Opinie o WG Call Center w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WG Call Center. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WG Call Center o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WG Call Center w Poznań

karol

Nie polecam już mija drugi miesiąc jak opłaciłem fakturę za wizytówkę w google i trudno się dodzwonić a jak już to zwodzą i podają niepoważne wymówki.

Leszek
@karol

Mam to samo dostałem fakturę pro formę przelew poszedł a faktury nie ma . Nie będę się bawił z nimi pójdę na policję i zgłoszę oszustwo.

facet
@karol

doklanie nie polecam czysta sciema

@Leszek

Czy zgłosiłes sprawę na policję?

nick
@karol

Moge prosic numer telefonu do tej fitmy ? Tez mam z nimi problem

edyta
@nick

dzisiaj dzwonili do mnie, z nr 61 666 29 64, jednorazowa opłata 600 zł. za reklamę dożywotnio! ZA REKLAMĘ KTÓRĄ MAM jak powiedziałam że zgłaszam na Policję to pani się szybciutko rozłączyła.

Weronika
@edyta

Czyli sytuacja na przestrzeni lat się nie zmieniła i nie poprawiła? Czy udało Wam się uzyskać jakieś informacje odnośnie swoich problemów z reklamą?

Zaniepokojony

WG Call Center w Poznań Można odstąpić od umowy w terminie do 14 dni?? "Za tą reklamę w Google"

Na jakie benefity można liczyć w WG Call Center?

KAROLINACZERWONKA

NA ŻADNE! PRACOWAŁAM I TO PRACA W WIELKIM STRESIE, PRACOWNICY ODSYŁANI DO DOMU BEZ GODZIN PRACY, NIGDY NIE WIESZ ILE ZAROBISZ

witam nigdy nie płacę u kuriera zawsze zamawiam umowę na maila i po przeczytaniu dopiero mogę wyrazić na nia zgodę lub odmówić Jeżeli jakakolwiek firma nie chce przesłać wcześniej umowy i numeru NIP u swojej działalności to nigdy z takimi nie nawiązywać żadnego kontaktu. Ja nie dałem się naciągnąć na 490zł - to co ono oferują jest za darmo pozdrawiam Adam

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WG Call Center? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Dam pracę?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
makijanka

Wyjątkowo nierzetelna firma. Nieporozumienie, które wynikło z winy obu strom, wyjaśniam bez skutku od dwóch miesięcy. Najnowszy sposób na oddalenie tematu, to najstarszy znany sposób - nie odbierać telefonu ode mnie. Absolutnie nie polecam współpracy Małgorzata Kijanka

Kazimierz

Uważajcie , dostałem od nich dzisiaj fakturę za pobraniem przysłaną DHL za usługi których nigdy nie zamawiałem , nie ma na fv telefonu a telefony podane na stronie nie działają Napiszę do nich reklamacje i jak nie załatwią jej pozytywnie to zgłoszę to do organów ścigania za wyłudzenie pieniędzy nienależnych ,

Klient

Trochę dziwne dlaczego ostatnie 4 opinie są wystawione tego samego dnia co około 10 min i to na dodatek przez formy które nie istnieją np darek bud nie ma ani reklamy ani firmy... Dziwny zbieg okoliczności? Nie sądzę

Roman
@Klient

Myślisz, że opinie te nie są zgodne z rzeczywistością? Wszedłem do tego wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś o pracy w tej firmie. O dziwo nie ma zbyt wielu aktualnych opinii o pracy w firmie WG Call Center. Czy ktoś z Was mógłby coś napisać?

Klient
@Roman

Jestem nawet tego pewny. Niestety firma sprzedaje tzw produkt ktorego nie ma nawet prawa sprzedawać poniewaz wypelnienie miejsca i tresci w google czyli biznes moja firma jest zupelnie darmowe a niestey szerokie grono firm o tym nie wie i daja sie nabrac na rzekomą reklame bezterminową. Szkoda ze w naszych czasach jest tak wielu nieswiadomych przedsiebiorcow dla ktorych wydanie 4 stowek nie robi duzego problemu w rzeczywistosci wyrzucaja pieniadze w bloto...

DarekBud

Wszystko zgodnie z obietnicą dzieki tej reklamie zyskuje duzo klientów. DarekBud

Jarosław

Dziś otrzymałem dokumenty , wszystko zgodne z opisem. Bez zarzutów mogę polecić

Nicki

Mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Nie rozumiem skąd te wszystkie zarzuty. Moja reklama super działa wszystko jest Ok.

WaldiTrans

Kupiłem reklamę 2 miesiące temu , wszystko zrealizowane zostało na czas. Reklama faktycznie świetnie się sprawuje. Kontakt z opiekunem reklamy bez zarzutów. Polecam :)

oszusty i (usunięte przez administratora) byłem na spokaniu na zaproszenie do firmy kyecraff call center obiecali ze kazdy dostanie grila a niedali.pies ich (usunięte przez administratora) drugi raz mnienie nabiorą oszołom pan michał z poznania co sprzedaje zonatory

nick

Czy ktos posiada numer telefonu do firmy ?

facet

Nie polecam tej firmy wielkie (usunięte przez administratora)nie dac sie naciagnac nie idzie sie dodzwonic jak sie zapomna odbiora tel po czym sie rozlaczaja(usunięte przez administratora)

@facet

Jadę na policję miałam dostać umowę i fre za pobraniem. Umowy brak zaświadczenie bez podpisu. To mi podpadlo. Chociaż dziwilam się dlaczego taka forma przez kuriera w dobie skanów. No i wyszło.

Sok z buraka

(usunięte przez administratora) właśnie jadę na policję. Nie dajcie się ludzie nabrać na pseudo reklamy.

męszczyzna

jedna wielka fikcja i (usunięte przez administratora) zapłaciłem za reklamę Stacja Kontroli Pojazdów 390 zł.Pani Weronika Szłapka 61.6664718 telefon wyłączony (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!

próba wyłudzenia pieniędzy. po pytaniu dlaczego płatność ma być za pobraniem a nie przelewem bardzo miła Pani się rozłączyła bez słowa.

Praca w call center wymaga wielu szczególnych umiejętności i dużej odporności na stres. Pracownicy muszą posługiwać się poprawną polszczyzną i nienaganną dykcją. Jakie wymagania należy spełnić, aby dostać pracę w WG Call Center? Powiedzcie nam coś więcej na ten temat. Czy ktoś z Was może wie, czy obecnie w firmie otwarta jest jakaś rekrutacja? Zachęcam do zabierania głosu.

Tamara

Zawsze można zmienić firmę. Czy zmienimy na lepsze to czas pokaże!!!

@

Może by tak związk Solidarność zajęła się tym niesprawiedliwym ocenianiem pracowników że ciągle te same paszcze dostają najwyższe i ta chora 17 zmianówka bo ludzie są zmęczeni tym trybem pracy chcą odpocząć w sobotę popołudniu z rodziną . W marketach już bardziej na ludzi patrzą niż w Vw.

Zostaw merytoryczną opinię o WG Call Center - Poznań

• Jak się pracuje w WG Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy WG Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WG Call Center?

WG Call Center
  • Starołęcka 7