Opinie o Czas na Herbatę w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Czas na Herbatę. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Czas na Herbatę na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czas na Herbatę w Wrocław

Misia Nowy wpis

Czy w tym roku ktoś się starał o pracę przy konfekcjonowaniu? Na stronie jest widoczna taka oferta i zastanawiam się jakby mi się teraz pracowało. Nie widzę przy tym w miarę aktualnych opinii względem pracy, a interesuje mnie określenie zarobków oraz ogólna ich ocena

Cześć, i co z tym wymogiem odnośnie zakładania konta? Ktoś w maju o to pytał ale nikt się nie odniósł, co wprowadza mnie w jeszcze większa wątpliwość. Ja jak chce się teraz dostać tak po prostu bezpośrednio bez żadnych pośredników jak ta wspomniana agencja, to w jaki sposób mogę to osiągnąć? Macie jakieś porady odnośnie tego? i czy wszystkie stanowiska będą do tego dostępne?

Była herbatka

Z tym zakładaniem konta to było (usunięte przez administratora) i nie dotyczyło Czasu na herbatę. Nie mogą wymagać od Ciebie zakładania konta w konkretnym banku

@Była herbatka

Dobrze ze prostujesz w takim razie, reszta opinii w razie czego już dotyczy? Wszystkie są sprawdzone? Jesteś Byłą herbatką, wiec w sumie nie wiem czy jesteś także na bieżąco? Nie odradzasz chyba pracy w tym momencie? Nie ma tu prawie niczego swiezego i nie wiem jak współpraca może wyglądać a jestem jej ciekawa

Była herbatka Nowy wpis

Powiem tak, mam spory sentyment do tej firmy, bo swego czasu lubiłam tam pracować. Z moich obserwacji wynika, że to raczej pracownik sam się zwalnia, a nie jest zwalniany. Wiąże się to z tym, że jak koordynator już dorwie jakiegoś chętnego to się go trzyma, bo nie chce mu się dalej szukać. Oczywiście są wyjątki, ale musi być naprawdę konkretny powód, żeby zostać zwolnionym. Asortyment sklepu jest fajny, są rabaty pracownicze, grafik układa się wspólnie, więc na pewno są plusy. Uważam jednak, że to praca na chwilę , bo po dłuższym czasie przychodzi frustracja. Ja miałam porównanie, bo jak zaczynałam to było fajnie, @pracodawca próbował zadbać o pracownika, był świetny dyrektor sprzedaży... Jak odszedł to wszystko zaczęło się psuć. Spadły profity pracownicze, koordynatorzy przestali się angażować, dział marketingu udawał, że pracuje, wzrosły wymagania (premie trudne do zdobycia) bez dostarczenia narzędzi i pomocy w sprostaniu oczekiwaniom. Pamiętam jak szkoliłam przed odejściem nowego pracownika, że była ona zadowolona z tej pracy i była pozytywnie nastawiona. Jak ją odwiedziłam po kilku tygodniach to już nie była taka zadowolona i szukała innej pracy. Odeszłam wiosną tego roku, więc myślę, że za dużo się nie zmieniło, ale mam nadzieję, że jest inaczej.

Czy rotacja pracowników w Czas na Herbatę na Doradca Klienta jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 4 marca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Nowa

Hej czy do tej firmy zatrudnia agencja pracy Bossa Work? Czy to prawda ze pracodawca eymaga dodatkowego konta założonego przez link podany przez agencje zatrudnienia żeby przelewać zwrot za dojazdy do pracy? Numer konta nalezy podac przed zatrudnieniem????Prawda czy to (usunięte przez administratora) ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Czas na Herbatę? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w serwisie zegarków

Jak długo trwa proces awansu w Czas na Herbatę?

;)

Awansu? xD

Weronika

No właśnie widziałam że ktoś wcześniej pisał że nie ma kierowników w salonach. Czyli raz sprzedawca, całe życie sprzedawca? Może to okej, ale pytanie za jakie pieniądze?

wrocławianka
@Weronika

Można awansować do biura we Wrocławiu. Kierowników w sklepach nie ma, przynajmniej nikt codziennie nie patrzy mi na ręce.

Ewelina
@wrocławianka

A ile można zarobić tak realnie jak ten awans się dostanie?

@Weronika

marne xD

@mróweczka

Tzn ile, przecież ludzie maja różne oczekiwania, jakby problemem było napisanie całej kwoty…

Herbatka

Awansu? Sukcesem jest jak w jakikolwiek sposób zostaniesz doceniona za kilkuletnią współpracę. Ta firma nie ceni lojalnych pracowników i nie tworzy żadnej hierarchii w obrębie sklepu.

@Herbatka

Czyli jeśli o jakimś sukcesie w formie docenienia tutaj mówisz. To co konkretnie masz przy tym na myśli? Jak ostatecznie doceniali ciebie i twoich znajomych?

@Lidia

Jedyną osobą, która może Cię pochwalić to jest regionalny, z którym masz dobre stosunki... I tyle. Nie licz, że będziesz zarabiać więcej niż początkujący albo dostaniesz jakieś inne gratyfikacje

@@Herbatka

I to wspomniane stanowisko raczej pełnione przez jedną osobę? Rotacje są nieczęste? Jakie tu są tak właściwie wszystkie wyższe stanowiska do obsadzenia?

herbatka
@Herbatka

można awansować do biura a w tym momencie większość kierowników regionu to byli pracownicy salonów (sprzedawcy)

@herbatka

o właśnie tego byłam ciekawa. i jak to odbija sie na ich wynagrodzeniu skoro mają szczeble wewnątrz zaliczone? stawka mimo wszystko będzie tożsama z tą, którą proponują osobie z zewnątrz na start? wyżej już nie da się wskoczyć? co z dalszym rozwojem?

herbatka

Pracowałam w kilku sieciach sprzedaży i tutaj było najlepiej (w innych sieciach praktyki typu wyliczanie przerwy co do sekundy, narzucanie zmian gdy masz zajęcia na uczelni [mimo, że raz na 2 tyg], niemożliwość pójścia i kupienia sobie bułki, przeszukiwanie torebek czy pracownik nic nie ukradł - tutaj się z tym nie spotkałam ani razu). Umowę o pracę dostajesz od pierwszego dnia. Atmosfera była w porządku, nigdy nikt na mnie nie krzyczał ani nie robił pretensji nie wiadomo o co. Jak w sklepie nie ma klientów i nie masz co robić to nikt nie ma pretensji, że wyciągniesz telefon albo książkę. Do tego praca przy herbacie jest po prostu przyjemna. Zarobki typowe dla pracy w sklepie w galerii - dlatego skończyłam studia i idę. Nie jest to praca marzeń i nie ma co oczekiwać, że zarobi się jak na wyższym stanowisku. Fakt, że premie niższe niż kiedyś ale ciężko oczekiwać, że w kryzysie będzie tak samo. Nikt też nie kazał niczego wybierać z opakowań i sprzedawać dalej. Nigdy nie miałam problemu wpisać coś na straty kiedy budziło moje wątpliwości lub był koniec terminu. No chyba, że ktoś mówi o kawałku folii z opakowania, który się przycięło przy otwieraniu xD

Agnieszka

Praca na stanowisku Specjalista ds. technologii produkcji - czy ktoś z Was może coś więcej powiedzieć na temat pracy na tym stanowisku/ w dziale technologicznym? Warto aplikować?

Klaudia

Weszlam z ciekawości, bo pracowałam w firmie dwukrotnie między 2016 a 2019r. Warunki byly wtedy bardzo korzystne dla pracowników, mieliśmy możliwość wyboru umowy (czy zlecenie czy o prace), targety zawsze udało się wyrabiać, pensja więc byla wysoka, a w okresie świątecznym bardzo wysoka. Nikt nie stawiał wygórowanych wymagań, wręcz bylysmy doceniane za dobrą obsługę, jedynie na co naciskali to karty stałego klienta. W pracy super atmosfera, koordynator Piotr zyciowy czlowiek, no i ulubiony dyrektor p. Darek - niestety już nie pracuje, zawsze konstruktywna ocena, człowiek z klasa:) Panie z biura Magda i Jola również. Nawet mieliśmy okazję się integrować w Szczecinie. Poleciłabym wtedy pracę każdemu z czystym sumieniem. Dzisiaj czytając opinie mialam wrażenie że czytam o innej firmie. Nigdy nie było sytuacji kiedy ktoś nam kazal wybierać coś z opakowań i sprzedawać dalej, wpisywało się w druk strat i wyrzucało. A prezenty świąteczne zawsze były zależne od stażu pracy i pracownicy w Szczecinie dostawali je sprawiedliwie. Dostawaliśmy również upominki na urodziny sklepu. Nie wspomnę o wysokich rabatach pracowniczych na herbatę i pozostały asortyment. Szkoda ze sie pozmieniało;/

Starszy pracownik
@Klaudia

Lata w których pracowałaś były latami świetności w tej firmie. Pracuje od 2019 i od tamtego momentu bardzo wszystko sie zepsuło :) targety, progi premiowe .. wszystko na niekorzysc.

@Starszy pracownik

od 2019? ja dalej czekam na odp odnośnie prezentów świątecznych, bo pisali, że to od stażu niby zależne... z Twoim co Ci każdego roku wpada? i odniesiesz się proszę do tych targetów? czemu to tak poziom tego się zaniża?

Ogłoszenie na Doradca Klienta do Czas na Herbatę pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Starszy pracownik

Nie

Życzliwy

Dzień dobry! Chciałbym z tego miejsca życzyć Wszystkim byłym i obecnym Pracownikom pięknych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym 2023 roku! ..

Lidia

jak tak czytam te opinie to widzę, że w zasadzie są różne ale padła tu wzmianka o prezentach świątecznych, podobno zależne były od stażu pracy, teraz też tak jest? Bo jeśli to prawda to na co w tym roku pracownicy mogą się nastawiać, wiadomo już?

Julia

Ta firma to totalna porażka.. trzymam sie tego miejsca jednak ze łzami w oczach... mam fajne dziewczyny obok, z którymi da sie jakoś przejść te zmiany jednak warszawski koordynator to istny (usunięte przez administratora).... faworyzuje poszczególnych pracowników, naciska na dotarcie do prywatnych faktów z naszego życia, w niczym nie pomaga bo on sie nie zna na herbatach i sprzedaży a pracuje w firmie z herbatą!!! Praca niestety za najnizsza krajowa, premii nie widujemy bo ustalane sa takie targety, ktorych sie nie da wyrobic i nie mysla o tym, ze ludzie nie maja pieniedzy wiec nie zawracaja sobie glowy drogą herbatą. Wielokrotnie znajdywałyśmy w puszkach z herbatą larwy, kawałki szkła czy plastiku i co na to ''góra"? Kazała wybrać te (usunięte przez administratora) i dalej sprzedawać brudną herbatę... Zimą co roku jest problem z ogrzewaniem, masa zimnego powietrza wpada od pobliskiego zejścia na parking, siedzimy wiecznie w kurtkach albo szalikach i dostajemy za to reprymendy.... Kiedy nie ma ruchu w galerii, w salonie zostało wszystko zrobione na tip tip i usiądziemy na krześle to za minute jest telefon z awanturą, że trzeba stać i się uśmiechać a nie siedzieć!!! i tak 12 godzin... Przy obecnej inflacji, cenach za wynajem, itp nie ma szans że wyżyjesz z tego wynagrodzenia, jakie tu dostajesz - na szczęście rodzina mi pomaga więc mogę jakoś żyć. Nie polecam nikomu pracy w tej pseudo firmie !!!!!!!

Grzegorz

Nie polecam nikomu pracy na produkcji. Warunki pracy beznadziejne, zarobki niskie.

Magdalena
@Grzegorz

Co z warunkami pracy nie tak? Możesz to jakoś rozwinąć?

Grzegorz
@Magdalena

Oczywiście. Praca ciężka, przerzucanie setek kilogramów recznie na codzien. Ciąganie ludzi do pracy w nadgodzinach w soboty pod pretekstem groźby wyciągania konsekwencji przy nieobecności. Praca w święto 11 listopada też tam jest normą. Generalnie kodeks pracy mógłby tam nie istnieć. Zarobki nieadekwatne do obowiązków.

@Grzegorz

Chociaż płacą za te nadgodziny albo dają możliwość odbierania wolnego?

Xxx

Pracowałam w Czasie na Herbatę we Wrocławiu lekko ponad rok. Od siebie szczerze polecam współpracę. Ja zrezygnowałam z powodu (1) przeprowadzki i dojazdów, które zabierały mi za dużo czasu, (2) wysokości wypłaty i (3) swoich ambicji - rozwijam się w innym kierunku. Nigdy nie miałam problemu, którego nie udało nam się wspólnie rozwiązać. Sprawny kontakt z centralą, kadrami, informatykami w razie potrzeby. Kontakt z koordynatorem Maciejem oceniam bardzo pozytywnie - zawsze uśmiechnięty, pomocny - szuka możliwych rozwiązań i nie robi problemów tam gdzie ich nie ma. Elastyczny grafik, który same układałyśmy, urlopy wtedy kiedy sobie zaplanujemy, przyjazna atmosfera. Szkoda, że firma nie potrafiła mnie docenić jako pracownika i nie była w stanie zaoferować żadnej podwyżki - ale uczciwie przyznaję, że słownie często byłam chwalona za wykonywaną pracę. Z racji tego, że jestem za młoda na to, aby stać w miejscu - moja decyzja mogła być tylko jedna... Pracę w CnH będę wspominała bardzo dobrze i życzę firmie wielu sukcesów.

Zadowolona
@Xxx

Zgadzam się, mam podobne doświadczenia.

@Zadowolona

A czy mogę wiedzieć na jakim poziomie mniej więcej była ta wypłata?

@Renata

najnizsza + premia w zaleznosci od wyrobienia targetu(o ile go w ogole wyrobisz :D) kwoty sa rozne, w zaleznosci od miesiecy, im cieplej tym ciezej wyrobic target, takze przygotuj sie, że czasami mozesz dostac najnizsza, bo Ci troszke zabrakło do targetu, ale zbyt duzo by zrobic zakupy i by sie to opłacało ;) takze w zime, jesień, super premia tak gdzies od 300 do tysiaka, moze wiecej. Zalezy tez gdzie, jak duze miasto, ruch i miejsce to tym wieksza wypłata, ale tez wiecej roboty :)

Emilia
@mróweczka

Czyli domyślam się że ciężko wyrobić target aby dostac premie? :D Ale nie jest to niemożliwe? I jak z umową, proponują o pracę czy zlecenie?

@Emilia

w jesien i zime nie jest ciezko wyrobic, ale jest duzo pracy. najpierw zlecenie na miesiac i potem umowa na rok

Czy już się ustabilizowala sytuacja we Wrocławiu? Jak z koordynatorem i "góra*. ?Chcialam aplikować ale czuję się zniechęcona komentarzami

Nie warto. Z całego serca odradzam. Szkoda czasu i nerwów.

Franciszek

Może napiszesz dlaczego odradzasz? Bo nie podałeś niestety jakiegokolwiek argumentu...

@Franciszek

Jest na tej stronie wystarczająco argumentów. Zgadzam się ze wszystkimi i potwierdzam, że nic się nie zmieniło, ewentualnie pogorszyło. Pozdrawiam.

Małgorzata

skoro piszesz że ewentualnie się pogorszyło... to znaczy że możesz dodać coś więcej niż pozostali? będę wdzięczna

Firma jest nieprofesjonalna. Bardzo dużo pomyłek, targety kosmiczne a ciągły brak produktów. W salonach nie ma kierowników. Wszystkie zadania są na barkach pracowników za najniższa krajowa. Jest możliwość zdobycia premii, ale w rzeczywistości bardzo trudno wyrobić target. Czasami trzeba samemu być w salonie i jednoczenie obsługiwać ludzi i załatwiać papierkowe sprawy. Bardzo dużo obowiazkow i odpowiedzialności za (usunięte przez administratora)na godzinę. Jest to nieporozumienie. Nigdy ktoś „z góry” nie podziękował za nadgodziny czy dobre wykonanie obowiązków. Ogólnie jest coraz gorzej w firmie w porównaniu do trendów w hr.

Aktualność
Pragniemy poinformować, że z nowym rokiem kończymy współpracę z serwisem GoWork i kontakt z nami przez wyżej wymieniony serwis będzie od tej chwili niemożliwy. Stawiamy na otwartą komunikację dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych z pracą w naszej firmie zapraszamy do kontaktu z działem HR (sandra.podskarbi@herbata.net). W przypadku chęci rozmowy do dyspozycji wciąż pozostaje także nasz adres praca@herbata.net.
Życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku !
Paczki świąteczne

Pracownicy otrzymali paczki świąteczne w których znajdowały się bony o wartości od 50 do 350 i więcej, niby zależne od stażu pracy, co jest nieprawdą, ponieważ jest wiele osób z pokaźnym stażem pracy, które otrzymały również bon o wartości 50 zl. Firma w tym szczególnym czasie podzieliła pracowników zamiast ich pojednać. Jest to chyba jedyna firma w Polsce która dzieli ludzi paczkami,l świątecznymi. Przecież nawet nasi Klienci u nas kupują prezenty dla swoich Pracowników ALE WSZYSTKIE TAKIE SAME.

Ewelina

Hej, właśnie odbyłam rozmowę na kierownika do nowopowstałego sklepu. Pierwsze dwa miesiące są na umowę zlecenie- ale skąd mam nic pewność, że po tych dwóch miesiącach nie zostanę zwolniona? Nie dowiedziałam się również o zarobkach czy benefitach? Czy ktoś może powiedzieć jak to wygląda od zaplecza? Będę wdzięczna za informację, pozdrawiam Was ciepło:)

sheee
@Ewelina

Do nowo otwartego sklepu? Kierownicy, a raczej koordynatorzy regionalni mają "pod sobą" kilka, a nawet kilkanaście sklepów. Nie istnieje póki co funkcja kierownika sklepu...

Zostaw merytoryczną opinię o Czas na Herbatę - Wrocław

• Jak się pracuje w Czas na Herbatę?

Zobacz opinie na temat firmy Czas na Herbatę tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Czas na Herbatę?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Czas na Herbatę
2.8/5 Na podstawie 45 ocen.

Czas na Herbatę