Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Na Kościuszki otwarto SPAR tak jak na stanczyka tez ma być SPAR,ludzie z Almy tam już pracują

Pipi

A wiesz coś z Innymi sklepami?

Ale to nie są delikatesy, tylko typowe markety spożywcze.

Pracownik Alma

U nas tak samox ze Pan Ż kupil wszystko wraz z aktywnymi pracownikami, bez tych, co siedzą na zwolnieniach itd To sie co chwila zmienia ale czy europlex zostanie to sie okaże.

@Pracownik Alma

tylko problem polega na tym że znów oszukują "likwidacja placówki" np. Musieliby ją zamknąc mimo przejęcia bo ten zapis jest niezgodny z prawem -jesli by został europlex mimo zmiany nazwy i właściciela. Trzeba się pilnować-firma nie jest w porządku a pan ż też ma nieciekawą opinię". Mówiono Wam,że chce zredukować liczbe etatów i wprowadzić 12 godzinny czas pracy? nam tak

win
@olo

I wszystko to wciąż za 2000 zł brutto?

@win

tego nie wiem o tym nic nie mówili

Pracownik Alma.

kozauwoza - przeciez napisałem wszystko odnośnie Alma Kraków sp z.o.o A co ma Krakowski Kredens do Almy? Przecież to 2 różne firmy.

@Pracownik Alma.

a to co piszesz jest bardzo ciekawe bo w Warszawie została ostatnia placówka i pan ż głęboko zapewnia ze ona przetrwa(mimo wypowiedzen umów osób na l4-które maja wpis o likwidacji placówki).Ty zas piszesz ze ostaną 2-głupi nie jestem wiem że dotyczy to sklepow w Krakowie. Znów robią ludzi w wała ehhh

Pracownik Alma.

Wybaczcie, żyje w innym świecie, bo mi się dni pomyliły. Inwentaryzacja 8/9, wtedy sklep nieczynny! Podobno inwentaryzacja, a później już będzie Alma Kraków sp z.o.o, a co będzie dalej to nie wiem. Czekamy na aneksy do umowy, bo nadal nie ma i nie wiadomo, co nam zaoferują.

@Pracownik Alma.

a wiadomo mniej więcej kiedy te aneksy i kiedy alma kraków sp z o.o. wchodzi? i czy dotyczy to też ludzi z kredensu?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Pracownik Alma.

W ten weekend zamknięta będzie alma na pilotów, bo inwentaryzacja jest.

@Pracownik Alma.

jest wniosek o umorzenie postępowania sanacyjnego, ta inwentaryzacja to przekazanie Żarneckiemu?

Te 2 sklepy mają być Alma Kraków sp z.o.o

Pracownik Alma.

Dwa sklepy zostaną, tydzień nowy się zaczyna, będą nowe informacje. Sąd się musi zgodzić, aby wydzierżawili temu Żarneckiemu. Ciekawe, czy będą wypłaty, czy nadal będą lecieć w kulki.

@Pracownik Alma.

sąd może ,ale nie musi się zgodzić na dzierżawę-wszystko zależy od kwoty wyjściowej za sprzedaż tych nieruchomości (Pilotów)

Pracownik Alma.

Nie mam informacji, jak na razie. Teraz to nic nie wiadomo, bo może każda pójść z dnia na dzień. Wczoraj po Almie na Kościuszki ludzie chodzili, a towar z lady był wyciągany.

Mika
@Pracownik Alma.

w G Kazimierz dziś prawie pusto, nikt nawet nie wchodził, nawet półek już nie zastawiają i tak jakby nawet część powywozili, smutny widok

Pracownik Alma.

Nie wiem, czy do końca miesiąca Kazimierz ale mają w ogóle zostać 2 sklepy na pilotów i modlniczka.

ktoś
@Pracownik Alma.

Skoro zostają dwie krakowskie Almy to może wiesz do kiedy SOPOT?...

@Pracownik Alma.

Spółka giełdowa z 2 sklepami detalicznymi?

Mika
@Gość

a to spółka będzie jeszcze istnieć?, przecież te dwa sklepy wydzierżawili Żarneckiemu podobno i informowali o zwolnieniach prawie 400 osób ostatnio

Pracownik Alma.

Kościuszki zamknięte, za tydzień ma być SPAR :D Modlniczka jednak zostaję, pomyliłem sklepy.

@Pracownik Alma.

a z galerią Kazimierz to prawda, że tylko do końca miesiąca ?

kuk

co z almą modlniczką?

Kościuszki out soon

Pracownik Alma.

Jeszcze zamknęły się Skorosze w W-wie. A co do pomorza to słyszałem Sopot ale sprawdzę, by się upewnić.

Pracownik Alma.

Sopot podobno się zamyka, Promenada się zamknęła, nic więcej nie wiem ;c

ktoś
@Pracownik Alma.

To nie SOPOT /- jeszcze nie / Teraz Gdynia Redłowo szykuje się do odlotu...Sopot jeszcze trochę poczeka ..

Ga
@ktoś

Gdynia Redlowo do niedzieli.!!!! Czy sklepy teraz co zamknęli pracownicy dostali wypowiedzenia ? Zwolnienie grupowe?

Pracownik Alma.

Bedzie nowa firma. Alma Kraków po prostu :)

@Pracownik Alma.

a coś wiadomo w których jeszcze poza modlniczką ? co z warszawą i z pomorzem ?

W piątek zobaczycie :D

Pracownik Alma.

Piątek - zamknięcie Almy w Modlniczce, a w międzyczasie promenada się zamknęła :D

Nikita
@Pracownik Alma.

Skąd wiesz, że Modlniczkę zamykają? To pewne info?

Kris

Zobaczcie zdjęcie nowego wybawcy Almy. Przecież , to nie może się udać! Gość, który kręci lody i nielegalnie buduje stację benzynową ma zarządzać Almą ? Przecież ta twarz mówi sama za siebie :(

krak
@Kris

Dyzma polskiego biznesu, prostak i cham...

Lublin

Mam pytanie zwłaszcza do byłych pracowników,złożyliście już czy zamierzacie składać pozwy do sądu, czy czekacie na dalszy rozwój wydarzeń ? pozdrawiam z Lublina

Pracownik Alma.

Ale tutaj jest taka sytuacja, że my w trakcie sanacji pracowaliśmy w grudniu 15 dni, a Wy podczas sanacji już w Almie nie pracowaliście, a to różnica.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.