Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

pppp

(usunięte przez administratora) alkoholicy ludzie z ulicy brudasy śmierdzący na kilometr lacznie z regionalnymi ktorzy na obiekcie tylko palą pety w sklepie spozyczym margines społeczny nie polecam!!

bb

Panowie jak u nich z wyplatami w Krakowie czy sa regularne czy wyplacaja ok?

Bejsu
@bb

Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z tym żadnego problemu zawsze kasą jest reguralnie na koncie i nigdy z tym nie było żadnego problemu. W solidnie jest (usunięte przez administratora) ale stabilnie

Oszukany

Mówią w czasie rekrutacji białe jest białe 1 +1 = 2 pierwszego dnia białe jest czarne 1 +1 = 1 warunki umowy są ignorowane 13h chodzenia po sklepie brak stanowiska dla ochrony nie ma monitorów dla ochroniarzy kierowniczka sklepu nic nie wie, kierownik solidu nie ma czasu wszyscy są tacy zajęci lecą w kulki jak lotto pracujesz jesteś zmęczony nigdzie wyznaczego miejsca do odpoczęcia a na pytanie kiedy będzie stanowisko.-nie ma, to pracujecie na tym co jest mnie to nie obchodzi. SOLID ani trochę solidna firma polecam tą stronę bo dużo osób mówi to co się naprawdę tam dzieje co i tak jest przymykanę na pracowników.

Nie polecam nikomu!

Omijajcie szerokim łukiem ! Na rozmowie wstępnej mozna pomyśleć , ze praca bajka! Same profity, prowizje, premie! W rzeczywistości kary ! A za co kary? Za brak sprzedanych ...ubezpieczeń! Trzeba jeździć własnym autem/ beznadzieja. Chyba już tylko w solidzie tak jest. Problem żeby dostac umowe o prace . Najchętniej zlecenie. Oczywiscie na papierze najniższa krajowa. W rzeczywistości niewiele więcej.Wypłata przychodzi w 7roznych przelewach. Szczerze odradzam !

CzlowiekZklasą
@Nie polecam nikomu!

Polecam popatrzeć najpierw na własną osobę i swoje umiejętności a później doszukiwać się winy po stronie pracodawcy. Jeżeli decydujesz się na posadę przedstawiciela i problemem dla ciebie jest sprzedać produkt lub usługę (jakakolwiek by ona nie była - czyt. Ubezpieczenie) to polecam się zastanowić nad zmianą branży. Jeśli chcesz to zrobisz, jak wszędzie. A jeśli wydaje Ci się że przedstawiciel to praca polegająca tylko na "zagadaniu do ludzi i totalnym luziku" to bardzo się mylisz. Nie pozdrawiam.

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
cik

Ile można teraz zarobić jako tzw. cieć?

R.

Do 6000 tys na jw

Marco

W życiu żaden solid!!

Rafffi

Zlodzieje i (usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od firmy solid! Duzo wymagaja ale nie placa, Oni są niewyplacalni dosłownie... lepiej siedzieć na zasiłku z up niż pracować w tak zalosnej firmie, inspektor ma w nosie pracowników przyjeżdża tylko opierdzielic i się czepiać a jeśli chodzi o kasę to kaze dzwonić sobie do firmy i pytać czemu niema przelewu, ważne że ten gnoj ma a reszta go nie obchodzi poza tym firma zbywa pracownika jak tylko się da ludzie którzy pracują w firmie solid są zalosni liza (usunięte przez administratora) za grosze o które muszą się prosić śmiech na sali w gorszej firmie nigdy nie pracowałem (za darmo) bo pieniędzy nie wypłacili do dziś, dziwię się że ktoś korzysta z usług tak nieprofesjonalnej firmy , gnoje i buce! Firma solid, szkoda że tak mało solidna... ludzie nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) bo nie warto...

@Rafffi

A TY KIM JESTEŚ ZE UBLIŻASZ POD ADRESEM FIRMY SOLID ZOBACZ DO LUSTERKA (usunięte przez administratora)

@Rafffi

Bartek
@ADAM SZ.

Wystarczy że oglądaliśmy twoj pys.....przez pewien czas.wiec lustro mi nie poczebne

SkaJan
@Bartek

Ale potrzebny ci słownik

Były PH

Pozdrawiam (usunięte przez administratora) za wytrwałość. Zycze samych sukcesow tym co nadal walczą (stara gwardia) i ślę kondolencje tym co polegli...Haha .. Ale dobrze mieć tą lekcję już za sobą.. Ponad 5 lat na rejonie... z licznymi honorami ..:)

Maja

@Adim Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musicie być świadomi, że wasze wpisy administrator może usunąć.

Anonimus
@Maja

Niech usowa ale taka jest. Prawda jak piszą ludzie .ochroniarze wykonują dobrze swoje obowiązki.kontrachenci są zadowoleni.lecz to inspektorzy mieszają na obiektach.kazdy pracownik musi robić to co i kaza a potem są skutki.pracownik wylatuje bo dyrektor jest po stronie insp.a jak się powie swoje zdanie na temat że to był pomysł insp.to cie biorą za donosiciel.inspektorom.wolno oczerniac pracownika ponosząc.wyzywac .nam tego nie wolno bo jakim prawem .przecież my to tylko śmieci.

Bardzo dobrze że ludzie piszą te "żale " .. niech każdy wie co się dzieje w waszej firmie. Sam tu chwilkę pracowałem i ciągle zwlekali z wypłatami.. na umowie do 21 dnia miesiąca a ja dostawałem 28 albo 31 .. i to parę złotych. Żałosne ..każdemu odradzam . Firma (usunięte przez administratora)

A.SZ.
@Marek

PRZESTAŃ GADAĆ PIERDOŁY SOLID JEST OK A TY JESTEŚ NIE W.....U W STOSUNKU DO FIRMY SOLID TO TY MASZ COŚ Z GŁÓWKA

@Marek

Bartek
@A.SZ.

Sam sobie stan na linii albo dokładają towar pilnuj (usunięte przez administratora)Ewentualnie idź na budowę.gdzie są bardzo dobre stawki.10.50 brutto.pakamera bez ogrzewania.itd.siedz sobie tam sam przez 24 albo więcej na 5 godzin odpoczynku.i soowrotem.ciekawi mnie czy będziesz zadowolony jak za przepracowany.300 godz weźmiesz.1600zl.chcielibysmy wiedzieć twój uśmiech.przy wypłacie.

Grześ

Nie polecam tej firmy.pr.ochrony o.ki.ale jakoś firmy w skali od 1 do 10 to 0

Maja

@AGNES Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z pracą w Solid Security musiały być bardzo przykre, jednak musisz pamiętać, iż nie wolno na forum nikogo wyzywać i obrażać, zabronione jest także wulgarne słownictwo - odsyłam Cię do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chciałabyś w sposób kulturalny się wypowiedzieć o tym pracodawcy, to zachęcam. @wiesiek Ciebie również upominam o tym, że nie należy na forum nikogo obrażać. Jak długo byłeś pracownikiem Solid Security?

Grześ
@Maja

Zbyt długo.a wszystkich normalnych inspektorów co traktowali ludzi po ludzku i byli za ludźmi walczyli o nich zostali najpierw zgnojeni a potem zwolnieni.np.Marek.B.krzysiu.k i wiele innych.

Marek~

Pracowałem na 2 obiektach w jedynym muśiałem układać towar w Rossmannie w skawinie szczerze nie podejmujcie pracy w solidzie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic

Alwaro

Praca na stanowisku aPh- na początku „fajnie” coś nowego. Podstawa 2500zł netto +500 zł na paliwo do jazdy. Musisz mieć swój samochód. Zwrot za jego amortyzację - nie ms takiej opcji. Przez pare miesięcy można popracować. Potem nie polecam. Rynek przesycony a klientów nowych brak. Jako aPh w Krakowie prowizje od systemów są mizerne. Kierownik z początku rzuca jakieś 200 premii jak sprzedaż 2-3 abonamenty. Potem są już „kary” za niezrealizowanie targetu. Umowa zlecenie. Żeby dostać o prace trzeba bardzo dobrze lizać kierownikowi Karczowi tyłek. Chociaż sam w sobie bardzo w porządku facet. A kary musi odgórnie rzucać bo Warszawa kazała .. ludzie fajni chociaż niektórzy zawistni i strasznie wścipscy. Dziewczyny w biurze bardzo miłe i pomocne ;) pozdrawiam. Jak masz smykałkę to praca dla Ciebie. Jak chcesz nic nie robić pare miesięcy a kasę brać to też praca dla Ciebie. Ale jak masz ambicje i chciałbyś coś więcej. .. to będzie mega trudno. Biorąc pod uwagę konkurencje oraz niechęć ludzi do solidu.

Maja

Rzeczywiście @ciekawości pracodawca nie może zgodnie z ustawą zapłacić pracownikowi mniej niż 13 brutto za godzinę, więc 7.50, nie powinno mieć tutaj miejsca. Czy ktoś dla pewności może potwierdzić te informacje?

ciekawosci
@Maja

13 brutto czyli 9,50 netto a nie 7,50 liczyłem dwa razy liczyłem jesli ktos płci jeszcze 7,5 to troche lipa

Mati
@Maja

Ja w Nowym Sączu kilka lat temu miałem 3zł netto. I kazali mi pracować po 12 lub 24h na portierni. Jak Boga kocham tak było.

POLICZ DOKŁADNIE BO JA NIE MAM PROBLEMÓW Z MATEMATYKA

Ja.
@Maja

I tu się wszyscy mylą na czysto do reki powinniscie dostać 11 zł na czysto .wszędzie tak jest nie dajcie robić z siebie wałów.i popychaczy.mój staż w tej firmie był długi prawie 18 lat .od 3 tam nie pracuje.kolega tam został .tez miał płacone 7.50.dopiero jak się dowiedział o demnie ze robią go w konia to się upomniał i teraz ma 11 na czysto.walczcie o swoje nie warto się bać .A gdy pani Beatka o ile tam jeszcze pracuje w kasie będzie wam wymawiać ze macie mieć po 7.50.to śmiało pisać do prezesa firmy.nie pomoże to czytajcie uważnie kodeks pracy i pokażcie inspektorowi nic nieda to na rozmowę do dyrektora.nie da nic piąć do prezesa ponownie na postępu 17. Cala procedura trwa o kolo 2/3 miesiące .pozdrawiam Pana Bączka.Największego złodzieja.

Ohroniaż z wyboru

Polecam serdecznie tom firme. Muj wujek jest tam zastempcom derektora albo coś takiego a ja jestem ohroniażem jurz kilka lat. Zaczeło sie to od tego rze poszłem do zawoduwki i dostałem propozycje pracy jako ohroniaż, no i żuciłem szkołe i poszłem tam pracować. Pracuje na durzym obiekcie produkcyjnym, mam 17zł na godzine, godziny ustalone podemnie, wypłaty som punktułalnie a nawet i wcześniej nieraz. Firma super bo urlop moge mieć jak mi pasuje mieć. Na świenta som pszeróżnego rodzaju dodatki, pszykładowo zawsze dostaje dodatkowo od 500 to 1000zł na karzde świenta. Pan korołdynator jest naprawde super czlowiek, nie kszyczy nic, o nic nie złości sie, wienc nie rozumiem czemu niektuży tak złoszczom sie na korołdynatoruw. Wedłóg mnie to som nieroby i nie hce sie im pracować i temu tak szkalujom tom firme. Moja rada taka rze jak sie nie hce wam pracować to morzecie iś do makdonaldu napszykład. Karzdy kto hce prubować sił w ohronie jako ohroniaż to z czystym sercem polecam Solid Security, ja nie nażekam i nie słuhajcie tyh cymbałuw co tu piszom te brednie. Praca naprawde super jest, durze pjeniądze som i wszystko punktułalnie wypłacane i dodatki na świenta som. Te negatywne komentaże co ih tak durzo to kłamstwa i kłamstwa som, zero prawdy bo to lejbusie co nie pracowali tylko myśleli rze bendom mogli sobie spać albo siedzieć i (usunięte przez administratora) w stołek a pjeniądze bendom mieli za nic, nieroby zwykłe. Polecam firme, to tyle odemnie.

Jakub2018

Powiem tak. Ta firma to jedno wielkie dziadostwo. Niedość że mało bym zarabiał, to musiałbym jeszcze za to dopłacać jeśli braknie towaru przywiezionym przez kuriera do Centrum Handlowego w Czyżynach. Nie polecam tej firmy. Straciłem tak cenny czas na rozmowie a przecież mogłem w tym czasie zrobić bardziej pożyteczniejsze rzeczy. Róbcie tak dalej!!!

@Jakub2018

PRZESTAŃ OPOWIADAĆ BAJKI

@Jakub2018

PRZESTAŃ OPOWIADAĆ BAJKI

Jaka jest stawka netto na Grupach interwencyjnych????

ranek
@anonymous

15 pln

payrol
@anonymous

teraz 15.5

@payrol

Gdzie ty masz 15.5 zł netto ?heh

15.5 ?hahaha ciekawe gdzie bo napewno nie w KRK ????????

Były G4security group

Nie kompetentna ochrona patrzą na obiektach przemysłowych kogoś walić zero profesjonalizmu nawet nie unika osobie poinformować co i jak. Firma ciężka nie polecam po rozmowach i dla profitu. Nie kompetentna obsługa.

lok
@Były G4security group

zgadzam sie

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security