Opinie o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Golden Rule Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Rule Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Rule Sp. z o.o. w Ciemne

Oferty Pracy

Pracownik utrzymania czystości Golden Rule sp. z o.o. 2015-01-05 Żródło: Gowork.pl Parzniew (mazowieckie) Firma sprzątająca poszukuje pracowników utrzymania czystości na terenie obiektu Biedrona w Parzniewie.   osoby zainteresowane proszone są o kontakt: Maciej 535-720-213

@Oferty Pracy

zgadzam sie z wypowiedziami wszystkiczh.juz trzeci miesiac wyplaty na czas nie ma.jest23 i nic,nawet nie odbieraja od nas telefonu bo upominamy sie o swoje,magazyny szkoda gadac,maja nas gdzies,nie polecam chyba ze do czasu az sobie czegos lepszego nie znajdziecie,ja tak robie pracuje i szukam czegos innego bo lepiej pracowac u nich niz nie pracowac wogole

gladiator

Nie pchaj się tam, wyzysk, umowy śmieciowe, skubią na kasie, praca w chłodni bez odpowiedniej odzieży, dają kurtki bez sprawnych zamków, o marnej płacy nie wspomnę!

Pafnoocy

Witam,czy ktoś może pracował w Centrum Dystrybucyjnym Biedronka w Skarbimierzu? Mam okazję się tam przyjąć i chciałbym zasięgnąć opinii w sprawie tej firmy.Proszę o komentarze.Będę bardzo zobowiązany.Pozdrawiam.

tymi tu

Witam cała ta firma to jedno (usunięte przez administratora) razem z tym Mackiem i jego niewiastami to banda oszustów i kłamców którzy tylko i wyłącznie kręcą ludzi na kase zwykła szajka która myśli ze jak ktoś sprząta to jest mało myślący i mogą im każdy kit wcisnąć to po prostu zwykły bur... ps. szkoda mi tego faceta jak można być takim idio...i nie mieć dla siebie za grosz szacunku by oszukiwac ludzi patrząc im prosto w oczy licząc na to ze ludzie to łykną -;) do czasu az ktoś nie wytrzyma i facetowi po prostu pys... obije i zamiast oni ludzi ludzie zaskoczą ich -;) pozdrawiam

Patrycja
@tymi tu

Proszę o kontakt wszystkie osoby które pracowały dla Golden Rule. Chciałabym pomóc. Mój numer telefonu to 516 444 102. Pozdrawiam i dziękuję!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Golden Rule Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Witam. Pracował ktoś z Was w Golden Rule w Opolu w Carefour w Turawa Park ? Oszukują na godzinach ? Dają umowę czy na czarno? długo się czeka na umowe dzień, tydzień ? napiszcie bo nie wiem czy mam tam pracować ?? Co radzicie ?

Witam czy ktoś z was ma ubezpieczenie grupowe w Golden Rule ???? i czy jest to opłacane czy macie nr polisy by to sprawdzić ????????

Szczery

Witam pracowałem przez firmę Golden Rule umowa o dzieło lub zlecenie praca po 12 godzin 7 zł za godzinę taka sama stawka na dzień i na noc . Co miesiąc problemy z płaceniem na czas to jakaś firma krzak jest wykorzystują ludzi na maksa i zarabiają na ludziach w każdy możliwy sposób dosłownie na wszystkim tam tylko pipu brakuje bo ta firma już dawno powinna być zamknięta a ludzie którzy to prowadza pociągnięci do odpowiedzialności za to jak oszukują ludzi i kręcą na nich dla własnej kieszeni robiąc prosto w oczy z wszystkich idiotów -;) pozdrawiam

aaa

Tak wypłaty mamy 15 o ile się nie spóźnia a jak już wypłatę dostaniemy to tez wszyscy sa zdziwieni a to ten ma za malo a ten wcale nie dostal .. Nie dość .ze człowiek robi za grosze to jeszcze jest oszukiwany zeby nie powiedziec okradany.

OnA

A więc tak u nas w Eurocashu (wcześniej Tradis) w Gdańsku, nie mamy jeszcze wypłat za miesiąc październik. Pracujemy za 7zł, bez żadnych ,,nagród,premiii, czy innych takich. Jest mniej więcej stała ekipa ludzi już od roku ,praca do lekkich nie należy ponieważ magazyn jest ogromny i wymogi też. Ale z racji że zawsze jest nas za mało to nikt aż tak bardzo nad nami sie nie ,,znęca". Ubezpieczenie? O jakim ubezpieczeniu pisze tam ktoś u góry? Jedyne jakie jest to zdrowotne. Z drugiej strony dziwne że na innych oddziałach ktoś dostaje premie a my w Gdańsku - NIE. Ciekawe jak długo będziemy czekać na pensje, czy wy pracujący w Golden też macie wypłate 15 każdego miesiąca?

A czego tu zazdrościć !? Pracy tylko na 2 zmiany czy nockoni i robienia za trzech ? Haha zenujace to jest to co tu wypisujecie .

gladiator

A czy Pani Anna od sieci Szympansów juz nie jest kierowniczką, zycze każdemu normalnej płacy, umowy, od 1 stycznia 2015 trzeba płacic Zus od smieciówek, aby tego nie odczuli pracownicy.. Jeśli jest normalny kierownik to niech płace jeszcze wzrosną, dodatki za nocki i chłodnie i może bęzie ok

miśia

Dobrze piszesz bo ci na gorze piszą tak z zazdrości ze juz nie pracują. A czemu ? Bo pewnie zostali zwolnieni za kradzież , alkohol za nierobstwo. Niestety trzeba zapierdol a nie opierdalac się:) w końcu skończyło się kolezenstwo kierownicze z pracownikami nie ma faworyzowania:) ha ha zenada

:):)

Od ludzi z Bąkowa to si (usunięte przez administratora) ktoś kto pisze na nasz temat to jest w zajebistym błędzie no ale co się dziwić ludzi co tak piszą to w ogóle nie nadają się do pracy. Wiadomo czemu nie pracuja:) piszecie tu totalnie bezmyslnie

andrzej
@:):)

bzdura ja dostałem na start 6 zł , a jakie warunki jeszcze nie wiem to jest Biedronka w Wyszkowie , zobaczymy zaczynam 23 marca i kiedy zapłaca za te kilka dni to będzie zależało czy bedę tę zabawę kontybnuował .2 lata temu nie chcieli mnie przyjąć teraz wzieli nie pytając o nic a mam 54 lata ...

Tomasz

Chciałem się wypowiedzieć na temat firmy Golden Rule do nie dawna pracowałem dostałem lepszą ofertę, jednak na temat Edyty to była bardzo dobra kierowniczka, rzetelna i uczciwa, niestety coś nie zagrało i musiała odejść, potem nastapiła następna kierowniczka z Brzegu to były 2 cięzkie lata , kumoterstwo, plotkarstowo, kolesiostwo , na zmianie 7 osobowej 4 pracowały inni to koledzy co mało robili , teraz jest nowy kierownik i zobaczymy, pracował wcześniej ale wtedy mało miał z magazynem do czynienia, teraz jest tam cały czas i jak trzeba to i z ludzmi pracuje, a co do stawek to są inne niż piszecie na dzień jest 7 zł a na noc 8,40 zł na ręke. Tyle miałem do powiedzenia.

ILONA

Witam odnośnie ostatniego wpisu na temat Edyty to prawda była kierownikiem na miejscu i na poziomie.jasno mówiła czego oczekuje od pracowników wszyscy wiedzieli co mają robić było fajnie za jej kadencji szkoda ze jej niema tam chętnie bym wróciła:):) może podziękować swoim ludziom z Bąkowa których przyjęła do pracy i do dziś pracują wstyd że tak się zachowali co do jej osoby ale mieli co chcieli nową kierowniczkę Anke która szmaciła ludzi pomiatała a mówili ze za Edyte przyjdzie jeszcze gorsza i to prawda była!!!!! !!!!!praca jak wszędzie na zmiany i cieżka ale pracować wszędzie trzeba niestety czasami za marne grosze ale taka nasza Polska pozdrawiam

inga

W tej firmie nie będzie dobrze już Golden Rule to tylko napis nic wiecej jaki opis taka firma beznadziejna!!! Niebedzie tak jak kiedyś jak była kierowniczka Edyta była to kobieta która wiedziała co powinno sie robić każdy wiedział co do niego należy po prostu znała sie miała poukładane to wszystko i tyle jak by była dalej dalej byśmy pracowali. Zostało kilka dziewczyn za kadencji zawsze mówiła ze to są dziewczyny na które może liczyć!!! pomimo tego ze ją chciały usunąć z firmy szkoda ze tak ufała ty kobietom brak słów na ten temat. Aten kierownik to były zastępca prezesa żenada spadł na psy jak dawniej niestety takie życie i praca w Goldenie:):) pozdrawiam

ccc

Praca w firmie bez perspektyw pomiataja ludzmi jak smiecmi , za marne 7 zl trzeba narobic jak wół ciągle dokladaja obowiązków a do pracownika mają wieczne pretensje o wszystko nowy kierownil obiecuje cuda na kiju tylko po to żeby ludziom zamydlic oczy , praca w fatalnych warunkach brak ostrzy do rozcinanai foli i rękawiczek ludzie przynoszą z domu noże bo nie maja czym pracowac , wozki do makulatury w fatalnym stanie kolka rozchodza sie na wszyskie strony trzeba ciagnac wozek który wogole nie jeździ a zaladowany folia i makulatura wazy ponad 100 kg

Odradzam firmę Golden Rule zmienił się kierownik, który pomiata ludzmi , codziennie rano przychodzi do pracy podpity, śmierdzi od niego alkoholem zmieszanym z perfumami. Nie panuje nad tym co się dzieje na zakładzie każdy robi co chce, panuje samowolka. Na fajki wychodzą po 3 osoby a z nimi kierownik totalne hajlajf. Chyba sam zacznę palić. Dodatkowo jest nowa zastępczyni kierownika, której palma już odbiła na całego. Coraz lepiej poziom spada już do zera. Może do końca roku pociągniemy w tej Biedronce.

gladiator

Witam. Czytajac te wątki, jesli chodzi o płacę 6zł, 6,5 zł, 7 to prawda, ale jesli chodzi o rozliczenie na koniec m-c to zawsze są różnice, nawet jak człowiek liczy godziny, to p zgłoszeniu zawsze są jakieś wymówki, a to, że krócej sie pracowało, a to źle wykonało, potrącenia za kursy na wózki, o których człowiek nic nie wie. Premie, ubezpieczenie, to tak jak ET, wszyscy słyszeli, a nikt nie widział.. Nie wiem, dlaczego, tak jest?! Druga sprawa bhp w firmie pozostawia wiele do życzenia, brak odzieży ochronnej, "kamizeli" brudne, poszarpane, tak samo czapki, często stare, bez wzmocnień. Istotnym elementem jest ZAGROŻENIE ŻYCIA!!! Chodzi o prace w chłodni, minus 28 C, brak odzieży przystosowanej do pracy w takich warunkach, kurtki polary z popsutymi zamkami, rękawicę dziurawe, bo dobre mają dostarczyć- słowa kierowniczki.LUDZIE NIE WYTRZYMYWALI I UCIEKALI Z CHŁODNI, CZĘSTO BYWAŁO ŻE ZOSTAWAŁA SAMA JEDNA OSOBA W MROŹNI, A CO BY BYŁO JAKBY ZASŁABŁA?!! POWINIEN SIĘ TOŚ TYM ZAJĄĆ PIP, SANEPID LUB PROKURATURA. Jest monitoring, wszyto jest nagrane, nie są to bajki, wystarczy poprosić firmę ochroniarską o nagrania, np marzec-czerwiec br w biedronce na Skarbmierzu.

xyz

Dbają o pracownika ? Premie ? Nagrody? dobre sobie ! Nikomu nie polecam pracy w tej firmie gorzej trafic juz sie nie da

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Rule Sp. z o.o. - Ciemne

• Jak się pracuje w Golden Rule Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Golden Rule Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Golden Rule Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 107 ocen.

Golden Rule Sp. z o.o.