Opinie o Dogmat Systemy Services sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dogmat Systemy Services sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dogmat Systemy Services sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dogmat Systemy Services sp. z o.o. w Suchy Las

Pawel Nowy wpis

Dzień dobry Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko kontroler stoków dealerskich Jak wygląda system premiowy? Tzn czy jest uzależniony od ilości przeprowadzonych audytów w danym miesiącu? Praca jest mocno wyjazdowa- czy pracodawca pokrywa koszty noclegów? Czy oferuje również auto służbowe? Jeżeli tak to jakiej klasy?

Dogmat Systemy Services Nowy wpis
@Pawel

Dziękujemy za skierowanie zapytania. Ogłoszenie dotyczy współpracy w oparciu o umowę B2B, z wykorzystaniem własnych narzędzi tj. m. in. własnego samochodu. Warunki finansowe są wskazane w ogłoszeniu, również szczegółowo je omawiamy w trakcie rozmów rekrutacyjnych. Pozdrawiamy Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.

Czy w Dogmat Systemy Services sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dogmat Systemy Services Nowy wpis

Dziękujemy za skierowanie pytania. Tak, prowadzimy rekrutację wewnętrzne, zależy nam na rozwoju i awansach naszych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie :)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dogmat Systemy Services sp. z o.o.?

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry, Warunki umowy określane są na etapie rekrutacji. Umowa na stałe zawierana jest po zakończeniu okresu próbnego. Pozdrawiamy :)

Czy w Dogmat Systemy Services sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry, Dziękujemy za skierowanie pytania :) Nagroda są przyznawane. Ich przyznanie związane jest z realizacją konkretnego zadania, osiągnięcia przez pracownika wysokich wyników lub szczególnych osiągnięć. Miłego dnia :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dogmat Systemy Services sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry, Narzędzia pracy uzależnione są od zajmowanego stanowiska, jednak zawsze jest to sprzęt IT dostosowany do pracy w biurze jak i pracy zdalnej, telefon oraz inne urządzenia. Bardzo istotne jest dla nas by nasi pracownicy mogli realizować zadania efektywnie, bez względu na miejsce, w którym aktualnie się znajdują. Po godzinach pracy, jest czas na sprawy prywatne :) Udanego dnia :)

Jakie są warunki zatrudnienia w Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.?

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry! Dziękujemy za skierowanie zapytania. Warunki zatrudnienia uzależnione są od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja i zadań jakie dane stanowisko wymaga. W trakcie procesu rekrutacji kandydaci są informowani o warunkach zatrudnienia. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu Zespół Dogmat Systemy Services

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry! Dajemy znać, że prowadzimy obecnie dwie rekrutacje do naszego zespołu w Suchym Lesie k. Poznania. -> Specjalista ds. windykacji należności (praca dla osób z doświadczeniem w obszarze windykacji) -> Młodszy specjalista ds. obsługi telefonicznej (praca dla osób początkujących zawodowo, które mają za sobą pierwsze doświadczenia w obsłudze klienta) Jeśli jesteś otwarta/y na nowe wyzwania i szukasz ciekawej pracy, w której wykorzystasz swoje umiejętności interpersonalne, lubisz rozmawiać z ludźmi, to zapraszamy Ciebie do naszego zespołu! Kogo szukamy? ????Osoby komunikatywnej, lubiącej kontakt z ludźmi (w tym kontakt telefoniczny) ????Samodzielnej z bardzo dobrą organizacją własnej pracy ????Zainteresowanej pracą stacjonarną w Suchym Lesie k. Poznania ????Skoncentrowanej i skrupulatnej ???? Z umiejętnością obsługi MS Office (w szczególności MS Excel) ???? W przypadku Specjalisty ds. windykacji należności ważne będzie dla nas doświadczenie w tym obszarze Co proponujemy? ✅ Stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną, dopasowaną umowę (UoP, UZ, B2B) ✅ W przypadku osób uczących się - pracę w elastycznym systemie czasu pracy (dopasujemy grafik do Twoich możliwości) ✅Pracę z ekspertami – chętnie podzielimy się wiedzą i przygotujemy Cię do wykonywania Twojej pracy w okresie wdrożenia ✅Po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej Zainteresowana/y? Zaaplikuj! https://www.pracuj.pl/praca/,oferta,1002029870 Masz pytania? Napisz do nas - sekretariat@dogmatsystemy.pl Zespół Dogmat Systemy Services

Chcę zapytać o wasze doświadczenie na temat pracy w firmie. Czy jest możliwość zatrudnić się na 75% etatu? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się zdalnie? Czy warunki pracy są odpowiednie? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Dogmat Systemy Services

Obecnie prowadzimy rekrutację, w której możemy zaproponować pracę w niepełnym wymiarze godzin (w systemie dopasowanym do możliwości konkretnego kandydata - może to być 3/4, 1/2 lub nawet 1/3 etatu). Zapraszamy do rozmowy! Pierwsze spotkanie zawsze prowadzimy zdalnie i trwa ok. 45-60min. Kolejne, w zależności od procesu rekrutacji, odbywa się zdalnie lub stacjonarnie w naszym biurze w Suchym Lesie. Odnośnie warunków pracy - odpowiednie to znaczy dopasowane do potrzeb danej osoby. Tak to rozumiemy. Dlatego z każdym kandydatem na rozmowie omawiamy jego potrzeby w kontekście pracy i staramy się ustalić, na ile będzie mógł je zrealizować właśnie u nas.

Zuzanna
@Dogmat Systemy Services

A czemu czasem zdalnie a czasem nie, od czego to zależy?

@Zuzanna

Dziękuje za skierowanie zapytania. Pracujemy w systemie hybrydowych. W zależności od wykonywanych obowiązków i preferencji naszych Pracowników praca odbywa się zdalnie lub w siedzibie firmy. Warunki pracy zdalnej ustalamy elastycznie w zależności od potrzeb. W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy :) Zespół Dogmat Systemy Services

Dogmat Systemy Services Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista Ds. Windykacji w Suchy Las. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą rekrutacją :-) Przede wszystkim zachęcamy kandydatów do bezpośredniej rozmowy z nami - to najlepsza droga do tego, żeby się poznać i porozmawiać o tych aspektach, które interesują obie strony.

Dogmat Systemy Services

Dzień dobry, od dziś będziemy brać udział w dyskusji na tym profilu i odpowiadać na Wasze pytania dotyczące pracy u nas. W przypadku pytań, zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem mailowym: sekretariat@dogmatsystemy.pl i numerem telefonu: 61 651 20 20 Więcej o nas i naszej pracy znajdziecie również na naszej stronie internetowej: www.dogmatsystemy.pl i naszych profilach w mediach społecznościowych: FB: https://www.facebook.com/DogmatSystemyServices, LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/dogmat-systemy/ Tam również dzielimy się wiedzą, informacjami o naszych sukcesach czy nowych procesach rekrutacji. Zapraszamy! Zawsze zachęcamy do aplikowania w odpowiedzi na nasze oferty i bezpośredniej rozmowy z nami! To najlepsza droga, by się poznać. Pozdrawiamy! Zespół Dogmat Systemy Services Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Dogmat Systemy Services sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Dogmat Systemy Services sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dogmat Systemy Services sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dogmat Systemy Services sp. z o.o.?

Dogmat Systemy Services sp. z o.o.
  • Powstańców Wielkopolskich 2
    62-002 Suchy Las

Dogmat Systemy Services sp. z o.o.