Opinie o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fallwork Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fallwork Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fallwork Sp. z o.o. w Poznań

Sami

Miałam ostatnio podjąć współpracę z Fallwork w Krakowie. Na początku wszystko było ok, dopóki nie przeczytałam warunków zawartych w umowie, odrazu miałam skojarzenie że to jakaś lichwa. Za wszystko trzeba płacić, jakieś absurdalne zapisy które zakazują współpracy z konkurencyjnymi agencjami nawet po wygaśnięciu umowy i to na czas 3 miesięcy! Pani twierdziła że to tylko chodzi o czas trwania umowy, więc po co taki zapisek, pierwszy raz spotkałam się z tak dziwną polityką... A kara 1500 zł. Dodatkowo jak czytam opinie na Google, i ich odpowiedzi na krytykę to naprawdę poziom 0, (usunięte przez administratora) totalne pisać że ktoś kto się źle poczuł i poinformował o tym jest złym zleceniobiorcą.. Życzę żeby oni zawsze potrafili przewidzieć co życie przyniesie a zdrowie ich nigdy nie zawodziło! Bezczelność.

wkurzony

Gdybym napisał że ta agencja jest fatalna to obraziłbym fatalne agencje. Dla mnie Fallwork stał sie synonimem kompletnego (usunięte przez administratora). Zero komunikacji kandydat - osoba obsługująca. Brak możliwości dodzwonienia się do kogokolwiek. Brak kompletnych informacji o zleceniu pracy. Mam podpisać umowę nie znając grafiku i nie bedąc przeszkolonym do zlecanej pracy.

Lexis 2

Wykładałem towar w Krakowie - kasę oraz wszystko było na czas. Kartę zgłosiłem online w piątek a kase miałem we wtorek na kącie.

xxx
@Lexis 2

w kącie to ty musisz postać i uczyć się poprawnej pisowni bo całe życie będziesz tylko towar wykładał

Oksana

Ja pracuje w Krakowie, dlugo nie mogla znalezc pracy ale jak przyszla do biura Fallwork to mile panie od razu mnie znalazy prace. pracuje juz kilka miesiency i zawsze jak potzreba mi pomocy to panie w biurze mnie pomogom a pienionzki zawsze mam na koncie w terminie

Kasjer

Pani przeprowadzająca rozmowę bardzo nie miła. Spytała po co wgl przyszłam, rzuciła mi plikiem papierów do wypełnienia, najlepiej na wczoraj. Po dwóch minutach narzekanie, ze mam nie pospieszyć, bo ona nie ma całego dnia tylko na mnie (puste biuro, żadnych więcej interesantów). Koszulki pracowniczej nie dostałam, chociaż pobrano opłatę z pierwszej pensji. Brak poszanowania czasu kandydata (szkolenie na siłę chciała mi wepchnąc w czasie, gdy nie byłam dostępna i robiła wieki problem ze zmianą terminu), brak instrukcji dot. aplikacji i jak się logować.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Zadowolona

Po półrocznej współpracy z firmą Fallwork z Poznania, jestem zadowolona. Wynagrodzenie zawsze na czas, przedstawiciele firmy pomocni, uchwytni pod telefonem i kompetentni. Polecam!

@Zadowolona

Cała agencja jest zawsze do dyspozycji pracownika 24/7 , pensja zawsze na czas

@Zadowolona

Cała agencja jest zawsze do dyspozycji pracownika 24/7 , pensja zawsze na czas

robertM

czy ktoś wie czy biuro w warszawie jest czynne? dzwonie i pisze odnosnie oferty i nikt nie odpowiada. Pracowalem tam kedys i zawsze byl problem z odbieraniem telefonow ale teraz to jakas katastrofa. Bylem raz to bylo zamkniete. Ma ktos jakies namiary na nich?

@robertM

robertM biuro jest czynne jak księżna łaskawie przyjdzie, zawsze przychodziła i wychodziła kiedy chciała, a teraz już została sama w biurze - to jest jak sam zaobserwowałeś. Telefonu to ona się boi chyba odebrać....szkoda słów, ale Zarząd na siłę ją trzyma.NIE POLECAM !!!

?
@Warszawiak

Rozumiem że pracowałeś tam skoro tak dobrze znasz biuro i jego pracowników... I domyślam się że nie jako pracownik tymczasowy (bo już kilka razy piszesz nieprzychylne komentarze o osobie z biura więc musiałes poznać ją bliżej). Możesz powiedzieć coś więcej na temat współpracy?

@?

Współpraca słaba zawsze tylko umowa zlecenie. Nie była to też współpraca stała, zatrudnienie na poczcie nie miało ciągłości tylko wybrane miesiące. Osobę z biura znam, bo kilkakrotnie podpisywałem z nią umowę. Zawsze trzeba było czekać w nieskończoność, zamykała się w pokoju, a ty czekaj Tadka latka. Tak jak pisałem wcześniej NIE POLECAM !!!

@?

Ja też byłem pracownikiem biura w Warszawie i to nie sa pojedyncze komentarze tylko kilku pracowników biura którzy przeszli przez prace w waszej firmie. Może wypowiecie się dlaczego w tamtym roku był taki przemiał pracowników przez biuro? (usunięte przez administratora) A dlaczego nie można sie dodzwonić? - no bo jak księżna śpi sobie na krześle w pokoju obok, ludzi nie ma którzy za nią będą robić robotę no to wiadomo że nie komu będzie telefonu odbierać. Dziwić się że biuro w Warszawie padło i nie ma projektów, no bo jak gruba (usunięte przez administratora) leży całe dnie na krześle i w czasie pracy chodzi do fryzjera i kosmetyczki to dziwne żeby były zrealizowane projekty. Może przydzielicie Pani (usunięte przez administratora)sklepy, które zabraliście do Poznania. Niech się wykaże jaką zdobędzie realizacje :D Wszystko byłoby poniżej 5%...

Mazur
@robertM

Myślę że wszystkie oddziały padną nie tylko Warszawa i to przez Carrefour. Wystarczy spojrzeć na Rast w którym pracowałem. Obcięli godziny dla agencji tak że nie idzie z tego wyżyć.smiech na sali z całego etatu ok.169 h zrobili 35 h na maj. A agencja nie ma nic do gadania bo kierownictwo marketu trzęsie (usunięte przez administratora) przed regionalnym i kosztami.szkoda trochę koordynatora i tej dziewczyny co nim zarządza bo widać że robią co mogą aby wyrwać choć trochę godzin dla pracowników. Sama agencja jest spoko, dobry kontakt, pomogą, wyjaśnia.szkoda że nie mają innych ofert w Olsztynie.

FALLWORK

Możecie Państwo polemizować sobie dowolnie ., jednak nie życzymy sobie tego typu komentarzy , że firma jest niewypłacalna. Jest to jawne pomówienie i o ile nie zaprzestaniecie Państwo nagonki na oddział w Warszawie i całą strukturę naszej firmy , sprawę skierujemy na drogę sądową a portal Gowork będzie zmuszony ujawnić wasze dane IP. Zarząd FallWork

@pracownik

Pracownicy nieproduktywni są zwalniani a nie uciekają , proszę się przedstawić z imienia i nazwiska to porozmawiamy na forum o Pana/Pani wynikach u nas , skoro uważacie , że forum jest dobrym miejscem do takich dyskusji. Nie sądzę jednak , że znajdzie się tyle odwagi , potraficie pluć jadem ale wyłącznie pod inicjałami.

@Warszawiak

Pani Patrycjo , może zamiast zasłaniać się za nickiem WARSZAWIAK , użyje Pani danych osobowych , ja tylko przypomnę , że ujawnianie danych poufnych będących informacją niejawną do których jako pracownik uzyskała Pani dostęp może być potraktowane przez firmę jak działanie na jej szkodę - radzę zastanowić się dwa razy zanim rozpęta Pani kolejną wojenkę na tym portalu. Swoją drogą współpracownicy czytając te obelgi na swój temat są chyba dumnie ze swojej koleżanki po fachu :) Pozdrawiamy , Zarząd.

Poznanianka
@FALLWORK

ale dobrze - najmocniej przepraszam za komenatrza - może faktyczni to nie miejsce do takich dyskusji. Pozdrawiam serdecznie i mimo wszystko życzę wszystkiego dobrego.

FALLWORK

No uderz w stół , a norzyce się odezwą , proszę czytać ze zrozumieniem , Po pierwsze nie będziemy dyskutować z trolami internetowymi , bo skoro nie potrafisz się trolu przedstawić to dyskutuj sam ze sobą. Nikt nikogo nie straszy , tylko przypomina o klauzulach poufności które podpisałeś jako pracownik. Komentowanie w sposób obraźliwy i obrażanie pracowników firmy jasno pokazuje na jakim poziomie TY trolu internetowy funkcjonujesz. Nie będziemy w tym uczestniczyć. A o ile uznamy , że miarka się przebrała wystąpimy do tego portalu z wnioskiem o twoje IP. Miłego dnia.

Gosia4

Pracowałam przez FALLWORK 11 miesięcy jako jedyni wypłacali tygodniówki co środę i chyba nadal to robią, jako jedyni bo w miesięcy gdzie pracowałam za ich pośrednictwem była jeszcze agencja progres hr i tam ludzie czekali na swoje wynagrodzenie dwa miesiące do 25 - go każdego miesiąca, a jak chcieli się przepisać do FALLWORK-a to nie mogli a stawki były identyczne. Ogólnie polecam dla osób które chcą sobie dorobić lub zarobić podczas studiów.

Warszawiak

Widać, że agencja leci na łeb na szyję w dół ....wystarczy popatrzeć na stolicę tam biuro samoistnie umiera .Byłem ostatnio i pamiętam biuro z 4 pietra teraz...została sama (usunięte przez administratora), która do niczego się nie nadawała, a tak ją na siłę, nie wiadomo po co trzymają. Ciekawe kto za nią tak stoi murem. Teraz to już recepcjonistka :) Pracowało tam kilka osób o wiele lepiej znających się na rekrutacji czy prowadzeniu biura. Nie długo wszystko zamkną. NIE POLECAM !!!

@Warszawiak

Szanowny Użytkowniku GOWORK, Skąd tak doskonałe rozeznanie tematu? Jesteś byłym pracownikiem? Czy zgorzkniałym przedstawicielem konkurencji? Spokojna głowa, działamy jeszcze długo. :-)

@FALLWORK

Pracowałem przez agencje w Warszawie w 2019, teraz nie dawno byłem po PIT i właśnie widziałem jak upada biuro. Po ostatnich wpisach widać waszą agresję i desperacje ( dawno nie byliście tak aktywni, widać teraz dużo czasu macie , bo nie ma zleceń ). W Warszawie już długo nie ma żadnych ofert pracy, więc po co szumna nazwa agencja pracy. POWODZENIA z takim kierownikiem a raczej recepcjonistką.

@Warszawiak

To nie kwestia agresji , czy gdyby twój sąsiad mijając cię na ulicy zajrzał do siatki i widząc ziemniaki palnął - hej sąsiad , nie ma na mięsko ??? to jak myślisz , to ty wyszedł byś na gbura czy sąsiad który odpowiada - spokojna głowa dziś tylko dokupuję ziemniaki. To tyle w ramach komentarza bo dyskusja jest na poziomie kloacznym. Biuro w Warszawie działa , kto tam pracuje - umówmy się to nasza sprawa , a o zlecenie też proszę się nie martwić , nawet jak by miało być otwarte dla zasady to stać nas na to i nie twoja sprawa. A jak być drogi użytkowniku był nieobecny w kraju bo na takiego wyglądasz - mamy pandemię , pracę zdalną i takie tam wynalazki. Pozdrawiamy i proszę naprawdę nie silić się na kolejną złośliwość.

Mikołaj

Pracowałem z agencją przez 9 miesięcy i jestem naprawdę mega zadowolony! Miałem przyjemność współpracować z panem Jackiem, bardzo miła osobą która zawsze była pomocna. Wypłaty zawsze na czas. Będę bardzo fajnie wspominać pracę z Fallworkiem. Możliwe ze jeszcze będziemy mieli okazję współpracować. Najlepsza agencja pracy w Poznaniu!

Były Pracownik

Co do samej firmy raczej nie mam zarzutów tyg wypłacane prawie na czas trzeba tylko pilnować żeby odpowiednią kwotę wypłacili bo podobno nie których (usunięte przez administratora) Kontakt z koordynatorem nawet ok ale rozbieżność co do pracy,(podobno można skaczyc szybciej ale trzeba uprzedzić kierowniczkę) (chcesz skaczyc szybciej to musisz sie na słuchać jak dziecko) , a wszystko zależne od bardzo wrednych nie przyjemnych hamskich kierowniczek miałam przyjemność kiedyś pracować w markecie i była to przyjemna praca. Dziś jeśli traficie do Katowic tragedia są tam dwie bardzo nie życzliwe kierowniczki po samej twarzy widać że nie na widzą swojej pracy i ludzi.W takiej atmosferze która tworzą te dwie panie długo nie popracujecie albo sami zrezygnujecie albo was wyrzuca i zrobią to z satysfakcja, straszą ludzi budzą w nich lęk i napięcie co wpływa nie korzystnie na pracę ludzi i ich zaangażowanie.Tylko ze względu na te dwie panie nie polecam pracy w tym Markecie, chyba że lubicie być upokarzani i poniżani w rzadnej pracy nie spotkałam tak nie przyjemnych kierowników, po za bycie kierownikiem trzeba być też człowiekiem Życzę innym powodzenia....

A. E

Witam od miesiaca grudnia 2019 r podjełam współprace z firma Fallwork w Poznaniu z koordynatorem panem Jackiem i panią Darią,jestem zadowolona z komunikacji telefonicznej i e-mailowej zawsze mogę liczyć na fachowe doractwo w uzgodnienu grafiku wyszukaniu ofert pracy którymi jestem zainteresowana kierując się czasem dojazdu oraz godzinami w których mogę podjąc pracę.wypnagrodzenie otrzymuje na czas i smiało mogę polecić wspólpracę z wyżej opisaną firmą.Zachęcam osoby które dysponują wolnym czasem na podjęcie takiej wspólpracy .

Al_cja

Agencję Fallwork jak najbardziej polecam. Pracowałam w markecie na pełen etat z agencji ( teraz przeszłam na umowę bezpośrednio u pracodawcy) , miałam także, gdybym chciała, możliwość wypracowania nadgodzin, stawka bardzo dobra jak na pracę tego typu. Co do rozliczeń i wypłaty wynagrodzeń, też nie miałam zastrzeżeń, tygodniówki były zawsze na czas, nie zdarzyła się też nigdy pomyłka w naliczaniu wynagrodzenia. Kontakt bardzo dobry, to pewnie kwestia na kogo się trafi jako koordynatora, z tego miejsca bardzo polecam Pana Jacka Wojciechowskiego i Panią Darię. Współpraca bardzo na plus, duże wsparcie i pomoc. Podsumowując polecam wszystkim Fallwork, a wypłaty tygodniowe to super sprawa ;)

Pracownica

Bardzo dobra atmosfera, pan Jacek Wojciechowski bardzo ciepły, serdeczny, zawsze pomaga i jest kiedy go potrzeba. Polecam do niego trafić

Rex

Ok, nie pracowałam w markecie i zatrudniała mnie inna osoba. Nie zamierzam bronić osoby, której nie znam ale z drugiej strony współpracę z firmą wspominam dobrze i jako byłemu pracodawcy nic nie mogę zarzucić. Masz swoje argmenty- ok, ale czy faktycznie jesteś bez winy? Kilka wpisów wyżej wypowiada się chyba osoba cię zatrdniająca- nie zostałaś zwolniona bez powodu tylko za nieobecności w pracy. Pracując na umowę o pracę byłabym zwolniona za to dyscyplinarnie. Czemu widzę niespójność w twoich wypowiedziach? Na początku piszesz, że tak chciałaś pracować a oni Cię zwolnili niedobrzy, a teraz że i tak nie chciałaś przedłużać umowy. Zdecyduj się.

lexis

Wykładałem towar w Poznaniu - kasę oraz wszystko było na czas. Kartę zgłosiłem online w piątek a kase miałem we wtorek na kącie.

krakus

FallWork

Szanowny Panie Kamilos , Ze względu na RODO nie posłużymy się Pana danymi osobowymi , ale są one już nam znane. Odniesiemy się do Pana komentarza. Bardzo nieprzyzwoity jest fakt obrażania i ubliżania firmie , zdarza się to na tym portalu dość często , mało jest opinii pozytywnych , czy ktoś wie dlaczego ? - to proste ludzie zadowoleni nie mają czasu na pisanie opinii. My natomiast widzimy te komentarze i niejednokrotnie wiemy z imienia i nazwiska kto to pisze bo zazwyczaj to pokłosie wcześniejszych wyzwisk telefonicznych , emailowych itd., ten przypadek nie jest dużo inny. Pan zatrudnił się na umowę zlecenie, po miesiącu pracy otrzymał wypłatę w kolejnym miesiącu - składki ZUS od zlecenia płaci się za miesiąc wypłaty a nie ten w którym pracowaliśmy - co to oznacza ? otóż to , że w miesiącu pracy skałek nie ma za to są naliczone w miesiącu wypłaty wynagrodzenia - to nie nasz wymysł , takie mamy prawo - inaczej jest w etacie gdzie składka liczona jest w tym samym miesiącu co wykonana praca , to też wynika z przepisów. Tak po prostu jest - ale można mówić , tłumaczyć , - dla takich ludzi jak Pan kamilos , jesteśmy złodziejami , bo ukradliśmy mu składki. Świadomi wiedzą , nieświadomi hejtują. Tak to wygląda. Ktoś opisuje tu jako wadę , że jest mało godzin na zleceniu , że n ie ma pełnego etatu - kochani ,. pełny etat to zazwyczaj umowa o pracę - zlecenie tym się właśnie charakteryzuje - sami musicie być świadomi na rynku pracy , wypada rozróżniać te opcje zatrudnienia zanim wyprodukujecie kolejny bezsensowny negatywny komentarz. Pozdrawiamy świadomych pracowników.

doxel

Co to za fake news haha

Jk

Witam . Weszłam na tę stronę żeby się dowiedzieć czegoś więcej na ich temat, ponieważ zastanawiam się czy nie zacząć z nimi współpracy. Po rozmowie z koordynatorka zastanawiam się jeszcze bardziej . Na dzien dobry mam iść na szkolenie za które nie bede miala zapłacone koordynatorka od razu powiedziała mi że to nie jest wykorzystywanie. Ja uważam że jest nie korzystam pierwszy raz z uslug takiego pośrednika i powiem że byłam zirytowana Tym co ta kobieta mówiła. Moja sytuacja finansowa nie jest łatwa ale KOCHANI NIE DAJMY ZEZWOLENIA NA WYKORZYSTYWANIE BO TO MY MAMY NAJWIECEJ DO POWIEDZENIA MÓWIĄC NIE. Pozdrawiam

Miki

Firma która (usunięte przez administratora) Zatrudnia pracowników a tak naprawdę nie ma miejsca na obiektach. Kontakt fatalny. I kordynatorzy nie posiadający kompetencji na temat zatrudnienia. Unikać tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fallwork Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Fallwork Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fallwork Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fallwork Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 92, z czego 48 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fallwork Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fallwork Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fallwork Sp. z o.o.