Opinie o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.

Alicja

Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Ktoś z Was pracuje w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację do firmy?

Kolega

HHW Hommel Hercules PL to dostawca narzędzi, maszyn oraz urządzeń. To firma z wypracowana pozycją.

Były pracownik HHW

Na samym początku umowa na okres próbny 3 miesiące. Potem umowa na czas nieokreślony. Wobec firmy klienci mają już wyrobioną swoją opinię (raczej słabą) więc ciężko to zmienić nawet stając na głowie i klaskając uszami. HHW to dystrybutor (duża hurtownia o niemieckim kapitale) a nie producent narzędzi, co niestety wiąże się z wysokimi cenami i małym polem negocjacji cenowej. Dobra praca na początek kariery ale nie na dłużej co widać zresztą po rotacji pracowników.

Alicja

@Niki jesteś zatrudniony w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Alicja

@lolek, o jakiej opinii wspominasz?

Dmiano

Wystarczy wejść do nich na stronę @sd i od razu masz ogłoszenia na kogoś do obróbki skrawaniem i na doradcę handlowo-technicznego

lolek

Już niedługo zapoznacie się z kolejną - bardzo konkretną opinią nt. tego pracodawcy.Obiecuję :-)

tiki taka

a mi jako niedoszłemu ich "Doradcy" bardzo fajnie się "ciśnie" w konkurencji ;)))) słabi są jak barszcze w kukurydzy. Można mieć katalog jak stąd do Waszyngtonu ;) ale nic poza tym ;) HHW się wykańcza i nie mają racji bytu szczególnie w trudnych czasach dla przemysłu. Z daleka od tej firmy ..choć dla mnie ...korzystam na tym ich bałaganie heheh

szkoda czasu i słów.

sosik

Był ktoś na rozmowach we Wrocławiu, chyba w środę były? Chyba wielkopolska się łapała na nie też. Ktoś może się podzieli wrażeniami? Jakie wymagania i jakie stawki proponują?

surfer

fala może nie ale w maju-lipcu tamtego roku pojawiło się w i9nternecie kilkadziesiąt ofert na doradców techniczno-handlowych, to była mega fala

lolek

5 ludzi w ciągu miecha to nie fala :-)

bebe

zobaczcie na rotacje w tej firmie i zastanówcie się czy chcecie tam pracować, kolejna fala wypowiedzeń daje dużo do myślenia!

nie jest ok.

edm-cnc

Na podstawie nowych ogłoszeń wnioskuję ze wymagania dotyczące pracy w HHW rosną. Ciekawe czy rośnie też pensja?

cztery

o czym wy belkoczecie tu? ta irma jest beznadziejna, dyrektor handlowy sie zwolnil sam nie mogac juz dluzej znosic szykan prezesa

Raczej ponuro.Premii brak.

poznańska_pyra

Czyżby wakat na Poznań i wlkp? Świeże ogłoszenie na pracuj. Ciekawe dlaczego chłopaki z wurta z mniej więcej tego regionu, tyle lat ci sami,pełen luzik, zakupy w marketach w czasie pracy a w hhw tak nie można? To przecież ten sam koncern.

pablo

Daj sobie spokój z tą firmą Adam, szkoda czasu "przyzwoite miejsce" nie wiem z kim rozmawiałeś ale nie słyszałem żadnej pozytywnej opinii na ich temat. Strata czasu, żadnej przyszłości.

adam

Witam, czy jest ktoś kto się dobrze wypowiada na temat tej firmy ;-)?? Jutro mam rozmowę i po tym co czytam to lipa na całego ... Mam przyzwoitą pracę i szukam lepszej, ale chyba nie pod tym adresem..

beznadziejny

A po co Ci ta nadzieja?

wlkp

Ilość i częstotliwość ogłoszeń sugeruje desperackie poszukiwania ludzi i brak chętnych do pracy.

matik

Omijajcie firmę szerokim łukiem . Totalna porażka ja straciłem czas presja i koszty własne jakie ponosimy są ogromne jako PH każdy rozsądny niech nawet nie wysyła CV szkoda czasu i pieniędzy Nie popełniajcie błędu który ja popełniłem.

NapchanyZając

Biedne króliczki nie dostały marchewki... a ile kapuchy spapały na boku?

Józef

Witam. Jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji, lub desperatem... to polecam HHW Biorą wszystkich, a szczególnie specjalistów od narzędzi pomiarowych:) Specjalista od narzędzi pomiarowych, przyjęty przez Pana Jana, pyta chandlowca... co to za drucik wychodzi z suwmiarki podczas pomiaru:)

croolix_bax

Wyszły ogłoszenia na wszystkie województwa na DTH, opinie o firmie coraz gorsze, kiedyś byłem na rozmowie na wlkp, raczej wrażenia niepozytywne. Czy coś się zmieniło na lepsze?

amator

byłem kiedyś na rozmowie na wlkp w Szamotułach, gościu pokazał mi w katalogu głowicę frezarską i zapytał czy wiem co to jest, gdy powiedziałem ze wiem to już kompletnie nie interesowała go wiedza techniczna tylko farmazony o marży bredził, coś mi się wydaje że to ten co wydzwania wieczorami...

nobody

Ktoś poleciał z wlkp bo wyszło ogłoszenie na DTH?

jan

socjal??? oni nie znają tego

nowy

Cisza w temacie a rekrutacja na Wielkopolskę trwa. Jakie auto, jaka podstawa brutto, jaki socjal?

były pracownik

Nie mogłem narzekać na pracę prezes jak prezes wymagania miał duże, marże od istne minimum 20% sięgające nawet 400%, dużo czasu (min. 2 godziny) trzeba poświęcić na robienie ofert które w 80% nie przechodzą z powodu ceny której nie można zaniżyć, atmosfera w biurze tragiczna, mnie nie zwolniono sam nie chciałem tam pracować

były pracownik

Ja wprawdzie juz nie pracuje w tej firmie, ale moim zdaniem mimo minusów jakie ta firma ma ( która nie ma ??? ) , nie moge mieć złych odczuć co do HHW, w każdym poście jest tutaj troche prawdy ale też bardzo dużo negatywnych opinni od ludzi ( nie chce tutaj nikogo obrażąć) albo nie nadających się do takiej pracy lub poprostu im nie wyszło, ale np prezes [usunięte przez moderatora] jak mało kto daje mozliwości i czas na to aby stać się dobrym handlowcem, wiem to po swoim przykładzie, chociarz chyba mogłem jescze bardziej tą szanse wykorzystać patrząć z perspektywy czasu. I piszę to mimo iz nie żałuję zmiany pracy,a pracuję obecnie w konkurencji, mam lepsze warunki finansowe i troszkę lepsze warunki pracy, ale powiem tak, gdyby nie finanse to bym nie odchodzil z HHW lecz człowiek jest jak [usunięte przez moderatora] to sprzedaje sie za większą kase. Jeżeli nowy pracownik z miesiąca na miesiąc ma progres w wynikach to mozecie byc pewni że nie zostaniecie zwolnieni. I nie mówie tutaj o kwotach obrotu rzędzu 50 tys, tylko jeżeli np zatrudniłeś się w grudniu i w styczniu zrobiłeś 5 tys, w lutym 7 tys, w marcu 9 itd, to masz gwarantowany spokój i mozliwość dalszego rozwijania rynku. A w momencie osiągnięcia wyników na poziomie 60tys miesięcznie jak to Pan prezez mówi masz pewną prace do emerytury. Wprawdzie przy wyniku 60 tys zł, nie możesz liczyc na zarobek wiekszy niż 3,500 - 4000 tys na rekę ale spokojnie pracujesz. Panowie i Panie , ja polecam HHW jako dobry początek pracy jako PH. jeżeli będziecie wykazywać minimum chęci do pracy to gwarantuje iż nie będziecie żałować swojej decyzji. Może nie zarobicie wielkich kokosów, chyba że naprawdę jesteśćie super handlowcami jak pewien PH który chyba tu się wyżej wypowiedzial, ale zdobędziecie doświadczenie które będzie procentować w dalszej karierze zawodowej. Pozdrowienie dla chłopaków i dziewczyn z HHW.

Marcin

To wszystko kłamstwa co tu piszecie.Po prostu piszą to ludzie który chcą dostawać pieniądze za nic leżeć i pachnieć (NIEROBY) a to już nie te czasy.

ja

praca jako ph w tej firmie to fikcja, nie warto zaczynac

szkoda czasu na ta firme

Zostaw opinię o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.