Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Konsultant Komputer Sp. z o.o.

kali

mefor; ja jednak bym tak nie zachwalał, oczwyiscie nie podchodze też negatywnie bo nie byłem nigdy u nich,ale ludzie byli wiec poczytaj co piszą.

darinwp

Firma porażka, tragedia. Zero motywacji, perspektyw rozwoju, klika i jedna wielka szopka.

tusek

Ja też nie polecam, pracowałam tam. Brak słów prezes nie ma swojego zdania, a ksiegowa zabiera wszystkim co tylko może, choc to nie jej kasa, wiec gówno jej do tego. Nie polecam, chyba że ludziom o mocnych nerwach!!

Zostaw opinię o Konsultant Komputer Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsultant Komputer Sp. z o.o.