Opinie o Solid Security w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Solid Security. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Kraków

Esesese

Mam pytanie czy są przyjęcia do firmy ochroniarskiej Olkusz wolbrom ?

Była niedoszła

Zostałam przyjęta na stanowisko biurowe - rekruter. Tragedia… dawno nie czułam się tak olewana jako nowy pracownik. Tak jakby zapomnieli ze kogoś zatrudnili. Pokazali biurko i rob co chcesz. Po kilku dniach niewiedzy co robić- podziękowałam, bo szanuje swój czas. Zero wyjaśnienia co robić, jak robić, kiedy robić, brak jasno określonych obowiązków - gdyby nie pan ochroniarz pracujący w budynku nie wiedziałabym nawet gdzie jest toaleta… Za to do „ochrzanu” ze raport jest nie zrobiony byli pierwsi. Szkoda tylko, ze dopiero w momencie ochrzaniania za to dowiedziałam się ze coś takiego leży w moich obowiązkach. Cieszę się, ze nie utknęłam tam na dłużej. Oczywiście za te kilka dni pracy nie dostałam wynagrodzenia :)

@Była niedoszła

Bardzo dziękujemy za tą informację !! Teraz mają sporo ogłoszeń, pięknie opisanych, pracownik biurowy kusi, ale naszczescie nie wysłałam CV.

Witold Janowski

Strasznie dziadowska firma. Oszu...kują pracowników i klientów a ci głupi im dają zlecenia. Oni idą już tylko na ilość a o jakości już dawno zapomnieli. Klientom montują to co najtańsze oczywiście w cenie dobrych urządzeń. Patrol jak przyjedzie po godzinie, to trzeba się cieszyć bo często gęsto 2 godziny to mało. Szkoda pieniędzy...

JOki

Czy ktoś wie co się dzieje z przetargiem na obiekty TVP ? Podobno jest zawieszony do września w co nikt już nie wierzy. Miały być lepsze pieniądze a wyszło jak zawsze...

Solid
@JOki

To się zwolnij ????

Były
@Solid

Wasza odpowiedz na wszystko...

Płomień
@Solid

Ciekawe jest wasze podejście. Wyzyskujecie pracowników na maxa. Macie szczęście że większość to bojący się Pefronowce :D Od kiedy to można wliczać godziny nocne w stawkę godzinową?

Miechów

Były
@Miechów

Dobrze że nie 10 ????

Przedstawiciel Handlowy

Do rekrutacji nie doszlo. Pomimo przybycia na miejsce spotkania na ustalona godzine, potwierdzenie telefoniczne spotkania, nikt nie raczył sie pojawić na miejscu, po 45 minutach oczekiwania postanowiłem sie skontaktować z rekruterką, jednak nie odbierała.

Brak...

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
pracuś

we firmie non stop jakieś kombinacje żeby tylko pracowników pognębić ,nawet teraz kombinacje z udzielaniem urlopu nie pozwalają na więcej niż 80 godzin w miesiącu Niech poczytają Kodeks pracy bo prawo pracy stanowi inaczej niż oni chcą zrobić i PIP ma inne przepisy niż Solid

Lori

Jak wygląda kwestia pracy na stanowisku Pracownika Biurowego?

Grupy interwencyjne i konwojowe też mają biura na Walerego Sławka? Gdzie ewentualnie pytać o pracę?

Witosz M

Działanie Solida w okolicach Krakowa to jakaś porażka. Dojazd patrolu do alarmu to 2 godziny... Za nim podpisze się z nimi umowę, warto zadać sobie pytanie, czy warto płacić za tak żenujący poziom obsługi...

Małgorzata
@Witosz M

Czemu tak długo, tłumaczyli jakoś tą sytuacje? Może to była jakaś jednorazowa sytuacja?

Klient

Dzień dobry, Ze swej strony chciałbym wyrazić swoje zadowolenie że współpracy z działem GI zarówno z pracownikami partolu jak i z kierownictwem. Współpraca na najwyższym poziomie, zawsze szybka reakcja oraz wszystkie tematy/szczegóły współpracy z Kierownikiem są na bieżąco profesjonalnie omawiane i rozwiązywane.

Miko
@Klient

Hahaha, Chyba sam w to nie wierzysz co piszesz... Nikt tak w konia nie robi swoich klientów, jak Solid. Kiedyś miałem tą firmę ale reakcja patrolu na alarm po 58 minutach zmusiła mnie do wypowiedzenia im umowy! Ich usługi nie są słabe ale wręcz żenujące...

W oddziale w Krakowie rządzi Pani kasjerka B.M. dyrektor J.S. oddziału w większości spraw, słucha się B.M. i postępuję zgodnie z jej uwagami. Jak ktoś tej Pani się nie podoba to dyrektor zwalnia tą osobę, albo tak mobbinguje że pracownik sam odchodzi. Pani B.M ma wgląd w poufne dane pracowników i niezgodnie z przepisami przekazuje te informację innym pracownikom, dyrektorowi, obgaduje i wyśmiewa. Nie polecam kontaktów z tymi osobami jak.

Trener

Panią należy w takim razie podać do sądu obowiązuje RODO i nie można przekazywać nikomu danych pracownika!

Zofia

Mobbing to bardzo mocne słowo, jesli faktycznie jest jak piszesz czemu nie zgłosisz tego do pipu np? Albo ktoś inny z pracowników?

Bękart Cezar

Sprawa złożona pozwem zbiorowym o (usunięte przez administratora) i do sądu pracy.

Hanna
@Bękart Cezar

Komentarz pisany we wrześniu. jeśli to prawda to czy był już jakiś efekt odnośnie tej sprawy? jaki?

Jaki dress code obowiązuje w Solid Security?

kierowniczka

możesz przyjść bez majtek. byle był krawat.

viper
@kierowniczka

Ale koniecznie w walonkach.

Xxx

Podkarpacie obiekt gniewczyna Łańcucka Praca tragedia kordynator Marek K to jakaś pomyślał (usunięte przez administratora)ludzi stosuje zastraszanie pracowników (usunięte przez administratora) na porządku dziennym Firma solid ok Pracownicy w siedzibie firmy solid istna porażka

Agnieszka
@Xxx

A czy w kadrach/HR nie ma jakiejś drogi do zgłaszania różnych zastrzeżeń? Czy takich praktyk jak piszesz?

Agnieszka
@Xxx

I co konkretnie jest nie tak z tymi ludźmi z siedziby firmy? Co konkretnie masz na myśli?

Operator

Cześć, jak wygląda praca w patrolu interwencyjnym bez broni? Zarobki, czas pracy, umundurowanie i wyposażenie(jakoś munduru i butów), jaki jest rejon? Czy można wybrać rejon? Umowa?

Ttomek
@Operator

Wybrać to sobie możesz zestaw w mc.donald A tu masz się dostosować. Dostajesz to co Ci się.należy i tyle umową zlecenie 24 H sam jeździsz 24 H lub więcej

Katarzyna
@Ttomek

jak to sam w patrolu ? to nie jeźdzą dwie osoby ?

sok
@Katarzyna

w patrolu jezdzisz sam bez kwalifikacji, twoja rola sprowadza sie do wezwania grupy interwencyjnej z uprawnieniami i policji

Małgorzata
@Ttomek

A nie ma szansy na umowę o pracę ?

Kolega

Nie interesuj się

Tlenek
@Kolega

Jasne jest umowa że kiedyś dostaniesz umowę jak będziesz miał pozwolenie na broń .

Bober

14 zł i pracujesz od świtu do świtu a i możesz w bańkę zarobić

Amebik d+e
@Bober

Hahaha 14 coś na grupie za takie ryzyko .

Martin
@Operator

Buty i mundur musisz kupić sobie

Jak wam się pracuje na GI w firmie Solid ? Jakie stawki za zlecenia, etat ?

Bunio
@Nowy

Wiecie kończę się ponoć jednostki ile na grupie będzie 18 pln czy więcej...

Marrti
@Nowy

Człowieku masakra płacą tragedia i jazdy po 590 km 24h

Melon
@Marrti

Jak 590 nie można tyle przejechać w czasie pracy co oni nad morze jeżdżą

Martin
@Melon

No nie wysiadasz z auta non stop jazda z alarmu na alarm

Tomasz Janecki

Polecam pracę w ochronie jednostek wojskowych wszystko poukładane jak w wojsku jest porządek stawka wysoka w porównaniu do innych firm , inspektorzy też ok służą radą , negatywne opinie wynikają w większości z niechęci do pracy, firma płaci zawsze do 10 dnia miesiąca , mam kolegów którzy już długo pracują w Solid Security Kraków.

Dominika
@Tomasz Janecki

No to fajnie, a można wiedzieć ile za godzine tam macie?

Tommy

Świeta racja kolego

Aneta
@Tommy

Opowiesz jakieś szczegóły, skoro racja?

Dżejk, były pracownik

Co do okradania własnych pracowników to w stu procentach prawda. Płacą kiedy chcą, jak chcą i ile im się wydaje ze dostaniesz w danym miesiącu. Co miesiąc oszukiwanie na 50 do 100 zł, kłamstwa że przyjedzie z laptopem, wyjaśni i tak w kółko, przez pół roku. Zglaszalem do PIPu, ale są cwani, bo masz umowie zlecenie i według naszego prawa jesteś (usunięte przez administratora) i ta firma dokładnie na to sobie pozwala. Ogólnie to radzę nawet nie myśleć o pracy w tej firmie. Nie róbcie żadnych szkoleń, kursów bo posiedzicie jeszcze dłużej, a jak sami odejdziecie, to za szkolenie będzie trzeba jednak zapłacić.

Hanna
@Dżejk, były pracownik

A to przy podchodzeniu do szkolenia się coś podpisuje, że mają prawo do ewentualnego egzekwowania zapłaty?

XYZ

uwaga ! uwazajcie na nowego pracownika Krzecz...ek i jego żonkę ! Kapują i donoszą ! Tak było w Sed Hut

Alek

Na silwera ...

Spidi gonzales
@XYZ

Gościu wiem kim jesteś jak się nie uspokoisz to cie znajdę

Rambo
@Spidi gonzales

A kim ,,,?

Joanna.
@XYZ

Jak kapują to im głowy ogolić w smole zanużyć i pierzem posypać 5 batów na gołe dupska i po sprawie :)

Czytelnik
@XYZ

Osobiście znam tego osobnika i potwierdzam komentarz

Heinz

Nawet w Gi robi na stanowisku kierownika (usunięte przez administratora) , ciota i antysemita, inspektorem jest kurdupel z podstolic176, czyli pod stołem się chowa, na Rynku robi spaślak co ledwo co chodzi, a w Hucie taki baran co se konia walił pod kamerą w Castoramie!!!!

Heinz

Kościuszko to przecież każdy wie kto to ... to kobieta w ciele mężczyzny ale mniejszości trzeba respektować bo jak ktoś się nurodził kobietą i uważa się za mężczyznę, a matką była prostytutka ... wzywam do tolerancji bo Kościuszko choć mężczyzna w ciele kobiety i ma matkę prostytutkę to nie znaczy że nie ma szans w życiu jako obrońca solidu!!!

Tryt
@Heinz

Czytając ten wpis dochodzę do wniosku iż twoi Rodzice pewnie nie zasłużyli na to.

Xyz
@Heinz

Jesteś uposledzonym człowiekiem z orzeczeniem 02p któremu powinni odciąć internet

Łotr

Prawda

Pracownik były

Nierzetelna firma, zatrudnienie na podstawie dwóch umów zlecenie, dziwne terminy wypłat

Mariusz
@Pracownik były

Jak to dwie umowy? Z ta sama firmą? To wtedy są też dwie wypłaty? Wyjaśnisz mi?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Kraków

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 5 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security