Techno Art S.A.

Opinie o Techno Art S.A.

Podwykonawca

Nam też wiszą kasę, na szczęście "tylko" 20000. Niestety komornik się poddał ze względu na "bezskuteczność egzekucji". Porażka. Już nie wiem czy prezes taki cwany czy z komornika taka sierota.

Budowlaniec

Oszuści i tyle mi aktualnie wiszą ponad 100 000 zł Sprawa oczekuje na rozstrzygnięcie w sadzie aktualnie firma nazywa się techno art serwis I aranżacje adres warszawa ul pańska 77/79 lok 023 na parterze w budynku Larisu

Ali
@Budowlaniec 27.02.2017, 20:07

Budowlaniec ty konfident jesteś. Musisz być rudy na 100 000 % .

Firma podwyk.
@Ali 10.03.2017, 07:11
Budowlaniec ty konfident jesteś. Musisz być rudy na 100 000 % .

Jako firma podwykonawcza szarpaliśmy się z nimi w sądzie przez ok dwa lata. Na nasze szczęście mamy dobrych adwokatów i podpisane protokoły odbioru więc udało się odzyskać całą zaległą kwotę a nie było ani łatwo ani przyjemnie. Odradzam współpracę z tym zleceniodawcą.

urzędnik

Nie ma z nimi kontaktu - brak telefonu czy strony internetowej czy emaila w sieci. Próbuję w ich interesie się z nimi skontaktować ale nie mam możliwości. Prezes zapomniał podpisać wniosek. Macie do nich jakiś namiar ? Urzędnik od Certyfikatu F-Gazowego.

WAJe

Szanowni Państwo, Techno ART SA= Techno Art Serwis i Aranżacje Sp. z o.o. były Prezes (tej [pierwszej) otwiera kolejną spółkę i rejestruje ją w Białymstoku po to aby dotychczasowi dłużnicy ( a miał ich nie mało) mieli problemy z dochodzeniem swoich należności. Proszę o inf. jaki jest aktualny adres tego serwisu i aranżacje po nawet PIP nie może ich zlokalizować.Aż przykro patrzeć co się porobiło z taką dobrą firmą.

Dedek

Ludzie....powiedzcie mi gdzie ich znaleźć? Na żadnego mail-a nie odpowiadają! Gdzie znaleźć kogokolwiek z firmy Techno Art S.A.???

kokokok
@Dedek 29.03.2016, 11:41

prezes zarządu Iwona Hys prowadzi kwiaciarnię na ul Mokotowskiej 61 w Warszawie...

Dedek

Jeszcze raz pytanie: mam ktoś może na Techno Art S.A. namiary? Gdzie można ich znaleźć? Jakiś telefon? Adres? To co mają w internecie ...to jakaś kicha, same automatyczne sekretarki ...!

Budowlaniec

Jak ja z nimi współpracowałem to mieścili się na Mickiewicza 63. (usunięte przez administratora) Osobiście odradzam i przestrzegam przed tą firmą. Pochwalne wpisy są chyba członków zarządu, bo nie znam nikogo kto by dobrze wyszedł na współpracy z tą firmą

Dedek

Pytanie tylko brzmi: 1. Czy to ta firma: Techno Art S.A. z siedzibą w Warszawie (00-528) przy ul. Hożej 5/7/68 2. Pytanie drugie brzmi: gdzie ich znaleźć? W Warszawie ich nie ma, odsyła sekretarka automatyczna do Białegostoku. Powinni mi zwrócić kaucją po zakończeniu okresu gwarancyjnego a nie ma ich nigdzie?

malina
@Dedek 27.01.2016, 10:44

W Białymstoku mieli Wirtualne Biuro.

Zarząd

tak, tak sytuacja się poprawiła. Prezes już nie jest impulsywny, a zarząd to już nie krętacze. Choć skład osobowy nadal ten sam. Spróbuj, tylko nie zapomnij napisać komentarza na ich temat. Ciekawe czy zaczęli płacić podwykonawcom?

kamiloski

Ja tam nie narzekam pracowałem 3 miesiące zero problemów stresu i wypłaty na czas były

hfdh

Zdecydowanie potwierdzam słowa poprzednika.

Marcin

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Prezes jest człowiekiem impulsywnym i przy tym strasznie zadufanym w sobie bucem. Zarząd to krętacze. Nie da się w tej firmie wykonywać pracy ponieważ nikt nie chce z tą firmą pracować (podwykonawcy, dostawcy) ze względu na permanentne problemy z płynnością finansową. W ostatnim czasie tj. luty-marzec 2010 mają dwie sprawy w sądzie pracy o nie wypłacanie pensji i to za trzy miesiące.

Zostaw opinię o Techno Art S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techno Art S.A.