Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Poznań

Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Opinie o Konsultant Komputer Sp. z o.o.

Edward

@Emka, czy dalej pracujesz w tej firmie czy Twój komentarz dodałaś już jako była pracownica firmy Konsultant Komputer? Wspomniałaś, że w tej firmie pracownicy są mobbingowani, to bardzo poważny zarzut dlatego podam tu jego definicję tworzoną przez Międzynarodową Organizację Pracy i proszę odnieś się do tego czy rzeczywiście w tej firmie tego typu sytuacje mają miejsce. Mobbing - to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników (...), którzy stają się przedmiotem psychicznego dręczenia. Innymi słowy mobbing to proces przemocy i nękania psychicznego pracownika trwający nie krócej niż sześć miesięcy, stosowany systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, godzący w godność i osobowość człowieka, naruszający integralność psychiczną i fizyczną.

Emka
@Edward 06.10.2018 14:57

Definicja jest zgodna z zachowaniem osoby, o której każdy były pracownik - obecny nie powinien się narażać - może powiedzieć, że mści się, dręczy ludzi, godzinami wyszukuje tzw. haków i robi to od lat. Niewiele da się z tym zrobić, więc to walka z wiatrakami.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Konsultant Komputer Sp. z o.o.?

Emka
@Administrator 22.02.2018 12:56

Jeśli ktoś lubi masochizm, wieczne problemy, rzucanie kłód pod nogi, pranie mózgu, wielogodzinne spotkania z których nic nie wynika, być publicznie wyzywanym od przestępców i bezmyślnych nie wartych funta kłaków kretynów, być poniżanym i mobingowanym to jest to właściwe miejsce.

kali

mefor; ja jednak bym tak nie zachwalał, oczwyiscie nie podchodze też negatywnie bo nie byłem nigdy u nich,ale ludzie byli wiec poczytaj co piszą.

darinwp

Firma porażka, tragedia. Zero motywacji, perspektyw rozwoju, klika i jedna wielka szopka.

tusek

Ja też nie polecam, pracowałam tam. Brak słów prezes nie ma swojego zdania, a ksiegowa zabiera wszystkim co tylko może, choc to nie jej kasa, wiec gówno jej do tego. Nie polecam, chyba że ludziom o mocnych nerwach!!

Zostaw opinię o Konsultant Komputer Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsultant Komputer Sp. z o.o.