Opinie o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fundacji im. Bł.Anieli Salawy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy w Kraków

Lisek

Znajduja chetnych bo wykorzystują bezrobocie nie szanuja uczciwie pracujących ale kosza ile sie da łupią a mops płaci hanba ze to sie dzieje polak polakowiwilkiem

Wiola

To jedno wielkie scierwo wykorzystuja opiekunki płacąc im tak marne pieniądze źe tylko sie wyzygac na tą tyrkę odradzam tam pracowac

Jurek34

Z opiekunek mają tanią siłę roboczą dziwię się tylko źe mają chętnych do takiej ciezkiej pracy bo strasznie ich wyzyskują

Henryk

Byłem ich podopiecznym opiekunki spoko ale teraz mi kazali płacic 9zł to wolałem dac te 9zł swojej opiekunce a nie im bo oni od miasta dostana drugie tyle a moja opiekunka 5zł a teraz jestesmy obydwoje zadowoleni bez ograniczen sie dogadujemy a nie tak jak oni jej zagraja ciagle w biegu jakies karty do wypełnienia szkoda mi jej ciagle sie spieszyła a to do fundacji musi jechac,zeby karty oddac a to podpis jakis złozyc a tak to ma czas wypic ze mna kawe takze lepij dla mnie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fundacji im. Bł.Anieli Salawy? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Odradzam tam prace moja zona dorabia do emerytury I wogule nie ma jej w domu przychodzi zmeczona a płaca grosze

Kama@8

Najlepiej jakby mopsy przestały funkcjonowac to rodziny zajeliby sie opieka nad swoimi rodzicami a panstwo dawołoby im pieniadze za opieke a nie fundacji wyniosłoby to o wiele tanieja jakosc opieki lepsza a tak to złoty interes dla tej pseudo fundacji.....

BANDA A ZADNA ZADNANDACJA TAM SAME EPRACMETAMEMERYTLEDWO RADZACE SOBIE ZE SOBA A MŁODYCH BRAK DLACZEGO?????????? PONIEWAZ MOPS PŁACI ZARZADOWI A CI CO NA NICH HARUJA MAJA MIEC AZ 7zł od stycznia na smieciowej umowie idzie na godzine a dojazd czasami wynosi 2g to chyba przesada ale moze unia zagladnie tym złodziejom do papierow a fundacja z nazwy powinna sie wstydzic ze tak okrada ludzi uczciwie pracujacych......

hehe wolontariuszka kasia

A na nowy rok mimo że dostają więcej kasy, obniżyli stawkisjogodzinowe,buhahaha..........to niedopuszczalne, ale to b

Wolontariusz

Praca przyjmiemy wolontariuszy do opieki zapewniamy głodowe stawki I gwarantujemy chorobe psychiczna tak powinny brzmiec ich ogłoszenia umieszczane codziennie dla nastepnych naiwnych wyzyskiwacze

Wolontariusz

Praca tam to jedna wielka źenada I upokorzenie dla ludzi ktorzy godzą sie tam pracować bez etatu biletu jakies płachty do wypełniania tylko szkoda tych pan ale my im dziekujemy bo chociaź mamy tyle radosci co one przyjda bo rodzina nie ma czasu ja płace 9zł wolałabym dac tej pani co do mnie przychodzi bo to aź wstyd źeby pracowała za 5zł ktore jej płaci fundacja usmiechu mało na jej buzi bo kazdy musi jakos zyc nie tylko te panie z mopsu co biora krocie za prace za biurkiem a te biedne opiekunki bo deszczu mrozie szkoda bardzo szkoda t ych pan

10zl brutto czyli 6.50 na reke adla nich od mopsu 18 zl pracowac tam to trzeba pracowac na okraglo od rana do wieczora lacznie z weekendami zeby zarobic najnizsza płace bez wolnego ROZBOJ W BIAŁY DZIEN tylko nie rozumiem ze za takąpseudo fundacje sie nikt nie bierze to 18 zł maja od urzedu miasta czyli naszych podatkow a tak okradaja ludzi zreszta tam robią same emerytki zeby dorobic do emerytury to jedna wielka pseudo fundacja moze Pip wezmie im sie za (usunięte przez administratora)

Gosia

Tez jestem byłą pracownicą Fundacji. Zlecenia zależą od "widzi mi się" koordynatorek a nie oczekiwań podopiecznych. Od stycznia obiecywali 10zł na rękę, ciekawa jestem czy dotrzymali słowa?!

Jasia

Fundacja bierze za godzine 18zl a opiekunka 6.00to chyba lekka przesada zeby tak okradac ludzi opiekunki sa przemeczone a jak mozna tak je okradac

Wolontariat uprawia sie w hospicjum a ta fundacja to machina zarabiajaca kolosalne pieniadze na podopiecznych I opiekunkach

xyz

Porażka, w większości personel z "ulicy" bez doświadczenia, oczywiście poza paroma wyjątkami. Panie tam zatrudnione najchętniej przyszłyby do podopiecznego, pogadały, wypiły kawkę i urwały się przynajmniej 20 min wcześniej oczywiście nic nie robiąc! Aroganckie, bez szacunku do podopiecznych i pracy. Może mają nie wysokie stawki , ale same zdecydowały się na taką pracę!

była pracownica

Pracowałam-nie polecam. Są 2 działy. W jednym stawka 5,4 za godzinę. W drugim- 9 zł z groszami. Pracy za dużo jak na dany czas. Zero szacunku dla opiekunek ze strony osób pracujących w biurze (z małym wyjątkiem). Jak opiekunka potrzebuje wolnego to wielki problem. Pracowałam parę lat bez urlopu. Na początku byłam pełna energii. Ale jak długo można tak ciągnąć. Inne opiekunki z tego co wiem również po pewnym czasie tracą siły, cierpliwość. Lubię tą pracę ale nie w takich warunkach. Opiekunki w większości się angażują, choć zdarzają się wyjątki- jak wszędzie. Podopieczni też są różni: z jednymi można się dogadać, inni mają wymagania powyżej zakresu obowiązków. Ale można zdobyć cenne doświadczenie w tym zawodzie i iść w swoją stronę

Jen

Te panie nazywające się opiekunkami chorych chciałyby nic nie robić, ale tylko naciągać starych ludzi, wykorzystywać ich bezradność. Mam możliwość obserwowania takich przypadków, gdzie klei się od brudu, gdzie łaskę się robi idąc po zakupy - bo po schodach nie będzie chodzić jedna z drugą czarownice. To jest skandal, bydło, a nie pomoc ludziom.

Fundacja kompletnie nieprofesjonalna, koordynatorki i kierowniczka (po prostu prostaczka) niekompetentne. Nastawiona na zysk. Zdecydowanie nie polecam tam pracować!

zuzia

PSEUDO FUNDACJA NIE SZANUJE PODOPIECZNYCH PUSZCZA OPIEKUNKĘ NA GODZINE A ZAKRES OBOWIAZKOW NA 5 GODZIN ALE FUNDACJA MA 12 ZŁ A OPIEKUNKA 5,40 CZYLI ZYSK JEST A PODOPIECZNY ZOSTAWIONY SAM SOBIE BO OPIEKUNKA MUSI ISC DALEJ DO NASTĘPNEJ TYRKI I CZY BEDZIE MIAŁA SIŁE SPROSTAC WYTYCZNYM?

nowa
@zuzia

Hej, chcialam spytac czy piszesz na podstawie wlasnego doswiadczenia? Wlasnie zaczelam prace w fundacji i powiedziano mi, ze stawka to 12zl na godzine brutto, netto okolo 10zl. Wielkie dzieki

aga12.9@o2.pl

fundacja nastawiona na zysk nieszanująca opiekunek płaca skandaliczna 5,40h bez biletów za dojazd do podopiecznego słowem wolontariat

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacji im. Bł.Anieli Salawy - Kraków

• Jak się pracuje w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacji im. Bł.Anieli Salawy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacji im. Bł.Anieli Salawy?

Fundacji im. Bł.Anieli Salawy