Opinie o Mentax S.A. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mentax S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mentax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mentax S.A. w Koszalin

Borys

Musicie wiedzieć jedno, że firma Mentax jest to firma pośrednicząca a nie zakład ubezpieczeń. A co za tym idzie więcej zarobicie pracując bezpośrednio dla Towarzystwa Ubezpieczeń, chyba nie muszę tłumaczyć z czego żyje pośrednik.

asia

piotr - 2012-11-04 17:23:59 Dzień dobry , Prosze o informację ile kosztuje w firmie ,,Mentax,, wykonanie jednej wyceny szkody w terenie . Chodzi mi o ,,zarobek ,, likwidatora dziękuje Zarobek jest satysfakcjonujący dla likwidatora:)))

ppp
@asia

70 zł.

piotr

asia

Wojtek - 2012-09-10 18:21:15 Marek ale sie zes podpisal:)tak calym imieniem i nazwiskiem:) Ja tez nie rozumiem o co wam wszystkim chodzi. Ostrzegacie przed (usunięte przez administratora) ale zero konkretów. Zero faktów. Podajcie przykłady. Ja rozumiem, że szefostwo może wkurzyć, ale ludzie to nie jest powód, żeby walić bzdury. Piszecie, ze wspolpracowaliscie z Mentaxem, ale nie powiecie mi, ze zakonczyliscie wspolprace dlatego ze nie lubicie (usunięte przez administratora):) Ludzie, znam niejednego, który poza sezonem rzucał mięsem w(usunięte przez administratora), a potem dzwonil do niego i prosil, zeby puscil na wyjazd:)) Kazdy, kto pracowal w mentaxie wie doskonale, ze mimo ze tylko w sezonie, to zarobek jest spory. szkody rozlozone tak, zeby duzo nie jezdzic. A z(usunięte przez administratora) da sie dobrze zyc:) pytanie, czy wy byliscie tacy fair?:)Zdziwilabym sie, jesli (usunięte przez administratora) nikogo by nie wkurzył-prawo szefa:) Wy też nieraz pewnie wkurzyliście go. Ale opisy, jakie zamieszczacie jakoś nie dokonca pasują mi do Jego osoby. Jedyne co możecie w ten sposob osiągnąć to to, że dobry likwidator czytając was bedzie bal sie rozpocząć współpracę z Mentaxem. I co wam to da? Czytając was wyłania sie obraz szefa tyrana, który mści się tylko dlatego, że uwielbia siać zło:) Normalny potwór:) A wiecie, ze tak nie jest. Mam wrażenie, że Ci, którzy to piszą to w dużej mierze likwidatorzy, którym albo podziękowano za współpracę albo ci, którzy nie zostali wysłani w tym sezonie na szkody albo tacy, którzy mają(usunięte przez administratora)za złe, ze ten sezon w przeciwieństwie do poprzednich był stosunkowo krótki-cóż bywa i tak:) Prawdą jest, ze kryjecie się pod durnymi nickami, nie podajecie zadnych faktów czy konkretów-oj brzydko:) Ja miałam okazję przez 3 sezony kosztorysować szkody Mentaxu i powiem szczerze- pewna pula likwidatorów utrzymuje się nadal w Mentax. Wielu jednak już nie ma-tylko, że wielu was dostało się przez pomyłkę do tej pracy. Nie macie pojęcia jak powinien byc spisany protokół, na co zwracac uwagę, a wasze kwalifikacje to porażka. Wiec zamiast pisać bzdury, wezcie sie do roboty i podszkolcie w temacie. Wielu z was uwaza sie za super likwidatorów, a macie zero pojecia. Jeśli prawda jest to, co piszecie, to nie bojcie sie podpisać pod komentarzem. Wpiszcie dokładnie co potwór (usunięte przez administratora) wam zrobił:))) Czy może boicie sie podpisiku, bo może jednak liczycie, że w przyszłym sezonie Radek was puści na szkody?:)) Oj ludzie, ludzie, żenada:))

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mentax S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Mechanik
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
aaa kotki dwa

Jestem osobą, która pracowała bezpośrednio z tym osobnikiem. Nie podam nic bo bez problemu rozpoznałby i mścił się bo to tej kategorii człowiek. Osobiście także nie polecam a prawdopodobnie te pozytywne wpisy sam napisał bo śledzi to i powtórzę to taki gatunek człowieka. Nie polecam współpracy z tą osobą i reprezentowaną przez taką osobę firmą.

jowko

Witam. Czytając opinię o firmie Mentax.pl jestem zniesmaczony. O co chodzi? Czemu ma to służyć. Malkontenci byli, są i będą. To nie jest praca dla osób, którym przyświeca jeden cel: WYGODA! Jest to praca, która pozwala poczuć się potrzebnym społeczności ogólnie, mowa tu o poszkodowanych jaki i T.U. W tej profesji nie ma miejsca na udawanie, trzeba być człowiekiem z charakterem, lub mamim synkiem poszukującym ciągłego poklepywania po plecach jaki jesteś super. Będziesz super jak utrzymasz się w tej branży i dostaniesz zlecenia o które czasami jest trudno. I właśnie dzięki Mntax.pl można realizować się w tej profesji. W swoim życiu jestem wdzięczny za spotkanie z kilkoma osobami, między innymi z P. (usunięte przez administratora), który dał mi szansę na bycie likwidatorem z krwi i kości z czego korzystają inne podmioty - Jego konkurencja:) Oprócz Pana (usunięte przez administratora), mam dług wdzięczności za ukształtowanie mojej osoby tak a nie inaczej jako likwidatora.Panu (usunięte przez administratora)z T.U. Uniqa RCLS/o Lublin za danie szansy jako likwidatorowi oraz(usunięte przez administratora)rawej ręce Pana (usunięte przez administratora)za anielską cierpliwość co do mojej osoby i myśl przewodnią - spokojne sumienie jako człowieka. Więc jeśli chodzi o firmę Mentax.pl i samego (usunięte przez administratora)- tak z szefem jestem po imieniu! nie mam powodów do narzekania. Kasa wpływa na czas, zleceń max ile jesteś w stanie przerobić, więc czego mam się czepiać. Życzył bym sobie i wszystkim na tej platformie jak najwięcej takich firm jak Mentax.pl. Ci co są nie zadowoleni nich zważą na słowa, gdyż pewnie nie zdają sprawy, że mogą być współodpowiedzialni za pozbawienie kogoś fajnej pracy, a T.U. dobrego likwidatora, których jest spory brak. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów -(usunięte przez administratora)

lekarz orzecznik

Jako lekarz orzecznik pracowałem z wieloma firmami o tym profilu. Jestem bardzo zadowolony. Praca szybka, konkretna, ludzie otwarci, mili, sympatyczni, komunikatywni. LOGICZNI!!! od roku bez żadnych konfliktów dotyczących czegokolwiek - a wierzcie mi, że na płaszczyźnie medycznej to ewenement na skalę światową! Prezes (usunięte przez administratora) potrafi zmotywować i zaskoczyć nowymi pomysłami, technologiami. Wywiązuje się ze złożonych obietnic nawet jeżeli jest mu ciężko, a jeżeli bardzo ciężko, to potrafi wytłumaczyć dlaczego tak jest - nie ściemnia. Podejście do ludzi - rewelacyjne - jeżeli podpisałeś umowę i wywiążesz się ze złożonych obietnic to facet do rany przyłóż. Jak się nie wywiązujesz bo masz problemy - pomoże. W innych przypadkach sam sobie możesz podziękować. przyznaję, że miałem dużo wątpliwości przed podjęciem decyzji o współpracy, ale teraz jestem bardzo zadowolony.

Likwidator

Mając problemy rozwiązujesz je a nie obwiniasz innych.(usunięte przez administratora)br /> Współpraca z firmą Mentax jest jak najbardziej ok. Owszem gdyby były to 2-3 szkody na 2 msc w cztery strony Świata byłoby lipa ale wtedy rozwiązuje się umowę. Jednak są to szkody sezonowe (przez 2 msc jest ich full) a na takie zarobki ludzie jeżdżą za granice. Co do charakteru osób ( np. Pana(usunięte przez administratora) nie zauważyłem niczego anty. Czysta współpraca albo wywiązujesz się z obowiązków albo nie podpisujesz umowy.Likwidacja to nie 4 szkody w msc i 100 tys. na koncie. Jak w każdej pracy trzeba zarobić. Jeśli o mnie chodzi współpracuje z 4 firmami w tym firmą Mentax. W sezonie mam full pracy a poza sezonem sporadyczne szkody jednak na żadnym etacie nie miałbym tego co teraz. Pozdrawiam...ps. jeśli mamy coś do kogoś to argumentujemy

vx

Ja potwierdzam, także jestem zniesmaczona współpracą z tym człowiekiem i miałam problemy z tą firmą. Nie polecam, chyba że wrogowi. Poza tym rozmawiałam ze znajomymi z likwidacji i wspólnie stwierdziliśmy, że te zadowolone recenzje to na 100% on sam wypisuje, bo to taki typ człowieka. I taki ktoś jest właśnie wizytówką tej firmy.

Ona

Ja tez trafiłam tu przez przypadek Wspolpacuje z mentaxem od wielu lat i nie mam nic złego do powiedzenia Co do słynnego pana (usunięte przez administratora) opinie powyżej są nie prawdziwe Rozmawiałam z innymi znajomymi i nikt z nich nic takiego nie zauważył Pewnie jakiś niezadowolony wyludzacz odszkodowań albo nierzetelny psrtner

tttttttt

Długo współpracuje z Mentaxem i nie mam nic jej do zarzucenia. Tyczy się to całego zespołu jak i Pana(usunięte przez administratora) Płatności robione na czas, praca jest, zlecenia są. Wszystkich nie idzie zadowolić. Jak widać po wpisach najczęściej jest to jedna osoba, której Pan B zalazł za skórę.

Szkód pisze się przez ó a nie u:), tak na marginesie:) Jeśli w likwidacji robiłeś takie same błędy, nic dziwnego, że już z nimi nie pracujesz:) Mi szykuje się trzeci sezon z tą firmą i chwalę to sobie bardzo. Zarobek niezły, szefostwo normalne, zresztą cała ekipa mentaxowa jest fajna. pozdrawiam (usunięte przez administratora)

dziubus

Praca w Mentax.pl jeśli chodzi o likwidację szkód jak najbardziej ok, Atmosfera świetna, zarobki niezle:)) A szefa można tylko pozazdrościć.

Zostaw merytoryczną opinię o Mentax S.A. - Koszalin

• Jak się pracuje w Mentax S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mentax S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mentax S.A.?

Mentax S.A.