Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Pracownik Alma.

Jedna polowa za okres 15-31 będzie wypłacona, a za 1-14 dopiero za jakis czas z funduszu gwarancyjnego...

@Pracownik Alma.

My czekamy na wypłaty za październik z funduszu, a ty myślisz że postrajkujecie i wypłacą. Firma jedzie na oparach, byle kurs w górę szedł. Powodzenia.

Ga

Wypłata jest za pół miesiąca grudnia.Pytanie-co z aneksem do umowy? Czy są szanse że je dostaniemy czy wszystkie Almy zamkną?Gdynia ma dość, zresztą jak i pozostali pewnie.

Pracownik Alma.

Podobno ma nie być wypłaty, więc jutro strajk na pilotów

kazimierz
@Pracownik Alma.

Zgadza się, wypłat nie będzie. Niestety nie ma kasy i nie będzie...

bok
@Pracownik Alma.

Co masz na myśli mówiąc strajk? Co konkretnie zrobicie ? I co możemy zrobić my w tej sytuacji,gdy zapłacą nam za pół m-c a resztę nie wiadomo kiedy ....Czy w ogóle któryś z pozostałych jeszcze sklepów dostał jakąkolwiek informacje jak to ma dalej działać? Bo dni mijają a tu cisza (zebranie akcjonariuszy też nic )

Pracownik Alma.

Są pustki, bo do 31 stycznia nowy Prezes wejdzie w posiadanie akcji i dopiero wtedy będzie pewnie coś się działo. Mnie to wszystko wali, mogą być nawet puste półki ale niech ta wypłata nie będzie aż taka śmieszna...

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krakusik

Leclerc wchodzi za Alme tylko do Tarnowa na 90% W Nowym Targu budynek kupilo PZU i najblizej wynajecia jest Piotr i Pawel. A o Krakowie na Pilotow i Galeria Kazimierz cos wiadomo? Jutro pikieta na Florianskiej 3 w Krakowie

@Krakusik

e.Leclerc moze jeszcez bedzie chcial wejsc na miesjce almy na pilotow, jak bedzie czas pokaze. w galerii kazimierz straszne pustki, niby sklep mial sie zatowarowac, a dalej jest pusto...

an
@dik

A Wy jeszcze wierzycie w zatowarowanie sklepu?

Sylwia i Artur

My pracownicy byli i jeszcze aktualni życzymy panu Mazgajowi wszystkiego najlepszego, smacznych cygar, dobrego wina i czystego sumienia w 2017 roku i prosimy o wypłacenie zaległych wynagrodzeń.

@dik 2016-12-22 12:16:23 To może dostanę przed świętami było by miło :/

Alllma

@dik 2016-12-21 12:05:12 Ale byłeś na L4? Czy normalnie pracowałeś ?

@Alllma

pracowałem

Alllma

Dostał ktoś zaległą wypłatę która powinna być w listopadzie??

@Alllma

ja dostałem na konto wyplate w kwocie minimalnej krajowej za miesiac pazdziernik.

Alma Bydgoszcz
@dik

Z jakiej złodziejskiej Almy jesteś z jakiego miasta. Jestem z Bydgoszczy i nic cisza i glod.

@Alma Bydgoszcz

Pracownik Alma.

Podobno ma być Leclerc i ma być wszystko wiadomo 5 stycznia. Niech to upadnie, bo ludzie kasy nie dostaną z funduszu gwarancyjnego.

Alma byly Pracownik;)

Dzisiaj sie dowiedzialam od kolezanki z Krakowa-Pilotow,ze Alma pod ta nazwa jest jeszcze do konca roku a na poczatku zmienia nazwe i wchodzi z nowym kapitalem.Tylko nie wiadomo na jakich zasadach zostana pracownicy,jesli wogule zostana

@Alma byly Pracownik;)

Nie będzie żadnego nowego kapitału i zmiany. Proponowana przez akcjonariuszy emisja akcji to szukanie potencjalnych naiwnych głupków (inaczej ich nazwać nie można biorąc pod uwagę kondycję spółki i skalę zadłużenia). Ta firma już nie istnieje, tylko dziwne zachowanie sądu cały czas podtrzymuje ten letarg i pozwala właścicielom na ucieczkę. Tylko szkoda tych, co zostali na lodzie.

ktos
@były

Sad zwlekał bo PZU od miesiąca wychodzi z akcji

Pracownik Alma.

Z tego co się dowiedziałem to Alma będzie istniała na pewno przez cały styczeń. 5 stycznia ma być wiadome, co dalej. Podobno mają podnieść kapitał, a później coś tam sprzedać, dokładnie nie słyszałem. Słyszałem Leclerca w tych rozmowach ale nic więcej nie wiem. Dla wszystkich będzie najlepiej, jak sąd ogłosi upadłość spółki i wreszcie ludzie dostaną zaległą kasę.

Mbank i byłem na L4

a ja nie dostałam :) pozdrawiam tych dzięki którym ja i moje dzieci spędzimy święta w biedzie :) dziękuję ci almo..

krak

Dostał już ktoś wypłatę?

Wypłatę dostalem.

ola
@Pracownik Alma.

w jakim banku Masz konto?

k

Z której Almy jesteś ?

Stec

Zobaczcie co jest na portalu Faktu:(

Lublin
@Stec

Po wczorajszym materiale w wiadomościach,może coś się ruszy i sąd w końcu podejmie decyzję

saxon42

Tarnów dzisiaj dostał wypowiedzenia

ALMIŚ
@saxon42

Kochani mogę sobie tylko wyobrazić co czujecie. Bardzo Wam współczuję....Jestem w tej firmie od 16 lat... I w niej się wychowałam.Zawsze wierzyłam w ludzi, bo to Oni tworzą wszystko...

Rino
@ALMIŚ

No to się przeliczyłeś bo mazgaj w ludzi nie wierzy

Gostek

Dzisiejsza wizyta regionalny w jednym z trójmiejskich sklepów. Pan Jacek P. był bardzo zdziwiony, że klif gdynia nie dostał pensji!!! Kpina i żenada!!! Sam ustala przy l4 i ile kasy dostanie pracownik!!! Panie Jacku nie rób pani siebie idioty! Minęło prawie dwa tygodnie od wypłat, a pan idzie w zaparte. PS. Firma ma jeszcze na hotel i paliwo dla pana, czy wykłada pan ze swoich?

@Gostek

To z was robi idiotów nie z siebie niestety.

Już wydymany przez almę

A mazgaj się nie pokazał? Pewnie pali cygaro w Monako

@Gostek

To znaczy, że oba Klify należą do sklepów priorytetowych.

mix
@Gość

Alma Klif Gdynia dziś ostatni dzień pracuje.....

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.