golden rule

Skarbimierz

Opinie o golden rule

Lidia

@Blanka30 nikt jeszcze nie odpowiedział na Twoje pytanie. Jesteś zainteresowana tym stanowiskiem? Jeżeli zdecydujesz się na aplikowanie do golden rule, to prosiłabym Cię o podzielenie się z innymi użytkownikami forum przebiegiem procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej oraz zaproponowanymi warunkami zatrudnienia.

Blanka30

A jak wyglada praca na kompletacji chodzi mi o sprawdzanie palet za pomoca skanera .Prosze o opinie .

Lidia

Cześć, Czy, jest szansa na to, by ktoś z odwiedzających forum ,firmy napisał jak obecnie wygląda jej sytuacja w branży sprzątającej? Pojawiają się rekrutacje? Firma, działalność prowadzi w innych miastach czy tylko w Skarbimierzu?

lol

6 zł za godzinę ???? Z łóżka bym nie wstał za te pieniądze. Myślałem że czasy niewolnictwa się skończyły ale widać jestem w błędzie.

szok

To super, że są w porządku dla swoich pracowników @Maniek, ale zastanawia mnie jednak czy wypłata u nich jest w pełni terminowa. Ciekawi mnie jednak jakich zarobków można się spodziewać, wiadomo? Dzięki

Mloda

Firma katastrofa! !!!!nie pchajcie się tam za żadne skarby...kierownictwo pomiata ludźmi poniża w najgorszy sposób rządzą tam mieszkanki bakowa robią karierę w śmieciach a noszą się jak dyrektorka hahaha żenada wypłaty żadne każdego miesiąca brakuje przy wypłacie sporej gotówki masakra ze ta firma istnieje

Nick

Kolejny wpis nowego kierownika, ta praca nie daje nic jak coś to UDAR.

nick

rasiak jak widać to jeden z goldenków. chyba nowy kierownik. ludzie ta firma to jakieś dno ukraińcy tyrają 12h cały miesiąc a do tego nie dostają kasy o braku umów nie wspomnę. itd itd

cicha

Nic gorszego nie widzialam w zyciu,porazka!najpierw rzady prowadzila pani A,kobieta bez skrupulow,wulgarna traktujaca ludzi jak smieci,uwazajaca ze nikt nie pracuje lepiej niz jej coreczki,nadmieniam ze one rzadko pojawialy sie,a jak juz to tylko po to zeby zajac sie chlopcami z kompletacji,zreszta magazyn az chuczal od ich wyczynow,wiecznie brakowalo wszystkim wyplaty,no z czegos trzebabylo dac wyplate corkom,potem pojawia sie kierownik pan M.niby idiota ale jakos dalo sie z nim zyc,zastepca kier.pan pajac T.totalna porazka!slownictwo zula spod sklepu,brak kultury i szacunku,no i super brygadzistka pani P.ta to wogole tragedia,wiesniara ktora uwaza sie za seksbombe,umowe o prace dostaja tylko mieszkancy wiochy B...zmiany tylko drugie i nocki,bo na rano pracuje elita z wyzej wymienionej wsi,pracuje sie bez dnia wolnego,a jak ktos chce jeden dzien odpoczac to slyszy ze moze wogole wypier...do obiwiazkow miedzy innymi nalezy zbieranie palet,wazacych od20do30kg.robi to kobieta wazaca niewiele ponad40kg,niejednokrotnie robiac to z placzem,gdzie jest inspekcja pracy???kazdego miesiaca pracownicy okradani sa z wyplaty,wiecznie brakuje po200,300zl.jakim cudem???oczywiscie bezkutecznie ludzie upominaja sie o swoje,slysza niestety tylko ze jak sie nie podoba to dowidzenia!! Az dziw bierze ze w tych czasach taka firma istnieje,ludzi traktuje sie jak smieci,alkoholicy ktorzy po dwa tygodnie pija sa najlepszymi przyjaciolmi kier...no i te ukrainki zatrudnione prowadzace pogotowie seksualne dla kierownictwa.moze jakas instytucja wreszcie zajmie sie tym burdelikiem i zlodziejami ktorzy tam rzadza???

Nick

Pracowałem nie długo ale opowiem coś kolwiek. Firma jest troche dziwna, Po1 kierownik to kierowca wozi ukraińców od świtu to nocy a na obiekcie halapas kota nie ma to wiadomo. Po2 Brygadzistka zarozumiała małolata której się wydaje że jest piękna i cały dzień chodzi z teczkami od jakiś raportów kokietuje specjalistów i pracowników JM i nic z tego nie wynika. Po3 wypłacalność ja dostałem obniżoną pęsje za przedwczesne odejście ale kierownik mnie uprzedził pretęsji nie mam ale słyszałem że niektórym jeszcze hajs wiszą po nie popłacili wszystkiego. Po4 stawka 8 zlotych za taki młyn to mało a zapierdoll jak djabli. Po5 ciuchy urzywane przepocone śmierdzące prane w pralce z mopami urzywane buty po pracownikach JM. Bo szkoda kasy na nowe przy takiej rotacji tez bym chyba nowych nie kupił.

Adamus

Tak czytam co poprednicy napisali i stwierdzam, że ludzie lubią bardzo nażekać.Praca jak kazda inna i stawka też.Czy ktos kiedyś szukał podobnej pracy i co znalazł i zarabia 5 tys miesięcznie? Raczej nie.Pracuję w tej firmie prawie 3 lata sa gorsze i lepsze dni jak wszedzie, ale wypłata jest na czas , niekiedy nawet wcześniej- a o tym nikt nie wspomniał.Jak juz ktos wczesniej powiedział - nikt nikogo na siłę nie trzyma.

gladiator

Kiedyś to odzież była dziurawa, rękawiczki dziurawe, jak się szło na mroźnie to kufajki były bez sprawnych zamków,fakt kasa była na czas.. i ta mizerna stawka, umowy śmieciowe, firma to taka przeczekalnia dla ludzi co do gara nie mają co włozyć, albo innych...

oo

święte słowa wszędzie trzeba robić a nikt tam siła nikogo nie trzyma:)

Śmiać mi się chce z ludzi którzy tak wypisują bezsensu . po pierwsze to tak kasa jest na czas a jeśli chodzi o odzież to nikt nie musi kupować sobie sam. a kierownik kosi trawę i bardzo dobrze bo przynajmniej pomaga a nie jak inni tylko spacerowali:) .i najważniejsze po co pisać głupoty na temat firmy przecież nikt was tam siła nie trzyma zawsze możecie się zwolnić. mogę powiedzieć jedno jak ostatnio podnieśli stawkę to odrazu przyszli ludzie spowrotem do pracy wiec nie jest tak źle .a robić trzeba wszędzie. pozdrawiam

smieciasz

firma golden rule bardzio prosi o podarowanie przez was koledzy o odzierz robocza bo pan kierownik nie moze kupic i trzeba sobie samemu kupowac z swoje z tej marnej wyplaty.kierownik ktory kosi trawe o1 w nocy ten to potrawi he

Oferty Pracy

Pracownik utrzymania czystości Golden Rule sp. z o.o. 2015-01-05 Żródło: Gowork.pl Parzniew (mazowieckie) Firma sprzątająca poszukuje pracowników utrzymania czystości na terenie obiektu Biedrona w Parzniewie.   osoby zainteresowane proszone są o kontakt: Maciej 535-720-213

gladiator

Nie pchaj się tam, wyzysk, umowy śmieciowe, skubią na kasie, praca w chłodni bez odpowiedniej odzieży, dają kurtki bez sprawnych zamków, o marnej płacy nie wspomnę!

Pafnoocy

Witam,czy ktoś może pracował w Centrum Dystrybucyjnym Biedronka w Skarbimierzu? Mam okazję się tam przyjąć i chciałbym zasięgnąć opinii w sprawie tej firmy.Proszę o komentarze.Będę bardzo zobowiązany.Pozdrawiam.

tymi tu

Witam cała ta firma to jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] razem z tym Mackiem i jego niewiastami to banda oszustów i kłamców którzy tylko i wyłącznie kręcą ludzi na kase zwykła szajka która myśli ze jak ktoś sprząta to jest mało myślący i mogą im każdy kit wcisnąć to po prostu zwykły bur... ps. szkoda mi tego faceta jak można być takim idio...i nie mieć dla siebie za grosz szacunku by oszukiwac ludzi patrząc im prosto w oczy licząc na to ze ludzie to łykną -;) do czasu az ktoś nie wytrzyma i facetowi po prostu pys... obije i zamiast oni ludzi ludzie zaskoczą ich -;) pozdrawiam

Monika

Witam. Pracował ktoś z Was w Golden Rule w Opolu w Carefour w Turawa Park ? Oszukują na godzinach ? Dają umowę czy na czarno? długo się czeka na umowe dzień, tydzień ? napiszcie bo nie wiem czy mam tam pracować ?? Co radzicie ?

Ja

Witam czy ktoś z was ma ubezpieczenie grupowe w Golden Rule ???? i czy jest to opłacane czy macie nr polisy by to sprawdzić ????????

Szczery

Witam pracowałem przez firmę Golden Rule umowa o dzieło lub zlecenie praca po 12 godzin 7 zł za godzinę taka sama stawka na dzień i na noc . Co miesiąc problemy z płaceniem na czas to jakaś firma krzak jest wykorzystują ludzi na maksa i zarabiają na ludziach w każdy możliwy sposób dosłownie na wszystkim tam tylko pipu brakuje bo ta firma już dawno powinna być zamknięta a ludzie którzy to prowadza pociągnięci do odpowiedzialności za to jak oszukują ludzi i kręcą na nich dla własnej kieszeni robiąc prosto w oczy z wszystkich idiotów -;) pozdrawiam

aaa

Tak wypłaty mamy 15 o ile się nie spóźnia a jak już wypłatę dostaniemy to tez wszyscy sa zdziwieni a to ten ma za malo a ten wcale nie dostal .. Nie dość .ze człowiek robi za grosze to jeszcze jest oszukiwany zeby nie powiedziec okradany.

OnA

A więc tak u nas w Eurocashu (wcześniej Tradis) w Gdańsku, nie mamy jeszcze wypłat za miesiąc październik. Pracujemy za 7zł, bez żadnych ,,nagród,premiii, czy innych takich. Jest mniej więcej stała ekipa ludzi już od roku ,praca do lekkich nie należy ponieważ magazyn jest ogromny i wymogi też. Ale z racji że zawsze jest nas za mało to nikt aż tak bardzo nad nami sie nie ,,znęca". Ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu pisze tam ktoś u góry? Jedyne jakie jest to zdrowotne. Z drugiej strony dziwne że na innych oddziałach ktoś dostaje premie a my w Gdańsku - NIE. Ciekawe jak długo będziemy czekać na pensje, czy wy pracujący w Golden też macie wypłate 15 każdego miesiąca?

A czego tu zazdrościć !? Pracy tylko na 2 zmiany czy nockoni i robienia za trzech ? Haha zenujace to jest to co tu wypisujecie .

gladiator

A czy Pani Anna od sieci Szympansów juz nie jest kierowniczką, zycze każdemu normalnej płacy, umowy, od 1 stycznia 2015 trzeba płacic Zus od smieciówek, aby tego nie odczuli pracownicy.. Jeśli jest normalny kierownik to niech płace jeszcze wzrosną, dodatki za nocki i chłodnie i może bęzie ok

miśia

Dobrze piszesz bo ci na gorze piszą tak z zazdrości ze juz nie pracują. A czemu ? Bo pewnie zostali zwolnieni za kradzież , alkohol za nierobstwo. Niestety trzeba zapierdol a nie opierdalac się:) w końcu skończyło się kolezenstwo kierownicze z pracownikami nie ma faworyzowania:) ha ha zenada

:):)

Od ludzi z Bąkowa to si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktoś kto pisze na nasz temat to jest w zajebistym błędzie no ale co się dziwić ludzi co tak piszą to w ogóle nie nadają się do pracy. Wiadomo czemu nie pracuja:) piszecie tu totalnie bezmyslnie

Tomasz

Chciałem się wypowiedzieć na temat firmy Golden Rule do nie dawna pracowałem dostałem lepszą ofertę, jednak na temat Edyty to była bardzo dobra kierowniczka, rzetelna i uczciwa, niestety coś nie zagrało i musiała odejść, potem nastapiła następna kierowniczka z Brzegu to były 2 cięzkie lata , kumoterstwo, plotkarstowo, kolesiostwo , na zmianie 7 osobowej 4 pracowały inni to koledzy co mało robili , teraz jest nowy kierownik i zobaczymy, pracował wcześniej ale wtedy mało miał z magazynem do czynienia, teraz jest tam cały czas i jak trzeba to i z ludzmi pracuje, a co do stawek to są inne niż piszecie na dzień jest 7 zł a na noc 8,40 zł na ręke. Tyle miałem do powiedzenia.

ILONA

Witam odnośnie ostatniego wpisu na temat Edyty to prawda była kierownikiem na miejscu i na poziomie.jasno mówiła czego oczekuje od pracowników wszyscy wiedzieli co mają robić było fajnie za jej kadencji szkoda ze jej niema tam chętnie bym wróciła:):) może podziękować swoim ludziom z Bąkowa których przyjęła do pracy i do dziś pracują wstyd że tak się zachowali co do jej osoby ale mieli co chcieli nową kierowniczkę Anke która szmaciła ludzi pomiatała a mówili ze za Edyte przyjdzie jeszcze gorsza i to prawda była!!!!! !!!!!praca jak wszędzie na zmiany i cieżka ale pracować wszędzie trzeba niestety czasami za marne grosze ale taka nasza Polska pozdrawiam

ccc

Praca w firmie bez perspektyw pomiataja ludzmi jak smiecmi , za marne 7 zl trzeba narobic jak wół ciągle dokladaja obowiązków a do pracownika mają wieczne pretensje o wszystko nowy kierownil obiecuje cuda na kiju tylko po to żeby ludziom zamydlic oczy , praca w fatalnych warunkach brak ostrzy do rozcinanai foli i rękawiczek ludzie przynoszą z domu noże bo nie maja czym pracowac , wozki do makulatury w fatalnym stanie kolka rozchodza sie na wszyskie strony trzeba ciagnac wozek który wogole nie jeździ a zaladowany folia i makulatura wazy ponad 100 kg

Odradzam firmę Golden Rule zmienił się kierownik, który pomiata ludzmi , codziennie rano przychodzi do pracy podpity, śmierdzi od niego alkoholem zmieszanym z perfumami. Nie panuje nad tym co się dzieje na zakładzie każdy robi co chce, panuje samowolka. Na fajki wychodzą po 3 osoby a z nimi kierownik totalne hajlajf. Chyba sam zacznę palić. Dodatkowo jest nowa zastępczyni kierownika, której palma już odbiła na całego. Coraz lepiej poziom spada już do zera. Może do końca roku pociągniemy w tej Biedronce.

gladiator

Witam. Czytajac te wątki, jesli chodzi o płacę 6zł, 6,5 zł, 7 to prawda, ale jesli chodzi o rozliczenie na koniec m-c to zawsze są różnice, nawet jak człowiek liczy godziny, to p zgłoszeniu zawsze są jakieś wymówki, a to, że krócej sie pracowało, a to źle wykonało, potrącenia za kursy na wózki, o których człowiek nic nie wie. Premie, ubezpieczenie, to tak jak ET, wszyscy słyszeli, a nikt nie widział.. Nie wiem, dlaczego, tak jest?! Druga sprawa bhp w firmie pozostawia wiele do życzenia, brak odzieży ochronnej, "kamizeli" brudne, poszarpane, tak samo czapki, często stare, bez wzmocnień. Istotnym elementem jest ZAGROŻENIE ŻYCIA!!! Chodzi o prace w chłodni, minus 28 C, brak odzieży przystosowanej do pracy w takich warunkach, kurtki polary z popsutymi zamkami, rękawicę dziurawe, bo dobre mają dostarczyć- słowa kierowniczki.LUDZIE NIE WYTRZYMYWALI I UCIEKALI Z CHŁODNI, CZĘSTO BYWAŁO ŻE ZOSTAWAŁA SAMA JEDNA OSOBA W MROŹNI, A CO BY BYŁO JAKBY ZASŁABŁA?!! POWINIEN SIĘ TOŚ TYM ZAJĄĆ PIP, SANEPID LUB PROKURATURA. Jest monitoring, wszyto jest nagrane, nie są to bajki, wystarczy poprosić firmę ochroniarską o nagrania, np marzec-czerwiec br w biedronce na Skarbmierzu.

xyz

Dbają o pracownika ? Premie ? Nagrody? dobre sobie ! Nikomu nie polecam pracy w tej firmie gorzej trafic juz sie nie da

xyz

pracownica g/d

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Pracuje już w niej rok i nie narzekam dbają wszelkimi sposobami o pracownika. Premie, nagrody, ubezpieczenie itd.. Każdemu polecam pracę w tej firmie ponieważ można wiele zyskać.

aaa

Praca jest w porzadku , 3 zmiany od 6 do 14 od 14 do 22 i od 22 do 6. Wynagrodzenie to 6 zł na h nocka 6,5 po pòł roku 7 na h . Praca nie jest lekka są to duże hale do tego dochodzi chłodnia i mroźnia. Ja nie narzekam teraz ciężko jest z pracą a kierowniczka jest bardzo wyrozumialą kobietą zawsze jak ma się problem można się z nią dogadać. A te głupoty co piszą to osoby które wyleciały bo nic nie robiły bądź za alkohol.

aaa

Panie mądry ing a gdzie niby pracowałeś z Anką?

bbb.125

kolezanka która wypisala takie bzdury,jest chyba chora,pracuje w tej firmie i to co tu przeczytałam to same bzdury;na zmianie jest po6lub 7osob,kobiety nigdy nie zbieraly palet,na każdej zmianie jest przynajmniej jeden mezczyzna!juz trochę tam pracuje i ani razu nie miałam takiej sytuacji żeby mi się wyplata nie zgadzala,malo tego bo dostajemy premie!!!nie rozumiem w jakim celu "kolezanka"tyka corki kierowniczki???pracuje z nami jedna z córek kierowniczki,pracuje tak jak każdy,nie ma zadnych forow,uczciwie zarabia na swoja pensje.a te niezadowolone opinie wyplywaja z ust osob które licza na prace lzejsza od lezenia,niestety takiej nie znajdzie się,jak się komus nie chce pracować to najlepiej powiedzieć ze kierowniczka zla,kobieto zastanow się trochce nad sobą,bo wydaje mi się ze jesteś sfrustrowana wariatka...ja jestem zadowolona z pracy i nie narzekam,nasza kierowniczka jest osoba otwarta i wyrozumiala,traktuje pracowników z szacunkiem,pozdrawiam

Pracuje tam juz jakis czas i to co nasza byla " koleżanka " wypisuje to jakies brednie wyssane z palca! Praca jak każda inna kobiety nie zbierają palet bo nawet nie były by w stanie! Nasza byla " kolezanka" chyba nie wie co mowi . Kierowniczka nikogo do pracy nie zmusza nikogo tez nie obraza .

goldeś

i znowu jakaś nieszczęśliwa się ujawniła...nam jest dobrze i wszystko jest ok.

byla pracownica

Zarobki w tej firmie sa faktycznie niskie. 6.50zl za godzine na nocce to byle g*wno. Najczesciej na zmianie jest 5 osob. Robi sie za dwie osoby a od "kierowniczki" slyszy sie tylko, ze cos zostalo niezrobione albo ze zostalo cos zle wykonane. Z kazda wyplata brakuje kilku godzin bo przeciez corki "kierowniczki" tez musza zarobic mimo, ze nie pracuja. Zmiany od 6 do 14 wogole sie nie liczy bo pracuje tam tylko elita, osoby ktore maja umowe o prace, po prostu idealy. Czlowiek moze sie starac a i tak pozniej dostanie zj*eby. Kazdy jest nienormalny wedlug "kierowniczki". Dzien wolny jak to kiedys uslyszalam od kierowniczki jest tylko w grafiku a nie jest to dzien wolny od pracy. Sciaganie ludzi po nocce na 14 i po drugiej zmianie na 6 rano. Wedlug "kierowniczki" nie mozna miec swoich planow. Dzwiganie palet przez kobiety bo przeciez maja uprwnienia na wozki to moga rzucac po 25kg na1.2m wysokosci. Bo przeciez Golden najwaznieszy jest. (usunięte przez administratora)zeby Zabka zarabiala. Pozdrawiam.

kominiarz

Ewcia zjedz snikersa bo zaczynasz strasznie gwiazdorzysz ;-)

niki

(usunięte przez administratora) zjedz snikersa bo za bardzo gwiazdorzysz ;-)

anonimowy billi

witam po 1 to w carrefour na turawa park nie ma brygadzistki info wyssane z palca po 2 jest tam postać płuci męskiej i jest brygadzistą jest to osoba mega płytka obowiazkowo nie kompetętna i moim skromnym perpsektywowanym okiem pracownika jezykiem beznadziejny po 3 pracowałem tam długo i wersja na zleceniówce po półrok0 dostaje sie podwyżke jest jawna kpiną i kłamstwem ogólnie firma płytka tandetna i bez zabezpieczenia finansowego (usunięte przez administratora)ych środków jak mopy kije itd itp. dziekuję :)

Ania

cześć w tej kupie robi się za 6 blaszek po 12 godz przez 7 dni w tygodniu wypłata cienka jak szynka szwarcwaldzka (usunięte przez administratora)

sprawiedliwy

W firmie golden rule na terenie carrefour pracuje brygadzistka (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o golden rule - Skarbimierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie golden rule