TARANKO
2 24 33 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Jak szefostwo w TARANKO? Spoko traktują ludzi?

Stefan Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Lidia

Aktualnie salon w Gdańsku marki TARANKO poszukuje kierownika salonu (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/gdansk;l?oferta_opinie=pracuj.pl5474674). Oferują podnoszenie kwalifikacji i premie, czyli ciekawe są te warunki. Czy ktoś chciałby zostać kierownikiem w Gdańsku?

Tak6Nie
Administrator Nowy wpis
@Lidia

Tak. Troll z Gowork

Milluskaty

Totalnie nie polecam pracowac w tej firmie, osoby na szczeblu kierowniczym nie sa kompetentne do sprawowanego stanowiska. Kontakt z centralą prawie wogle nie istnieje, pomimo zapewnien o pomocy w kazdej sytuacji, dostaje sie tylko zadania do wykonania czasami bardzo bezsensowne. Atmosfera w sklepie bardzo napieta jest, ciagle jestes obserwowany, kontrolowany i z kazdego ruchu rozliczany. A wynagrodzenie to śmiech na sali, praca na caly etat a nie dostaniesz sredniej krajowej, bo corka wlasciciela po raz setny chce jechac do Włoch. Urbrania to również nie porozumienie niby polska firma tak bardzo to podkreslane jest a rzeczy sprawdzane z Chin, czesto nie sa warte nawet 20% swojej ceny. Podczas rozmowy premie byly obiecane co miesiac, bonusy od firmy, znizki pracownicze ale skonczylo sie tylko na słowach. Zamiast tego dostajesz prace po 12 godzin, czesto 3 dni z rzędu, instrukcje od firmy tak niedorzeczne az ciezkie do wykonania czesto niewykonalne. Serdeczne odradzam prace w Taranko

Mon
@Milluskaty

Skoro pensja jest poniżej najniższej krajowej (2100 zł brutto) to znaczy, ze taką firmę należy zgłosić do PiPu nie sądzisz?:)

Administrator Nowy wpis
@Mon

Do pipu to zgłoś siebie. Żałosne są te komentarza trolii z gowork

Ranking

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie TARANKO?

@Administrator

Powiem Ci - zatrudnij się to się dowiesz. Nikt już tu nie komentuje a sztuczne podsycanie tematu jest żałosne na tym portalu

Cezary

Nie wszyscy nadają się na kierowników!!

Lidia

@Milluskaty czyli nic z obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej nie miało miejsca potem w pracy? Nie dostawaliście nawet tych zniżek pracowniczych? Grafik nie jest też elastyczny, że też zdarzało się Ci się pracować 3 dni pod kolej po 12h?

Lidia

@Maxim rozumiem, że Twoja opinia jest z perspektywy klienta? Miło, że klienci sklepu TARANKO są zadowoleni z pracy. A jak z pracownikami sklepu? Jesteście zadowoleni z pracy? Polecilibyście pracę innym użytkownikom szukającym pracy w sklepie? Bardzo chętnie przeczytamy opinie pracowników.

Maxim

Firma Taranko to porządna firma. W centrali firmy są serdeczni zrozumiały ludzie. Personel w sklepach miły i uczciwy. Kolekcje dopasowane do potrzeb kobiet o różnym wieku do tego wspaniała jakosc. Gorąco polecam.

Tak6Nie

lala

Ubrania są bardzo fajne i eleganckie co prawda może nie na każda kieszeń ale jako sprzedawca masz zawze taniej

jula

byłam na dodatku w tym sklepie i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie, dużo pracy było tego dnia bo dostawa ogromna, ale klientki sympatyczne. Co do wynagrodzenia za dodatek...hmm poszłam na obiad i po pieniądzach hehe 50 zł za 9 godzin pracy to ździerstwo

Iza

atmosferę w pracy mamy taką jaką sami sobie zorganizujemy. pracujemy w zespole 4-ro osobowym (salon-Gdańsk) i jest super. z tego co wiem w niektórych salonach dziewczyny pracują do 15 lat więc jakby było tak źle to dziewczyny by nie pracowały tyle lat.

Iza

Tak4Nie

lola

Naprawdę kiero zarabia 2500 zł??? Słyszałam że tyle tam premii i dodatek funkcyjny.. Q

Tak1Nie

To już za mną

Stanley a Ty w ogóle rozumiesz co to jest 'struktura organizacyjna' ? To jest właśnie klucz do całokształtu pracy, atmosfery i zarobków.

To już za mną

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Struktura organizacyjna jest na poziomie zerowym. Brak kompetentnej kadry zarządzającej. Zero zainteresowania pracownikiem zarówno ze strony kadry menadżerskiej jak również Pana prezesa. Pracownik jest tylko pionkiem w tej firmie, nie ma możliwości żadnego awansu, docenienia. Stanowiska kierownicze w sklepach przyznawane są na zasadzie koneksji rodzinnych. Wynagrodzenie to najniższa krajowa plus "premia" tzn. jałmużna. Zero zaplecza socjalnego. Przykre jest to, że pracownik nie dostaje nawet przysłowiowej czekolady na święta. Mówiąc krótko szkoda życia na pracę w takiej firmie (tym bardziej przykre, że to polska firma).

Tak10Nie

karolinamej

Witam, czy ktoś mógłby napisać ile aktualnie zarabia kierownik ???

sprzedawca
@karolinamej

nie całe 2500 netto

asior

orientuje sie ktos jak wyglada praca w magazynie w Taranko? jakie wynagrodzenie , godziny pracy? umowa na stałe?

ja ...

Jeśli chodzi o sklep na Jubilerskiej , nie polecam !!! Kierowniczka nie ma zielonego pojęcia o stanowisku na jakim się znajduje m.in. zero zaangażowania jako kierownik ,brak podejścia do pracownika i do klienta. Jest pyskata i niekompetentna!!! Stanowisko zawdzięcza wyłącznie lizaniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] D Nie można jej zarzucić nic co do sprzątania :D jest perfekcyjna i moim zdaniem to jej wychodzi najlepiej :D Najwyraźniej dziewczyna pomyliła zawody!!! Trzeba również uważać na jej ulubienicę która obecnie ją zastępuje. Jest jeszcze gorsza, leń uciekający od roboty, fałszywość , donosicielstwo !!! Co najgorsze świetnie gra , udaję dobrą i pomocną a za plecami obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wybiela się z każdego błędu obarczając zespół. Jeśli chodzi o nią za dużo by pisać złych rzeczy. Nie polecam tam pracy ze względu na atmosferę a przecież ona jest najważniejsza !!!

Tak4Nie

sprzedawca2
@ja ...

oj, kasiu, kasiu, nieładnie tak wypisywać o firmie w której się pracowało!

aa

Ja nie mam problemów z podpisanym wekslem jest to zabezpieczenie nie tylko dla firmy ale tez dla nas , ponieważ nowe potencjalne koleżanki z lepkimi rączkami omijają nas z daleka , ja pracuje w TARANKO (jeden z warszawskich sklepów) prawie 6 lat i nie zgadzam się z poprzednimi opiniami , gdyby było tak źle to z pewnością bym nie pracowała tyle lat, a w niektórych salonach dziewczyny pracują od otwarcia salonu ponad 10lat to o czymś świadczy.

ja

czy obowiazek podpisywania weksla in blanco zgodnie z obowiązującym prawem pracy jest legalne? Firma dawno chyba nie przeszła rzetelnej kontroli, fakt każdy musi podpisać taki weksel i mieć 2 żyrantów!!!

viola

Firma wbrew obietnicom wcale nie zapewnia stabilnego zatrudnienia. Bezpodstawne zwolnienia z pracy są na porządku dziennym. Brak szacunku dla pracowników i ich lekceważenie szczególnie ze strony kadry menedżerskiej z centrali firmy. Niekompetentne kierownictwo w sklepach obarcza swoimi obowiązkami pozostałych pracowników m.in. zleca sprzedawcom przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy (sklep TARANKO w King Cross Warszawa-Praga). Donosicielstwo i stronniczość, nieumiejętność zarządzania i motywowania personelu ze strony kierownictwa, które rości sobie dodatkowe przywileje m.in. wcześniejsze kończenie pracy, co najmniej godzinę przed czasem zaplanowanym w grafiku. Ponad to brak ogłady w stosunku do klientów i nieumiejętność poprawnego wysławiania się. Szczególnie ma to miejsce w w/w miejscu. Nie polecam.

koka
@viola

totalne bzdury na temat tego sklepu...pracuje tam tyle lat i jakoś do tej pory nic się takiego nie wydarzyło...ludzie są zawistni po prostu..

K.

Ja równiez ostrzegam przed pracą w tej firmie a zwłaszcza w KING CROSS POZNAŃ MARCELIN. Praca w Taranko to koszmar. Po tygodniu zostałam zwolniona przez pracownika ( !! ) - ktory nie miał do tego odpowiednich kompetencji. Własciciel nie miał odwagi powiedziec tego osobiscie. Powód zwolnienia - moje CV były w agencjach pracy, poratal pracy itp. Niestety po tygodniu, zwlaszcza gdy wlasciciel zwlekał z podpisaniem umowy - nie miałam zamiaru wycofywac moich aplikacji, bo moja sytuacja nie byla pewna w tej firmie. Trzeba sie czyms asekurować. ZUPEŁNIE BEZSENSOWNE ZWOLNIENIE. ogloszenie "zatrudnię pracownika" jest zamieszczone juz baaaardzo dlugo, wiec problem polega nie na nieuczciwych sprzedawczyniach, ale na NIEUCZCIWYM PRACODAWCY. Poza tym - wynagrodzenie minumim - zadnych znizek dla klientów - a premie nigdy nie osiągalne. Trzeba caly czas stac (przez 12 godzin), nie mozna usiąsc, nawet jak w sklepie nie ma klientów. Robią z ludzi małpy. I oczywiscie wciskanie kitu klientom. Na koniec własciciel STRASZYŁ SĄDEM. Wstydziłabym sie miec takiego pracodawce. zenujące zachowanie. podstawówka. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KLIENTÓW I PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW.

Tak2Nie

Chcialam przestrzec wszystkie osoby ktore beda sie ubiegaly o prace w tej firmie. Jezeli chodzi o wynagrodzenie to jest to najnizsza krajowa plus premia (uzalezniona od sprzedazdy miesiecznej), kazdy pracownik chcacy pracowac jako sprzedawca w sklepie taranko zobowiazany jest do podpisania deklaracji wekslowej ktora musza podpisac rowniez poreczyciele danej osoby. Kazdy podpisuje rowniez odpowiedzialnosc materialna, takze w razie kradziezy, ktora jak wszyscy wiemy zdarza sie w kazdym sklepie wszystcy pracownicy musza zaplacic z wlasnych pieniedzy za poniesione straty. Natomist jezeli chodzi o znizki pracownicze to ZAPOMIJCIE o takich bo ich po prostu nie ma :( Pracowalam tam do konca stycznia i szczerze odradzam)

rysio pysio
@anonim

Dziewczyny uważajcie na TARANKO. (usunięte przez administratora) szczególnie na Arkadii. Wynagrodzenie to podstawa 1680 dla zwykłego sprzedawcy plus premia w zależności od utargu. zazwyczaj wychodzi ok 1800-1900. Ciągle jesteście pod stała kontrolą kamer i firmy. NA Arkadii jest nie miła atmosfera, szczególnie ze strony kierownika i "zastępcy". jak cos sie dzieje to jest oczernianie zwykłego pracownika ktory pracuje po 12 godzin czasem nawet i 3 dni pod rząd. Kierowniczka nigdy nie bierze odpowiedzialności i nie potrafi stworzyć prawdziwego zespołu. Maksyma lepiej zamiatać ulice niz pracowac w Taranko

sprzedawca
@rysio pysio

"rysio pysio" to po co się pchasz do pracy jako sprzedawca, idz zamiatać ulice, bo tam nie trzeba myśleć i brać za nic odpowiedzialności

Tak1Nie

Zostaw opinię o TARANKO - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie