HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.

Opinie o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.

Fredi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Na co można liczyć na starcie?

McDonald

Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie warunki teraz tam panują? Jak zarobki? Jaka flota?

Burger King
@McDonald 22.05.2018 13:06

Warunki OK, jak ktoś robi swoje ( plany ) to jest spokój. zarobki w okolicach średniej krajowej, flota - w większości OPLE Corsa lub Astra, aktualnie nowe wchodzą TOYOTA Auris, Corolla.

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi ciekawostkami o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Justyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Szakal

Ktoś z pracujących może wypowiedzieć się na temat pracy w tej chwile obecnie? Puki co są opinie ale sprzed paru ładnych lat... Coś się zmieniło na + / -?

Alicja

@Szukający zaginionego Grala, masz już jakieś doświadczenia związane z firmą HHW? Możesz opowiedzieć coś o przebiegu rekrutacji? Czy wiele czasu minęło od przesłania Twojej aplikacji do kontaktu ze strony pracodawcy? Napisz, gdy będziesz już po rozmowie!

Szukający zaginionego Grala

Cześć wszystkim, idę niedługo na rozmowę o pracę na łódzkie na DT-H. Jak się pracuję, jaka atmosfera ? Jak to wygląda od środka?

Ulka

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i nie ma chętnych żeby coś napisać?

Od ostatniej opinii związanej z HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

Matys

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak jest naprawdę? Jakie warunki prCy na dth i w jakich granicach oscylują zarobki? Generalnie jak wyglada praca w HHW?

hhw

dostajesz umowe na czas nieokreslony po okresie probnym, i tyle.

Jespa
@hhw 02.02.2016 22:14

Jakie zarobki

Alicja

Pojawiły się oferty pracy na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy. Ktoś z Was pracuje w tym dziale? Co możecie doradzić osobom, które rozważają aplikację do firmy?

Kolega

HHW Hommel Hercules PL to dostawca narzędzi, maszyn oraz urządzeń. To firma z wypracowana pozycją.

Były pracownik HHW

Na samym początku umowa na okres próbny 3 miesiące. Potem umowa na czas nieokreślony. Wobec firmy klienci mają już wyrobioną swoją opinię (raczej słabą) więc ciężko to zmienić nawet stając na głowie i klaskając uszami. HHW to dystrybutor (duża hurtownia o niemieckim kapitale) a nie producent narzędzi, co niestety wiąże się z wysokimi cenami i małym polem negocjacji cenowej. Dobra praca na początek kariery ale nie na dłużej co widać zresztą po rotacji pracowników.

Alicja

@Niki jesteś zatrudniony w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu?

Alicja

@lolek, o jakiej opinii wspominasz?

Dmiano

Wystarczy wejść do nich na stronę @sd i od razu masz ogłoszenia na kogoś do obróbki skrawaniem i na doradcę handlowo-technicznego

lolek

Już niedługo zapoznacie się z kolejną - bardzo konkretną opinią nt. tego pracodawcy.Obiecuję :-)

mm

A jaka może być atmosfera w firmie kierowanej przez faceta o mentalności kaprala, który ujeżdżał po ludziach nawet w czasach, kiedy firma się dobrze kreciła?

mm

Taka jak zawsze z tendecją na gorsze.

tiki taka

a mi jako niedoszłemu ich "Doradcy" bardzo fajnie się "ciśnie" w konkurencji ;)))) słabi są jak barszcze w kukurydzy. Można mieć katalog jak stąd do Waszyngtonu ;) ale nic poza tym ;) HHW się wykańcza i nie mają racji bytu szczególnie w trudnych czasach dla przemysłu. Z daleka od tej firmy ..choć dla mnie ...korzystam na tym ich bałaganie heheh

szkoda czasu i słów.

punto
@lolek 23.06.2016 23:27

Rozwiń temat bo jutro rekrutacja w Lesznie, czego się spodziewać?

sosik

Był ktoś na rozmowach we Wrocławiu, chyba w środę były? Chyba wielkopolska się łapała na nie też. Ktoś może się podzieli wrażeniami? Jakie wymagania i jakie stawki proponują?

surfer

fala może nie ale w maju-lipcu tamtego roku pojawiło się w i9nternecie kilkadziesiąt ofert na doradców techniczno-handlowych, to była mega fala

jasnowidz
@surfer 11.06.2016 18:53

A teraz są kolejne tylko jako rekrutacja ukryta więc uważajcie gdzie wysyłacie.

lolek

5 ludzi w ciągu miecha to nie fala :-)

bebe

zobaczcie na rotacje w tej firmie i zastanówcie się czy chcecie tam pracować, kolejna fala wypowiedzeń daje dużo do myślenia!

nie jest ok.

edm-cnc

Na podstawie nowych ogłoszeń wnioskuję ze wymagania dotyczące pracy w HHW rosną. Ciekawe czy rośnie też pensja?

mm

Nawet gdyby prowadzili, to nie korzystaj z tej oferty, chyba że z góry zakładasz, że to ma być coś na chwilę, żeby mieć kasę w trakcie szukania docelowego zajęcia.

cztery

o czym wy belkoczecie tu? ta irma jest beznadziejna, dyrektor handlowy sie zwolnil sam nie mogac juz dluzej znosic szykan prezesa

Raczej ponuro.Premii brak.

Zostaw opinię o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.