HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.

Opinie o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.

PH Endi

Witam. Czy posiada ktoś aktualną wiedzę na temat rekrutacji i pracy w firmie Bochemie PL ? Warunki finansowe? Flota? GPS? Kadra kierownicz :) ? Warto aplikować , brać udział w rekrutacji ? Z góry dziękuję za pomoc

Spunkj
@PH Endi 05.11.2018 14:12

Dołączam się do prośby.

Od ostatniej opinii związanej z HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

@Administrator 23.02.2018 08:38

Ja byście nie kasowali wpisów z negatywnymi wypowiedziami, to pewnie byłyby ich całe strony.

McDonald

Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie warunki teraz tam panują? Jak zarobki? Jaka flota?

Burger King
@McDonald 22.05.2018 13:06

Warunki OK, jak ktoś robi swoje ( plany ) to jest spokój. zarobki w okolicach średniej krajowej, flota - w większości OPLE Corsa lub Astra, aktualnie nowe wchodzą TOYOTA Auris, Corolla.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Justyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Szakal

Ktoś z pracujących może wypowiedzieć się na temat pracy w tej chwile obecnie? Puki co są opinie ale sprzed paru ładnych lat... Coś się zmieniło na + / -?

Alicja

@Szukający zaginionego Grala, masz już jakieś doświadczenia związane z firmą HHW? Możesz opowiedzieć coś o przebiegu rekrutacji? Czy wiele czasu minęło od przesłania Twojej aplikacji do kontaktu ze strony pracodawcy? Napisz, gdy będziesz już po rozmowie!

Szukający zaginionego Grala

Cześć wszystkim, idę niedługo na rozmowę o pracę na łódzkie na DT-H. Jak się pracuję, jaka atmosfera ? Jak to wygląda od środka?

Ulka

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i nie ma chętnych żeby coś napisać?

Matys

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak jest naprawdę? Jakie warunki prCy na dth i w jakich granicach oscylują zarobki? Generalnie jak wyglada praca w HHW?

hhw

dostajesz umowe na czas nieokreslony po okresie probnym, i tyle.

Jespa
@hhw 02.02.2016 22:14

Jakie zarobki

Alicja

Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Ktoś z Was pracuje w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację do firmy?

Kolega

HHW Hommel Hercules PL to dostawca narzędzi, maszyn oraz urządzeń. To firma z wypracowana pozycją.

Były pracownik HHW

Na samym początku umowa na okres próbny 3 miesiące. Potem umowa na czas nieokreślony. Wobec firmy klienci mają już wyrobioną swoją opinię (raczej słabą) więc ciężko to zmienić nawet stając na głowie i klaskając uszami. HHW to dystrybutor (duża hurtownia o niemieckim kapitale) a nie producent narzędzi, co niestety wiąże się z wysokimi cenami i małym polem negocjacji cenowej. Dobra praca na początek kariery ale nie na dłużej co widać zresztą po rotacji pracowników.

Alicja

@Niki jesteś zatrudniony w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Alicja

@lolek, o jakiej opinii wspominasz?

Dmiano

Wystarczy wejść do nich na stronę @sd i od razu masz ogłoszenia na kogoś do obróbki skrawaniem i na doradcę handlowo-technicznego

lolek

Już niedługo zapoznacie się z kolejną - bardzo konkretną opinią nt. tego pracodawcy.Obiecuję :-)

mm

A jaka może być atmosfera w firmie kierowanej przez faceta o mentalności kaprala, który ujeżdżał po ludziach nawet w czasach, kiedy firma się dobrze kreciła?

mm

Taka jak zawsze z tendecją na gorsze.

tiki taka

a mi jako niedoszłemu ich "Doradcy" bardzo fajnie się "ciśnie" w konkurencji ;)))) słabi są jak barszcze w kukurydzy. Można mieć katalog jak stąd do Waszyngtonu ;) ale nic poza tym ;) HHW się wykańcza i nie mają racji bytu szczególnie w trudnych czasach dla przemysłu. Z daleka od tej firmy ..choć dla mnie ...korzystam na tym ich bałaganie heheh

szkoda czasu i słów.

punto
@lolek 23.06.2016 23:27

Rozwiń temat bo jutro rekrutacja w Lesznie, czego się spodziewać?

sosik

Był ktoś na rozmowach we Wrocławiu, chyba w środę były? Chyba wielkopolska się łapała na nie też. Ktoś może się podzieli wrażeniami? Jakie wymagania i jakie stawki proponują?

surfer

fala może nie ale w maju-lipcu tamtego roku pojawiło się w i9nternecie kilkadziesiąt ofert na doradców techniczno-handlowych, to była mega fala

jasnowidz
@surfer 11.06.2016 18:53

A teraz są kolejne tylko jako rekrutacja ukryta więc uważajcie gdzie wysyłacie.

lolek

5 ludzi w ciągu miecha to nie fala :-)

bebe

zobaczcie na rotacje w tej firmie i zastanówcie się czy chcecie tam pracować, kolejna fala wypowiedzeń daje dużo do myślenia!

nie jest ok.

edm-cnc

Na podstawie nowych ogłoszeń wnioskuję ze wymagania dotyczące pracy w HHW rosną. Ciekawe czy rośnie też pensja?

mm

Nawet gdyby prowadzili, to nie korzystaj z tej oferty, chyba że z góry zakładasz, że to ma być coś na chwilę, żeby mieć kasę w trakcie szukania docelowego zajęcia.

cztery

o czym wy belkoczecie tu? ta irma jest beznadziejna, dyrektor handlowy sie zwolnil sam nie mogac juz dluzej znosic szykan prezesa

Raczej ponuro.Premii brak.

Zostaw opinię o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.