Opinie o Mentax S.A. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mentax S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mentax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentax S.A. w Koszalin

Pracował ktoś z Was jako Kosztorysant Budowlany w Mentax S.A.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

były współpracownik

Wymaga się założenia własnej działalności gospodarczej, kontrakt B2B, co pociąga za sobą opłacanie z własnej kieszeni składki zdrowotnej circa 270zł miesięcznie - współpraca sam miód.

@były współpracownik

Dziękujemy za opinię. Aby poprawnie i zgodnie z polskim prawem rozliczać się z pracownikami i podwykonawcami wymagamy odpowiedniej umowy. W przypadku pracowników jest to umowa o pracę. W przypadku podwykonawców umowa tzw. "B2B'. Zachęcam do kontaktu z nami na adres hello@mentax.pl. Spróbujemy wyjaśnić wszelkie wątpliwości.

W ostatnim czasie bardzo dużo szkód spowodowanych silnymi wiatrami. Szkody oddalone od siebie po 20km, wymagany opis kilku budynków przy realizacji jednej szkody. 2-3 godziny na jednej szkodzie, a stawka podstawowa. Przy cenie paliwa ponad 7 zł, to nikt nie będzie charytatywnie pracował. Wypłaty na horyzoncie nie widać ...czas kończyć współpracę

@Nowy

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że we współpracy z nami napotkał Pan niedogodności. Rzeczywiście ostatnie pogody spowodowały wiele szkód i mamy sporo pracy przy obsłudze zleceń. Niestety nie mamy wpływu na ceny paliwa. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości współpracy zarówno z naszymi pracownikami jak i podwykonawcami. Mając na uwadze wysoką inflację z początkiem roku podnieśliśmy stawki dla likwidatorów o 10% a dodatkowo ustaliliśmy premię za szybką realizację zlecenia. Zachęcam do kontaktu na adres hello@mentax.pl. Chętnie udzielimy Panu odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i zrobimy co w naszej mocy aby usprawnić naszą współpracę z Panem.

Aktualność
Zastanawiasz się dlaczego ludzie chcą pracować w naszej firmie? Moglibyśmy napisać tu wiele, ale nic nie działa tak jak opinie naszych pracowników. Jeśli szukasz nowej pracy, zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami na naszej stronie Internetowej: https://mentax.pl/
Patryk

Pracowników szukają systematycznie. Przechodzisz proces rekrutacji, podpisujesz umowę (ze swojej strony) a następnie firma Mentax "znika"... nie odpowiadają na telefony, maile, itd. Czy to świadczy o wiarygodności firmy?.

@Patryk

Nie nie znika pracuję dla nich ponad rok i wiem, jest ok. Normalna praca. Praca wykonana kasa wypłacona. Nie wiem skont te narzekania, od razu pałacu z autem nie zbudujesz.

abi
@Patryk

Potwierdzam tak jest, doświadczam :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mentax S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Rzeczoznawca

Witajcie wszyscy zainteresowani. Ja chciałbym was zapytać i usłyszeć waszą opinię nt podwyżek w mentax. Dowiedziałem się że stawki dla likwidatorów są różne uzależnione od rejonu (miasta) czy potwierdźcie że tak jest lub uzależnione od jakości i czy otrzymaliście indywidualna podwyżkę stawki? Niedawno mentax poinformował o wynegocjowaniu wyższych stawek za likwidację w towarzystwach i nam podwyżkę w formie premi za szybką likwidację szkody lecz odnoszę wrażenie że większą podwyżkę otrzymała sama firma za wykonanie usług a nam wyłącznie za szybką realizację którą wielokrotnie jest nie ekonomiczna z uwagi że pojedynczy wyjazd na szkodę obecnie jest zupełnie nieopłacalny. Proszę o odpowiedź ewentualne podpowiedzi jak radzicie sobie w takich sytuacjach.

@Rzeczoznawca

Dziękujemy za poruszenie tego tematu. Zależy nam na nieustannym podnoszeniu jakości usług świadczonych dla naszych klientów. Natomiast naszą firmę tworzą ludzie a ich poziom zadowolenia z pracy jest dla nas najważniejszy. Podjęliśmy decyzję o podniesieniu stawek dla likwidatorów i zrobimy to z początkiem roku 2022. Będziemy informować wszystkich zainteresowanych bezpośrednio. W razie pytań zapraszamy do kontaktu e-mail: hello@mentax.pl.

Josef

Świetny pracodawca jednocześnie wymagający i potrafiący docenić dobrych pracowników , którym chce się dobrze pracować, polecam!!

Arek
@Josef

Mowa zapewne o osobach pracujących w biurze. Niestety dużo gorzej jest z osobami wykonującymi dla nich zadania na umowy zlecenie i inne tego typu śmieciówki. Praktycznie ich fach wygasa.

Jakieś ogólniki
@Josef

Jakieś ogólniki... Takiej odpowiedzi to nasi politycy mogą udzielić. Jeden napisze "świetny', ktoś inny napisze, że do duuupy. Nic takie odpowiedzi nie wnoszą.

@Jakieś ogólniki

I tak prowadzisz działalność, to nie robi czy dużo czy nie jeśli masz jakieś miejsce to szkoda nie skorzystać lepiej mieć wróbla w grarści ..

Dariusz

Mam przez to rozumieć, że mimo upływu czasu totalnie nie rosną wynagrodzenia w firmie MENTAX.PL? Dziwi mnie to bo szczerze mówiąc większość firm rozumie, że wszystko idzie w górę i tym samym pensie również teoretycznie powinny. A może warto by było ubiegać się o podwyżkę? Myślisz, że mogłoby się udać przekonać pracodawcę do tego, aby taka podwyżka została przyznana? Daj znać, proszę.

Zibi

Ostatnio słyszałem, że szukaja w Mentax do pracy wolontariuszy.

Tamara

Normalna firma jednak potrzebuje dobrych pracowników a o takich niestety jest bardzo trudno.

Zofia

Niedawno słyszałam, że MENTAX.PL dynamicznie się rozwija, dlatego też poszukuje chętnych do współpracy. https://mentax.pl/praca/ - na tej stronie są dostępne wszystkie aktualne oferty pracy, razem z ich opisem. Myślicie, że warto byłoby spróbować swoich sił w strukturach tej firmy? Ciekawi mnie Wasze zdanie.

Jacek

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do pisania opinii. Bardzo dobrą firmę jaką jest MENTAX trudno będzie zdyskredytować!!

Witajcie, Mam wrażenie ,że ktoś pomylił wątki to jest forum firmy MENTAX.PL SP. J., a nie TU. Firma zajmuje się, oprogramowaniem a nie ubezpieczeniami. Interesują mnie informacje tj, rekrutacja, czy jest nabór obecnie prowadzony?

@Karolina

Kobito ta firma zajmuje się zarówno oprogramowaniem jak i likwidacją szkód

mkj

Pewnie, że jak są krótkie terminy realizacji @plot, to wiedzą że w ten sposób wzbudzają zaufanie nie tylko wśród klentów, ale również i atmosfera przez to dopisuje.

eagle

Do komi napisałem jakie stawki 70zł.

Golub

Moze ktos napisze co z nimi juz robi szkody od jakiegoś czasu Sami nie napisza bo odkryja A brak stawek w umowach współpracy to nic nowego za duzo pozniej aneksow

eagle

Szkody majatkowe tak samo jak komunikacja,70 za szkode promien 60km.Zero wpisu w umowie nt wysokości stawek .To tak jak w umowie o prace brak wpisu o wysokości wynagrodzenia. Mimo prob telefonicznych w celu ustalenia nie odbieraja telefonu

Leszek

Wszyscy mówicie o szkodach komunikacyjnych a co ze szkodami mienia? Jak w tej firmie to wygląda?

marszalek

Do on,a co taka rewelacja 70zł za szkodę.Dojazd 100 km w obie strony to koszt paliwa 4o zł ,a gdzie amortyzacja pojazdu,koszty telefonów aby umówić się z klientem itp.(Ciekawe czy wiesz ile dostaje mentax od ubezpieczyciela za zlikwidowanie takiej szkody)Właśnie przez takich jak Ty pierdzieli się rynek.Proszę bardzo dam Tobie 70 zł i będziesz mnie woził swym autem w promieniu 50 km,pasuje . Podobnie za wykonanie kosztorysu 20 zł (powinni zaproponować najlepiej 2 zł).Chyba ,ktoś nie ma pojęcia ile kosztują programy(np Audatex -za m-c koszt około 600 zł -gdzie można wykonać 15 kalkulacji

me

są różne formy rozliczania w takich firmach. W zależności od formy zatrudnienia. Inaczej jest przy umowie o pracę inaczej w oparciu o umowę cywilno prawną. Szkód majątkowych nie ma dużo w ciągu roku zaś w okresie wakacyjnym bywa ich bardzo dużo. Jeżeli chcesz likwidować szkody majątkowe i traktować to jako główne źródło dochodu proponuję albo wysłać CV do kliku Zakładów Ubezpieczeń lub też podpisać kilka umów współpracy z takimi firma jak mentax.pl lub też kama24, LCS Service, Estimates i wiele innych. Wujek google wyświetli Tobie kompletną listę.

janinaF

ja akurat chcę się kadrami i innymi sprawami związanymi z HR zajmować, już kiolejna osoba poleciła mi w związku z tym prace właśnie w MENTAX.PL SP. J. , czy mają rację i dlaczego tę firmę właśne polecają? podobno dają o niebo lepsze warunki niż inne firmy ale nigdzie nie mogę o tym znaleźć info w sieci - może pomożecie i napiszecie jak jest?

me
@janinaF

JaninaF a co chcesz wiedzieć? TO odpowiem :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Mentax S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w Mentax S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mentax S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mentax S.A.?

Mentax S.A.