Golden Rule Sp. z o.o.

Skarbimierz

Golden Rule Sp. z o.o.

Opinie o Golden Rule Sp. z o.o.

Lidia

@Pracownik, to bardzo ważne, aby czuć się dobrze w miejscu pracy. Z Twojego postu wynika, że golden rule Ci to zapewnia. Napisałaś, że otrzymujesz pensję w terminie i atmosfera jest komfortowa. Co jeszcze oceniasz pozytywnie w tej firmie? W jaki sposób pracodawca dba o rozwój swoich pracowników? Organizuje szkolenia umożliwiające podniesienie kwalifikacji?

WITAM.tak czytam te wasze bzdety.tu piszą chyba osoby wywalone z pracy za chlanie i nierobstwo.bo tylko tacy mają pretensje.ja pracuje w Golden 8 miesiecy I jest OK.pensja na czas szefowa ok.nikt nikogo nie poniża .weźcie się za robotę sumiennie.nieraz widziałam ludzi z pretensjami ale takich ci wyleciało z pracy a własnej winy i to oni mają największy problem.a po drugie dobrze ze szefowie obcinaja godz.dlaczego mają dostawać tyle co ludzie którzy pracują.by dużo jeszcze pisać ale szkoda slow.bo do nierobow. Nic nie dotrze

Lidia

@Blanka30 nikt jeszcze nie odpowiedział na Twoje pytanie. Jesteś zainteresowana tym stanowiskiem? Jeżeli zdecydujesz się na aplikowanie do golden rule, to prosiłabym Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami forum przebiegiem procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej oraz zaproponowanymi warunkami zatrudnienia.

Blanka30

A jak wyglada praca na kompletacji chodzi mi o sprawdzanie palet za pomoca skanera .Prosze o opinie .

Lidia

Cześć, Czy, jest szansa na to, by ktoś z odwiedzających forum ,firmy napisał jak obecnie wygląda jej sytuacja w branży sprzątającej? Pojawiają się rekrutacje? Firma, działalność prowadzi w innych miastach czy tylko w Skarbimierzu?

@Lidia 08.08.2017 21:31

Tak prowadzą działalność w innych miejscowościach taż niż tylko na skarbimierzu aktualnie zarobki to 9 zł na h po 3 miesiącach 10 zł umowa zlecenie jak ktoś chce pracować to jest Ok a narzekają tylko ci co by chcieli kasę dostawać a nic nie robić !!!!

lol

6 zł za godzinę ???? Z łóżka bym nie wstał za te pieniądze. Myślałem że czasy niewolnictwa się skończyły ale widać jestem w błędzie.

abra
@lol 01.11.2016 19:15

macie info stare stawka jest dużo wyższa ,a praca jak każda inna ,płacą na czas wiec nie narzekajmy .

szok

To super, że są w porządku dla swoich pracowników @Maniek, ale zastanawia mnie jednak czy wypłata u nich jest w pełni terminowa. Ciekawi mnie jednak jakich zarobków można się spodziewać, wiadomo? Dzięki

Mloda

Haha nie rozsmieszaj mnie pracowałam tam bardzo długo i dobrze widziałam co tam się dzieje.tyral człowiek po17 godzin. Kierowniczka o1 w nocy bezczelnie dzwoniła do ludzi żeby do pracy w tej chwili przyjść. ..złodziejstwo i wykorzystywanie tego ze ludzie są zmuszeni pracować za grosze i w takich firmach żeby dzieciom dać jeść. ..to cała prawda poniżanie i gnojenie!!!!!!!!!pozdrawiam złodzieji którzy są tak perfidni

Mloda

Firma katastrofa! !!!!nie pchajcie się tam za żadne skarby...kierownictwo pomiata ludźmi poniża w najgorszy sposób rządzą tam mieszkanki bakowa robią karierę w śmieciach a noszą się jak dyrektorka hahaha żenada wypłaty żadne każdego miesiąca brakuje przy wypłacie sporej gotówki masakra ze ta firma istnieje

Nick

Kolejny wpis nowego kierownika, ta praca nie daje nic jak coś to UDAR.

nick

rasiak jak widać to jeden z goldenków. chyba nowy kierownik. ludzie ta firma to jakieś dno ukraińcy tyrają 12h cały miesiąc a do tego nie dostają kasy o braku umów nie wspomnę. itd itd

gladiator

On jak się rozwija, to edukację na 2 klasie podstawówki rozumiem zakończył, jesli tak to się zgadzam..

cicha

Nic gorszego nie widzialam w zyciu,porazka!najpierw rzady prowadzila pani A,kobieta bez skrupulow,wulgarna traktujaca ludzi jak smieci,uwazajaca ze nikt nie pracuje lepiej niz jej coreczki,nadmieniam ze one rzadko pojawialy sie,a jak juz to tylko po to zeby zajac sie chlopcami z kompletacji,zreszta magazyn az chuczal od ich wyczynow,wiecznie brakowalo wszystkim wyplaty,no z czegos trzebabylo dac wyplate corkom,potem pojawia sie kierownik pan M.niby idiota ale jakos dalo sie z nim zyc,zastepca kier.pan pajac T.totalna porazka!slownictwo zula spod sklepu,brak kultury i szacunku,no i super brygadzistka pani P.ta to wogole tragedia,wiesniara ktora uwaza sie za seksbombe,umowe o prace dostaja tylko mieszkancy wiochy B...zmiany tylko drugie i nocki,bo na rano pracuje elita z wyzej wymienionej wsi,pracuje sie bez dnia wolnego,a jak ktos chce jeden dzien odpoczac to slyszy ze moze wogole wypier...do obiwiazkow miedzy innymi nalezy zbieranie palet,wazacych od20do30kg.robi to kobieta wazaca niewiele ponad40kg,niejednokrotnie robiac to z placzem,gdzie jest inspekcja pracy???kazdego miesiaca pracownicy okradani sa z wyplaty,wiecznie brakuje po200,300zl.jakim cudem???oczywiscie bezkutecznie ludzie upominaja sie o swoje,slysza niestety tylko ze jak sie nie podoba to dowidzenia!! Az dziw bierze ze w tych czasach taka firma istnieje,ludzi traktuje sie jak smieci,alkoholicy ktorzy po dwa tygodnie pija sa najlepszymi przyjaciolmi kier...no i te ukrainki zatrudnione prowadzace pogotowie seksualne dla kierownictwa.moze jakas instytucja wreszcie zajmie sie tym burdelikiem i zlodziejami ktorzy tam rzadza???

Nick

Pracowałem nie długo ale opowiem coś kolwiek. Firma jest troche dziwna, Po1 kierownik to kierowca wozi ukraińców od świtu to nocy a na obiekcie halapas kota nie ma to wiadomo. Po2 Brygadzistka zarozumiała małolata której się wydaje że jest piękna i cały dzień chodzi z teczkami od jakiś raportów kokietuje specjalistów i pracowników JM i nic z tego nie wynika. Po3 wypłacalność ja dostałem obniżoną pęsje za przedwczesne odejście ale kierownik mnie uprzedził pretęsji nie mam ale słyszałem że niektórym jeszcze hajs wiszą po nie popłacili wszystkiego. Po4 stawka 8 zlotych za taki młyn to mało a zapierdoll jak djabli. Po5 ciuchy urzywane przepocone śmierdzące prane w pralce z mopami urzywane buty po pracownikach JM. Bo szkoda kasy na nowe przy takiej rotacji tez bym chyba nowych nie kupił.

Adamus

Tak czytam co poprednicy napisali i stwierdzam, że ludzie lubią bardzo nażekać.Praca jak kazda inna i stawka też.Czy ktos kiedyś szukał podobnej pracy i co znalazł i zarabia 5 tys miesięcznie? Raczej nie.Pracuję w tej firmie prawie 3 lata sa gorsze i lepsze dni jak wszedzie, ale wypłata jest na czas , niekiedy nawet wcześniej- a o tym nikt nie wspomniał.Jak juz ktos wczesniej powiedział - nikt nikogo na siłę nie trzyma.

jumbo
@Adamus 18.05.2015 22:02

trzy lata gościu chcesz powiedzieć ,że jest cudownie ściema totalna ,masakra i same problemy ,rotacja kosmiczna ,umowy śmieciowe i ty mówisz ,że jest wspaniale ... kto Ci kazała napisać ,albo sam chcesz uratować honor firmy... też tam pracowałem więc nie czaruj a to co piszę poprzednicy to delikatna prawda ,która jest gorsza ADAMUSIE !

gladiator

Kiedyś to odzież była dziurawa, rękawiczki dziurawe, jak się szło na mroźnie to kufajki były bez sprawnych zamków,fakt kasa była na czas.. i ta mizerna stawka, umowy śmieciowe, firma to taka przeczekalnia dla ludzi co do gara nie mają co włozyć, albo innych...

oo

święte słowa wszędzie trzeba robić a nikt tam siła nikogo nie trzyma:)

Śmiać mi się chce z ludzi którzy tak wypisują bezsensu . po pierwsze to tak kasa jest na czas a jeśli chodzi o odzież to nikt nie musi kupować sobie sam. a kierownik kosi trawę i bardzo dobrze bo przynajmniej pomaga a nie jak inni tylko spacerowali:) .i najważniejsze po co pisać głupoty na temat firmy przecież nikt was tam siła nie trzyma zawsze możecie się zwolnić. mogę powiedzieć jedno jak ostatnio podnieśli stawkę to odrazu przyszli ludzie spowrotem do pracy wiec nie jest tak źle .a robić trzeba wszędzie. pozdrawiam

smieciasz

firma golden rule bardzio prosi o podarowanie przez was koledzy o odzierz robocza bo pan kierownik nie moze kupic i trzeba sobie samemu kupowac z swoje z tej marnej wyplaty.kierownik ktory kosi trawe o1 w nocy ten to potrawi he

Oferty Pracy

Pracownik utrzymania czystości Golden Rule sp. z o.o. 2015-01-05 Żródło: Gowork.pl Parzniew (mazowieckie) Firma sprzątająca poszukuje pracowników utrzymania czystości na terenie obiektu Biedrona w Parzniewie.   osoby zainteresowane proszone są o kontakt: Maciej 535-720-213

@Oferty Pracy 23.02.2015 20:36

zgadzam sie z wypowiedziami wszystkiczh.juz trzeci miesiac wyplaty na czas nie ma.jest23 i nic,nawet nie odbieraja od nas telefonu bo upominamy sie o swoje,magazyny szkoda gadac,maja nas gdzies,nie polecam chyba ze do czasu az sobie czegos lepszego nie znajdziecie,ja tak robie pracuje i szukam czegos innego bo lepiej pracowac u nich niz nie pracowac wogole

gladiator

Nie pchaj się tam, wyzysk, umowy śmieciowe, skubią na kasie, praca w chłodni bez odpowiedniej odzieży, dają kurtki bez sprawnych zamków, o marnej płacy nie wspomnę!

Pafnoocy

Witam,czy ktoś może pracował w Centrum Dystrybucyjnym Biedronka w Skarbimierzu? Mam okazję się tam przyjąć i chciałbym zasięgnąć opinii w sprawie tej firmy.Proszę o komentarze.Będę bardzo zobowiązany.Pozdrawiam.

tymi tu

Witam cała ta firma to jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] razem z tym Mackiem i jego niewiastami to banda oszustów i kłamców którzy tylko i wyłącznie kręcą ludzi na kase zwykła szajka która myśli ze jak ktoś sprząta to jest mało myślący i mogą im każdy kit wcisnąć to po prostu zwykły bur... ps. szkoda mi tego faceta jak można być takim idio...i nie mieć dla siebie za grosz szacunku by oszukiwac ludzi patrząc im prosto w oczy licząc na to ze ludzie to łykną -;) do czasu az ktoś nie wytrzyma i facetowi po prostu pys... obije i zamiast oni ludzi ludzie zaskoczą ich -;) pozdrawiam

Patrycja
@tymi tu 21.01.2015 23:18

Proszę o kontakt wszystkie osoby które pracowały dla Golden Rule. Chciałabym pomóc. Mój numer telefonu to 516 444 102. Pozdrawiam i dziękuję!

Monika

Witam. Pracował ktoś z Was w Golden Rule w Opolu w Carefour w Turawa Park ? Oszukują na godzinach ? Dają umowę czy na czarno? długo się czeka na umowe dzień, tydzień ? napiszcie bo nie wiem czy mam tam pracować ?? Co radzicie ?

Ja

Witam czy ktoś z was ma ubezpieczenie grupowe w Golden Rule ???? i czy jest to opłacane czy macie nr polisy by to sprawdzić ????????

Szczery

Witam pracowałem przez firmę Golden Rule umowa o dzieło lub zlecenie praca po 12 godzin 7 zł za godzinę taka sama stawka na dzień i na noc . Co miesiąc problemy z płaceniem na czas to jakaś firma krzak jest wykorzystują ludzi na maksa i zarabiają na ludziach w każdy możliwy sposób dosłownie na wszystkim tam tylko pipu brakuje bo ta firma już dawno powinna być zamknięta a ludzie którzy to prowadza pociągnięci do odpowiedzialności za to jak oszukują ludzi i kręcą na nich dla własnej kieszeni robiąc prosto w oczy z wszystkich idiotów -;) pozdrawiam

aaa

Tak wypłaty mamy 15 o ile się nie spóźnia a jak już wypłatę dostaniemy to tez wszyscy sa zdziwieni a to ten ma za malo a ten wcale nie dostal .. Nie dość .ze człowiek robi za grosze to jeszcze jest oszukiwany zeby nie powiedziec okradany.

OnA

A więc tak u nas w Eurocashu (wcześniej Tradis) w Gdańsku, nie mamy jeszcze wypłat za miesiąc październik. Pracujemy za 7zł, bez żadnych ,,nagród,premiii, czy innych takich. Jest mniej więcej stała ekipa ludzi już od roku ,praca do lekkich nie należy ponieważ magazyn jest ogromny i wymogi też. Ale z racji że zawsze jest nas za mało to nikt aż tak bardzo nad nami sie nie ,,znęca". Ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu pisze tam ktoś u góry? Jedyne jakie jest to zdrowotne. Z drugiej strony dziwne że na innych oddziałach ktoś dostaje premie a my w Gdańsku - NIE. Ciekawe jak długo będziemy czekać na pensje, czy wy pracujący w Golden też macie wypłate 15 każdego miesiąca?

A czego tu zazdrościć !? Pracy tylko na 2 zmiany czy nockoni i robienia za trzech ? Haha zenujace to jest to co tu wypisujecie .

gladiator

A czy Pani Anna od sieci Szympansów juz nie jest kierowniczką, zycze każdemu normalnej płacy, umowy, od 1 stycznia 2015 trzeba płacic Zus od smieciówek, aby tego nie odczuli pracownicy.. Jeśli jest normalny kierownik to niech płace jeszcze wzrosną, dodatki za nocki i chłodnie i może bęzie ok

miśia

Dobrze piszesz bo ci na gorze piszą tak z zazdrości ze juz nie pracują. A czemu ? Bo pewnie zostali zwolnieni za kradzież , alkohol za nierobstwo. Niestety trzeba zapierdol a nie opierdalac się:) w końcu skończyło się kolezenstwo kierownicze z pracownikami nie ma faworyzowania:) ha ha zenada

Zostaw opinię o Golden Rule Sp. z o.o. - Skarbimierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Rule Sp. z o.o.