co rodzina zastępcza bierze żenada .Zgadzam się z autorem co opisuje tą sytuację nic dziwnego że takie rodziny jeżdżą ful wypas autami spłacają kredyty a dzieciaczki biedują znam rodzinę co właśnie mają dziecko w rodzinie zastepczej i się afiszują No brać za darmo 4000tys brawo handel dziecmi

@Anna

Dziękuję Pani za poparcie mnie a te "rodziny" zastępcze przeważnie kradną po dwoje ,troje przy pomocy mopsu, ośrodka ozss przy sądzie okręgowym, gdzie "psycholożki" twierdzą , ze zabawa z dzieckiem w chowanego jest groźna i znaczy , że dziecko boi się rodzica ,Wydając taką opinię panie "psycholożki" powinny leczyć się psychicznie ale niestety to prawda w 100 %.Znam taką sytuację bo właśnie to spotkało moich znajomych, a ta osoba która straszyła mnie sądem potwierdza swoimi słowami ,ze "uderz w stół a nożyce się odezwa", może sama jest zamieszana w taką sytuację a mnie straszy, Pozdrawiam ,Kazik

Maria
@były pracownik

To straszne co piszecie. A czy jako pracownik miałeś/as jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Czy pracownicy muszę mieć jakieś odpowiednie wykształcenie jako pracownik socjalny? Jakie?

@Maria

teraz nie wiem ale nie o szkolenie chodzi tylko o ludzka uczciwość i czułość na krzywdę dzieci które bardziej cierpią w "rodzinie zastępczej" niż we własnym domu, mam na myśli tę rodzinę zastępczą która dobrze znam. I nad tym należy się zastanowić bo nie wszystkie rodziny zastępcze są złe ale ta o której ja wiec to potworna rodzina dobrze znana sąsiadom ze swojego okrucieństwa wobec biednych dzieci, z jakiegoś powodu sąsiedzi wzywali policję do tej "super" rodzinki, może to płacz i rozpacz krzywdzonych dzieci była powodem takiej reakcji sąsiadów, ,należałoby to dokładnie przeanalizować, panie pracujące w mopsie dobrze o tym wiedzą ale są nieczule i koleżance nie zrobią przykrości a kolejne dzieci cierpią

Bajka88 Nowy wpis

Hanka Nowy wpis

Czy te dawniejsze komentarze odnośnie jakiejś nieczułości względem dzieci były prawdziwe i przede wszystkim czy do dziś są aktualne? widziałam po prostu ofertę pracy dla pracownika socjalnego i chciałam się rozeznać w jakiej atmosferze się teraz pracuje. jaka będzie tegoroczna?

Firma Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Fizjoterapeuta. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

na jakiej podstawie Pani nazywa mnie pani,a dyrekcja mopcu dobrze wie co się dzieje pod jej skrzydłami bo sam bierze udział w tej podłej intrydze, słyszałem jak ochrzaniała i była arogancka w stosunku do zapłakanej matki, nikoga nie interesuje prawdziwy los skrzywdzonych dzieci przez "rodzinę zastępczą",przynajmnie w tej o która mam na myślę ,pani owa "zastępcza jest podstępna,złośliwa i zawodowo kłamie ,o czym wiedzą wszyscy,którzy ją znają , nawet w kościele kłamie,ale Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy i na nią i jej rodzinkę przyjdzie kolej do zapłaty, bo ta ogromna rodzina czerpie korzyści w naszych pieniędzy,też znęca się nad i tak skrzywdzonymi dziećmi oderwanymi od rodziców.Raz jeszcze przypominam, najpierw szuka się rodziny dzieci i tam umieszcza skoro jest taka potrzeba a nie od razu do przygotowanej od wielu dni, rządnej piniędzy i znęcania "rodziny zastępczej"

Wiktoria

MOPS podlega kontroli wielu organów, od urzędu miasta po wojewodę. Dlaczego więc skoro los dzieci leży Wam na sercu, piszecie o nim na forum dla pracowników, gdzie wojewoda i prezydent na bank nie zagląda? Ale ja nie o tym, od co najmniej czerwca w BIP jest masa ogłoszeń o pracy, ale nie w MOPS-ie. Będzie nabór na pracownika socjalnego w 2023r.?

bo pracowałem tam i znam metody postępowania pracowników tych którzy mają pomóc rodzinie ale nie pomagają tylko wydają kłamliwe opinie na temat potrzebującej pomocy rodzinie żeby zabrać dzieci i umieścić w okrutnie traktujących maluch "rodzinach zastępczych" ,która tylko dorabiają się na ludzkiej ,szczególnie dziecięcej krzywdzie. Taka działalność pracowników mops jest znana w Elblągu i nie tylko , od wielu lat ale władzom wygodnie jest tego nie widzieć.

hth

prawda!!!

@hth

poważnie? Bo naprawdę nie powinno się z takich rzeczy żartować. Ale po co mieliby to wszystko tak właściwie robić? Gdzie tu sens?

Laura
@były pracownik

Zgadzam się tak jest do dziś wystawiają kłamliwe opinie dzieci jedzą chleb z pasztetem a rodziny zastepcze długi spłacają i dorabiają się dzieci są naprawdę krzywdzone one powinne być za to co robią z dziećmi pociagnieci do odpowiedzialności karnej gdzie jest rzecznik praw dziecka przecież mamy w elblagu

Ix
@Danuta

To wszystko robione dla pieniędzy a (usunięte przez administratora) z mops się śmieją to nie można nazwać człowiekiem tylko smiecie

@Ix

Tzn., ja chyba takiego działania to nie rozumiem. Ale tak w sumie to można to jakoś udowodnić, że faktycznie te pieniądze są motywem?

@Ix

zgadzam się z każdą negatywną opinia o pracownikach mopsu ,to jest zgodnie z prawda znam to z autopsji, do tego jednym z pracowników mopsu jest członek "rodziny zastępczej" dlatego są zabierane dzieci z normalnych domów i przedst5awiane są fałszywe opinie do sądu.Dobry sposób na dorabianie się krzywda dzieci ,okrutnie wyzyskiwanych do przeróżnych prac domowych ,zmuszają dzieci do jedzenia potraw po których zwracają lub maja zatrucia,pokarmowe,"mama zastępcza" po całym mieście głosi jaka ona jest "dobra" a fakty są inne.Należałoby się dokładnie tej sprawie przyjże i ją zrewidować dla dobra i bezpieczeństwa dzieci w takich " rodzinach zastępczych" w naszym skorumpowanym przez władze miejskie,Elblągu.Zaznaczam po raz kolejny, że wiem co piszę.

Magda
@były pracownik

Dlaczego nie zgłosi tego pani do instytucji nawet do dyrekcji mopsu już od wielu osób słyszałam takie opowieści że odbierają dzieci i fałszywe opinie przedstawiają do sądu nawet do telewizji zgłosić

w mopsie "rodziny zastępcze" mają członków rodzin zatrudnionych w tymże organie i dlatego czują się bezkarne ale jak mówi przysłowie "przyjdzie kryska na Matyska " mają swoje rodziny,dzieci, wnuczęta i nigdy nie wiadomo co moż Pan Bóg za kare za znęcanie sie nad małymi dziećmi i ich rodzicami,wyznaczyć i nie pomoże udawane latanie do kościoła i datki

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Linia

One już cię przeszkolą i pokierują jak masz postępować z dziećmi żeby oddawać do rodzin zastępczych i ile dostaniesz pieniędzy życzę powodzenia

@Linia

Nie jestem pewna czy to miało mieć wydźwięk negatywny? Bo tak troszkę brzmi, a chyba właśnie na tym praca polega?

@Danuta

czy praca mopsu polega na odbieraniu dzieci wz normalnych rodzin żeby zastępczym rodzinom dać zarobić kosztem krzywdzenia dzieci ? A może należy pomóc rodzicom biologicznym ? Nie wszystkie rodziny to pijaki i narkomani są też zwyczajnie zagubieni ludzie i właśnie im należy się pomoc a nie dorabianie zastępczych rodzin,.Wiem co piszę

@były pracownik

Zgadzam się i tym powinna zająć się rzecznik praw dziecka iść do ecus i przeprowadzić konkretną kontrol a zwłaszcza z dyrektor tej instytucji to są ludzie z PO Tuska i Putina co chcą to robią z tymi maluszkami

@były pracownik

Oczywiście to zależne od kontekstu, ja faktycznie przyjęłam niestety ten negatywny. Ale w takim razie czy coś w ogóle można zrobić wobec tego, żeby działo się to bardziej "fair"?

@Anna

po tysiąc razy tak , zgadzam się że to ludzie popierający PO bo oni są bezwzględni. Czas najwyższy ,żeby w końcu zakończyć tą koszmarną korupcję i zmienić patologicznych pracowników mopsu (scus) i patologiczne "rodziny zastępcze" żerujące na nas podatnikach i wyżywające są traktowane, (te starsze) jak pomoc domową. sama widziałam jak malutka dziewczynka szła ze strachem w oczach po zakupy.Matce to dziecko zastałoby odebrane ale "rodzinie zastępczej" nie .Gdyby wpadło to dziecko pod samochód lub porwał by je pedofil zapewne znalazłoby się odpowiednie wytłumaczenie "że uciekła", że sama "wyszła" lub jeszcze inne. Piszę całą prawdę ,my sąsiedzi wiemy jak "kto siedzi", policję też wzywaliśmy.

@Anna

Żeby zgłosić tę korupcję w Elblągu do rzecznika praw dziecka to trzeba by było ujawnić się i po raz kolejny narazić dzieci na strez związany z przesłuchanie. Dawny mops i te rodziny dobrze wiedzą że szczęśliwi rodzice po odzyskaniu dzieci nie będą ich narażać na kolejny koszmarny kontakt z tymi potworami zwanymi "rodziną". I oczywiście nadal kwitnie korupcja w Elblągu z odbieranie dzieci normalnym rodzinom, po kilku kłótniach, żeby dorabiać bezwzględnych, żądnych łatwych pieniędzy "rodzinom zastępczym" kosztem naszych podatków.Nikt w Elblągu tego nie sprawdza bo to wygodne, dzieci zabrane ,sprawa zakończona a maleństwa cierpią koszmar w "nowy domu".Są zmuszane do pracy, której nie powinny wykonywać,muszą jeść to co karzą, nawet kiedy po tym jedzeniu zwracają i nie wolno m mówić,że tęsknią za rodzicami.. Chodzą i śpią w tej samej bieliżnie do następnego kompania w zimnej wodzie i ciągle są chore ! Wiem co pisze

@były pracownik

A to po miesiącu wciąż nikt wobec zaistniałej sytuacji niczego tutaj nie robi? No to ja już teraz chyba nie rozumiem tego. To tak zostanie?

Lego
@Anna

Pisiory to głównie żule i pijacy. Więc lepiej aby dziecko żyło z patolami? Chyba nie zależy ci na dobru dziecka... Albo zależy... Na pincet plus.

@Lego

A może niezależnie od tego kto do jakiej partii przynależny powinno się po prostu stale sprawdzać warunki i je nadzorować? Po co kogokolwiek kategoryzować, jak wiadomo występują wyjątki od reguły

Wiecie może coś nowego o tym co dzieje się w firmie MOPS w miejscowości Elbląg. Czekamy na nowe info odnośnie pracy. Liczymy na Twoją opinię!

annazienkiewicz@54.pl

Dzisiaj wysłuchałam samych kłamst elbląskich pracowników mopsu, nie pomagaja rodzinom tylko zabierają dzieci, zamiast pomocy to przekazują maleństwa rządnym pieniędzy "zastępczym" zamiast pozostawić je pod opieką rodziny zgodnie z przpisami prawa rodzinnego.Znam taką sytuację więc bez obaw ją opisuję ponieważ każde moje słowo jest prawdą. Pracownicy mopsu łamią przepisy zamiast ich przestrzegać.Na antenie telewizora próbują się wybielić ? Ludzie dobrze wiedzą jaką "pomoc" mogą od nich uzyskać ! Same obelgi i drwiny

annazienkiewicz@54.pl

tak wiem coś nowego ale o tym koszmarze napiszę z cała przyjemnością składając oficjalną skargę na postępowanie "zastępczych".Jeszcze trochą poczekam a po Świętach rozpętam "burzę" TAK DUŻA,ŻE PÓŁ Elbląga będzie się cieszyć

Hmhm
@annazienkiewicz@54.pl

Do szkoły może trzeba by iść hm? Skończyć ta trzecia klasę podstawówki?

@Hmhm

Czy to sugestia, że jedynie takich ludzi w tym temacie "obsługujecie"? To nie jest nieco obraźliwe? Moralnie raczej słabo taka robota pod tym względem wygląda... Jak sobie z tym radzicie?

annazienkiewicz54@wp.pl

"Zadowolony" skoro korzystasz z MOPSU lub tam zarabiasz toś zadowolony. Ja i znajomi mieli wątpliwą przyjemność "korzystać" z pomocy mopsowych .Słowa ,słowa, słowa często przykre nic poza tym. Niektóra panie z MOPS mają dobre układy z "zastępczymi" .Wiem to z autopsji

Rys
@annazienkiewicz54@wp.pl

No właśnie gdzie jest nasz mądry wykształcony pań prezydent wroblewski i jego reszta (usunięte przez administratora) ze nie robią kontroli w ecusie co panie robią z malutkimi dziećmi za pieniądze (usunięte przez administratora) go z tego stanowiska debla

annazienkiewicz54@wp.pl

no i co bezwzględna kobieto "przyszła kryska na Matyska". Teraz ty cierpisz, chorujesz ale to twoje cierpienie niestety jest niczym w porównaniu do cierpienia biednych niesłusznie przez ciebie wyrwanych z troskliwych rąk rodziców, dobrych grzecznych wesołych kochających rodziców, dzieci .Mówiłam ci kobieto ze zapłacisz za swoją bezwzględność Życzę zdrowia ,może teraz zrozumiesz jak podle i podstępnie zachowywałaś się wobec ludzi i ich dzieci. Mam nadzieję ze się opamiętasz.

SOS
@annazienkiewicz54@wp.pl

I na nią przyjdzie kiedyś czas że za wszystko zapłaci i będzie cierpiała jak inne matki cierpią i ich malestwa .w ecus to niema tam mądrej osoby która pracuje wysłowić nie potrafią się.zazdrosne że mamy chodzą elegancko ubrane znam jedna co pracuje w ecus to normalnie dziadówka i ja bym nigdy nie życzyła zdrowia szkoda słów

Zadowolony

pracownicy udzielają pomocy na tyle na ile mogą, są uprzejmi i zainteresowanoi sytuacją rodziny

@Zadowolony

sporo zarabiasz toś zadowolony :-) miałam wątpliwą przyjemność korzystać z waszej "pomocy", tylko słowa, słowa, słowa nic ponad to. Mają niektóre panie dobre układy z zastępczymi

Honorata

Pisząc bzdura miałeś na myśli to, że ośrodek nie funkcjonuje najlepiej, czy to że pracownicy ośrodka są bardzo dobrze wynagradzani? Powiedz coś więcej?

@Zadowolony

jako były pracownik wiem komu pracownicy mopsu "pomagają" ,Na pewno nie potrzebującym pomocy rodzinom biologicznym, tak kiedyś było nie wiem jak jest aktualnie .Może krytyczne opinie o mopsie zmienią podejście do potrzebujących pomocy rodzinom a nie tylko tym wzbogadzającym się na nieszczęściu ludzkim bezwzględnych "rodzinach zastępczych",

Łukasz

Czytając opinie starej nazwy MOPS w Elblagu a na dzień dzisiejszy ECUKS to jest jeszcze gorzej są zakłamani o umieszczeniu dzieci w rodzinach zastępczych dla pieniędzy bardziej się rozpowszechnia dzieci w tych rodzinach są zaniedbane chodzą w rzeczach chyba wyciągnięte P C K. Dzieci płaczą przechodzą traume Same panie które tam pracowały opisują co tam się dzieje a było się śmieją

@Łukasz

ma pan rację i wiedzą o tym wszyscy tylko nie wróblewski, sąd ani "mops".dzieci są głodzone i zmuszane do jedzenia potraw po których zwracają np. 5-lenie dziecko było zmuszone do zjedzenia śledzia z cebulą bo "wigilia". Zryj sobie podła babo sama a dzieci nie muszą pościć ale ty lubisz dokuczać, małym, bezbronnym, wystraszonym,przrażonym dziecią, masz przewagę nad nimi,.prawda ? my sąsiedzi musieliśmy kiedyś wzywać policję bo nie możemy patrzeć ani słuchać razpaczliwego płaczu małych dzieci

annazienkiewicz54@wp.pl

Panie pracujące przy "pomocy rodzinie" Są podłe nawet przepisy nich nie obowiązują tylko robią na złość zrozpaczonej rodzinie.Są bezkarne ale przydzie dzień kiedy zapłacą za swoje podłe czyny.To jest opinia nie tylko moja ale wielu skrzywdzonych przez pracownice MOPSU rodzin.(usunięte przez administratora)

Ryzy
@annazienkiewicz54@wp.pl

Zgadzam się z panią są podłe bezczelne a na przepisach to wogóle się nie znają to jest tępota .Tak przyjdzie dzień że zapłacą za swoje podłe czyny jeżeli im się mówi prawdę jak postąpily to nagle dostają furii

MOPS zmienił nazwę, ciekawe czy też wraz ze zmianą nazwy zwolniono z pracy te osoby osoby, które bezkarnie łamały nasze polskie prawo rodzinne? Bo nazwa jednostki jeszcze nie oczyści złej opinie "miejskiego ośrodka pomocy społecznej" i wiem co piszę ,pracowało się tam kiedyś.

hth

prawda

no cóż, nic się nie zmieniło w mopsie !!!!!!!!!!! kobietki tam pracujące ,które "niby chcą pomóc" tak naprawdę wyłącznie działają na szkodę potrzebującym prowokując ich żeby wydać złą opinie na ich temat i obronić swoje niekompetencja, co za obłuda.

Mariola

Ja pracuje od lat znacie mnie jestem zadowolona

Don

@Hgh czyli jakie wykształcenie jest wymagane?

Hgh

WYMAGANE KOSMICZNE WYKSZTALKCENIE ZA KOSMICZNA PENSJE SPRZATACZKI I ZA ZENAUJACE WARUNKI PSEUDO "ATMOSFERKĘ" MEGA ŻENADA ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - Elbląg

• Jak się pracuje w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Zobacz opinie na temat firmy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej