Unior Coframa Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Unior Coframa Sp. z o.o.

nick

A jakie wymagania mają??? Przecież i tak zatrudniają tylko na 3 do 5 miesięcy, a ponieważ grono byłych pracowników powiększa się w co raz to większym tempie, ciągle obniżają wymagania. Przypuszczam, że za kilka miesięcy będą zatrudniać do biura pracowników fizycznych, bo nikt inny już się nie pokusi. Przyjaźnie faktycznie jest - ale to tylko złudzenie. Kłamią w oczy i wciąż opowiadają o dobrej energii i nastroju w pracy - jak w sekcie. Dlaczego od początku nie informują - jesteś tu tylko po to żeby nadrobić zaległości, albo jesteś tu, bo nie chcemy nikogo zatrudniać na stałe, zostajesz 3 miesiące, szukaj nowej pracy.

Zagter
@nick 09.02.2011, 02:58

Muszę się zgodzić. Jest to jedna z lepszych firm z jakimi miałem do czynienia.

Nowy
@Zagter 10.09.2017, 09:58
Muszę się zgodzić. Jest to jedna z lepszych firm z jakimi miałem do czynienia.

Witam, Czy może ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisać kilka słów o pracy w firmie? Prowadzą nabór na PH na południe polski, zastanawiam się czy startować w rekrutacji, posiadam spore doświadczenie w branży. Jak wyglada dzień pracy, ilu klientow do odwiedzenia, jaka atmosfera, flota i jakie wynagrodzenie można wynegocjować? Dzięki za informacje.

Zostaw opinię o Unior Coframa Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unior Coframa Sp. z o.o.