Kraków

Opinie o Solid Security

Ohroniaż z wyboru

Polecam serdecznie tom firme. Muj wujek jest tam zastempcom derektora albo coś takiego a ja jestem ohroniażem jurz kilka lat. Zaczeło sie to od tego rze poszłem do zawoduwki i dostałem propozycje pracy jako ohroniaż, no i żuciłem szkołe i poszłem tam pracować. Pracuje na durzym obiekcie produkcyjnym, mam 17zł na godzine, godziny ustalone podemnie, wypłaty som punktułalnie a nawet i wcześniej nieraz. Firma super bo urlop moge mieć jak mi pasuje mieć. Na świenta som pszeróżnego rodzaju dodatki, pszykładowo zawsze dostaje dodatkowo od 500 to 1000zł na karzde świenta. Pan korołdynator jest naprawde super czlowiek, nie kszyczy nic, o nic nie złości sie, wienc nie rozumiem czemu niektuży tak złoszczom sie na korołdynatoruw. Wedłóg mnie to som nieroby i nie hce sie im pracować i temu tak szkalujom tom firme. Moja rada taka rze jak sie nie hce wam pracować to morzecie iś do makdonaldu napszykład. Karzdy kto hce prubować sił w ohronie jako ohroniaż to z czystym sercem polecam Solid Security, ja nie nażekam i nie słuhajcie tyh cymbałuw co tu piszom te brednie. Praca naprawde super jest, durze pjeniądze som i wszystko punktułalnie wypłacane i dodatki na świenta som. Te negatywne komentaże co ih tak durzo to kłamstwa i kłamstwa som, zero prawdy bo to lejbusie co nie pracowali tylko myśleli rze bendom mogli sobie spać albo siedzieć i (usunięte przez administratora) w stołek a pjeniądze bendom mieli za nic, nieroby zwykłe. Polecam firme, to tyle odemnie.

Maja

Rzeczywiście @ciekawości pracodawca nie może zgodnie z ustawą zapłacić pracownikowi mniej niż 13 brutto za godzinę, więc 7.50, nie powinno mieć tutaj miejsca. Czy ktoś dla pewności może potwierdzić te informacje?

ciekawosci
@Maja 10.08.2017 14:13

13 brutto czyli 9,50 netto a nie 7,50 liczyłem dwa razy liczyłem jesli ktos płci jeszcze 7,5 to troche lipa

Mati
@Maja 10.08.2017 14:13

Ja w Nowym Sączu kilka lat temu miałem 3zł netto. I kazali mi pracować po 12 lub 24h na portierni. Jak Boga kocham tak było.

POLICZ DOKŁADNIE BO JA NIE MAM PROBLEMÓW Z MATEMATYKA

Jakub2018

Powiem tak. Ta firma to jedno wielkie dziadostwo. Niedość że mało bym zarabiał, to musiałbym jeszcze za to dopłacać jeśli braknie towaru przywiezionym przez kuriera do Centrum Handlowego w Czyżynach. Nie polecam tej firmy. Straciłem tak cenny czas na rozmowie a przecież mogłem w tym czasie zrobić bardziej pożyteczniejsze rzeczy. Róbcie tak dalej!!!

@Jakub2018 24.08.2018 08:52

PRZESTAŃ OPOWIADAĆ BAJKI

@Jakub2018 24.08.2018 08:52

PRZESTAŃ OPOWIADAĆ BAJKI

Rafffi

Zlodzieje i (usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od firmy solid! Duzo wymagaja ale nie placa, Oni są niewyplacalni dosłownie... lepiej siedzieć na zasiłku z up niż pracować w tak zalosnej firmie, inspektor ma w nosie pracowników przyjeżdża tylko opierdzielic i się czepiać a jeśli chodzi o kasę to kaze dzwonić sobie do firmy i pytać czemu niema przelewu, ważne że ten gnoj ma a reszta go nie obchodzi poza tym firma zbywa pracownika jak tylko się da ludzie którzy pracują w firmie solid są zalosni liza (usunięte przez administratora) za grosze o które muszą się prosić śmiech na sali w gorszej firmie nigdy nie pracowałem (za darmo) bo pieniędzy nie wypłacili do dziś, dziwię się że ktoś korzysta z usług tak nieprofesjonalnej firmy , gnoje i buce! Firma solid, szkoda że tak mało solidna... ludzie nie pchajcie się w to (usunięte przez administratora) bo nie warto...

@Rafffi 23.08.2018 17:20

A TY KIM JESTEŚ ZE UBLIŻASZ POD ADRESEM FIRMY SOLID ZOBACZ DO LUSTERKA (usunięte przez administratora)

@Rafffi 23.08.2018 17:20

Marek

Bardzo dobrze że ludzie piszą te "żale " .. niech każdy wie co się dzieje w waszej firmie. Sam tu chwilkę pracowałem i ciągle zwlekali z wypłatami.. na umowie do 21 dnia miesiąca a ja dostawałem 28 albo 31 .. i to parę złotych. Żałosne ..każdemu odradzam . Firma (usunięte przez administratora)

A.SZ.
@Marek 06.10.2018 11:25

PRZESTAŃ GADAĆ PIERDOŁY SOLID JEST OK A TY JESTEŚ NIE W.....U W STOSUNKU DO FIRMY SOLID TO TY MASZ COŚ Z GŁÓWKA

@Marek 06.10.2018 11:25

Solid Security

Szanowni Państwo , jeśli komuś się nie podoba praca w naszej firmie to proszę się zwolnić... Jeśli nie ma wypłat to proszę iść pożalić się do PIP a nie wylewać żale w internecie... Proszę pamiętać iż na każdego miejsce są inni chętni więc nie ma to znaczenia czy chce ktoś pracować czy nie. Życzę miłego weekendu. Pozdrawiamy .

ADAM S.
@Solid Security 05.10.2018 23:34

DOBRA ODPOWIEDZ NIEMA CO SIE ZALIC MARKOWI W ODPOWIEDZI Z 06-10-18 ,MARKU NIECH CI SIE PRACOWAC TO ZALUZ SOBIE BUTIK JA POLECAM FIRME SOLID SECURITY ZA SZCZEROSC I UCIWOSC W STOSUNKU DO PRACOWNIKA ,ZNAM WIELE OPINI NA TEMAT SOLIDU I TO ZRUZNYCH ZRUZEL I SA SUPER .TAK TRZYMAJCIE POZDRAWIAM ADAM SZYSZLAK

anonymous

Jaka jest stawka netto na Grupach interwencyjnych????

ranek

Paweł
@payrol 25.09.2018 11:32

Gdzie ty masz 15.5 zł netto ?heh

Paweł

15.5 ?hahaha ciekawe gdzie bo napewno nie w KRK ????????

Były G4security group

Nie kompetentna ochrona patrzą na obiektach przemysłowych kogoś walić zero profesjonalizmu nawet nie unika osobie poinformować co i jak. Firma ciężka nie polecam po rozmowach i dla profitu. Nie kompetentna obsługa.

lok
@Były G4security group 10.09.2018 17:28

zgadzam sie

Maja

@Adim Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musicie być świadomi, że wasze wpisy administrator może usunąć.

Adim

Przez ta (usunięte przez administratora) firme i pana kierownika tomka kubasa moja zona jest bez pracy odebral i pieniadze na zycie a zwolnienie zwolnil ja wczoraj i niepowiadomil jej o tym arogackie zachowanie solid woli tysiac krocie dziadkow niz normalnych osob

zainteresowany solodem
@Adim 31.07.2018 22:19

a kto to jest jakiś inspektor a gdzie pracowała

Igor

Może wiecie coś o nowej ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji? Jaka atmosfera?

Adim

Maciej czajkowski byl sto razy lepszy niz ta cala cholota teraz nowi kierownicy nieznaja sie na ochronie i warunkach ochrony

Maja

@rano 7 rozumiem, że miałeś okazję pracować w firmie Solid Security przez kilka lat. Orientujesz się czy na ten moment poszukują pracowników? Mógłbyś w kilku zdaniach opisać jak wyglądał Twój angaż w tej firmie? Pamiętajmy, aby przestrzegać zasad regulaminu tego forum.

rano 7

może koszykarz ale podwyżki załatwił w ciągu 3 miesięcy dwie

Maja

@Rsmbo 6 rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w Solid Security, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Radek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tokot

Wstyd pracować ,, pieniędzy nigdy na nic niema a wypłaty to parodia bo po 3 tygodnie opóźnienia

Maja

@AGNES Rozumiem, że Twoje doświadczenia związane z pracą w Solid Security musiały być bardzo przykre, jednak musisz pamiętać, iż nie wolno na forum nikogo wyzywać i obrażać, zabronione jest także wulgarne słownictwo - odsyłam Cię do regulaminu Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli chciałabyś w sposób kulturalny się wypowiedzieć o tym pracodawcy, to zachęcam. @wiesiek Ciebie również upominam o tym, że nie należy na forum nikogo obrażać. Jak długo byłeś pracownikiem Solid Security?

wiesiek

trzymać się jak najdalej od tych oszustów,umowa zlecenie przez całe zycie,zero urlopów,zero skladek,inspektor- człowiek duch,prymitywni oszuśći i naciągacze,pieniędzy nie płacą terminowo,sprawa w prokuraturze.

AGNES

NAJGORSZA firma . Brak szacunku dla pracowników . A jak by nie my to by (usunięte przez administratora) mieli .Rzeszów nie polecam , omijajcie z dala .

AGNES

do "MAJA " idż ty na 24 h nieraz zaraz po 12 h odpoczynku i znowu , zapier..... w święta i święta i rób tak przez rok i wtedy porozmawiamy ŚWIĘTA TERESO Z SOLIDU

Maja

@07 Dlaczego tak uważasz? Miałeś okazję pracować w Solid Security? Musze Cię upomnieć, iż na forum publicznym nie należy nikogo wyzywać. Proszę, stosuj się do tego. @aldo Twierdzisz, że w tej firmie osoby zatrudnione na wyższych stanowiskach moją problem z alkoholem - to poważny zarzut. Czy zgłosiłeś to odpowiednim osobom? @kamil Wypowiadając się na forum Gowrok powinieneś pamiętać, że nie wolno na nim używać wulgarnego słownictwa ani nikogo obrażać, posługując się ponadto personaliami danej osoby. Stosuj się do tych zasad.

kamil

ciekawe do kiedy jozek jeszcze podpierdalal pracownikow bedzie

aldo

w tarnowie porazka dowodcami zmiam zostaja alkoholicy co wsmieciach grzebali kiedys

banda oszustow i (usunięte przez administratora) lugdz traktuja jak smieci nawet tej umowy smieciowej nie chca dac do reki

Andrzej

W 2017 musiałem zlikwidować działalność sklepu,ponieważ musiałem szybko opuścić lokal, nie miałem czasu na zgłoszenie w SOLID więc sam wyłączyłem zasilanie następnie odciąłem syrenę, ponieważ nie opuszczałem lokalu cierpliwie czekałem na patrol interwencyjny lub telefon z centrali aby wyjaśnić przyczynę włączonego alarmu. Niestety patrol pojawił się dopiero po około 50 minutach. Gdyby był to (usunięte przez administratora) miałby bardzo dużo czasu na wyniesienie całego towaru ze sklepu. Bardzo odradzam korzystanie z usług firmy Solid w Krakowie, opisany przypadek oraz wcześniejsze bardzo spóźnione interwencje przekonują mnie, że jest to firma bardzo nierzetelna i niegodna polecenia.

anonymous
@Andrzej 18.03.2018 17:41

50 min bardzo dobry czas że ktoś w ogóle przyjechał popatrz na justus, juwentus gdzie tak walą w(usunięte przez administratora) że nikt nie przyjeżdza..

JJ Jonatan James
@anonymous 22.03.2018 18:52

Teraz cały gówniany system opiera się na tym że w Krakowie nie ma centrali tylko sygnał idzie do centrali w Warszawie oni przydzielają osoby czasem się zdarza że nie z tego rejonu i się czeka po 50 min bo gość nigdy nie był na obiekcie i nie wie jak ma jechać totalny kretynizm ale cięcia robią swoje Naprawdę przydał by się ktoś kto by ich chwycił za (usunięte przez administratora) raz a porządnie

Piotr

Witam pracuję w cf na zakopiance, moja praca polega na: Przyjmowaniu dostaw, zajmowaniu sie pełnym magazynem( sprawdzaniu dostaw, odbieraniem oraz wysyłaniem cesji, przyjmowaniu kurierów, wysyłania paczek, oraz ich pakowaniu, robieniu zwrotów do dostawcow ( liczenie po kilaset do kilku tys pozycji, ) obsługą sklepu internetowego, robienie strat, cesji itd. Czas 12 godz. Stawka 11 zl na rękę pytanie to dużo??? Czy mało??? Wymieniłem tylko część tego co robię

Maja

@Robert czy dobrze rozumiem, że była podwyżka stawki, ale o symboliczne 0,50 gr? Faktycznie w ogólnym rozrachunku dla niektórych osób ta podwyżka może nie być wystarczająca, a czy takie podwyżki są chociaż przydzielane w miarę regularnie? Czasami zdarza się, że podwyżki w firmach ochroniarskich są niewielkie, ale są naprawdę często, co i tak jest pozytywnym zjawiskiem dla pracownika.

Robert

Nadeszły najgorsze czasy w Krakowie dla GI ich kierownikiem został nieudacznik ktory boi sie zawalczyć o godne stawki dla pracowników podwyszki miały być a ich nie ma a jak twierdzi ze 0,50gr to podwyżka to znaczy ze jest na dodatek debi...m stawki dzieki niemu sa mniejsze niz na Ofi

Zostaw opinię o Solid Security - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security