Unior Coframa Sp. z o. o.

Toruń

Opinie o Unior Coframa Sp. z o. o.

Nowy

Witam, Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisać kilka słów o pracy w firmie? Prowadzą nabór na PH na południe polski, zastanawiam się czy startować w rekrutacji, posiadam spore doświadczenie w branży. Jak wyglada dzień pracy, ilu klientow do odwiedzenia, jaka atmosfera, flota i jakie wynagrodzenie można wynegocjować? Dzięki za informacje.

arek

Dosyć ciekawa i malo spotykana branża chyba ni jest wiele takich w Toruniu, wiec nie maja duzej konkurencji i moga zaopatrywac wszsytkie warsztaty samochodowe i z okolicznych miast cy wsi w sprzety, brak konkurencji.

Szkoda gadać. Na szczęście( usunięte przez administratora ) już nie pracuje.Nie ma co liczyć na poprawę wizerunku dopóki na swoim stanowisku będzie zasiadać ( usunięte przez administratora )To jest bolączka tej firmy od lat niestety.

frys

praca jak każdą inna trzeba sprzedawać ja dobrze wspominam przecież to firma handlowa jak ktoś nie umie to niech idzie do marketu na kasę sprzedawać a z reklamacjami to wszędzie jest ciężko sam producent np. nussbaum przeciągał reklamacje i w większości nie uznawał to później firma dystrybutor tez musiała świecić oczami ogólnie 4+

gall

dla mnie sprawa jest jasna i prosta pracujesz to masz olewasz wylatujesz a tak nawiasem chciałbym zobaczyć c.v. tych frustratów wyżalających się tutaj co to im się wszystko należy ale nic od siebie pewnie wszędzie po trzy miesiące pozdrawiam dla wszystkich chcących pracować życzę miłej pracy

ram

Czyżby wypowiedzi konkurencji??

rek

To w takim razie zasugerujcie mi u kogo kupić sprzęt warsztatowy z wielkopolski z serwisem?

Klient

Praca jakich wiele w regionie, jedni zarabiają inni udają że pracują. Biuro dwoi się i troi żeby naściemniać klientom, nie tylko przez telefon. Żeby odwlec czas reakcji serwisu zabawiają się w maile i telefoniczne tłumaczenia, najlepiej jak klient sam usunie usterkę. Handlowiec z wielkopolski jedna wielka ściema na niczym się nie zna ale gadanę ma jak by był ekspertem od wszystkiego. Podobno serwisantów jest całe stado a faktycznie klient czeka na reakcję serwisu i traci klientów w warsztacie, jak chcecie się przekonać to kupcie u nich urządzenie a się przekonacie jak ta mała firemka działa. Konkurencja na rynku jest duża i następnym razem wybiorę innego dostawcę.

ja

Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może napisać coś o tej firmie?

lalalalala

Ale głupoty gadacie, aż się ( usunięte przez administratora )chce!!! Pewnie byliście tak słabi, że zarabialiście dla firmy grosze i dlatego was ( usunięte przez administratora )Jak ktoś potrafi normalnie i sumiennie pracować to nic mu nie grozi!!! Należy się przykładać jak w każdej pracy i jest spoko!!! Super robota!!!

Cichy
@lalalalala 23.04.2011 22:57

uderzyć w stół a nożyce się odezwą :) pewnie... wszyscy wiedzą że jest super;)

Wytrzyałem tam tylko 5 miesięcy. Na szczęście już nic mnie z tą firemką nie łączy. Ciekawe ile następni popracowali

xxx

Co jeszcze ciekawego możecie powiedzieć o tej firmie?

Zgadzam się, z każda wypowiedzią. Nowym pracownikom radzę uważać na handlowca z Wielkopolski. Często jest w biurze. niby kolega,wypytuje chce pomóc co i jak a poźniej leci do szefowej i wszystko opowiada.Dziwne że szefowa wie o wszystkim wcześniej niż sam powiedziałeś a przed chwilą z nim gadałeś( usunięte przez administratora ) jakich mało i podbieracz klientów a wszyscy zapatrzeni jak w świetego.

......szkoda czasu 3 miesiące i do domu

W tej firmie nie trzeba być dobrym, przecież inteligencja pracowników jest równa zeru, najgorsza jest ( usunięte przez administratora ) chciało a słowa po angielsku nie umie napisać:) Praca fajna ale jeśli nie jesteś w tej firmie od kilku lat, reszta zatrudniana jest tylko po to by coś zrobić, za 3 miesiące i tak poleci

anonimowo

W firmie jest grono, bardzo wąskie grono pracowników, którzy są tak zestresowani, że stracą pracę, że totalnie nie tolerują nowych pracowników, nie pomagają, nie przekazują obowiązków, tylko dlatego by ktoś nie zajął ich miejsca. Warunki pracy, owszem dobre, ale są "lepsi" i "gorsi". Ci lepsi zostają na stałe, reszta zatrudniana jest tylko na 3 do 5 miesięcy, by nadrobić zaległości, w zależności od okresu. pomimo faktu, że wszyscy są "przyjaźni" i tak dalej, nie należy nikomu ufać, bo każdy nowy pracownik jest tam tylko na krótko, koledzy w pracy mówią jedno a robią drugie. Nie mówiąc już o regule - im częściej do szefowej, albo im więcej smutnych historii tym lepiej i wyższe stanowisko. Pozdrawiam i polecam jeśli ktoś szuka pracy dorywczej, odradzam jeśli komuś zależy na pracy na krótki okres czasu.

głupoty gadacie!!! jak nie potrafiliście pracować albo byliście tak słabi że koniec!!!

Gracek
@anonim 23.11.2010 19:21
odradzam wszystkim podejmowanie pracy w tej firmie z powodu bardzo częstej zmiany całego zespołu sprzedaży, średnio po 3 m-cach...

A ja się nie zgodzę. Miałem okazje mieć do czynienia z tą firmą i mają naprawdę w porządku produkty.

Weg
@anonim 23.11.2010 19:21

Nie wiem z czego wynika ta niechęć. Ja na nich nie narzekam.

Zostaw opinię o Unior Coframa Sp. z o. o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unior Coframa Sp. z o. o.