ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Nowa

Cześć. Czy ktos z Was pracuje we Wrocławiu na sprzataniu? Jak oceniacie warunki ?

@Nowa

Witam, zależy kto jest kierownikiem, ja polecam,ale są przetargi i koniec pracy. Pozdrawiam.

Teresa
@Irena

Skoro zależy to na co można tu natrafić w najlepszym przypadku jeśli o warunki chodzi a co w najgorszym? Ty z którą opcją miałaś do czynienia?

byly pracownik
@Nowa

wroclaw. panie sprzatajace maja bardzo malo pracy, atmosfera bardzo spoko, jedynie kasa bardzo slaba bo najnizsza krajowa i umowe o prave to mozna dostac po 1, 1-5 roku a tak to zlecenie

Aneta
@byly pracownik

Oj, a do tych 3490 brutto choć czasem sprzątające dziewczyny jakieś bony na 8 marca dostaną, może na święta coś wpadnie?

Hanna
@byly pracownik

Oooo to się dobrze składa bo jestem z Wrocławia i chcę zmienić pracę. A co dokładnie sprzątają? Klatki schodowe czy biura? Piszesz, że płacą najniższą krajową a można dorobić biorąc nadgodziny podobno bo tu o tym czytałam, jak z ich wypłacaniem bo widziałam sporo zastrzeżeń pod tym kątem.

Jaki jest wkład kierownictwa ISS Facility Services Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracowniczka

Ale poprawiłaś mi humor na początek tygodnia. Świetne pytanie z podtekstem. Ale odpowiem poważnie ŻADEN., za to bardzo dzielnie pracują nad atmosfera strachu i donosicielstwa.

@Pracowniczka

Bardzo duży. Wsparcie i pomoc w miarę możliwosci :)

Irena

Witam, zależy załogi i szefostwa to jest fajnie.Gorzej jest jak nikomu nie zależy, jeden drugiemu wilkiem, nawet w stadzie wilki potrafią się okiełznać. Pozdrawiam.

@Irena

Czyli atmosfera mogłaby być nieco lepsza, tak? A co natomiast możesz powiedzieć o pensji, ile tu można zarobić? Czy w ISS Facility Services zapewniają też jakieś benefity pozapłacowe?

Koalicja

Żaden

@Marcin

Witam, zależy od Spółek.Atmosfere tworzymy Sami pracownicy i pracodawcy.(usunięte przez administratora) Trudno ocenić jak jest na poziomie wyższym, którzy nami dysponują w pracy. Pozdrawiam.Powodzenia Marcinie.

Alan

Nic .zapomnij

Ewelina

Kierownik nie wspiera cię w niczym ma na wszystko wywalone , liczą się dla nich tylko i wyłącznie kasa i nic więcej nawet nie reagują na to że ktoś komuś grozi . Nie sprawdzają również że człowiek z żółtymi papierami ,, (usunięte przez administratora),, z niebieską kartą pracuje między ludźmi. Nie zwracają na to uwagi. Tak nie powinno być. !!!

Teresa
@Ewelina

Jak mogliby nie reagować? chodzi o sprawy zgłaszane bezpośrednio wprost? o jakie przykładowe chodzi i jaka reakcja na taką informację?

Dlaczego ISS nie daje pracownikom porządkowym umowy o pracę?

Drogi Pracowniku, ISS zatrudnia w oparciu o umowę o pracę. Proszę o kontakt pod numerem 662 020 509 a chętnie porozmawiam o szczegółach. Dziękuję Monika Kaznowska Dział P&C

...
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

Niby po jakim czasie dostaje sie umowe o prace. ?

@...

Proszę o kontakt pod wskazanym numerze telefonu 662 020 509. Odpowiem na wszystkie wątpliwości i pytania. Dobrego Dnia Monika Kaznowska Dział P&C

Gosia
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

Pani Moniko, nikt nie będzie dzwonił do Pani. Lepiej przemyśleć całokształt.

Arrson

Straszne miejsce na ziemi. Jest tyle pracy na rynku że godzenie sie na takie warunki jest poniżej godnośći kogokolwiek. Pracowałem w biurze - w porównaniu do jakiejkolwiek korporacji żadnych standardów, szkoleń brak (chyba żę wewnetrzne które ani Cie nie rozwiajaja ani nie stanowią wartosci an rynku pracy). Benefity -wszystkie płatne. Pełno nadgodzin których nikt nie rejestruje, nie ma odbioru godzin, nie jest za nie płacone. Firma uważa sie za miedzynarodową firme która ma Misje Wizje itp a tak naprawde to suche slogany których trzeba sie nauczyc na Pamiec jakby ktos z Góry zapytał - niestety nie majace odzwierciedlenia w praktyce. Pracownicy Liniowy - tzw. Grey Collar, najnizsza krajowa zero poszanowania, zero szansy awansu (chyba ze w ramach kontraktu na lidera). Kontrakty są tak sprzedawane że nie ma mozliwosci na podwyzki czy jakiekolwiek inwestycje. Atmosfera lizusowstwa, plotek i donosicielstwa. Zastanów sie dwa razy czy chcesz pracować w takim miejscu zanim podpiszesz Umowe :)

@Arrson

Wymieniłeś sporo minusów pracy w ISS Facility Services. Może tak dla odmiany napiszesz też co Ci się podobało podczas pracy w tej firmie? :) Dobrze jest wymieniać zarówno plusy, jak i minusy - to da lepszy pogląd na aktualną sytuację w firmie. Czekam na Twoją odpowiedź! :)

@Marcin

Plusy? Hmm, Najwiekszym atutem o którym firma mówi otwarcie to Pieniądze na czas (usunięte przez administratora) O reszcie szkoda gadać, bo jakiekolwiek obietnice, wizje podbijania rynku, rozwoju, bycia najlepszą firmą z branży i inne tego typu halucynacje których karmicie pracowników na co dzień nie mają nic wspólnego z rzeczywistością :) Panie (usunięte przez administratora)sam fakt że pisze Pan tą wiadomość w piątek 13.08.2021 o godzinie 00:57 pokazuje co to za firma :)(usunięte przez administratora) Pozdrawiam :)

@Arrson

Witam , czy możesz podzielić się w jakim dziale pracowałeś / czym się zajmowałeś ?

@Arrson

Witam , w jakim dziale pracowałeś / czym się zajmowałeś ?

@G.

Nie ma to znaczenia :) standardy wszędzie te same

@G.

Pracowałem w centrali, Nie ma to znaczenia w którym konkretnie :) standardy wszędzie te same

@Arrson

Zgadzam się z tą opinią. Brak profesjonalnego zarządzania. Bałagan, brak wiedzy. Pracowalam w księgowości. Poprostu prywata, brak wsparcia, pozory.

Natalia

Z czym bałagan ?

nick

Brzmi szczerze i kompetentnie

Edward
@nick

No tak, ale nie nastraja to optymistycznie. Ty chciałeś tu aplikować? Bo zastanawiam się czy coś się poprawiło od zeszłego roku. Szczególnie jeśli chodzi o płacenie nadgodzin. Daj znać jakobyś co wiedział.

Iwona
@Kasia

A zgłaszałaś ten problem ogólnie? Jaka była reakcja?

@Edward

Panie Edwardzie, zapraszamy do kontaktu na adres: rekrutacja@pl.issworld.com. Chętnie udzielimy Panu informacji.

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
EFG

Firma stabilna, daje wiele możliwości dla młodych osób. Pracuję w niej po raz drugi i nie żałuję decyzji. Praca w operacjach nie jest lekka, ale podejście do pracownika proludzkie.

Jestem
@EFG

Dziękuję za twój wpis. Obserwuję to forum i czytam różne opinie na temat naszej firmy i zazwyczaj byli pracownicy wylewają tutaj swoje "żale" Ja pracuje dłuższą chwilę :) i jestem bardzo zadowolony z mojej pracy w ISS!

@Jestem

Smutne, że byli pracownicy nie wspominają dobrze.

Ewelina
@EFG

skoro jako jeden z niewielu piszesz pozytywnie o firmie to czy rozwiniesz cos wiecej swoja wypowiedz ? o jakich mozliwosciach mowisz? na co mozna liczyc np. bedac od razu po studiach ?

Gosia
@EFG

Tak może firma daje wiele możliwości. Zależy kto czego oczekuje. Młody nie powinien tam trafić bo nauczy się złych nawyków. Firma jest przykładem jak nie powinna wyglądać praca. Praca w administracji, księgowości, płacach to brak przygotowania, nadzoru, procedur. Praca w operacjach to czuwanie jak tanio robić biznes kosztem ludzi. Trzymanie ludzi pod butem.

@Gosia

Dzień dobry, Chcemy zweryfikować informacje przedstawiane przez Panią na forum, niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie się do nich odnieść. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez drogę mailową - rekrutacja@pl.issworld.com

Issek

Witam. Pracuje już kilka miesięcy w firmie ISS Wrocław na ul. Kiełczowskiej. Szczerze nie polecam tego miejsca jako pracy. Nic nie mam do firmy ISS, do menadżerki również , ale mając taką szefowa kuchni jak Pani Anna człowiek zastanawia się czy idzie do pracy czy to obozu. Ciągle wszystko jest źle robione, ona ma tylko rację, każdy ma tyle obowiązków że ciężko się wyrobić. Należy zmienić ta osobę, bo to wszystko podchodzi pod mobbing. Szczerze nie polecam.

mario
@Issek

Nie zgadzam się z tą opinią. Szefowa kuchni jest pogodną osobą i zawsze pomaga i doradza. Praca na kuchni jest w miłej atmosferze wręcz domowa, nikt od nikogo nie wymaga skomplikowanych rzeczy. Praca polega na myciu naczyń, robieniu bułek oraz sałatek. Najprawdopodobniej nie masz pojęcia co to ciężka praca. Być może za krótko pracowałeś żeby oceniać ludzi.

Pilna uczennica
@Issek

Pracowałam w kantynie pracowniczej ISS kilka miesięcy temu i dlatego czasami przyglądam się temu forum. Robię to z powodu miłych wspomnień a to głównie dzięki temu, że spotkałam na swojej drodze właśnie panią Anię o której tak niepochlebnie wyraża się ISSEK. Wiem, każdy kto nie lubi pracować będzie ją krytykował bo jest wymagająca, dba o czystość i porządek a są tacy, którym to nie odpowiada. Jeśli jednak ktoś myśli realizować się w tym fachu i zdobyć wiedzę ten tak jak ja będzie pani Ani wdzięczny do końca życia. Jeśli ISSEK chcesz do końca życia stać na zmywaku to Twój wybór, jeśli jednak stawiasz na rozwój to dziękuj losowi, że na Twojej drodze pojawiła się taka szefowa, tylko trzeba to docenić. Współczuję Ci szczerze i po Twoim poście nie wróżę Ci kariery w fachu. Pozdrawiam.

Dick
@Pilna uczennica

Obiektywna opinia

gruszeczka

Wiecie coś na temat Nagrody Jabłka? ktoś z Was otrzymał taką?

maria
@gruszeczka

taką nagrodę otrzymuje tylko szef kuchni

@gruszeczka

Celem programu uznaniowego Nagroda Jabłka jest wyróżnienie Pracowników, którzy swoją pracą, podejściem i zaangażowaniem dają przykład innym i stanowią wzór do naśladowania. Nagrody Jabłka są przyznawane Pracownikom w każdym miesiącu.

Ewik
@gruszeczka

Dostałam jabłuszko w lipcu 2019 roku a nie jestem żadną szefową ani jej rodziną wystarczy w miarę normalnie pracować i czasami dać coś od siebie trochę kreatywności i chęci do pracy

@Ewik

Brawo! Bardzo się cieszymy, że pracujesz w ISS :)

Pomocne
@gruszeczka

Przyznawana jest w wysokości 200 zl brutto dla najlepszych pracowników (ok.10 os. za nadgodziny i obietnice premii) po uprzedniej weryfikacji zarządu i HR. Niby na podstawie nominacji od pracowników lub klienta ale nie raz byliśmy świadkami jak takie osoby jej nie otrzymywały.

@maria

Nagrody za wyróżnione / ponadprzeciętne wyniki w pracy

@Pomocne

Z tego Ci pamiętam pracownikom biurowym oraz managerom nie przyznawane były nagrody pieniężne po otrzymaniu jablka

dissapointed
@ISS Facility Services Sp. z o.o.

do tego jest jeszcze potrzebna wola i pamięć kierownika, jeśli nie zgłosi.. who cares..

Aktualność
Spokojnych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w realizacji planów i marzeń w Nowym Roku!
Była

Bardzo nie polecam stanowiska Recepcjonistki/ Office assistant ani innego "office backu menagera" w biurze w Wwarszawie (swoją drogą menagerka biura wymyśla juz coraz ciekawsze nazwy tego stanowiska, żeby tylko przyciągnąć biedne dziewczyny). Prawda jest taka, że pracujesz na recepcji, robisz za 2 osoby, jak nie za 3 (usunięte przez administratora)Po godzinach każe ci jeździć po zakupy do biura np owoce, no komedia. Pieniądze też śmieszne. (usunięte przez administratora)

@Była

Dzień dobry, Chcemy zweryfikować informacje przedstawiane przez Państwa na forum, niestety z powodu braku szczegółów nie jesteśmy w stanie się do nich odnieść. Do realnego wyjaśnienia kwestii spornych lub niejasnych potrzebujemy większej ilości danych. Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez drogę mailową - rekrutacja@pl.issworld.com

Były - na szczęście Pracownik.

Krótko i na temat: TO JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIE, a nie firma !!! Firma ma szumną nazwę i nic po za tym. Owszem, garstka pseudo managerów,dyrektorów, członków czegoś tam i nic po za tym. Żeby chociaż mieli jakąś wiedzę?! Popracują chwile i zmykają tak , jak ja. Trzeba być frajerem, aby tam pracować!

@Były - na szczęście Pracownik.

Możesz powiedzieć na jakim stanowisku pracowałeś? :) Myślę, że to będzie pomocne, ponieważ z tego co wiem ISS zatrudnia osoby w wielu branżach

Mery

Tragedia ciężko doprosić się o dokumenty na które pracodawca ma 7 dni na wydanie. Nie poleca nikomu tej firmy.

@Mery

A czemu postanowiłaś rozstać się z firmą? Opowiesz coś więcej o pracy tam? :)

ByłyKlient

Jestem byłym klientem ISS. Firma składa sie głównie z młodych osób bez doświadczenia. Często nazywanych managerami, dyrektorami i innymi. Niestety nazwy stanowisk nie pokrywają sie z merytoryką oraz doświadczeniem tychże osób. Usługa pozostawia wiele do życzenia, ciężko wypracować sobie jakiś plan działań ponieważ managerowie sie bardzo szybko zmieniali.

Pani Michalina jest super szefową. Zawsze się uśmiecha i pomaga. Jak mamy jakiś problem, to zawsze z nami porozmawia.

PRACOWNIK

Pracuje od stycznia 2018 jestem zadowolona z pracy i chętnie do niej idę. Obowiązki jak wszędzie trzeba samemu czas rozłożyć i pracę. Wypłata zawsze na czas na koncie. Kierownictwo ok zawsze mozna wszystko dogadać. Polecam!!!!

@PRACOWNIK

No to się w tym miesiącu dziwisz. Wypłat nie będzie na czas bo maja awarie systemu informatycznego. Pewnie zaraz zacznie się dym żeby usunąć ten wpis bo godzi w dobre imie firmy. Informuje administratora strony , że dowodem jest informacja o awarii jest zamieszczona na ich stronie głównej pl.issowrld.com jako news z 19 lutego. Nie odważyli się tej podstrony z komunikatem przetłumaczyć tylko przenieśli angielską kalkę. Niby zgodnie z polityka komunikacji firmy., ale biorąc że większość pracowników nie zna angielskiego to żadna informacja do nich nie trafi. link do strony https://www.pl.issworld.com/press/news/2020/02/19/security-incident-impacting-parts-of-the-it-environment

Pragniemy poinformować, iż pomimo incydentu informatycznego, wszystkie wynagrodzenia dla naszych pracowników będą wypłacone zgodnie z Regulaminem. Jako organizacja uruchomiliśmy transparentną komunikację informacyjną ze wszystkimi pracownikami. Wszelkie zapytania lub wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@pl.issworld.com

OoO

Komunikat byl wyslany takze w jezyku polskim. Czego siejesz zamet i piszesz nieprawdę? Kierownictwo informowalo ze wyplatu beda na czas. Przeciez incydent nie dotyczy bankow omnibusie.

Ojojo

@pracownik- (usunięte przez administratora) przecież masz wypłatę do 10 więc w tym terminie ją dostaniesz. My dostaliśmy takie informacje : problem jest, firma sie stara usunąć awarię ale pracownik wypłatę w terminie otrzyma. Piszesz (usunięte przez administratora)

Ola
@PRACOWNIK

A rozliczenia pit dalej nie ma

Ola
@PRACOWNIK

Dalej rozliczenia pit nie ma

@PRACOWNIK

Pracuje w iss i nie narzekam miła atmosfera i każdy każdego szanuję pozdrawiam

Rozgoryczony

Jeżeli chcesz docenić Work Life Balance jaki masz dzisiaj aplikuj :)

kandydat - obsługa zamówień

nie polecam rekruterka obiecała skontaktować się niezależnie od decyzji - brak kontaktu (minął miesiąc) bardzo nieprofesjonalne zachowanie, a rozmowa jakby to było conajmniej stanowisko kierownicze... dodatkowo opinie byłych pracowników sprawiają, że strach w ogóle myśleć o pierwszej pracy w ISS, na pewno będę odradzać znajomym

@kandydat - obsługa zamówień

Witam , na jakie stanowisko aplikowałaś ?

Witam serdecznie . Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie . Czy ktoś wie czy firma posiada karty MULTISPORT dla pracowników ?

Darek
@Kasia

Tak jak sama za nią zapłacisz. Firma nic nie funduje. Karty są w niby okazyjnej cenie, że jest potencjalnie dużym klientem i wynegocjowała niby okazyjną cenę. I to jest cały benefit.

Iwona
@Darek

Karty MULTISPORT nie ma . Ale jest OKsystem . Te same Obiekty są dostępne . (usunięte przez administratora)

Jaka jest kultura pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Ona

W pracy w centrali w Warszawie nie, natomiast na kontraktach - przeważnie tak. Serwis sprzątający ma np. fartuszki z logiem, pracownicy techniki koszulki polo z logiem, a recepcjonistki koszule/sukienki z logiem. Administracja na kontraktach również nie ma dress code.

issworker
@Ona

Chyba nie pracujesz w tej firmie ja NIESTETY tak. Nieprawdą jest co odpowiedziałaś. Tak pracownicy serwisowi (blue collars) mają służbowe stroje robocze z logiem ISS. Jest to dość niskiej jakości (jak najtańsze) odzież z tworzyw sztucznych t-shirt, polo spodnie itp. rozmiarówka jak w wojsku. Czasami jest to przykrótkie czasem za obszerne. Dobiera się rozmiar na zasadzie żeby jak najmniej dziwacznie w tym wyglądać. Łatwo się w tym zapocić. Pierzesz sobie to sama/sam. Dają ekwiwalent za pranie (samodzielnie w domu pierzesz). Ekwiwalent nie pokrywa kosztów prania (woda, prąd proszek do prania, kosztów zużycia pralki). generalnie firma oszczędza na wszystkim ociera się to wręcz o sknerstwo. Jeśli chodzi o centralę to Zarząd głęboko wierzy, że są korporacją światową i obwiązuje korporacyjny dress code. Mają straszny kompleks, że są tylko i wyłącznie firma sprzątającą i to na dodatek przeciętnej jakości. Niezależnie od upałów panie mają chodzić w rajstopach a panowie w garniturach. Szefowa kadr w randze członka Zarządu potrafi przejść się po biurze i sprawdzić czy panie mają rajstopy a panowie marynarki i krawaty. W przypadku wpadki może się kończyć nawet pisemnym upomnieniem. Jest to o tyle dziwne, że w tym biznesie to przedstawiciel handlowi biegają do klientów a nie klient przychodzi do firmy (to nie jest bank ani instytucja ubezpieczeniowa). Takie wymagania niczemu nie służą poza podbudowaniem ego top managementu. Nie istnieją casualowe piątki. Personel blue collars jest niemile widziany w biurze bo zaburza to jego estetykę i dobre samopoczucie managementu. Wszelkie sprawy powinni pracownicy serwisowi załatwiać (wnioski urlopowe, zaświadczenia o zarobkach itp) poprzez swoich kierowników. Generalnie firma nieprzyjazna. Typowa korporacja w najgorszym wydaniu. Praca głownie na openspace bo wtedy łatwiej kontrolować podsłuchiwać i donosić. Zero szkoleń, a jeśli są to zupełnie nieprzydatne. Wszelkie działania robione na pokaz jacy to niby jesteśmy wspaniali. Podczas jakichkolwiek spotkań firmowych wszyscy mają sztuczne uśmiechy (usunięte przez administratora). Wspominana gdzieś tu na forum nagroda jabłka to komediodramat. Niby pracownicy nominują spośród siebie kandydatów, a nagrodę i tak przyznaje po uważaniu Zarząd Jak nie trzymasz z nimi to chociażbyś wyszła/wyszedł i stanęła/stanął obok siebie żeby pracować za dwie/dwóch a brała/brał pensje za jedną osobę to nie masz szans na nagrodę ( z resztą i tak żenująco niską). W firmie panuje atmosfera donosicielstwa i strachu. To tyle na temat kultury pracy w tej firmie. P.S. Dla osób inteligentnych używane przeze mnie formy żeńska jak i męska jest wystarczającą wskazówką co do kultury i atmosfery pracy w tej firmie. P.S

Czy w tej firmie jest pakiet MULTISPORT dla pracowników ?

Sebek

Cześć, jest z MedicoverSport ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.