Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Alma Market S.A., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Czym w Alma Market S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Anatol Nowy wpis

Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, VIII Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 21.11.2017 r., sygn. akt VIII GU 106/17, Sąd postanowił ogłosić upadłość dłużnika Alma Market Spółki Akcyjnej z siedzibą w Krakowie

Czy zdarzają się nadgodziny w Alma Market S.A.?

expracownik Nowy wpis
@Pytanie

Tak zdarzały się i to nieodpłatne.

łukasz

Jestem bardzo zadowolony że ta firma upadła, pracowałem jako kierownik działu ponad 5 lat (zasiedziałem się :) ), teraz wiem że żyję zarabiam o dwa razy więcej przy dużo lżejszej pracy i mniejszym stresie. Gdyby Alma nie upadła dalej bym siedział w tym grajdołku za śmiesznie niskie pieniądze. Jedynie szkoda ludzi i atmosfery tam panującej.

mmm
@łukasz

Typowy polaczek nieudacznik, muszą mu zabrać spod gęby miskę z kiepskim żarciem, żeby poszedł szukać innej. Zero motywacji do działania. Właśnie tacy ludzie tam pracowali i dlatego ta firma upadła.

Ejo
@mmm

Jeśli tam nie pracowałeś to siedz cicho.

expracownik Nowy wpis
@mmm

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam 3 miesiące na stanowisku mięsnym za 3.20 pln/h netto.To co słyszałem non stop, to, że mam być wdzięczny, bo nigdzie tyle nie dostanę. Płatne nadgodziny? (usunięte przez administratora)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ejo

Koszmarne traktowanie pracownikow

Anita

Szkoda, że tak się stało. Jak zaczynali to widać było fajny rozmach, towary nie spotykane w innych sklepach.

Jeżeli ktoś z Was jest pracownikiem ALMA MARKET S.A. lub z nią współpracował kiedyś, to może moglibyście napisać od siebie kilka słów na temat swojej pracy w niej? Każda opinia na tym forum będzie przydatna wszystkim zainteresowanym wzięciem udziału w procesie rekrutacyjnym.

kond

Na pilotów alma otwarta szukają pracowników to jak to jest że upadła a dalej sklep otwarty

fsdfsdfsf
@kond

Upadła Alma MArket, a nowy właściciel szuka do Almy Kraków na pilotów i modlniczka

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy ALMA MARKET S.A. na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Była Pracownica
@Administrator

Wypłaty zawsze są na czas,z kierownikami działów zawsze można się dogadać co do dni wolnych lub urlopów.Panuje tam atmosfera rodzinna,ale zawsze znajdzie się ktoś,kto lubi namieszać pośród pracowników.Najlepiej pracowało mi się w Almie

alma

Zamiast almy w galerii kazimierz - carrefour premium

xlo

z googli zniknely wszelkie adresy alm w krakowie wiec ciekawie :) na giełdzie inwestorzy wróżą skok akcji

Olo

kto im wierzy?

Pix

W Kazimierzu nie mogą sie z nikim dogadać po łamie proponują takie warunki najemcom ze nikt nie chce w to wchodzić nawet giganci rynku są mali chętni jak market point ale ich znowu noe chce galeria i inni najemcy i kolońskie zamyka negocjacje trwają i tak naprawdę niewiadoma kto sie pojawi Spar mocno zainteresowany, i carrefour ale warunki z galerii póki co są nie akceptowalne dla nikogo

Dyf12
@Pix

No właśnie mnie to dziwi ze tyle czasu i nic sie nie dzieje.. Galeria pustoszeje

kaśka
@Dyf12

A Sopot ? Kompletna kicha , same " śmieci " z zamkniętych sklepów - wszyscy maja " po uszy" i te idiotyczne pytania klientów. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo będzie trwała " zabawa w sklep "....

Krakus1

Dekada? cos wiadomo co tam bedzie? No i Galeria Kazimierz zostala niezagospodarowana, co tam bedzie?

gosc
@Krakus1

w kazimierzu nie wiadomo jeszcze co bedzie, pogłoski są że po wakacjach dopiero cos otworzą, mowili tez ze carrefour premium.. dekada nie wiem

xlyo

Działa Alma w Factory Kraków, nie wiem jak na pilotów

asd

czy dziala cos jeszcze co z wegrzcami?

gosia
@asd

w wegrzcach zamiast Almy Lewiatan. Otwarcie za tydzień.

Gosc

W Sopocie niebawem inwentaryzacja. I co dalej????

ja

europlex opróżniony przez Wojdona i zamknięty na cztery spusty

Mark

W modlnicy działa Alma krakow do zoo podobnie jak na pilotów a produkty e leclerc sie pojawia pewnie na stałe bo pewnie docelowo Alma zmieni sie w leclerc przypomnijmy Tarnów do zarneckiego jako leclerc pilotów i futura krakow tez do zarneckiego ale jako Alma pytanie co z wegrzcami i europlexem i Sopotem zarnecki miał miec9 sklepów narazie ma 3 gdzie jeszcze 6 nullo market point wziął Spar Kościuszki i stanczyka co do Kazimierza podobno w grze jest Spar i carrefour, co z dekada?

Krakus

Czy w Modlnicy Futura Park jest Alma Krakow czy zamkniety? W Krakowie na Pilotow duzo produktow marki wlasnej E Leclerc wiodoca marka!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alma Market S.A.