Czas na Herbatę
counter
3 41 75 5 1
Kamila Nowy wpis

Wypłata poniżej krajowej!!!! Czysty wyzysk pracownika, prezenty po terminie, musimy zmieniać daty na kapturkach konfitur. Pracuje się w tej firmie na kilku stanowiskach, jak góra coś wymaga ma się 3h jak coś potrzebuje pracownik to zero odzewu.

Tak14Nie
Dominika Nowy wpis

Ogólnie w firmie tylko pretensje, masz robić wszystko na już, jak ty o coś prosisz to zapomnij, robisz za kierownika, księgową, sprzątaczkę i magazyniera, brak przerwy, brak miejsca do zjedzenia. Co chwile tylko sztuczne inwentaryzacje, które nic nie wnoszą bo w centrali i tak maja inne stany. Ciagle wymagają wysyłania zdjęć, ale nie zapewnia ani aparatu ani telefonu z aparatem a hasło do wifi lub skype firma nie poda bo nie ufa, ale w przypadku kontroli ze skarbówki lub sanepidu przyjmuj mandat na siebie bo przecież jesteśmy rodzina i firma zapłaci. Jak odmówisz to nagle w firmie nikt nie jest decyzyjny i łaskawie mogą przyjechać za 6h.

Tak13Nie2
Monika Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

(usunięte przez administratora) Stawka na konto poniżej najniższej krajowej a na umowie 2850 brutto, jak centrala coś chce to masz 3 godziny, żeby wysłać, jak prosi o coś pracownik to przez trzy dni nikt nie odpisuje

Tak13Nie
Milady Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Bardzo mile wspominam pracę w sklepie "Czas na herbatę".Pracowałam już wcześniej w dwóch firmach,ale nie pracowało mi się tam tak dobrze jak w sklepie "Czas na herbatę".W sklepie panowała domowa atmosfera,parzyłam herbatę,dosypywałam pięknie pachnące herbaty,nosiłam piękny fartuszek,mogłam sama wyznaczyć sobie przerwę i na nią pójść (w tym czasie wpłacalam utarg,a potem szłam na przerwę). Ten pracodawca według mnie okazał się najlepszym pracodwacą jakiego można spotkać.Bardzo żałuję,że nie przedłużył mi umowy i nie mogłam już dalej tam pracować.Dodatkowo grafik był elastyczny,można było wybrać sobie godziny pracy. Tak czasem bywa,że pracodawca się spodoba,a pracownik niestety nie....dodatkowo miał tę samą pasje co ja mówił,że uwielbia podróże tak samo jak ja,tak samo jak ja uwielbiał zapewne herbaty.... :-) Dostaliśmy też w prezencie pyszną czekoladę produkowaną dla sklepu Czas na Herbatę jakiej nigdy wcześniej nie jadłam i bilet do kina :-) Opinia dotyczy sklepu Czas na Herbate we Wrocławiu Pasaż Grunwaldzki

TakNie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy w Czas na Herbatę panuje luźna atmosfera?

TakNie5

@Pytanie

Staramy się, aby praca odbywała się w jak najlepszej, przyjaznej atmosferze. Każdy dział czy zespół sprzedażowy tworzy swoją małą społeczność, która jest pełna wzajemnego szacunku i chęci niesienia pomocy, a także pozytywnego nastawienia :)

TakNie6

Tak1Nie1
pani sprzedawca

Bardzo miło wspominam pracę w Czasie na Herbacie, ale za czasów poprzedniego managera regionu. Teraz atmosfera jest średnia,ale jeszcze rok temu była wyśmienita. Trzeba też uważać na kogo się trafi na zmianie. Z tym było różnie. Mimo to, dobrze wspominam tą pracę. Nie ma specjalistycznych szkoleń, ale jesli ktoś pracuje i jest zainteresowany tematem, to w trakcie pracy sam pozna smak każdej herbaty, którą maja w ofercie.

Tak2Nie2

@pani sprzedawca

Dziękujemy za Twoją opinię. Tego typu informacje są dla nas bardzo cenne i pomagają w dostosowywaniu naszych działań, by podnosić komfort pracy w naszych salonach. Dbamy również o wiedzę naszych pracowników. Każdy nowy pracownik, już na początku swojej kariery w Czas na Herbatę przechodzi szkolenie dotyczące naszego asortymentu. Otrzymuje również stałą możliwość wglądu do elektronicznego Przewodnika herbaciarza, w którym to znajdzie wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiamy.

Remik

@pani sprzedawca Idealnie to nigdzie nie będzie. Warto tu dobrze pracować bo firma dobra i potrafi docenić pracownika.

@Remik

bardzo dziękujemy za tak miłą opinię. Nieustannie staramy się stworzyć naszym pracownikom możliwie jak najbardziej komfortowe warunki pracy i dbamy o ich zadowolenie. Tego typu wiadomości są dla nas bardzo cenne i jednocześnie stanowią potwierdzenie, że obrana przez nas strategia ma dobry kierunek.

TakNie

Jak jest z awansem w Czas na Herbatę?

@Pytanie

Witamy. Rozwój pracowników jest dla nas bardzo cenny i dbamy o to, aby mogli spełniać się zawodowo. Struktura naszej firmy umożliwia zmianę obejmowanych stanowisk. Doceniamy starania oraz zaangażowanie naszych pracowników i naturalnym procesem jest awans wewnątrz organizacji. W przypadku, gdy tworzymy nowe stanowiska lub rozbudowujemy zespół, proces rekrutacji komunikowany jest dwutorowo - do wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Oczywiście ważną rolę przy ostatecznym wyborze odgrywa posiadane doświadczenie ale także umiejętności i osobisty potencjał. Pozdrawiamy

TakNie4

Czy pracodawca Czas na Herbatę organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Witamy. Priorytetem dla nas jest wysoki poziom obsługi klienta. A za jakością obsługi idą nie tylko umiejętności personalne, ale również wiedza na temat produktów. Duży nacisk kładziemy więc na edukację pod tym względem. Każdy nowy pracownik, już na początku swojej kariery w Czas na Herbatę przechodzi gruntowne szkolenie dotyczące naszego asortymentu. Otrzymuje również stałą możliwość wglądu do elektronicznego Przewodnika herbaciarza, w którym to znajdzie wszystkie niezbędne informacje. Pozdrawiamy.

Tak3Nie4

Czy w firmie Czas na Herbatę praktykowane są premie/nagrody kwartalne / roczne? Na stanowisku Sprzedawca, na które poszukują na http://GoWork.pl to dość istotna kwestia.

@Pytanie

Witamy. Oczywiście, dla naszych pracowników przewidziany jest szeroki system motywacyjny. Nasi Konsultanci sprzedaży mają przyznawane comiesięczne premie, uzależnione od wyrobienia założonego targetu, posiadają także zniżki pracownicze oraz dofinansowanie do pakietu Multisport. Organizujemy ponadto różnego rodzaju konkursy sprzedażowe z nagrodami dla najbardziej aktywnych osób. Pozdrawiamy

Tak3Nie2

Aktualność
Czas na Herbatę świętuje 22 urodziny!

Niemal pół miliona zadowolonych klientów, którzy kupili aż 102407,27 kg herbat, 45 nowości wprowadzonych do oferty i blisko 180 pracowników na pokładzie – tak przedstawia się bilans ostatniego roku. A doskonałą okazję do takich podsumowań stanowią 22 urodziny marki, które obchodzimy właśnie we wrześniu.
Tak wielki sukces nie byłby możliwy, gdyby nie oddany i lojalny zespół. Z tego miejsca pragniemy też podziękować wszystkim pracownikom za trud i zaangażowanie jakie wkładają w wykonywanie codziennych zadań!

Czas na Herbatę powstał 22 lata temu we Wrocławiu, jako mała, lokalna firma. Dziś herbaciarnie wypełnione po brzegi najlepszymi kompozycjami spotkać można w całej Polsce. W ostatnich miesiącach dołączyły do nich trzy nowe miejsca w Warszawie (Galeria Młociny), Katowicach (Libero) i Tarnowie (Gemini), a dwa (Aura Olsztyn i Riviera Gdynia) zmieniły oblicze, przechodząc gruntowny remont. Łącznie sieć sprzedaży to obecnie ponad 120 lokalizacji, w tym 36 salonów firmowych oraz 25 sklepów franczyzowych. Dodatkowo, pełen asortyment dostępny jest również w firmowym sklepie internetowym.

Ostatni rok wyraźnie pokazał nam, że zapotrzebowanie na doskonałe kompozycje smakowe stale utrzymuje się na wysokim poziomie, a klienci doceniają wysoką jakość produktów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy nasze salony odwiedziło niemal pół miliona klientów. Wybierali oni zarówno sprawdzone produkty, jak i zupełne nowości, które cyklicznie wprowadzamy do sprzedaży. Warto również wspomnieć o sprzedaży herbaty o nazwie „Przylądek Nadziei”, z której część dochodu przeznaczona jest na rzecz Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Od początku roku udało nam się sprzedać 375 kilogramów tej wyjątkowej kompozycji, dzięki czemu konto Fundacji, sprawującej pieczę nad wrocławskim szpitalem onkologicznym dla dzieci, zostało zasilone kwotą 18 750 zł. Suma zebrana od początku współpracy z Przylądkiem Nadziei, czyli od roku 2015, wzrosła tym samym do ponad 100 000 złotych!

Staramy się również doceniać wkład i zaangażowanie naszych pracowników i w tym roku, oprócz standardowych benefitów oraz wspólnych firmowych wydarzeń, wprowadziliśmy liczne konkursy sprzedażowe, w których zdobyć można było atrakcyjne nagrody. Nasi konsultanci sprzedaży stanęli na wysokości zadania i wykazali się doskonałymi umiejętnościami J.

Liczymy, że kolejny rok będzie równie owocny, a zaangażowanie pracowników przełoży się na wspólny sukces.

Aktualność
Rozstrzygnięcie konkursu na opakowanie herbaty „Przylądek Nadziei”

Już od wielu lat współpracujemy z Fundacją „Przylądek Nadziei” i staramy się wspierać ich ciężką pracę na rzecz małych podopiecznych.  Jedną z ostatnich akcji tego typu był zorganizowany wspólnie konkurs na nowe opakowanie herbaty „Przylądek Nadziei”, ze sprzedaży której 50 zł z każdego kilograma  trafia na konto Fundacji. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, a 6 finalistów zostało wyłonionych spośród 104 nadesłanych prac. Zwycięzcą został 10-letni Paweł, który wygrał 2-dniową wycieczkę do Energylandii. Produkty w opakowaniach jego autorstwa już wkrótce znajdą się na półkach i w sklepie online http://www.czasnaherbate.net

„Bardzo pozytywnie zaskoczył nas zasięg akcji – otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń z niesamowicie kreatywnymi pomysłami. Wybór wcale nie był prosty, długo dyskutowaliśmy. Ważne było nie tylko zdanie nas, dorosłych, ale przede wszystkim dzieciaków z Fundacji Przylądek Nadziei. Finalny wybór zwycięskiej pracy należał do internautów. Na facebookowym Fundacji profilu głosy oddało ponad 1100 osób. To ogromna radość i potwierdzenie, że to, co robimy, jest naprawdę istotne” – podsumowuje Dariusz Małas, dyrektor ds. Handlu i Marketingu marki Czas na Herbatę.

Aktualność
Czas na Herbatę… Czas na środowisko!
W Czas na Herbatę doceniamy dary natury i korzystamy z jej dobrodziejstw w postaci aromatycznych, herbacianych kompozycji czy kaw. Troska o środowisko naturalne jest dla nas szczególnie bliska, dlatego też nieustannie szukamy i wprowadzamy rozwiązania, które pozwolą nam w aktywny sposób wspierać jego ochronę.
Jedną z naszych ostatnich akcji było sadzenie drzewek. We współpracy z Nadleśnictwem Oborniki Śląskie, podczas spotkania firmowego udało nam się zasadzić wspólnie ponad 200 buków! Cieszymy się, że dbałość o naturę stała się przestrzenią do integracji i budowania proekologicznej świadomości wśród naszych pracowników.

Aktualność
Sukces to efekt słuchania klientów

Wywiad z Jakubem Szurlejem, właścicielem marki Czas na Herbatę.
„Czas na herbatę” od ponad 20 lat odmienia polską rzeczywistość. Dziś firma to kilkadziesiąt salonów firmowych w całej Polsce, stale rozrastająca się sieć punktów partnerskich i sklepów franczyzowych, a także grono przywiązanych od lat pracowników. Herbaty z różnych zakątków świata, aromatyczne zioła, wysokogatunkowe kawy i znakomite czekolady są dostępne też online. W czym tkwi sekret marki? Co sprawia, że ufają jej zarówno klienci, pracownicy, jak i partnerzy biznesowi?

Kiedy zaczął się dla Pana Czas na Herbatę? Dlaczego postanowił Pan prowadzić taki biznes w Polsce?

Zawsze lubiłem dobrą herbatę, a wiedzę na temat różnych gatunków i metod zaparzania tego napoju zgłębiałem już podczas studiów. Zakładając firmę, połączyłem pasję i pracę – chciałem, żeby Polacy uzyskali dostęp do dobrego jakościowo produktu. Już na samym początku
w ofercie mieliśmy ponad 30 pozycji, co w latach 90. było ewenementem – nikt na rynku nie proponował klientom tak dużego wyboru. Zróżnicowana oferta stała się naszym znakiem rozpoznawczym i źródłem sukcesu firmy.

Jak wyglądały początki? Przypuszczał Pan, że pomysł spotka się z tak dobrym przyjęciem?

Na początku konfekcjonowaliśmy i sprzedawaliśmy różne rodzaje herbat na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Na dobre wszystko zaczęło się w momencie, gdy otworzyliśmy pierwszy butik herbaciany w centrum handlowym na Bielanach Wrocławskich.

Z biegiem czasu zdobywaliśmy wiedzę i nabieraliśmy coraz większego doświadczenia. Pozwoliło to sprawnie otwierać nowe sklepy w kolejnych miastach. Kierowaliśmy się pasją oraz determinacją – podobnie jak przy stawianiu pierwszych kroków w biznesie, tak i teraz te cechy są dla nas fundamentem rozwoju.

Gdzie tkwi sekret niewyczerpanego źródła pomysłów? Skąd czerpiecie Państwo inspiracje?

Impulsów jest wiele. Śledzimy światowe trendy, testujemy nowe połączenia, eksperymentujemy, opracowujemy autorskie receptury. Dbamy o to, by stale tworzyć unikalne smaki i proponować odbiorcom kreatywne rozwiązania.

Prowadzimy badania, pozwalające poznawać zmieniające się gusta Polaków. Efektem jest m.in. poszerzenie asortymentu o kawę, zioła czy czekoladę.

Największą inspiracją są nasi klienci – ich potrzeby, oczekiwania, opinie na temat produktów. Podstawą sukcesu jest umiejętność uważnego słuchania i obserwacji. To właśnie upodobania odbiorców często decydują o tym, jakie kompozycje czy propozycje okolicznościowe wprowadzamy na rynek. Cel jest jasny: chcemy być kojarzeni z doskonałą jakością i szerokim asortymentem.

Co najbardziej wyróżnia produkty Czas na Herbatę?

Jakość i oryginalność. Bogata, stale rozszerzana oferta pozwala odkrywać nowe smaki.
W asortymencie marki znajdują się m.in. herbaty: czarne, zielone, białe, czerwone, kwitnące oraz kompozycje owocowe. Klienci mają do wyboru także autorskie kompozycje, różne rodzaje kaw i czekolad, praktyczne akcesoria do zaparzania oraz gotowe zestawy na prezent.

Myślę, że ważna jest dostępność – wszystkie produkty można wygodnie kupić w sklepie internetowym: Z kolei w każdym ze 123 punktów stacjonarnych doradzają kompetentni sprzedawcy.

Tu dochodzimy do kwestii najistotniejszej – pracowników. To dzięki nim marka ma tak wysoką renomę i stale rozkwita. Cieszę się, że wiąże się z nami tak wiele osób, dla których w codziennej pracy również liczą się: pasja, zaangażowanie, otwartość, chęć rozwoju.

A co z naszym wyczuciem smaku? Czy Polacy potrafią docenić dobrą herbatę?

Delektowanie się potrawami oraz czerpanie przyjemności z jedzenia i picia zyskują w Polsce na popularności. Przestajemy już traktować herbatę wyłącznie jako dodatek do posiłku. Chętniej eksperymentujemy w kuchni, jesteśmy bardziej otwarci. Zaczynamy zauważać, że wyjątkowym smakiem i aromatem można się delektować. Dla coraz większej ilości osób picie herbaty staje się przyjemnym rytuałem, przy którym można się odprężyć, porozmawiać, miło spędzić czas. A przecież Polacy to naród, który szczególnie ceni rodzinną atmosferę i kontakt
z bliskimi.

Co cieszy najbardziej po ponad 20-tu latach istnienia na rynku?

Jako lider w produkcji oraz sprzedaży wysokojakościowych herbat w naszym kraju jesteśmy dumni, że polska firma, z polskim kapitałem, odniosła tak ogromny sukces. Łączy nas pasja
 i doświadczenie, a w przyszłość patrzymy z optymizmem. Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na nowe rynki – wierzę, że utrzymamy silną pozycję i zaufanie klientów.

Jakie skojarzenia wywołuje w Panu Czas na Herbatę?

Dobrej jakości produkty, pasja, spełnienie zawodowe, synonim sukcesu, znakomity smak herbaty. I ludzie, dzięki którym marka ewoluuje, stale poszerzając horyzonty działań.

Dziękuję za rozmowę.

Tak2Nie2

Tak3Nie
Iwona

Zakupiłam w sklepie Czas na herbatę- dwie herbaty: orange dream oraz hiszpańska mandarynka. Jakość herbat niestety jest bardzo słaba, absolutnie nie do zaakceptowania. Jestem oburzona. Nie pierwszy raz kupuję herbaty na wagę z racji ich wysokiej jakości i smaku. Ich parzenie było dla mnie dużą radością a zapach najczęściej cudowny. Nigdy dotąd nie spotkałam się z tak beznadziejną jakością. Już wybierając herbatę w sklepie zastanawiałam się nad brakiem wyraźnego aromatu. Otrzymałam informację, że jedna z herbat to cejlon, druga yunan. Zaparzając herbatę w domu zaskoczył mnie ponownie brak aromatu, wyraźna mętność i bardzo słaba intensywność. Liście są wymieszane, tak jakby stanowiły mieszankę różnych gatunków. Jest to bądź niedbalstwo, bądź zwykłe (usunięte przez administratora)klienta. Już nie kupię tu herbaty z uwagi na jej bardzo słabą jakość.(usunięte przez administratora)

Tak2Nie4

@Iwona

@Iwona bardzo dziękujemy za zgłoszenie. Od lat dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były, jak najlepszej jakości i dostarczały naszym klientom samych pozytywnych doświadczeń. Jest to pierwszy przypadek tego typu, niemniej jednak Pani opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego też pozostajemy z Panią w stałym kontakcie mailowym w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Mamy głęboką nadzieję, że nadal pozostanie Pani w gronie naszych zadowolonych klientów.

Tak2Nie1
Madam Butterfly

Witam. Ogólnie firma ma dobre herbatki i kawy. Ale pracując tutaj spotkałam się y nieporozumieniem i hamskim zachowaniem koordynatora. Pracując po 12h/dzień prawie codziennie, nie mając życia prywatnego - mała stawka godzinowa, mizerna premia i zero szacunku. Więc przyjść na zakupy - polecam serdecznie, ale podejmować decyzje na pracę w tej firmie - bardzo ostrzegam!

Tak8Nie2

@Madam Butterfly

@Madam Butterfly bardzo dziękujemy za Twoją opinię. Nieustannie staramy się dbać nie tylko o zadowolenie naszych klientów, ale również pracowników, tworząc im stabilne i komfortowe warunki pracy. Prowadzona przez nas polityka kadrowa oparta jest na standardach dobrych praktyk oraz wytycznych kodeksu pracy. Niemniej jednak, jeżeli w Twojej opinii wystąpiły jakieś nieporozumienia, zachęcamy do kontaktu pod adresem rozmowy@herbata.net i opisania zaistniałych sytuacji nieco bardziej szczegółowo. Pozwoli nam to dokładnie wyjaśnić sprawę, odpowiednio zareagować i wyciągnąć wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy Czas na Herbatę

Tak5Nie4
Ciekawski

Czy ktoś wie jak atmosfera, zarobki i jak wygląda praca w sklepie internetowym we Wrocławiu?

Lola
@Ciekawski

Niezaleznie czy jest to sklep internetowy czy stacjonarny - UCIEKAJ!!!

Tak6Nie1
Zdziwiony
@Lola

Jestem zdziwiony Twoją odpowiedzią, gdzie sugerujesz ucieczkę. Wiele opinii na forach jest wyzłośliwianiem się za własne porażki, a pracodawca nie ma z tym nic wspólnego. Niestety ale przeczytałem wiele komentarzy na temat CnH i nie zgadzam się z opinią na temat najniższej krajowej- płacą dobrze i na czas. Dokumentów tyle co w każdym małym sklepie i do ogarnięcia. Nie zgadzam się że jest dużo pracy- mam porównanie z hipermarketem. Zawsze mówię spróbuj, a moją i pozostałe opinie ocenisz pózniej, mając wiedzę praktyczną. Myśle że internet i zawarte tu opinie nie są obiektywne, nawet moja więc zadzwoń do CnH czy innego obsmarowanego tu pracodawcy, pogadaj i przekonasz się sama.

Tak5Nie

MEGAN
@Zdziwiony

O, nowo zatrudniony we Wroclawiu chlopak jeszcze zyje zludzeniami... :D Powodzenia Bratku, najgoretszy czas w firmie przed Toba... Zaloz konto w AVONIE, bo premii swiatecznej nie bedzie ;)

Tak6Nie1

marek

4 razy kupowałem tą samą herbatę BLACK NEEDLE w Warszawie za każdym razem inny smak !!! sądzę ze nie przywiązują uwagi do przechowywania herbat w odpowiednich naczyniach przez co herbata wietrzeje lub pobiera zapachy z otoczenia.Niestety ale juz nie wrócę do tej sieci !

Tak1Nie1

maxowa
@marek

smak, aromat herbaty przede wszystkim zależy od warunkach w jakich liście rosną czy są zbierane, ilości dni słonecznych czy deszczowych. każdy widzi jak herbaty są przechowywane bo stoją w puszkach na półkach.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Czas na Herbatę - Wrocław

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czas na Herbatę