Solid Security

Kraków

Solid Security
2 224

Opinie o Solid Security

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

@rano 7 rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Solid Security przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

Rsmbo 6

Solid to dno kierownik na grupach to koszykarz rodem z NBA stare dziadki paru zje....ów i psychiczni bez papierów !!!

rano 7
@Rsmbo 6 10.07.2018 17:52

może koszykarz ale podwyżki załatwił w ciągu 3 miesięcy dwie

Maja

@Rsmbo 6 rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Solid Security, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Radek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tokot

Wstyd pracować ,, pieniędzy nigdy na nic niema a wypłaty to parodia bo po 3 tygodnie opóźnienia

Maja

@AGNES Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z pracą w Solid Security musiały być bardzo przykre, jednak musisz pamiętać, iż nie wolno na forum nikogo wyzywać i obrażać, zabronione jest także wulgarne słownictwo - odsyłam Cię do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chciałabyś w sposób kulturalny się wypowiedzieć o tym pracodawcy, to zachęcam. @wiesiek Ciebie również upominam o tym, że nie należy na forum nikogo obrażać. Jak długo byłeś pracownikiem Solid Security?

wiesiek

trzymać się jak najdalej od tych oszustów,umowa zlecenie przez całe zycie,zero urlopów,zero skladek,inspektor- człowiek duch,prymitywni oszuśći i naciągacze,pieniędzy nie płacą terminowo,sprawa w prokuraturze.

AGNES

NAJGORSZA firma . Brak szacunku dla pracowników . A jak by nie my to by (usunięte przez administratora) mieli .Rzeszów nie polecam , omijajcie z dala .

AGNES

do "MAJA " idż ty na 24 h nieraz zaraz po 12 h odpoczynku i znowu , zapier..... w święta i święta i rób tak przez rok i wtedy porozmawiamy ŚWIĘTA TERESO Z SOLIDU

Maja

@07 Dlaczego tak uważasz? Miałeś okazję pracować w Solid Security? Musze Cię upomnieć, iż na forum publicznym nie należy nikogo wyzywać. Proszę, stosuj się do tego. @aldo Twierdzisz, że w tej firmie osoby zatrudnione na wyższych stanowiskach moją problem z alkoholem - to poważny zarzut. Czy zgłosiłeś to odpowiednim osobom? @kamil Wypowiadając się na forum Gowrok powinieneś pamiętać, że nie wolno na nim używać wulgarnego słownictwa ani nikogo obrażać, posługując się ponadto personaliami danej osoby. Stosuj się do tych zasad.

kamil

ciekawe do kiedy jozek jeszcze podpierdalal pracownikow bedzie

aldo

w tarnowie porazka dowodcami zmiam zostaja alkoholicy co wsmieciach grzebali kiedys

banda oszustow i (usunięte przez administratora) lugdz traktuja jak smieci nawet tej umowy smieciowej nie chca dac do reki

Andrzej

W 2017 musiałem zlikwidować działalność sklepu,ponieważ musiałem szybko opuścić lokal, nie miałem czasu na zgłoszenie w SOLID więc sam wyłączyłem zasilanie następnie odciąłem syrenę, ponieważ nie opuszczałem lokalu cierpliwie czekałem na patrol interwencyjny lub telefon z centrali aby wyjaśnić przyczynę włączonego alarmu. Niestety patrol pojawił się dopiero po około 50 minutach. Gdyby był to (usunięte przez administratora) miałby bardzo dużo czasu na wyniesienie całego towaru ze sklepu. Bardzo odradzam korzystanie z usług firmy Solid w Krakowie, opisany przypadek oraz wcześniejsze bardzo spóźnione interwencje przekonują mnie, że jest to firma bardzo nierzetelna i niegodna polecenia.

JJ Jonatan James
@anonymous 22.03.2018 18:52

Teraz cały gówniany system opiera się na tym że w Krakowie nie ma centrali tylko sygnał idzie do centrali w Warszawie oni przydzielają osoby czasem się zdarza że nie z tego rejonu i się czeka po 50 min bo gość nigdy nie był na obiekcie i nie wie jak ma jechać totalny kretynizm ale cięcia robią swoje Naprawdę przydał by się ktoś kto by ich chwycił za (usunięte przez administratora) raz a porządnie

Piotr

Witam pracuję w cf na zakopiance, moja praca polega na: Przyjmowaniu dostaw, zajmowaniu sie pełnym magazynem( sprawdzaniu dostaw, odbieraniem oraz wysyłaniem cesji, przyjmowaniu kurierów, wysyłania paczek, oraz ich pakowaniu, robieniu zwrotów do dostawcow ( liczenie po kilaset do kilku tys pozycji, ) obsługą sklepu internetowego, robienie strat, cesji itd. Czas 12 godz. Stawka 11 zl na rękę pytanie to dużo??? Czy mało??? Wymieniłem tylko część tego co robię

Maja

@Robert czy dobrze rozumiem, że była podwyżka stawki, ale o symboliczne 0,50 gr? Faktycznie w ogólnym rozrachunku dla niektórych osób ta podwyżka może nie być wystarczająca, a czy takie podwyżki są chociaż przydzielane w miarę regularnie? Czasami zdarza się, że podwyżki w firmach ochroniarskich są niewielkie, ale są naprawdę często, co i tak jest pozytywnym zjawiskiem dla pracownika.

Robert

Nadeszły najgorsze czasy w Krakowie dla GI ich kierownikiem został nieudacznik ktory boi sie zawalczyć o godne stawki dla pracowników podwyszki miały być a ich nie ma a jak twierdzi ze 0,50gr to podwyżka to znaczy ze jest na dodatek debi...m stawki dzieki niemu sa mniejsze niz na Ofi

SZOK

UWAGA!!! TO CO WYCIEKLO NA TORZE JUZ TO SKANDAL. TYMI BNDYTAMI POWINNA ZAJAC SIE POLICJA. FILMY I AUDIO - ZASTRASZANIE LIENTOW TO NIC. SZUKAJCIE NOWEJ PRACY - BO TO POJDZIE DO GAZET...

ssss
@SZOK 07.04.2018 07:06

co wyszło?

pracownik solid

Dajcie spokój ten Maciek Czajkowski to jakaś nieporadna (usunięte przez administratora) cały czas nas wsadza na jubilat bo nikt nie chce tam chodzić ,zamiast zmienić nam obiekt na lepszy i w ogóle przestać ochraniać.

Maja

Jak widzę opinie są mocno podzielone. Czy warunki zatrudnienia zmieniają się wraz z rozwojem pracy w Solid Security? Szukam przyczyn aż tak różnych opinii - może to kwestia stażu pracy? @SZOK możesz napisać jaśniej, o jakim wycieku mówisz? Brzmi dość niepokojąco, wiec szczegóły były by bardzo pomocne. NA forum jest wiele osób, które szuka potencjalnego zatrudnienia w Krakowie.

Dawid

Zawsze zadowolenie z pracy jest uzależniona od wyników firmy. Może musicie je poprawić?

SŁUCHOJ!!!

NAJLEPSZY TO BYŁ TEN INSPEKTOR OD INTERWENCJI ROZMNOŻYŁ GODZINY PRACY OCZYWIŚCIE SWOJE I SPIER.....Ł Z FIRMY . TAKI TAM DAVID COPPERFIELD !!!

Aooimj
@SŁUCHOJ!!! 20.02.2018 09:30

Chodzi o szymanskiego?

Kirus

Ja nie narzekam firma ok

DENAT STALKA

Wescie sie urwa do roboty a nie tylko nazekacie lenie

Dobra rada
@DENAT STALKA 07.02.2018 17:27

Jaka płaca taka praca.Ta firma to nie praca(tudzież robota)tylko epizod.Nikt tam nie pracuje długo.Do roboty tak ale na uczciwych zasadach i w uczciwej firmie więc nie w Solidzie.Wiec do roboty szukać normalnej pracy.Bo w tym czymś nikt kariery nie zrobi..

Klientka

Obsługa firmy solid - nie polecam!!!! Umowa nijak się ma do rzeczywistości, czasy interwencji nie są przestrzegane o ile w ogóle ktoś dojeżdża. Obsługa klienta i infolinia na żenującym poziomie, nie można się dodzwonić i doprosić jakiejkolwiek pomocy. Współpraca z tą firmą kosztowała mnie wiele nerwów, trzymajcie się od niej z daleka.

INSPEKTOR
@asd 28.01.2018 23:51

W D-PIE MAM KLIENTÓW I CALY SOLID.I TAK SIĘ ZWALNIAM TAKŻE NIE STRASZ.TO ROBOTA DLA KAPO A NIE DLA UCZCIWYCH LUDZI.

Adim

W solidzie niemorzna doprosic sie kierownikow o obiekt zachowanie godne krytyki bo kaza ci wypierd..... Po tylu latach pracy firma zeszla na psy bo w tej firmie na pierwszym planie sa Emeryci i SENIRZY won z takimi z seniora i emeryta niema ochroniarza wogule i dodatkowo dostaja czyste pieniadze za spanie i niepilnowanie

Adim

Prez emerytow dziadkow niema pracy zwolnic wkoncu emerytow co maja wysokie emerytury i sie smieja ze beda dulgo pracowac co za emeryta jest ochroniarz spi tylko nic nie pilnuje

stop dziada na emeryturze

Wszyscy emeryci do zwolnienia stop dziadka w mundurach

@stop dziada na emeryturze 05.02.2017 17:35

Dziadki do zwolnienia zaduzo ich robi kase maja dobra nieplaca ubezpieczenia dostaja na czysto pieniadze a normalni ludzie nie moga zarobic bo wszystko dziadek weznie stop dziadkom

Odwet

Nie polecam. Wyzysk wyzysk I jeszcze raz wyzysk.Godz minimum 250 I to minimum Stawka marna Poszanowanie do pracownika zerowe Na rynku pracy jest mase ofert Wiec nie warto pchaac sie w to (usunięte przez administratora)

anonymous

najgorsza firma w jakiej pracowale na zleceniu ludzi gorzej jak smieci traktuja zwlaszcza w tarnowie

Zostaw opinię o Solid Security - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security