TARANKO
counter
2 24 37 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w TARANKO?

Justyna Nowy wpis

@sprzedawca a jakie są twoje obowiązki?

Sprzedawca Nowy wpis
@Justyna

Przede wszystkim obsługa klienta bo jest prowizja od sprzedaży indywidualnej. Sprzątamy sami, donosimy rozmiary z magazynu, pomagamy układać sklep, czasami są jakieś dokumenty do zrobienia, sprawdzamy towar taka wewnetrzna inwentaryzacja. Nie ma jakiś dziwnych zadan. Wszystko skupione na sprzedazy i trzeba znac wyniki sklepu. Jak wszedzie jest troche pracy, ale jest mila atmosfera w sklepie i firmie.

Tak8Nie

Jak szefostwo w TARANKO? Spoko traktują ludzi?

Sprzedawca Nowy wpis
@Pytanie

Jako sprzedawca jestem zadowolona, mamy mały fajny zespół. Fajna kierowniczka. Nacisk na obsługę klienta. Klienci czasami różni, ale da się z nimi wytrzymać. Nie pracuję długo, ale atmosfera widać, że jest ok w firmie. Obawiałam się tu pracować, ale nie żałuję.

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Lidia

Aktualnie salon w Gdańsku marki TARANKO poszukuje kierownika salonu (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/gdansk;l?oferta_opinie=pracuj.pl5474674). Oferują podnoszenie kwalifikacji i premie, czyli ciekawe są te warunki. Czy ktoś chciałby zostać kierownikiem w Gdańsku?

@Lidia

Tak. Troll z Gowork

Milluskaty

Totalnie nie polecam pracowac w tej firmie, osoby na szczeblu kierowniczym nie sa kompetentne do sprawowanego stanowiska. Kontakt z centralą prawie wogle nie istnieje, pomimo zapewnien o pomocy w kazdej sytuacji, dostaje sie tylko zadania do wykonania czasami bardzo bezsensowne. Atmosfera w sklepie bardzo napieta jest, ciagle jestes obserwowany, kontrolowany i z kazdego ruchu rozliczany. A wynagrodzenie to śmiech na sali, praca na caly etat a nie dostaniesz sredniej krajowej, bo corka wlasciciela po raz setny chce jechac do Włoch. Urbrania to również nie porozumienie niby polska firma tak bardzo to podkreslane jest a rzeczy sprawdzane z Chin, czesto nie sa warte nawet 20% swojej ceny. Podczas rozmowy premie byly obiecane co miesiac, bonusy od firmy, znizki pracownicze ale skonczylo sie tylko na słowach. Zamiast tego dostajesz prace po 12 godzin, czesto 3 dni z rzędu, instrukcje od firmy tak niedorzeczne az ciezkie do wykonania czesto niewykonalne. Serdeczne odradzam prace w Taranko

Tak3Nie1
Mon
@Milluskaty

Skoro pensja jest poniżej najniższej krajowej (2100 zł brutto) to znaczy, ze taką firmę należy zgłosić do PiPu nie sądzisz?:)

@Mon

Do pipu to zgłoś siebie. Żałosne są te komentarza trolii z gowork

TakNie

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie TARANKO?

@Administrator

Powiem Ci - zatrudnij się to się dowiesz. Nikt już tu nie komentuje a sztuczne podsycanie tematu jest żałosne na tym portalu

Cezary

Nie wszyscy nadają się na kierowników!!

Lidia

@Milluskaty czyli nic z obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej nie miało miejsca potem w pracy? Nie dostawaliście nawet tych zniżek pracowniczych? Grafik nie jest też elastyczny, że też zdarzało się Ci się pracować 3 dni pod kolej po 12h?

Lidia

@Maxim rozumiem, że Twoja opinia jest z perspektywy klienta? Miło, że klienci sklepu TARANKO są zadowoleni z pracy. A jak z pracownikami sklepu? Jesteście zadowoleni z pracy? Polecilibyście pracę innym użytkownikom szukającym pracy w sklepie? Bardzo chętnie przeczytamy opinie pracowników.

Maxim

Firma Taranko to porządna firma. W centrali firmy są serdeczni zrozumiały ludzie. Personel w sklepach miły i uczciwy. Kolekcje dopasowane do potrzeb kobiet o różnym wieku do tego wspaniała jakosc. Gorąco polecam.

lala

Ubrania są bardzo fajne i eleganckie co prawda może nie na każda kieszeń ale jako sprzedawca masz zawze taniej

jula

byłam na dodatku w tym sklepie i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, dużo pracy było tego dnia bo dostawa ogromna, ale klientki sympatyczne. Co do wynagrodzenia za dodatek...hmm poszłam na obiad i po pieniądzach hehe 50 zł za 9 godzin pracy to ździerstwo

Iza

atmosferę w pracy mamy taką jaką sami sobie zorganizujemy. pracujemy w zespole 4-ro osobowym (salon-Gdańsk) i jest super. z tego co wiem w niektórych salonach dziewczyny pracują do 15 lat więc jakby było tak źle to dziewczyny by nie pracowały tyle lat.

Tak3Nie

Iza

lola

Naprawdę kiero zarabia 2500 zł??? Słyszałam że tyle tam premii i dodatek funkcyjny.. Q

Tak1Nie

To już za mną

Stanley a Ty w ogóle rozumiesz co to jest 'struktura organizacyjna' ? To jest właśnie klucz do całokształtu pracy, atmosfery i zarobków.

To już za mną

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Struktura organizacyjna jest na poziomie zerowym. Brak kompetentnej kadry zarządzającej. Zero zainteresowania pracownikiem zarówno ze strony kadry menadżerskiej jak również Pana prezesa. Pracownik jest tylko pionkiem w tej firmie, nie ma możliwości żadnego awansu, docenienia. Stanowiska kierownicze w sklepach przyznawane są na zasadzie koneksji rodzinnych. Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus "premia" tzn. jałmużna. Zero zaplecza socjalnego. Przykre jest to, że pracownik nie dostaje nawet przysłowiowej czekolady na święta. Mówiąc krótko szkoda życia na pracę w takiej firmie (tym bardziej przykre, że to polska firma).

Tak10Nie

karolinamej

Witam, czy ktoś mógłby napisać ile aktualnie zarabia kierownik ???

sprzedawca
@karolinamej

nie całe 2500 netto

asior

orientuje sie ktos jak wyglada praca w magazynie w Taranko? jakie wynagrodzenie , godziny pracy? umowa na stałe?

Zostaw merytoryczną opinię o TARANKO - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TARANKO
2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marynarki Polskiej 73