AQUAMO S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o AQUAMO S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUAMO S.C.

Borys

Czy zna ktoś tą firmę? Warto wysłać CV? Jaka atmosfera szef i zarobki?

Maciej Owczarek

Jestem współwłaścicielem AQUAMO. Właśnie odczytałem tą subtelną ocenę wystawioną zapewne przez naszego szanownego Konkurenta, który jak widać nie radzi sobie z prężną konkurencją i stosuje takie praktyki. Z uwagi na krzywdzącą nas i zupełnie nieprawdziwą ocenę niepopartą żadnymi dowodami kierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego przeciwko portalowi i składamy doniesienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez osobę, która dokonała wpisu. Na szczęście jest to do sprawdzenia i udowodnienia. Pozdrawiamy wszystkich naszych Współpracowników i Klientów.

anonim

(usunięte przez administratora)Nie życzę im źle, ale osoby, które będą miały zamiar z nimi współpracować niech się zastanowią trzykrotnie czy warto!!!

Zostaw opinię o AQUAMO S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUAMO S.C.