Opinie o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Alma Market S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Alma Market S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market S.A. w Kraków Pilotów 6

łukasz

Jestem bardzo zadowolony że ta firma upadła, pracowałem jako kierownik działu ponad 5 lat (zasiedziałem się :) ), teraz wiem że żyję zarabiam o dwa razy więcej przy dużo lżejszej pracy i mniejszym stresie. Gdyby Alma nie upadła dalej bym siedział w tym grajdołku za śmiesznie niskie pieniądze. Jedynie szkoda ludzi i atmosfery tam panującej.

Ari
@łukasz

Bo ludzie nie unia się postawić Nie ma zjednoczenia Tępią (usunięte przez administratora) cenowych A Alma należy do bardzo drogich Jak Jubilat

łukasz

mmm
@łukasz

Typowy polaczek nieudacznik, muszą mu zabrać spod gęby miskę z kiepskim żarciem, żeby poszedł szukać innej. Zero motywacji do działania. Właśnie tacy ludzie tam pracowali i dlatego ta firma upadła.

Ejo
@mmm

Jeśli tam nie pracowałeś to siedz cicho.

expracownik
@mmm

(usunięte przez administratora) Pracowałem tam 3 miesiące na stanowisku mięsnym za 3.20 pln/h netto.To co słyszałem non stop, to, że mam być wdzięczny, bo nigdzie tyle nie dostanę. Płatne nadgodziny? (usunięte przez administratora)

Ari Nowy wpis
@łukasz

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Alma Market S.A.?

Pracownik ALmy Nowy wpis

Sporo nadgodzin, ale spoko atmosfera wróciłbym ale już nie ma

Klient z tarnowa Nowy wpis

Co z Supermarketem Alma w Tarnowie Czy będzie jeszcze otwarty?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Alma Market S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Czy zdarzają się nadgodziny w Alma Market S.A.?

expracownik

Tak zdarzały się i to nieodpłatne.

Ejo

Koszmarne traktowanie pracownikow

Anita

Szkoda, że tak się stało. Jak zaczynali to widać było fajny rozmach, towary nie spotykane w innych sklepach.

kond

Na pilotów alma otwarta szukają pracowników to jak to jest że upadła a dalej sklep otwarty

fsdfsdfsf
@kond

Upadła Alma MArket, a nowy właściciel szuka do Almy Kraków na pilotów i modlniczka

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy ALMA MARKET S.A. na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Była Pracownica

Wypłaty zawsze są na czas,z kierownikami działów zawsze można się dogadać co do dni wolnych lub urlopów.Panuje tam atmosfera rodzinna,ale zawsze znajdzie się ktoś,kto lubi namieszać pośród pracowników.Najlepiej pracowało mi się w Almie

alma

Zamiast almy w galerii kazimierz - carrefour premium

xlo

z googli zniknely wszelkie adresy alm w krakowie wiec ciekawie :) na giełdzie inwestorzy wróżą skok akcji

Olo

kto im wierzy?

Pix

W Kazimierzu nie mogą sie z nikim dogadać po łamie proponują takie warunki najemcom ze nikt nie chce w to wchodzić nawet giganci rynku są mali chętni jak market point ale ich znowu noe chce galeria i inni najemcy i kolońskie zamyka negocjacje trwają i tak naprawdę niewiadoma kto sie pojawi Spar mocno zainteresowany, i carrefour ale warunki z galerii póki co są nie akceptowalne dla nikogo

Dyf12
@Pix

No właśnie mnie to dziwi ze tyle czasu i nic sie nie dzieje.. Galeria pustoszeje

kaśka
@Dyf12

A Sopot ? Kompletna kicha , same " śmieci " z zamkniętych sklepów - wszyscy maja " po uszy" i te idiotyczne pytania klientów. Nikt nie potrafi powiedzieć jak długo będzie trwała " zabawa w sklep "....

Krakus1

Dekada? cos wiadomo co tam bedzie? No i Galeria Kazimierz zostala niezagospodarowana, co tam bedzie?

gosc
@Krakus1

w kazimierzu nie wiadomo jeszcze co bedzie, pogłoski są że po wakacjach dopiero cos otworzą, mowili tez ze carrefour premium.. dekada nie wiem

xlyo

Działa Alma w Factory Kraków, nie wiem jak na pilotów

asd

czy dziala cos jeszcze co z wegrzcami?

gosia
@asd

w wegrzcach zamiast Almy Lewiatan. Otwarcie za tydzień.

Gosc

W Sopocie niebawem inwentaryzacja. I co dalej????

europlex opróżniony przez Wojdona i zamknięty na cztery spusty

Mark

W modlnicy działa Alma krakow do zoo podobnie jak na pilotów a produkty e leclerc sie pojawia pewnie na stałe bo pewnie docelowo Alma zmieni sie w leclerc przypomnijmy Tarnów do zarneckiego jako leclerc pilotów i futura krakow tez do zarneckiego ale jako Alma pytanie co z wegrzcami i europlexem i Sopotem zarnecki miał miec9 sklepów narazie ma 3 gdzie jeszcze 6 nullo market point wziął Spar Kościuszki i stanczyka co do Kazimierza podobno w grze jest Spar i carrefour, co z dekada?

Krakus

Czy w Modlnicy Futura Park jest Alma Krakow czy zamkniety? W Krakowie na Pilotow duzo produktow marki wlasnej E Leclerc wiodoca marka!

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Alma Market S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alma Market S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Alma Market S.A.