Opinie o BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA w Toruń

Na jakie benefity można liczyć w BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA?

Czy BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA organizuje staże dla studentów?

ktoś1 Nowy wpis

Biuro już NIE funkcjonuje, zakończyło działalność

Lew

Czy ktoś z Państwa zna inną przyczynę zamknięcia biura. Rzecz niesłychana. Może trzeba jakąś pomóc.

a. Nowy wpis
@Lew

Zamknęli przez pandemię, z dnia na dzień. Biuro było jakie było, ale pracownicy też zostali zwolnieni z dni na dzień.

Lew

Dzień dobry, pod jakim adresem w Toruniu Biuro działa? Czy ktoś może zna adres> Jeżeli tak to z góry dziękuję za informację.

wwwwwwwwwwwwww
@Lew

A to biuro Batex , które istniało w Warszawie teraz się przeniosło do TORUNIA? Czy chodzi o zupełnie inne biuro ?

LEW
@wwwwwwwwwwwwww

To samo! Nie wiem dlaczego nagle znikło w Warszawie. Posiada dokumenty mojej spółki.

@wwwwwwwwwwwwww

Biuro i właściciele są Ci sami. Biuro prowadziło księgowość mojej firmy i nie dostałem dokumentów.

MARLENA
@LEW

ZNIKŁO PRZEZ PANDEMIE TAK SIĘ TŁUMACZYLI . NASZA FIRMA DOSTAŁA TEL. OD NICH , ŻE NA DRUGI DZIEŃ MAMY ODEBRAĆ SWOJE WSZYSTKIE DOKUMENTY.

MARLENA
@Lew

FIRMA TAK NIE POWAŻNA !!!!! PRZY ODBIORZE SWOICH DOKUMENTÓW SPĘDZIŁAM 3 GODZINY DYSKUTUJĄC Z NIMI . MIAŁO BYĆ WSZYSTKO ZROBIONE , ODDANE A DO TEJ PORY MAMY PROBLEMY Z WYPROSTOWANIEM TEGO WSZYSTKIEGO . NOWA KSIĘGOWA ZA GŁOWĘ SIĘ ŁAPIE.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ak

Z dnia na dzien zakonczyli dzialalnosc. Umowa na swiadczenie uslug byla okazuje sie jednostronna. Dla klienta x miesiecy wypowiedzenia a samia z dnia na dzien moga. Niepowazna firma. Tak nie traktuje sie ludzi. Ciekawe czy tak chciano by ich potraktowano w sklepie albo w szpitalu bo ludzie boja sie pracowac. Zyjemy dla innych a nie tylko dla siebie! W kazdej sytuacji jest jakies wyjscie. Egzamin z zycia oblany.

Czy BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA zapewnia kartę multisportu?

Marlena

BARBARA MZGAJSKA nic nie zapewnia!!!!!! Nawet jeśli było by zapewnione to i tak by się z tego nie wywiązała

roczarowany

zdecydowanie nie polecam albo inaczej już nikt nie będzie mógł polecić klapa i kompromitacja na koniec zostawić tak swoich partnerów

Nie polecam

Magda

Potwierdzam słowa poprzednika, "fałszywi, bez grosza honoru ludzie"

Kazimierz
@Magda

Czy możesz rozwinąć swój wpis i zamieścić więcej szczegółów? Co konkretnie sprawiło, że postanowiłaś napisać taką właśnie opinie? Czekam na odpowiedź.

Patka

Nie polecam, wręcz odradzam. Szef, pan Jurek jest osobą bardzo nerwowa i nieprzewidywalna, podsłuchu e, czy pracownicy przypadkiem nie rozmawiają że sobą. Jak chciałam odejść, bo już miałam dość, to zostałam zamknięta w pokoju na klucz i zmuszona do wpisania rozwiązania umowy o pracę. Pani Basia ma wiedzę i jest ok. Ale wszystko tam psuje Pan Jerzy. Agresywny i wymaga leków na uspokojenie. Właściciele bardzo niechlujni.

x
@Patka

@Patka Powiedz proszę czy długo współpracowałaś z tym biurem, jak układały się relacje z pozostałym personelem (czy jest to duży zespół)? Odradzasz pracę wyłącznie ze względu na szefa, czy może inne czynniki również wpłynęły na Twoją opinię?

aaa

fałszywi, bez grosza honoru ludzie

Kamil

Słyszałem dobrze o firmie ale ta cisza to potwierdzenie dobrej pracy?

Iza

@Były pracownik, czy podczas Twojej współpracy z firmą BIURO RACHUNKOWE BATEX były elementy, które zasługiwałyby na plus? Pracodawca oferował dla swoich pracowników jakiegoś typu dodatki socjalne? Będziemy niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w wątku tego pracodawcy.

@Iza

Plusem jest to że można rozpocząć współpracę bez doświadczeniem a odejść jako osoba faktycznie potrafiąca samodzielnie prowadzić KPiR lub pełną księgowość. Uczą pracowników dosłownie wszystkiego od podstaw. Pracuję się z fajnymi ludźmi, którzy chętnie pomagają w razie jakiś wątpliwości. Szefowa jest przemiłą osobą z ogromną wiedzą. Niestety nie ma żadnych dodatków (premii, karty multisport, prywatnej opieki medycznej), zatrudniają na umowę zlecenie (usunięte przez administratora)

Kazimierz
@anonymous

Czy od twojego ostatniego wpisu zmieniło się coś w kwestii dodatków do pensji? Może firma proponuje swoim pracownikom kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną? Obecnie rynek jest bardzo konkurencyjny, a firmy starają się przyciągnąć do siebie kandydatów na przykład dodatkami do pensji. Jak to wygląda w przypadku tej firmy?

Dawid
@Kazimierz

Ja również chętnie posłucham o dodatkach do wynagrodzenia...

Waldi

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach napiszecie?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników/

Szczerze odradzam pracę w tym biurze.(usunięte przez administratora) Ciężko jest uzyskać umowę o pracę, ponieważ szkoda właścicielom pieniędzy na odprowadzanie składek. Szczerze odradzam

Żan

stara, rodzinna firma - zarobki średnie ale za to stałe godziny pracy, ładny widok z okna i fajne towarzystwo w pracy (i bardzo pomocne). To zależy kto co woli - rodzinna firma czy tyranie w korpo za większe pieniądze. Na pewni ciekawe miejsce na zdobycie doświadczenia - ponieważ firmy są prowadzone kompleksowo przez księgowe i można się wiele nauczyć a nie tak jak u mojego poprzedniego pracodawcy, gdzie tylko wklepywałam faktury i wyciągi bankowe

Iza

Pracowałeś lub pracujesz obecnie w firmie BIURO RACHUNKOWE BATEX? Napisz swoją opinie na temat tej firmy: jak aktualnie wygląda kondycja firmy na rynku, czy warto starać się o zatrudnienie, jakie są dodatki pracownicze? Każda nowa opinia w tym temacie, będzie dla nas niezwykle cenna.

Zostaw merytoryczną opinię o BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA - Toruń

BIURO RACHUNKOWE BATEX BARBARA MAZGAJSKA
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Przy Bernardyńskiej Wodzie 11 lok. 1
    02-943 Toruń