Fashion Jewellery Maciej Ożdżeński

Tarnowskie Góry

Fashion Jewellery Maciej Ożdżeński

Opinie o Fashion Jewellery Maciej Ożdżeński

Wiesz jak wyglądają zarobki w Fashion Jewellery? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

Patryk

Witam, chcę aplikować do firmy Fashion Jewellery, ale nie widzę aktualnych ofert pracy, ktoś, coś wie?

mikołaj

Porażka na pełnej lini. Mają świetny PR i marketing ale jeśli chodzi o organizację pracy jest to jakaś masakra. Nie polecam firmy FashionJewellery.

mi

NIE POLECAM OJ NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Fashion Jewellery Maciej Ożdżeński - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fashion Jewellery Maciej Ożdżeński