Opinie o bodzio.pl - Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. w Goszcz

Opinie o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.

Obiektywna

Praca bez szału więcej minusów niż plusów. Małe pieniądze, wiele obowiązków,.

pracownica
@Obiektywna

Bodzio to firma, którym największym minusem jest brak zadbania o pracownika. Gdyby były dodatkowe miesięczne premie za tak wiele obowiązków na sklepie, za to , ze się dba o salon, sprząta, myje szyby, kosi trawę, dba o aranżację, szkoli nowych pracowników, robi projekty dla klienta i wiele innych rzeczy oprócz sprzedaży to myślę, że wtedy opinie mogłyby być inne, lepsze. Nie chcę już pisać, gdyz czytałam wielokrotnie o braku socjalu tutaj, co tez świadczy o tym jak dbają o pracownika. Nie wiem jak mozna być zadowolonym z samej podstawy za tyle rzeczy , które się wykonuje na salonie? Czytałam tu takie opinie zadowolenia. No chyba, ze każdy salon jest traktowany indywidualnie i w jednym podstawa pensji jest najnizsza krajowa a w innym ludzie mają np 4000 zł za tą samą pracę. Moze kazdy salon to takie niezalezne byty i jest traktowany inaczej? Tego nie wiem i nikt mi nie powie. Są nagrody, ale muszą być klienci, sprzedaż , a system jest niejasny i niesprawiedliwy wobec starych pracowników, którzy dzielą się wypracowaną nagrodą z nowymi , ktorzy nic nie wiedzą, nie umieją. Dlatego tez ludzie z wiedzą odchodzą. Nagroda to nagroda, moze być lub nie. Pracownik zadowolony to pracownik ;ojalny, który nie szuka innej lepszej pracy i indetyfikuje się z firmą. W innym przypadku szuka zawsze lepszej pracy gdzie będzie lepiej traktowany i szanowany.

@pracownica

Ale za co można otrzymać tę nagrodę? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba zrealizować? Poza tym, czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe, które mogłyby być doskonałą rekompensatą wykonywaniu tylu obowiązków? Rozważam aplikację do tej firmy

Zmeczeni

Zero benefitów nawet nie ma co liczyć na bony czy paczki na święta. Nie wspomnę już o wczasach pod gruszą, które kiedyś były, ale dzisiaj to tylko historia.

Rozczarowana

Sam charakter pracy nie jest zły, tylko, że Bodzio nie docenia pracownika. Najniższa krajowa, bez żadnych dodatkow za tyle obowiązków jak np. sprzątanie, dbanie o salon, aranżacje, wizualizacje , bycie odpowiedzialnym za cały sklep i wszystko co tam się dzieje. Gdyby Bodzio doceniał ludzi to dorzuciłby kilka stówek co miesiąc za opiekę nad salonem czy inne rzeczy ale nie musi. Ludzie na to się godzą, dobrze im z tym więc tyrają za najniższa krajowa plus nagrodę która może być lub nie. Taka jest prawda, gdyby nie miał kto robić to już dawno Bodzio zacząłby szanować pracownika. A tak to niech niewolnicy robią za 3 na dole bez szemrania. Taka prawda. Nie ma nawet socjalu, który jest w każdej sieciowce , sklepie, firmie , a tu, nie ma nic. Ludzie tak chcą i tak mają a biznes się kręci i Bodzio się bogaci.

Blondi

Jakaś osoba tu była sprzedawcą u nich? Chciałabym się dowiedzieć czegoś szerzej o obowiązkach, bo zwróciłam uwagę, że w ogłoszeniu nie są wymienione, a tu ktoś sugerował, jakby na jednym stanowisku się robiło różne rzeczy, nie do końca do niego pasujące. Jak to wygląda w takiej pracy?

Obowiązki
@Blondi

Koszenie,odśnieżanie,plewienie,sprzątanie,mycie okien,robienie wizualizacji, aranżacja salonu,składanie mebli,wnoszenie i wynoszenie mebli,robienie rat,sprzątanie kibla klientów,obsługa reklamacji, i wiele wiele innych

Czarnulka
@Blondi

Tak, twoje obowiązki wybiegają daleko od sprzedawcy. Dużo pisać ale oprócz sprzedazy do twoich obowiązków należy sprzątanie salonu, odkurzanie, mycie podłogi, toalet, koszenie trawy, odśnieżanie, sprzątanie liści, zaopatrzenie, przyjęcie towaru, towarowanie, monitorowanie zamówień, rozliczenia, metkowanie, zwroty, reklamacje, mycie okien, nawet wymiana żarówek, skręcanie mebli i drobne naprawy. Masz odczucie jakby to był twój salon i sobie go prowadziła.

Ewelina N

Polecam salon w Ostródzie. Pani Karolina przemiła , widać że poświęca czas klientowi z chęci a nie przymusu, jest pomocna i doradza bez owijania w bawełnę dzięki niej udało nam się uniknac wpadek meblowych. Rodzicom projektowała kuchnie i rodzice też byli pod wrażeniem obsługi . Serdecznie polecamy z rodzinką

Sprzedawca

W ogłoszeniu tylko godzina i data na którą mają przybyć kandydaci do pracy na stanowisko sprzedawcy. Efekt tego taki, że na miejsce przybyło około 50 osób stojąc obok siebie w małym salonie. Na wstępie poinformowano że to praca w zastępstwo czego nie było w ogłoszeniu więc część osób zaczęła wychodzić (słabo stracili czas i pieniądze na dojazd przez brak podstawowych informacji w ogłoszeniu). Rozmowa to bardziej zostawienie cv i 2-3zdania więc kolejka rozbita momentalnie. Ogólnie bardzo nietypowa rekrutacja na dzisiejsze czasy na pewno brak tam profesjonalizmu. Z drugiej strony mam taką refleksję że to tylko praca na chwilę tylko na pozycji sprzedawcy może to inne firmy przesadzają robiąc rozmowy jak na prezesów wielkich korpo kiedy rekrutują na zwykłe powszechne stanowiska bez większych wymagań.

Powiedz coś o sobie. Dlaczego do nas rekrutujesz. Czy odpowiadają Ci warunki.

Klaudia

Bardzo polecam salon w Ostrzeszowie, Panie bardzo miłe doradza, pomogą w doborze mebli czy dodatków salon śliczny czysty i tak ładnie urządzony

@zosiasamosia

Jestem zadowolona z pracy w salonie. Pracuje juz prawie 7 lat. Byly wzloty i upadki jak wszedzie ale zlego slowa powiedziec nie moge. Obowiazki sa jasne i klarowne jezeli sie tego pilnuje to nie ma czym sie martwic. Szczerze polecam ta prace tym ktorzy sie jeszcze wahaja :) pozdrawiam

@@zosiasamosia

Wszystkie obowiązki są zapisane w umowie? Co do nich należy jako do sprzedawcy? Pracując już taki czas, masz umowę na stałe?

Stara wyga

Pracuje w salonie 13 lat, raz bylo lepiej, raz gorzej, kasa bez szału, ale jest tu coś co jest bezcenne-swiety spokój, jak wszystko gra, jest sprzedaz i salon funkcjonuje jak trzeba nikt Ci tego spokoju nie zakłóca. Zadnego wyścigu szczurów, podp.ierd.alania , ludzie pomocni, a szefostwo ok. Chcesz zarabiać więcej poszukaj czegoś innego. Ale tego komfortu mozesz juz nie mieć.

kochnia2023

kupiliśmy meble do kuchni w salonie w Wieliczce, jestem bardzo zadowolona z zestawu, obsługa fajna i profesjonalan, pani z salonu zrobiła mi projekt kuchni za darmo, doradziła mi i pokazała różne nowości, mąż zadowolony bo pani przy projekcie pokazała mu nowoczesne rozwiązania, polecam ten sklep.

Zadowolony klient

Z całego ❤️serca polecam salon meblowy w Golub-Dobrzyń bardzo fajne i miłe panie. Pani o imieniu M. bardzo dobrze doradziła w doborze mebli jesteśmy mega zadowoleni

Ada

Polecam Salon Bodzio w Grajewie.Super miejsce,fantastyczne Panie,bardzo miłe,doskonale doradzają.Ogólnie świetna atmosfera,zakupy dokonane szybka z przemiłą obsługą.Meble zakupione w salonie sprawdzają się super.Polecam

Jak dużo osób pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Ulka

Aktualnie szukają osób do działu technicznego, to jest głównie praca dla mężczyzn? W sumie za wiele nie jest napisane odnośnie tego etatu, może ktoś wie ile proponują na start kasy? Jak tu wygląda sytuacja z umową?

Meble są piękne ale obsługa w słupsku jest bardzo zła ostatnio byłam tam z moim dzieckiem poszłam oglądać Łóżka i na 1min odwruciłam wzrok wtedy jedna z pracownic zaczeła mieć pretensje do mojego dziecka że robi sobie zdięcia tych takich dekoracyjnych figurek np słonia a moje dziecko ma 4 latka naprawdę proszę się poprawić

Salon Słupsk
@Kasia

Zawsze podchodzimy życzliwie zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. Jesteśmy wyrozumiałe i nigdy nie zabraniamy robienia zdjęć. Jest to dla nas nawet komplement, że klientom podobają się nasze meble i aranżacje. Jeśli powyższa sytuacja, która według Pani miała miejsce w Naszym Salonie Panią uraziła, to przepraszamy. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia :)

klient
@Kasia

Witam. robiłam zakupy nieraz w salonie w Słupsku i obsługa jest bardzo miła. Chętnie doradzą z uśmiechem. Sądze, że ktoś chce zaszkodzić. Zachęcam do zakupów, meble z bodzio są ekstra

Markowa

Widziałam ofertę pracy na produkcji dla kobiet i doradźcie czy warto aplikować? Co robią kobiety w tej firmie na produkcji i ile zarabiają?

Bodziak

Ja pracuję już dobrych kilka lat i złego słowa nie mógłbym powiedzieć. Praca z klientem jest wymagająca, ale i zadowalająca, bo szczęśliwy klient to i szczęśliwy sprzedawca. Pracy na salonie jest od groma , obsługa klienta, sprzątanie, koszenie itp. , ale i na to wszystko jest sporo czasu. Pieniążki zawsze na czas, z roku na rok pensje idą w górę. Od lipca podniesiona premia, na co narzekać???? Na pewno narzekają Ci , co wola przez 7 h przesiedzieć na facebookach i innych duperelach. Jak dla mnie powinien być całkowity zakaz używania telefonów podczas pracy. Nie narzekajcie! Pracujcie! Wyjdźcie do klienta, dajcie katalog, on przekaże dalej i znów złapiecie potencjalny hajs. Cieszcie się z tego co nam proponuje szefostwo, nie będę pisać kolejny raz , że nikt nas na siłę nie trzyma. Ja mam dobrze, więc zostaje , mam nadzieję że kolejne długie lata. Pozdrawiam

Anka
@Bodziak

O ile rosną premie rocznie? Zdradzisz ile zarabiasz i za jakie stanowisko? Którego dnia macie wypłaty, przelewają kasę na konto?

Alex
@Bodziak

To pewnie masz już umowę na stałe? A jeśli cały dzień zajęty jesteś sprzedażą to nie musisz wtedy sprzątać i kosić? Bo to jakby nie są obowiązki sprzedawcy i ciekawi mnie jak mają podejście jeśli się z tym nie wyrobisz.

Katarzyna

Ja osobiście polecam mebli wypoczynki. Mam już dwa lata meble kuchenne i wszystko działa jak należy , mąż sam składał, przy pierwszej szafce był mały kłopot zanim poznał co i jak .ale następne szafki w porządku . Zawiasy z cichym domykaniem super, wypoczynek czy fotele jestem zadowolona .

@zz

Bardzo pozytywnie oceniam Panie ze sklepu w Końskich są bardzo miłe i znają się na swojej pracy.

salon

Pewnie kogoś znowu zwalniają. Każde zwolnienie pracownika wiąże się z przyjęciem nowego a nowego należy nauczyć pracy w tej dziedzinie a to zajmuje około 6 miesięcy plus minus jeśli pracownik nowy jest dobry. Teraz gdy sprzedaż jest słaba nowi nie mają jak się uczyć a nie wspomnę o projektowaniu kuchni bo na "sucho" nie da rady, człowiek uczy się pracując. I dlatego jak klient przychodzi to nowi odsyłają do konkurencji żeby czasem nie zrobić błędu bo będzie telefon ze "zrypką". Wyszkolony pracownik w tych ciężkich czasach to czysty kapitał, niestety nie wszyscy to widzą.

Aaa
@salon

Kojarzysz za co tu pracę można by stracić? Jest to jedna z wielu moich umiejętności. Daj znać, czy szefostwo spokojne i wyrozumiałe i czy dają czas oraz miejsce do popełniania błędów?

Thorn

Ta firma to jakaś kpina, zrobili dziś nabór na sprzedawców w Toruniu, okazało się, ze wszystkich chętnych spędzili na jedną godzinę, 15.00, po przybyciu na miejsce okazało się, że jest jakieś 20, może i więcej osób, pomyślałem, że poczekam, pewnie będzie jakaś ogólna rozmowa, prezentacja i potem rozmowy indywidualne na kilka stanowisk... otóż nie, kawałek dalej przy biurku siedziała sobie parka, dziewczyna i chłopak, wiek coś może po 25 lat i wołali każdego pojedynczo, po 10-15 min i następny, niektórzy jak się zorientowali o co kaman to sobie poszli zemną włącznie, poczekałem jeszcze 20 min ale tylko dlatego bo spotkałem tam znajomych i sobie pogadaliśmy. Mam pytanie do organizatorów tego spędu, czy u was ze zdrowiem psychicznym wszystko w porządku? co was skłoniło to takiego pokazu buty i arogancji? jakieś traumy z dzieciństwa? czy wam się wydaje, że "my" to jakieś (usunięte przez administratora) które można traktować z pogardą? Przemyślcie sobie to bo skończycie jak agata meble z nieskończoną rekrutacją, jak tak macie podchodzić do potencjalnych pracowników to z góry zróbcie sobie na olx ogłoszenie stałe bo nikt kto ma trochę godności nie zgodzi się na pracę u was.

Salon
@Thorn

20 osób? Na naszym salonie jak była rekrutacja to było z 80 osób i też wszyscy na jedną godzinę. Ludzie głowami kręcili bo niektórzy stali w kolejce do rekrutacji ponad 2 godziny.

@Thorn

A u nas Pan z Panią się podzielili podczas rekrutacji i poszło sprawnie. Pozdrawiam

Porazajaca
@Thorn

Thorn zgadzam się w 100 procentach. Osoby prowadzące rekrutację jakby pierwszy raz to robiły. Pan pyta gdzie obecnie pracuje mając moje CV w ręku z dokładnymi informacjami. Nie mieli zbytnio przygotowanych pytań do mnie. Czym samym zraziło mnie też to czekanie chociaż miałam odpowiedź przez Olx, ze mam być o 15:00, ponieważ zostałam zakwalifikowana na spotkanie rekrutacyjne. Także dział kadry również profesjonalny. Wiem tylko, że jesteś od wszystkiego na sklepie łącznie z dbaniem o czystość sklepu tzn. sprzątanie toalety po klientach bo serwisu tam nie ma. Mają chyba wysokie wymagania bo widzę nowe ogłoszenie na Olx chyba nie znaleźli nikogo z doświadczeniem za najniższą krajową.

Proszę o opinie o pracy w sklepie Bodzio w Żarach, są przyjęcia do pracy , a nie mam nikogo tam znajomego aby coś się dowiedzieć, a jak dzwoniłem to gadają w danych superlatywach

Zyberian
@Nowy

W Żarach ok, ładne kobity na salonie ????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. - Goszcz

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 236.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 30 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 91 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.