Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

Kraków

Opinie o Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy

marek

Pracuja tam bardzo nieprofesjonalni ludzie, z prezesem ciezko sie skontakctowac, obowiazki i odpowiedzialnosc sa zwalane na osoby ktore kilka tygodni opdisuja na maila dpowieadajac przy tym nie na wszysktie pytania albo odpowiadajac bardzo nielogicznie. NIe wiem na jakiej zasadzie ta fundacja dziala ale zachowuja sie jakby nie chcieli wypuscic pieniedzy z subkont zapisanych tam ludzi.

Zosia

Bawia sie za podatki nasze bo przeciez mops to nasze pieniadze a opiekunki biora grosze

Asia

Same stare emerytki ktore biora pieniadze moze grosze jak mowia ale dlaczego one tam pracuja a nie ma młodych silnych?

Marek

To co robi ta fundacja nadaje sie do super expresu zeby opisac jak działa to bydło na panstwowych pieniadzach Ijak działa mops przekazujac jej nasze pieniadze za opieke biara 18 zł to dopiera zarzad uzywa

Wiesia

Ja tam pracuje robie za wolontariuszke chociaz mi płaca ale to jest ok.400zł to chyba nie za duzo ale nie mam co z soba zrobic wiec chodze I pomagam mam rente to mi jakos wystarcza

Zosia

Fundacja bogacaca sie na biednych chorych ludziach a I na opiekunach c robia za sieszne małe pieniadze

Janka

Zgadzam sie ja z innej połki jako opiekunka pracowałam tam I zarabiałam 5zł za godzine dojazdzajmował druga bilety na moj koszt takze nie polecam tam pracowac jedno wielkie złodziejstwo a nie zadna fundacja ja wykonczona a pan nie zadowolony mopsy to szczyt biurokracji I prania pienidzy z naszych podatkow

Marek

Nie jestem zadowolony ze mops dopuszcza przetarg z ta fundacja przeciez tam nie ma profesjonalnych opiekunek same panie z ulicy a za mnie dostaja 18zł niech mi dadza a nie tej złodziejskiej fundacji

Jak wygląda praca w firmie Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja na Rzecz Chorych na SM im. bł. Anieli Salawy