Opinie o NL Jobs Polska w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy NL Jobs Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie NL Jobs Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NL Jobs Polska w Opole

Onaaa

Wydaje mnie się ze to zalezy od szklarni i od godzin pracy.. pracuje sie po 8 h a czasami po 12 dziennie i weekendy tez pracujace czasami.

Ooo

Ile można mniej więcej zarobić na czysto miesięcznie na szklarni?

onaa

jedziecie wprost do biura w Holandii? czy macie juz podany adres gdzie będziecie mieszkać?

onaaa

My z koleżanką z biura z Opola dostaliśmy ofertę pracy na szklarni na owych hortensjach :D ciekawa jestem jak praca wygląda tam..

ktos

Chyba nie budowa tylko rozbiurka

@ktos

Długo czekałeś na ofertę od zarejestrowania?

onaaa

Wiecie jakie warunki są na szklarnii na hortensjach? Jaka praca?

JaGa

Jedzie ktos na hortensje 9.04.?

Henek

Jedzie ktoś z rzeszowa albo okolic 10 kwietnia na budowe szklarni?

@Henek

Ja jadę 10.04 z Rzeszowa na budowę szklarni

nope
@Mlody

gdzie dokładnie na hortensje?

Ona

Witam pracował ktoś lub pracuje przy hortensjach z NL jobs? jak to wygląda? Pozdrawiam :)

Mlody

Siemanko wyjezdza może ktoś 10 kwietnia na budowę szklarni? Lub zna ktoś jakieś szczegóły, wie jak taka praca wygląda. Bo nie mam bladego pojęcia, a do biura wybieram się poo świętach.

@Mlody

Nie mam pojęcia jak to wygląda w praktyce... A skąd wiesz o takim rodzaju pracy?

Henek
@Matrix

Ja wyjężdzam 10 kwietnia z rzeszowa na budowe szklarni, a ty z kad wyjezdzasz

@Henek

Ja jak narazie czekam na oferte. A ty chciałes na to sam jechac, czy dzwonili do ciebie z taką ofertą pracy? Ile czekałes na wyjazd?

@Matrix

Dostałem ofertę taka w biurze w Rzeszowie

Misjonarz

Tak na czysto jeśli chodzi o szklarnie! Bo tutaj masz 9,26 brutto!

Manfred

Wy tak na poważnie z tymi zarobkami? 200/250e tygodniowo to max co da się wyciągnąć? Rozumiem że już po potrąceniu mieszkania i ubezpieczenia?

Misjonarz

Tak 250e jak zrobisz bonusa!!na szklarni jest aktualnie 37,38h więc ponad 200e jak cosik.

maryśka

hej. Wybiera się ktoś może z tą agencją w niedziele 20.03 do szklarni na paprykę ?

Lola

tak, ubezpieczenie + domek to koszt 103 euro tygodniowo. Na czysto (tj. juz po wszystkich odciagnieciach, oplatach, podatkach itd) zostaje mi (pracuje w szklarni)na chwile obecna jakies 250 euro. Do tego sumuja mi sie dodatki wakacyjne, ale zostana mi przelane na konto po urlopie. Wiec to jest extra kasa i to nie mala. Spokojnie oszczedzam 3000zl miesiecznie. W Polsce nie zarobilabym tyle, a co dopiero zaoszczedzic... Jedno jest pewne: tu nie trzymaja leserow - jak ktos nie umie czy nie chce pracowac to niestety ale niech nie wyjezdza. Zderzenie z rzeczywistoscia moze byc bolesne ;)

Klakier

Magazyn 8,80,szklarnie 9,26 zależy gdzie trafisz wtedy zobaczysz czy są godziny.

aska
@Klakier

Jak jest teraz w tej Firmie chodzi o pracę bo planuje wyjazd z tej firmy.czy ta firma godna polecenia. Bo mam zamiar wyjechać z chłopakiem.i czekamy na ofertę. Ale podobno w parze ciężko dostać ofertę.

kasia

Hej :) Też myślę o wyjeździe przez tą agencje :) Może ktoś napisać jak wygląda szacunkowa tygodniówka i ile godzin przerobi się w tygodniu? Często są przestoje, czy praca raczej jest cały czas? Mam skończone 23 lata, więc najlepsza opinia byłaby od osoby poza wiekówką :) Zależy mi na jak największej ilości godzin :0 Przeczytałam, że za domek + ubezpiczenie wychodzi ok. 105 euro/mies + wstawki są około 9euro brutto? Jest ktoś wstanie napisać coś wiecej ?:)

mt

musisz samemu wykazac inicjatywe i zadzwonic do nich, oni tam zaznacza Cie że sie przypominasz, i według informacji ktore podałeś jezyk doswiadczenie wzrost zaproponuja dostosowana prace albo poinormuja kiedy mozesz sie spodziewac telefonu z oferta pracy na wymagania ktore podałeś

Matrix

ale masz już jakąś ofertę? Zaproponowali ci coś konkretnego, że mówili o terminie poświątecznym, czy to takie ogólne informacje?

Ja wyjezdzam w nastepny weekend. Jade z kolezanka, bo latwiej jest wyjechac we dwie dziewczyny niz z chlopakiem.

Zostaw merytoryczną opinię o NL Jobs Polska - Opole

• Jak się pracuje w NL Jobs Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NL Jobs Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NL Jobs Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 48 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NL Jobs Polska?

Kandydaci do pracy w NL Jobs Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NL Jobs Polska